Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Karpik,

 

p&r pary DH-LJ nie przekonują mnie nie ze względu na Dwighta, lecz ze względu na LeBrona, który w takim graniu nie czuje się za dobrze, bo to on jest tym "rollującym". tzn. on korzystając z zasłon wysokich gra głównie pick and popy samemu będąc tym, który atakuje kosz, a wysoki ma mu się usunąć z drogi i grozić rzutem z daleka. dlatego większość takich akcji grał z Ilgauskasem czy teraz z Boshem.

 

dh,

nawet grając tylko siódemką graczy mogę tak ustawić lineupy, by nikt nie spędzał na parkiecie więcej niż 35 minut (5*48=240, 240/7=34,3). tak więc nie ma mowy o graniu Cooperem czy Horrym przez 48 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik,

 

p&r pary DH-LJ nie przekonują mnie nie ze względu na Dwighta, lecz ze względu na LeBrona, który w takim graniu nie czuje się za dobrze, bo to on jest tym "rollującym". tzn. on korzystając z zasłon wysokich gra głównie pick and popy samemu będąc tym, który atakuje kosz, a wysoki ma mu się usunąć z drogi i grozić rzutem z daleka. dlatego większość takich akcji grał z Ilgauskasem czy teraz z Boshem.

Bosh, a tym bardziej Ilgauskas to przecież słabi rollerzy. W Cavs z Varejao częściej grali pick'n rolle i było to bardzo skuteczne, LeBron nie miał problemu, żeby podzielić się piłką, a robić to umie jak mało kto.

 

Zresztą dokładnie 18,8% akcji (276) w ataku Bosha to rollowanie po p&r, więc trochę go jednak kreują ;]

 

Mnie w tych akcjach chodzi o to, że obrona w takiej sytuacji musi się skupić na LeBronie, więc Dwight jako cuter będzie zwyczajnie zabójczy.

 

Edit: Zresztą nieprawda to co napisałeś, że LeBron głównie wbija pod kosz.

While Wade likes to use screens to slash to the rim, LeBron James uses screens to set up his jump shot. When coming off of a screen, James takes a jumper 67.2% of the time. While this doesn’t seem too effective, James actually does have success with these jumpers, shooting 45.6% when coming off of ball screens. The reason why James is able to have success is because a lot of these jumpers are wide open as defenses play off of him, worried about his penetration

http://nbaplaybook.com/2011/04/13/round ... ladelphia-–-offensive-breakdown/#more-13248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylu dostał piłkę.

 

Magic p&r grają po trejdzie Hedo praktycznie non stop, znacznie częściej niż np zwykłe low post.

 

Howard picki gra głównie z Nelsonem i Hedo, wczoraj z Hawks prawie cała druga połowa to były pick'n rolle Arenas-Howard i niemalże odrobili w ten sposób straty z 1. half.

 

Nelson jako ball handler po p&r ma na koncie w tym sezonie 560 akcji, Hedo już w Magic 257, Arenas 219.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Zresztą nieprawda to co napisałeś, że LeBron głównie wbija pod kosz.

While Wade likes to use screens to slash to the rim, LeBron James uses screens to set up his jump shot. When coming off of a screen, James takes a jumper 67.2% of the time. While this doesn’t seem too effective, James actually does have success with these jumpers, shooting 45.6% when coming off of ball screens. The reason why James is able to have success is because a lot of these jumpers are wide open as defenses play off of him, worried about his penetration

http://nbaplaybook.com/2011/04/13/round ... ladelphia-–-offensive-breakdown/#more-13248

 

ok, właśnie się zagłębiam w dane i chyba mamy kolejny przykład na to, jak łatwo oszukać oko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le

 

argumenty 'Jordan i c*** z tym' nie użyłem ani razu. Specjalnie staram się to ograniczać i przygotować fajny rzetelny gaemplan aby wykorzystać jego największe zalety dlatego pisze o graniu bez piłki, odcinaniu się na zasłonach, rzadziej ISO.

równie dobrze moge napisac, ze wszyscy patrzyli na to że masz KG w składzie i ze twoja obrona jakoś musi wyglądac a mało kto zauwazył picki z Yao (zarówno w obronie i ataku) a moim zdaniem to + Ray Allen na MJu to głowna przyczyna twojej porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard picki gra głównie z Nelsonem i Hedo, wczoraj z Hawks prawie cała druga połowa to były pick'n rolle Arenas-Howard i niemalże odrobili w ten sposób straty z 1. half.

