Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze co do tego Mariona bo nie odpisalem. czolowa pizda of all time w playoffs. jak myslicie ze Bosh czy Carter sa pizdami to nie kibicowaliscie Suns 05-07. na PF sie nie nadaje bo go zjada Lamar Odom, a Elton Brand gwalci go bez mydla. na SF psuje spacing i to ostro (te jego pseudotrojki pod presja NIGDY nie wchodzily). w obronie jest bardzo przydatny ale tez bez przesady, Iguodala jest o wiele lepszy po obu stronach.

ta, iguadola to potwor w PO

 

a o scoringu mariona juz pisalem - w tego typu zespole mialby pewnie gora z 5 fga na mecz, wide open thress, putbacki/alleye/slashe i kontry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, iguadola to potwor w PO

 

a o scoringu mariona juz pisalem - mialby pewnie gora z 5 fga na mecz

stary Iguodale trzeba jako tako pilnowac, Marion jest bezuzyteczny w half court, tymbardziej przy takiej defensywie jak tutaj. zobacz sobie jak sie pogarsza wzgledem RS, czasami po 10% spadku z tego co pamietam. bez Nasha to on ma w PO srednio jakies 35-37% FG.

 

Iguodala poza tym ze ma duzo lepszy rzut z kazdego miejsca, to na dodatek jest jakis slasher i dobrze podaje off the dribble. to nie jest retard, Marion przy playoffowych powaznych druzynach nie ma uzycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala mi lepiej pasowa, ma lepszy rzut i może klepać piłkę. Defense dla pozycji 1-3 myślę, że oferują podobny, może Iguodala trochę lepszy, Marion z pozycji PFa świetnie bronił bo jest szybki, kryje dużą powierzchnię i może na każdego niskiego switchować i nie dać się wyruchać, ale w lidze all-time go na PF nie wystawię, bo go zjedzą.

 

Czemu zniknęło "stul pysk"? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ogólnie coś pomyślał żeby zrobić z tymi tematami porządek na forum

nie wiem jak dla was ale dla mnie to już w tej chwili jest fhuj nie przejrzyste tzn tematy o nba bieżące i nasze gry zabawy rozrywkowe. a jak się pojawią tematy z wszystkich grup + jakieś tematy z e-nba draftu jak skończą to będzie w ogóle c*** cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zniknęło "stul pysk"? ;]

Bo mój kochany braciszek wykorzystał moją przerwę na kibel ;)

 

rwileśtam, wiem że na tym forum panuje pogląd, pierdolę co mówi Phil Jackson o grze Lakers, wiem lepiej. Ale ja tylko rzuciłem luźny pomysł. Poza tym kończę się udzielać w tym temacie, co by nie obrażać swą skromną osobą, oświeconych alf i omeg koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na bank trzeba to uczytelnić. Napisałem PW do adminów Pietrasa i loshqa o utworzenie podforum dla fantasy (z Lorakiem jako modem) ale nie wiem, czy oni sie w ogóle forum interesują.

 

Ciężko znaleźć informacje o składach grup np.

Dzwoniłem do Borysa (właściciela forum) w tej sprawie, żeby wydzielili jeszcze jednego moda i miał się z nimi skontaktować, ale wiem jak to się skończy/ło. Modzi w enba stwierdzili, że grupa z ebasket to banda bufonów, chamów i prostaków, nie mogą mieć moda bo będzie burdel. Ale że sami się nie pojawiają na forum i wydzielają tematy co 5 dzień to już jest błahostka. Zresztą, to mógłby być ktokolwiek przecież, ktoś z oryginalnych userw enba również, ja nie mówiłem że ktoś z ebasketu. No ale k**** jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzi w enba stwierdzili, że grupa z ebasket to banda bufonów, chamów i prostaków, nie mogą mieć moda bo będzie burdel. Ale że sami się nie pojawiają na forum i wydzielają tematy co 5 dzień to już jest błahostka.

Ale utworzenie osobnego działu o podobnym charakterze co działy fantasy i danie tylko tam moda Lorakowi (cham, bufon i prostak? LOL) to nie problem. Nawet ai3 ma moda w jednej z grup fantasy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie +1 Mal i Findek jako niezalezni. tylko bez faworyzowania dzisiejszych graczy.

No co Ty, u mnie prawie nikt nie ma szans z Larrym...

 

Spoko spoko, sam ciekaw jestem co z tego wyjdzie ostatecznie więc nie mam zamiaru zjebać wyniku, zachęcam do głosowania na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie okaze ze gramy w cos zupelnie innego niz to na co sie pisalem.

"niezalezni" to sobie moga jezeli o mnie chodzi zrobic jeden temat i w nim wypowiadac czy nawet robic power ranking - jak maja zaczac decydowac o tym kto wygrywa to nie spodziewajcie sie z mojej strony zaangazowania.

 

w sumie to nawet dobry pretekst, bo czasu nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.