Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki. co prawda mialem inny plan na 7 runde a w 8 mial byc Divac albo Chambers, ale skoro zostal tyle czasu... wydawalo mi sie ze poszedl wczesniej.

 

apropos Nance-a to musze jednak zaznaczyc ze znam go z czasow jak gral pf i bywal nawet centrem w cleveland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanier to steal. Zresztą ja jeszcze kilku dobrych-niewybranych widzę, a niektóre wybory mocno mnie zaskakują. Widać, że pamięc nie ta. Lata 90 i 00 rules, koniec 80 także, ale już 77-85 to prehistoria.

 

Co do Larrego N. także go pamiętam z Cavs. I podobnie jak Mythos pamiętam go i na PF i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanier to steal. Zresztą ja jeszcze kilku dobrych-niewybranych widzę, a niektóre wybory mocno mnie zaskakują. Widać, że pamięc nie ta. Lata 90 i 00 rules, koniec 80 także, ale już 77-85 to prehistoria.

problem w tym ze to dla mnie prehistoria. wiesz, jak ktos sie urodzil w 95 to dla niego gracze z 70-80-90 (to tylko wyglada jak male cycki i brak talii) sa podobnie archiwalni, do sprawdzania.

 

ja zaczynalem ogladac pod koniec 80, przestalem w ktoryms momencie po 2000 i najlepiej znam graczy z tych kilkunastu lat. najwieksze gwiazdy lat 70 widzialem, ale dla mnie to troche tak jak ogladanie ryb w akwarium. niby plywa, ale nie wiesz jaka byla w naturalnym srodowisku ktorego nie znasz, masz tylko mniejszy lub wiekszy wycinek.

 

e: mialem pisac ze ja juz wzialem Fata i przypomnialem sobie ze wzialem ostatecznie Alvina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanier to steal. Zresztą ja jeszcze kilku dobrych-niewybranych widzę, a niektóre wybory mocno mnie zaskakują. Widać, że pamięc nie ta. Lata 90 i 00 rules, koniec 80 także, ale już 77-85 to prehistoria.

problem w tym ze to dla mnie prehistoria. wiesz, jak ktos sie urodzil w 95 to dla niego gracze z 70-80-90 (to tylko wyglada jak male cycki i brak talii) sa podobnie archiwalni, do sprawdzania.

 

ja zaczynalem ogladac pod koniec 80, przestalem w ktoryms momencie po 2000 i najlepiej znam graczy z tych kilkunastu lat. najwieksze gwiazdy lat 70 widzialem, ale dla mnie to troche tak jak ogladanie ryb w akwarium. niby plywa, ale nie wiesz jaka byla w naturalnym srodowisku ktorego nie znasz, masz tylko mniejszy lub wiekszy wycinek.

 

 

U mnie podobnie. Koniec lat 80 - koniec lat 90. Obecne czasy łatwiej dostępne, bo wystarczy wklepać hasło na you tubie i filmików, meczy od cholery. Z resztą, szczególnie okres 77-85 gorzej. I pytanie czy technicy z tamtych lat (choć pewno mi się tylko wydaje, że wtedy technika była lepsza, jak pewno wskaże kilka osóB) dadzą radę napakowanym synom Afryki w 10 pokoleniu, z lat obecnych. Dla mnie dadzą, bo siła to jedno, a spryt i inteligencja to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu już zabezpieczam się na wypadek, gdyby mi ktoś podpierdolił mojego ulubieńca w mascot round. Jak coś to pójdę na ilość nie na jakość ;]

 

Sikma swoim rzutem daje mi spacing, ma dobre podanie, zajebistą zbiórkę w obronie i dobrze broni 1 na 1. Ciekaw jestem na co przy Sikmie Wam te Hakeemy, Ewingi i Mutombo jako PFy, skoro i tak w obronie będą musieli za nim wychodzić na obwód. Już od 5. rundy się na niego czaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry to jest pick rogera

 

http://www.youtube.com/watch?v=BgDPFlbd3no

 

To jest steal a nie jakiś Lanier co jakby mu przyszło kryć shaqa czy hakeema w prime to by na samą myśl zrobił pod siebie wielką kupe

Lanie był jednym z najtwardszych zawodników w lidze, a takiego Jabbara kryl tak dobrze jak mało kto.

 

Lever też oczywiście fajny pick, widziałem nawet ten mecz przeciw bulls (jak ktoś chce to mogę cały wrzucić na sport-scene) i to na pewno gracz lepszy niż Rondo (przede wszystkim miał bardzo dobry rzut z półdystansu i był niezły off the ball), ale do Laniera mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu już zabezpieczam się na wypadek, gdyby mi ktoś podpierdolił mojego ulubieńca w mascot round. Jak coś to pójdę na ilość nie na jakość ;]

 

Sikma swoim rzutem daje mi spacing, ma dobre podanie, zajebistą zbiórkę w obronie i dobrze broni 1 na 1. Ciekaw jestem na co przy Sikmie Wam te Hakeemy, Ewingi i Mutombo jako PFy, skoro i tak w obronie będą musieli za nim wychodzić na obwód. Już od 5. rundy się na niego czaiłem.

ja chce zobaczyc jak Sikma broni Ewinga, Zo lub Hakeema :D

tez rozwazalem Sikme, problemem byl wlasnie defense, nie tylko przeciwko centrom ale rowniez help-D oraz przede wszystkim to ze trojki rzucal w wieku 33 lat, gdy byl dawno po prime i zbieral w obronie na poziomie Channinga Frye'a a obrona byla jeszcze wieksza slaboscia niz wczesniej.

 

a co do Laniera to super pick pod wzgledem ogolnego talentu, ale to raczej slaby center na nasze warunki pod wzgledem fitu. nie jest shotblockerem, jest bardzo wolny w obronie, jak ma obronic picka to musi go grac chyba Jason Kidd, a poza tym on raczej lubil sobie zdobywac pkty po izolacjach a nie z flow ofensywy. w dodatku te straty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.