Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

można by zrobić osobno, dla wszystkich userów ankietę z opcjonalną wymianą poglądów otwartą dla całego forum - bez ograniczeń. byłby to taki power ranking, bądź "taniec z gwiazdami". tylko że bez żadnej drabinki, wszyscy w jednym worku. głoś równy głosowi. nie chcecie wiedzieć jak wasze teamy ocenia lud? lamerzy, eksperci, dzieci neo, prorocy i chłopaki z gimnazjum? ja bym chciał i na pewno będę to forsował w naszym drafcie.

 

ww forma byłaby absolutnie odseparowana od waszych pojedynków. bo w tym wypadku sprawiedliwiej i rzetelniej będą ocenione starcia przez samych uczestników.

 

edit: z resztą założyć temat i wstawić ankietę to żaden problem :P najwyżej nikt nie będzie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro spokojnie moznaby wlaczyc do grona sedziowskiego. ogolnie forumowiczow moznaby wlaczyc ale tylko tych z wieksza wiedza, bo tu jednak jest mnostwo starych zawodnikow i skad mam wiedziec czy ktos jest wystarczajaco kompetentny ?

Nikt nie jest do końca kompetentny,a biorąc pod uwagę różne animozje to tym bardziej.

 

recognize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to dalem wam wzor naszego systemu w temacie ze skladami. powiedzcie co myslicie.

 

@ai3, Garnett pelnil zupelnie rozne role w Wolves w roznych okresach, nie na darmo sie mowilo ze potrafi wszystko robic. poza tym patrz:

 

Sixers 66 i 67

Lakers 86 i 87

Rockets 92 i 93

Lakers 99 i 00

 

niby ci sami zawodnicy ale zupelnie inne zespoly. dlaczego ? mechanizmy, coaching. tu Wilt jest volume scorer, tu nabija calderony, tu Lakers graja przez Kareema, tam znow przez Magica, tu Rockets cisna na plecach Maxwella-GTG, tu znow Olajuwon ma nieograniczona ilosc touches. dlatego wlasnie trzeba przedstawic zespoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras ma najłatwiejszy do pokonania skład, 3 godziny przed meczem składasz anonimowy donos na policji albo w DEA, zatrzymują team bus, znajdują 2 kilo koksu u Michaela Raya Richardsona, aresztują wszystkich, walkover.

 

Buła też ma dobry skład, center i PF (Walton i Webber) podają lepiej niż rozgrywający (Porter), PG (B-Diddy) jest cięższy od centra (Camby'ego), a Spree, Rip i Baron na pewno znajdą wspólny język, jeden dusił Carlesimo, drugi zorganizował strajk zawodników, trzeci napierdalał się z Byronem Scottem.

 

O i Rob ma Charlesa "Me, Myself & I-verson" Barkleya oraz Allena "Charles Barkley jest nikim" Iversona.

 

Niezłe żeśmy teamy powybierali, nie ma c***a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do tego Mariona bo nie odpisalem. czolowa pizda of all time w playoffs. jak myslicie ze Bosh czy Carter sa pizdami to nie kibicowaliscie Suns 05-07. na PF sie nie nadaje bo go zjada Lamar Odom, a Elton Brand gwalci go bez mydla. na SF psuje spacing i to ostro (te jego pseudotrojki pod presja NIGDY nie wchodzily). w obronie jest bardzo przydatny ale tez bez przesady, Iguodala jest o wiele lepszy po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem mimo wszystko za tym, by wszędzie mogli głosować tylko GMowie drużyn z obu lig, a niezależni beda mogli wywierać wpływ na wynik poprzez wyrażanie opinii. Oczywiście nic nie mam do pana LeweBiodroSmoka, nawet gdyby sam Phil Jackson chciał głosować to byłbym przeciw. ;] Jeśli bedzie sie zgłaszac więcej osób do owego grona, do dobór będzie czysto arbitralny.

 

a po tym wszystkim bedzie glosowanie.

oczywiscie najpierw przedstawiamy sklady publicznie (I faza), gameplans (II faza) juz leca niezaleznie i do Loraka (prywatnie), odpowiedzi ( III faza - adjustments) publicznie znowu.

Odpowiedzi na gameplany beda publicznie? Ale to bedzie w formie niekończącej sie dyskusji, czy tylko pojedynczych postów? W takim razie bedzie sie liczyć to, kto pierwszy to zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze pod uwage ostatecznego wyniku powinny byc brane tylko glosy 12 "manago" - bedzie latwiej nad tym wszystkim zapanowac + zminimalizuje to pierwiastek ludzki (czytaj wszelakie wałki).

 

Jednak jako ciekawostke i aby miec wynik wiekszej proby mozna do kazdego meczu zrobic odrebny temat z ogolno dostepna ankieta dla reszty forumowiczow (proponuje ten wynik policzyc jako 1 glos bezwzgledny ponieważ przy 12 glosujacych moze zawsze paść remis po 6)

 

p.s. Tak na szybko to podobaja mi sie sklady Chytruza, dh12, marca i przema.

 

Powodzenia wszystkim uczestnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o głosowanie to jeśli ktoś chce przyłączyć do zabawy to jestem jak najbardziej tak. dlaczego? ponieważ są najbardziej z nas wszystkich obiektywnie. np. jestem złośliwy i będę zawsze głosował na słabszego aby go nie spotkać w kolejnych rundach :mrgreen: (chociaż nie widzę dla siebie konkurencji ;]) a takie osoby z poza mają szanse wprowadzić obiektywne głosy. nie bawmy się w monarchie czy oligarchię bądźmy demokratyczni jak przystało na dzisiejsze czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.