 

Coś mi tu nie grało z tymi pickami, oglądnąłem więc drugą połowę dzisiejszego meczu i już wiem co mi nie grało.

 

Trudno za najlepiej rollującego zawodnika uznać kogoś, kto dostał piłkę tylko 123 razy w sezonie, ani kogoś, kto po zasłonie W OGÓLE nie szuka możliwości zrobienia kąta do podania, tylko kieruje się pod kosz na low block. Ale przede wszystkim duża ilość tych akcji "roll" to jest "roll" tylko dlatego, że jest zagrywką zaczynaną od picka, ale tak na prawdę to zakamuflowane iso low post.

 

W 2 połowie Magic zagrali 9 takich akcji, z czego jedna to był typowy pick n roll jaki zapewne wszyscy tutaj mieli na myśli czytając "picki LeBrona z Dwightem" (alley oop od Arenasa). 5 z nich to trójosobowe zagranie, Howard stawia picka Nelsonowi, idzie się upchać pod kosz, piłka do Turkoglu po drugiej stronie, ten wrzuca po przekątnej do Dwighta, który zastawił się dupą pod obręczą. Pozostałe 3 Magic grali, gdy Hawks robili switch, Dwight zastawiał się na low blocku i rzucał jakiegoś jumphooka albo robił kroki. Teoretycznie cały czas jest rollującym, ale to zagranie to zwyczajny low post, poprzedzony pickiem żeby umożliwić mu zajęcie pozycji. Sam takie zagranie umieściłem dla Jabbara w moim gameplanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno za najlepiej rollującego zawodnika uznać kogoś, kto dostał piłkę tylko 123 razy w sezonie, ani kogoś, kto po zasłonie W OGÓLE nie szuka możliwości zrobienia kąta do podania, tylko kieruje się pod kosz na low block. Ale przede wszystkim duża ilość tych akcji "roll" to jest "roll" tylko dlatego, że jest zagrywką zaczynaną od picka, ale tak na prawdę to zakamuflowane iso low post.

Amare ma 198, Gortat w Magic miał 22. Dość istotne chyba jest w zagraniu pick'n roll, kto jest ball handlerem, w jakim stopniu tenże ball handler absorbuje obronę oraz jak podaje. Magic praktycznie w ogóle nie grają p&r kiedy ball handler podaje kozłem (jeśli już to robi to Hedo, ale bardzo rzadko), więc Howard nie ma po co szukać kąta, bo NIKT mu i tak nie poda.

 

Może nie czujesz różnicy między Nelsonem/Hedo/Arenasem a LeBronem.

 

Amare ma 198 rollów w Knicks przez cały sezon, Felton zagrał tylko w Knicks ball screen 455 razy. Trudno powiedzieć, żeby Amare nie umiał znaleźć odpowiedniego kąta, przestał nagle wchodzić w tempo. Po prostu Felton to nie Nash. Czujesz może między nimi różnicę?

 

a przekonują was picki Hill-Kemp?

Mnie tak, choć może niekoniecznie na baseline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic praktycznie w ogóle nie grają p&r kiedy ball handler podaje kozłem (jeśli już to robi to Hedo, ale bardzo rzadko), więc Howard nie ma po co szukać kąta, bo NIKT mu i tak nie poda.

To przy picku można podawać tylko kozłem? Nie podają prawdopodobnie dlatego, że dostarczenie mu piłki daleko od obręczy, przodem do kosza, w ruchu i/albo na drybling nie ma żadnego sensu i dlatego jako typowy "roll man" ogranicza się do okazjonalnego alley oopa, a te "pick n rolle" służą tylko temu, żeby zrobić mu możliwość zajęcia miejsca na low blocku, żeby nie musiał przepychać obrońcy już od wysokości FT line.

 

Po prostu Felton to nie Nash. Czujesz może między nimi różnicę?

 

 

Tak, tkanina wyprana w Nashu jest bardziej puszta i miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic praktycznie w ogóle nie grają p&r kiedy ball handler podaje kozłem (jeśli już to robi to Hedo, ale bardzo rzadko), więc Howard nie ma po co szukać kąta, bo NIKT mu i tak nie poda.

