Skocz do zawartości

Jerry Sloan zrezygnował?!


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

a ja może lekko sarkastycznie powiem... chyba najwyższa pora na to. chyba sam Jerry już widział że nie da rady, że to zaczyna być pozbawione sensu. bardzo liczę że trenerem zostanie Corbin, pora na tego faceta i wiem że może sporo wnieść nowego, ale i wiele nauczył się od takiego wygi jak Sloan. czyżby przyszły lepsze czasy dla Fesenki, AK i kilku innych?

Dobrze napisane Paul

Taki Larry Brown to by do Utah nawet pasował. :roll:

Brown to ten sam typ co Jerry i obaj trochę za późno odeszli na emeryturę.

Wiesz co jest gorsze niż The Decision ? Gorszy jest ktoś, kto ma czelność dyskutować z autorytetem trenera. Jeżeli zawodnik doprowadza do odejścia trenera to dla mnie jako sportowiec, prywatnie, jest skreślony.

@Findek weż nie pierdol za przeproszeniem, teks w stylu- po Jamesie, moim ukochanym grajku ;) wszyscy jechali to teraz pognojmy sobie Williamsa bo miał zatargi ze Sloanem, tak jakby to był pierwszy raz kiedy trener i zawodnik kłuć się ze sobą, to jest Utah tutaj nawet Mailman by trenera nie zwolnił a co dopiero jakis Williams, przeztańcie tak gadac bo szargacie dobre imie Sloana w ten sposób, jakiś grajek go zwalnia :roll: Sam mówiłem ze williams powinien zamknąc ryj i tyle w tym temacie co nei zmienia faktu ze krytykując niektóre decyzje Sloana miał racje, a ty tu wyskakujesz z jakim moralitetem :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz co jest gorsze niż The Decision ? Gorszy jest ktoś, kto ma czelność dyskutować z autorytetem trenera. Jeżeli zawodnik doprowadza do odejścia trenera to dla mnie jako sportowiec, prywatnie, jest skreślony.

 

E, pierdolisz, ja nie lubię trenerów, c*** im w dupę.Nawet goście od WFu nie mogli ze mną wytrzymać.

 

No i dlatego teraz w Wawrzkowiźnie robisz 2-13 FG z low postu mając przewagę 25 cm wzrostu nad Shavlickiem ;]

 

wiesz że tak samo postąpił np. Magic ;]

Czytałem jego biografie. W jego przypadku to trudno mi się przełamać i przestać go szanować bo to jednak legenda, gdyby nie Larry i on, to Jordan nie miałby gruntu i dzisiaj c*** wie jaką ligę byśmy oglądali. Williams mi się wydawał neutralny, sympatyczny, ale jeżeli to prawda że dyskutował z kołczem to zmieni się nieco mój punkt widzenia. Nie toleruję tego.

 

@Findek weż nie pierdol za przeproszeniem, teks w stylu- po Jamesie, moim ukochanym grajku wszyscy jechali to teraz pognojmy sobie Williamsa bo miał zatargi ze Sloanem, tak jakby to był pierwszy raz kiedy trener i zawodnik kłuć się ze sobą, to jest Utah tutaj nawet Mailman by trenera nie zwolnił a co dopiero jakis Williams, przeztańcie tak gadac bo szargacie dobre imie Sloana w ten sposób, jakiś grajek go zwalnia Sam mówiłem ze williams powinien zamknąc ryj i tyle w tym temacie co nei zmienia faktu ze krytykując niektóre decyzje Sloana miał racje, a ty tu wyskakujesz z jakim moralitetem

Nie miałem zamiaru Ci moralizować ale przedstawić swój punkt widzenia. I żebyś wiedział. Lebron przez 7 sezonów był niemal nieskazitelny, jedyne jego grzeszki to było rzucanie krędą i "robienie sobie zdjęć" z teammates (w jakim pojeabym świecie to jest grzech?). A i tak nazywano go bucem. Sam przyznajesz, że powinien nył zamknąć ryj więc nie rozumiem Twojego oburzenia, Lebuc Williams it is ;]

 

Ktoś tam pisał o kołczach na FA... zdziwię się jeżeli Larry Brown i SVG wróca do trenowania zespołów w NBA, bardzo się zdziwię. Myślę, że obaj mają dosyć. Eddie Jordan ? Jak to mawiał burmistrz Providence w "The Wire", "shiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron przez 7 sezonów był niemal nieskazitelny,

:lol: koleś o którym mówiono że Browna ma głęboko w D i widac było jak na ławce leja na niego jak to tylko możliwe, daj spokój nawet jeśli Williams jest bucem to do "klasy"Lebuca nie dorósł, plus powiedzmy sobie szczerze te wypowiedzi Williamsa to i tak jest nic bo co on takiego gadał-ze jst niezadowolony z tego w jakim kierunku idzie drużyna- tyle mozna sobie to interpretować jak się chce, ale przyczynek do zwolnienia trenera, czy też dla Sloana do odejścia to jest żaden.