To przy picku można podawać tylko kozłem? Nie podają prawdopodobnie dlatego, że dostarczenie mu piłki daleko od obręczy, przodem do kosza, w ruchu i/albo na drybling nie ma żadnego sensu i dlatego jako typowy "roll man" ogranicza się do okazjonalnego alley oopa, a te "pick n rolle" służą tylko temu, żeby zrobić mu możliwość zajęcia miejsca na low blocku, żeby nie musiał przepychać obrońcy już od wysokości FT line.

Taki pierwszy, najszybszy możliwy przykład.

 

Gm2 Hawks @ Magic 5:39 1Q

 

Pick' n roll Hedo-Dwight - Dwight dostaje piłkę na linii FT, robi kozioł, potem spin move i kończy lay upem.

 

tkanina wyprana w Nashu jest bardziej puszta i miękka.

Nie masz nic więcej do dodania? Czemu pick'n rolle Felton-Amare się nie sprawdziły? Felton prał koszulki w twardej wodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick' n roll Hedo-Dwight - Dwight dostaje piłkę na linii FT, robi kozioł, potem spin move i kończy lay upem.

I uważasz to za styl odpowiedni do grania dla Howarda? Coś w czym będzie skuteczny i sprawdzi się na dłuższą metę, w lidze all-time?

 

tkanina wyprana w Nashu jest bardziej puszta i miękka.

Nie masz nic więcej do dodania? Czemu pick'n rolle Felton-Amare się nie sprawdziły? Felton prał koszulki w twardej wodzie?

Nic nie miałem do dodania, bo dopiero teraz rozumiem, że uważasz ilość rollów Amare i ball screens Feltona za jakiś wyznacznik jakości picków Knicks, tak? Pick n roll nie służy temu, żeby za każdym razem dostarczyć piłkę stawiającemu zasłonę, Nash również dostaje o wiele więcej zasłon niż te, które kończą się podaniem do screenera.

 

A Felton i Amare przecież z czasem nauczyli się dobrze grać picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pick' n roll Hedo-Dwight - Dwight dostaje piłkę na linii FT, robi kozioł, potem spin move i kończy lay upem.

I uważasz to za styl odpowiedni do grania dla Howarda? Coś w czym będzie skuteczny i sprawdzi się na dłuższą metę, w lidze all-time?

Nie uważam, każdy kozioł w paincie jest niebezpieczny, nieważne czy robi go Howard, czy ktoś inny. Zresztą nie mam zamiaru dawać za każdym razem piłki Howardowi na wysokości FT line. Podałem to jako przykład, bo pisałeś, że w ruchu przodem do kosza nie ma sensu mu podawać. Howard nie jest Earlem Barronem.

Nie masz nic więcej do dodania? Czemu pick'n rolle Felton-Amare się nie sprawdziły? Felton prał koszulki w twardej wodzie?

Nic nie miałem do dodania, bo dopiero teraz rozumiem, że uważasz ilość rollów Amare i ball screens Feltona za jakiś wyznacznik jakości picków Knicks, tak? Pick n roll nie służy temu, żeby za każdym razem dostarczyć piłkę stawiającemu zasłonę, Nash również dostaje o wiele więcej zasłon niż te, które kończą się podaniem do screenera.

Nie uważam, że jest to wyznacznik, ale co nieco o jakości ball handlera mówi, bo jeśli ball handler nie jest w stanie dostarczyć piłki rollującemu, to nie trzeba zagęszczać środka i odpuszczać obwodu.

 

Gortat w Suns mając obok Nasha w pół sezonu został wykorzystany jako roller 247 razy. Hakim freakin Warrick miał 114 roll plays. Nie uważasz, że Nash ma z tym coś wspólnego?

 

A Felton i Amare przecież z czasem nauczyli się dobrze grać picki.

Że co? Rzut off the dribble Feltona po zasłonie Amare nazywasz dobrym graniem picków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że jest to wyznacznik, ale co nieco o jakości ball handlera mówi, bo jeśli ball handler nie jest w stanie dostarczyć piłki rollującemu, to nie trzeba zagęszczać środka i odpuszczać obwodu.

I ratio rolli PFa do ball screens PG ma nam powiedzieć, jak ten drugi radzi sobie w dostarczaniu mu piłki?

 

Że co? Rzut off the dribble Feltona po zasłonie Amare nazywasz dobrym graniem picków?

Open 3 uważam za dobre granie picków, a tego Knicks mieli na pęczki.

 

Gortat w Suns mając obok Nasha w pół sezonu został wykorzystany jako roller 247 razy. Hakim freakin Warrick miał 114 roll plays. Nie uważasz, że Nash ma z tym coś wspólnego?

Hakim freakin Warrick to jeden z najlepiej rollujących zawodników w lidze, ma zajebisty timing, może zrobić 1 lub 2 kozły, daje bardzo dobrego nura pod kosz i potrafi rzucić jumpera po zatrzymaniu. Myślisz, że znalazł się w Suns przez przypadek?

 

Howard nie ma rzutu, jest fatalnym ballhandlerem i dlatego nie robi rolli tylko zajmuje pozycję pod koszem, a na Marcin Gortat treatment raczej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ratio rolli PFa do ball screens PG ma nam powiedzieć, jak ten drugi radzi sobie w dostarczaniu mu piłki?

Może nam nieco pomóc w postrzeganiu tego PG, bo rollujący PF to higher percentage shot niż podanie na obwód, bądź rzut off the dribble, a nawet penetracja PG. Zadaniem PG jest zasadniczo kreowanie takich high % shots, a w przypadku pick'n rolli - najlepsze jest podanie do rollującego.

 

Open 3 uważam za dobre granie picków, a tego Knicks mieli na pęczki.

Ja niestety trójki off the dribble nie uważam za dobre granie picków i dobre granie czegokolwiek innego.

 

Hakim freakin Warrick to jeden z najlepiej rollujących zawodników w lidze, ma zajebisty timing, może zrobić 1 lub 2 kozły, daje bardzo dobrego nura pod kosz i potrafi rzucić jumpera po zatrzymaniu. Myślisz, że znalazł się w Suns przez przypadek?

Co nie zmienia faktu, że dalej mówimy o Hakimie Warricku - głupim turnover prone Hakimie Warricku.

 

Howard nie ma rzutu, jest fatalnym ballhandlerem i dlatego nie robi rolli tylko zajmuje pozycję pod koszem, a na Marcin Gortat treatment raczej nie ma szans.

Dlaczego pomimo Gortat treatment, w Magic Marcin punktów po pick'n rollach nie zdobywał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ratio rolli PFa do ball screens PG ma nam powiedzieć, jak ten drugi radzi sobie w dostarczaniu mu piłki?

Może nam nieco pomóc w postrzeganiu tego PG, bo rollujący PF to higher percentage shot niż podanie na obwód, bądź rzut off the dribble, a nawet penetracja PG. Zadaniem PG jest zasadniczo kreowanie takich high % shots, a w przypadku pick'n rolli - najlepsze jest podanie do rollującego.

Celem pick n rolla nie jest podanie do rollującego za wszelką cenę, Nash 1 na 3 picki kończy podaniem do screenera. Kontynuując:

 

Ja niestety trójki off the dribble nie uważam za dobre granie picków i dobre granie czegokolwiek innego.

Off the dribble? Pick n roll kończy się podaniem do screenera albo rzutem off the dribble? Zdajesz sobie sprawę, że prawie cały playbook Suns czy D'Antoniego jest oparty na pick n rollu i ma pińcet tysięcy opcji? Fields, Chandler i Gallinari rzucali open 3 nie dlatego, że ich obrońca o nich zapomniał i sobie poszedł, tylko dlatego, że był zmuszony się od nich oddalić i nie działo się to przez przypadek.

 

Dlaczego pomimo Gortat treatment, w Magic Marcin punktów po pick'n rollach nie zdobywał?

Bo nie taka była jego rola?

 

Może napisz mi jak ten pick Howarda wygląda, dostaje piłkę na 4-5-6 metrze i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem pick n rolla nie jest podanie do rollującego za wszelką cenę, Nash 1 na 3 picki kończy podaniem do screenera

A ja piszę, że za wszelką cenę trzeba podawać? Podanie do rollującego ma być priorytetem, natomiast Magic co piąty pick kończą podaniem do screenera, za ball handlera mają Nelsona i Hedo i pomimo tego są najskuteczniejsi w lidze w takim graniu. Jameer i Hedo to jacyś zakamuflowani superstars skoro mając za screenera gościa, który robi "Kroki, faule w ataku, wkozłowanie sobie piłki w nogę" potrafią mimo tego wykrzesać z takiego grania punkty.

 

Tu jeszcze podsumowanie za sezon 08-09

Nelson, who is currently sidelined for at least a month with a knee injury, was the most effective pick-and-roll player last season, according to Synergy. He averaged 1.15 points in offense generated for either himself or a teammate each time he ran the pick-and-roll during an injury-shortened regular season. James was second at 1.1. Paul posted a 1.08. Nash had a 1.06.

Wychodzi z tego, że podąrzając za Twoim tokiem myślenia Nelson jest lepszym ball handlerem na pickach od Nasha. W końcu Amare to lepszy rollujący od Dwighta, a skoro Nelson mając gorszego screenera, generuje więcej punktów to wnioski nasuwają się same.

Off the dribble? Pick n roll kończy się podaniem do screenera albo rzutem off the dribble? Zdajesz sobie sprawę, że prawie cały playbook Suns czy D'Antoniego jest oparty na pick n rollu i ma pińcet tysięcy opcji? Fields, Chandler i Gallinari rzucali open 3 nie dlatego, że ich obrońca o nich zapomniał i sobie poszedł, tylko dlatego, że był zmuszony się od nich oddalić i nie działo się to przez przypadek.

Oglądam jakieś 90% meczów Knicks, D'Antoni prowadzi Knicks od 3 lat, co daje koło 200 meczy na moim koncie - wiem jak gra Majk i znam jego playbook, off the dribble trójka to było ulubione zagranie Feltona jeśli nie udała mu się penetracja po screenie od Amare i jak widać taki set nie doprowadził Knicks do sukcesów, Feltona też nie, biorąc pod uwagę to gdzie jest i co obecnie robi.

Dlaczego pomimo Gortat treatment, w Magic Marcin punktów po pick'n rollach nie zdobywał?

Bo nie taka była jego rola??

Ja pamiętam z kolei jak wielokrotnie rollujący Gortat aż prosił się o podanie i generalnie go nie dostawał, jakie było narzekanie, że Nelson nie wykorzystuje go w ataku nawet wide open pod koszem. Może to nie była jego rola, może Stan faktycznie zabronił Nelsonowi wykorzystywać Marcina, a może po prostu Nelson c***owo podaje. Ja jestem za tą drugą opcją, bo nie wierzę, żeby jakikolwiek trener na świecie, nawet najbardziej głupi zabronił podawać zawodnikowi, który jest sam pod koszem.

Może napisz mi jak ten pick Howarda wygląda, dostaje piłkę na 4-5-6 metrze i co wtedy?

Howard na pickach ma być wykorzystywany podobnie do Varejao w Cavs'10, co ciekawe po odejściu LeBrona Varejao oddaje o 10% mniej rzutów spod obręczy, a i tak jako roller dostaje ponad 2 akcje na mecz, czyli sporo więcej niż Dwight.

http://www.youtube.com/watch?v=RN7D-txZitg

Albo tutaj http://youtu.be/IPr3NNGL_fg 2:00, 3:09, 4:10

 

Chodzi przede wszystkim o to, że na picku nie można olać Howarda jako rollera i się nim nie przejmować, wobec czego LeBron ma więcej miejsca i shooterzy mają więcej miejsca, a jako że obrońcy LeBrona też nie warto zostawiać bez pomocy, Dwight ma okazje do łatwych punktów, bo moim osobistym zdaniem James to lepszy passer niż Jameer Nelson.

 

Żebyśmy się jeszcze dobrze zrozumieli - nie mam zamiaru i nie wyobrażam sobie podawania do rollującego Howarda na każdym p&r, po prostu uważam, że w porównaniu do dzisiejszej jego gry w Magic LeBron da radę wykorzystać go lepiej i częściej niż Jameer Nelson albo Hedo Turkoglu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jameer i Hedo to jacyś zakamuflowani superstars skoro mając za screenera gościa, który robi "Kroki, faule w ataku, wkozłowanie sobie piłki w nogę" potrafią mimo tego wykrzesać z takiego grania punkty.

A to screener rzuca za nich do kosza, skoro jak sam mówiłeś dostaje on piłkę w co piątym przypadku? Skoro w 80% Nelson czy Hedo ignorują jego istnienie, a Magic mają najlepsze wyniki w lidze, to zapewne mają jakieś talenty w tym kierunku.

 

 

Howard na pickach ma być wykorzystywany podobnie do Varejao w Cavs'10, co ciekawe po odejściu LeBrona Varejao oddaje o 10% mniej rzutów spod obręczy, a i tak jako roller dostaje ponad 2 akcje na mecz, czyli sporo więcej niż Dwight.

Czyli zakładasz, że zespół buły gra aż tak c***owy defense na pickach jak w przypadku 3 pierwszych linków?

 

Varejao w Cavs dostaje sporo więcej jako roller niż "najlepszy rollujący w lidze"... Zapewne ten najlepszy rollujący w lidze nie dostaje ich z jakiegoś powodu i teorii, że wszystko dlatego, że SVG i Hedo są aż takimi tępymi kretynami nie kupuję.

 

Poważne zespoły mają zawsze w gotowości pomoc spod kosza przeciwko poważnym duetom pick n rollowym, w których screener daje mocnego nura w kierunku obręczy, a ten pomagający zapewne w 90% przypadków jest przygotowany na przyjęcie offensa, bo przy jakimś rozpędzonym highflyerze jest to ostatnia możliwość obrony. Dwight nie posiada żadnych umiejętności, które pozwoliłyby mu grać przeciwko obronie picków, z jaką spotykał się Amare w Suns. Nie zatrzyma się na jumpera, nie wyjdzie na popa, żeby wyciągnąć obrońce i zrobić podanie high-low, nie zrobi dryblingu, nie mówiąć już o ominięciu pomocy na dryblingu. Opierasz zagranie na założeniu, że Howard za każdym razem dostanie piłkę i: prawa noga, lewa noga, wsad. Raczej będzie o to ciężko, bo nawet co do łapania przez Howarda niskich piłek w ruchu mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to screener rzuca za nich do kosza, skoro jak sam mówiłeś dostaje on piłkę w co piątym przypadku? Skoro w 80% Nelson czy Hedo ignorują jego istnienie, a Magic mają najlepsze wyniki w lidze, to zapewne mają jakieś talenty w tym kierunku.

Gdy grają do screenera zdobywają 1,22 PPP i są pod tym względem najlepsi w lidze (gdy tym screenerem jest Dwight daje to 1,43 PPP), gdy nie podają i kończą sami zdobywają 0,85 PPP i pod tym względem są na 5. miejscu w NBA.

Nie chce mi się wchodzić w dyskusje jakie znaczenie w p&r ma jakość stawianego screenu, ale jakieś pewnie ma, a Howard screeny stawia mocne i generalnie dobre.

 

Varejao w Cavs dostaje sporo więcej jako roller niż "najlepszy rollujący w lidze"... Zapewne ten najlepszy rollujący w lidze nie dostaje ich z jakiegoś powodu i teorii, że wszystko dlatego, że SVG i Hedo są aż takimi tępymi kretynami nie kupuję.

Odpowiem tak jak Ty w przypadku Gortata - bo nie taka jest jego rola.

 

Opierasz zagranie na założeniu, że Howard za każdym razem dostanie piłkę i: prawa noga, lewa noga, wsad.

Żebyśmy się jeszcze dobrze zrozumieli - nie mam zamiaru i nie wyobrażam sobie podawania do rollującego Howarda na każdym p&r, po prostu uważam, że w porównaniu do dzisiejszej jego gry w Magic LeBron da radę wykorzystać go lepiej i częściej niż Jameer Nelson albo Hedo Turkoglu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierasz zagranie na założeniu, że Howard za każdym razem dostanie piłkę i: prawa noga, lewa noga, wsad.

Żebyśmy się jeszcze dobrze zrozumieli - nie mam zamiaru i nie wyobrażam sobie podawania do rollującego Howarda na każdym p&r, po prostu uważam, że w porównaniu do dzisiejszej jego gry w Magic LeBron da radę wykorzystać go lepiej i częściej niż Jameer Nelson albo Hedo Turkoglu.

Za każdym razem (kiedy już ma piłkę): prawa noga, lewa noga, wsad. Takich sytuacji będzie mało lub w ogóle więc chyba nici z tego pick n rolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.