 

Tak czy inaczej sloan nei umarł więc dla mnie to nie jest taki powód do zmartwień, Layden przestał trenować Jazz 23 lata temu do dziś jest zwiazany z organizacją, Jerry też powinien odejśc na emeryturę bo widac że już nie wyrabisa, i jak ja powtarzam to nei jest zarzut on ma 69 lat i kawał ciężkiego życia za sobą, po prostu fizycznie jest niemożliwe żeby cały czas trzymał świetny poziom, cieszę sie ze nie odchodzi jak Nelson którego wszyscy mieli już dosyć, albo to samo z Brownem, ael po swojemu kiedy teraz dalej ludzie zapamiętają go jak najlepiej to mozliwe. Wiadomo ze szkoda że nie zdobył mistrza czy ze niema dziesiatek coty, ale to nie ważne bo on nikomu nic udowadniać nie musi jest wybitnym trenerem takim samym był zawodnikiem, takich postaci jak on w tej lidze i jej histori na palcach jednej reki ciężko zliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok dla mnie. nie tylko nie wyobrazam sobie Utah bez Sloana ogolnie, ale przede wszystkim nie wyobrazam sobie jak ten zespol ma jako tako funkcjonowac bez jego skutecznych schematow. teraz sie przekonamy ile warty jest Deron, a ile Sloan.

 

z drugiej strony koszykowka Jazz byla dla mnie nie do ogladania, a Deron bez kajdanow moze tchnac troche zycia w ta schematyczna i zbyt przewidywalna maszyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś o którym mówiono że Browna ma głęboko w D i widac było jak na ławce leja na niego jak to tylko możliwe, daj spokój nawet jeśli Williams jest bucem to do "klasy"Lebuca nie dorósł, plus powiedzmy sobie szczerze te wypowiedzi Williamsa to i tak jest nic bo co on takiego gadał-ze jst niezadowolony z tego w jakim kierunku idzie drużyna- tyle mozna sobie to interpretować jak się chce, ale przyczynek do zwolnienia trenera, czy też dla Sloana do odejścia to jest żaden.

Ale pieprzysz ;] Po pierwsze, przecież napisałem - to nie potwierdzone. Ale jak się powtierdzi, to "growing frustration" jest raczej oznaką poważniejszego konfliktu. Dwa, Ty wiesz z czego leją. Poza tym, Mike Brown nawet zasługuje żeby mu powiedzieć "c***a potrafisz". Nie pochwaliłbym tego, ale to powinien usłyszeć. Fakty są takie, że jednak nie usłyszał. Jeżeli ktoś pyskuje Sloanowi, to musi mieć mocno rozbuchane ego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[owiedzmy sobie szczerze te wypowiedzi Williamsa to i tak jest nic bo co on takiego gadał-ze jst niezadowolony z tego w jakim kierunku idzie drużyna- tyle mozna sobie to interpretować jak się chce, ale przyczynek do zwolnienia trenera, czy też dla Sloana do odejścia to jest żaden.

tylko że tu sprawa była podobno poważniejsza - Deron postawił ultimatum: albo Sloan odejdzie, albo on gdy będzie FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś o którym mówiono że Browna ma głęboko w D i widac było jak na ławce leja na niego jak to tylko możliwe, daj spokój nawet jeśli Williams jest bucem to do "klasy"Lebuca nie dorósł, plus powiedzmy sobie szczerze te wypowiedzi Williamsa to i tak jest nic bo co on takiego gadał-ze jst niezadowolony z tego w jakim kierunku idzie drużyna- tyle mozna sobie to interpretować jak się chce, ale przyczynek do zwolnienia trenera, czy też dla Sloana do odejścia to jest żaden.

Ale pieprzysz ;] Po pierwsze, przecież napisałem - to nie potwierdzone. Ale jak się powtierdzi, to "growing frustration" jest raczej oznaką poważniejszego konfliktu. Dwa, Ty wiesz z czego leją. Poza tym, Mike Brown nawet zasługuje żeby mu powiedzieć "c***a potrafisz". Nie pochwaliłbym tego, ale to powinien usłyszeć. Fakty są takie, że jednak nie usłyszał. Jeżeli ktoś pyskuje Sloanowi, to musi mieć mocno rozbuchane ego.

z perspektywy czasu ja bym powiedzial ze Brown jest dobrym o ile nie bardzo dobrym trenerem. w zasadzie skladu nie mial na mistrzostwo i dlatego Cleveland zawodzilo. stworzyl z nich defensywny team powierzajac cala ofensywe LeBronowi. nie wyobrazam sobie zeby mozna bylo to lepiej zrobic majac takich zawodnikow. jego wina ze Mo nie jest 2 opcja, a Jamison zawsze dostanie wpierdol od Garnetta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie dzis w sumie moge powiedziec w konuc jak badboys

- nie zaskoczylo mnie to

a dlaczego ?

 

ano wskazowka dla was powinno byc lato 2010 albo i ostatni mecz

czemu Korver, Boozer, Ronnie Brewer nie wrocili do Utah a poszli do Bulls ? musialbyc przeciez jakis powod dla ktorego zrezygnowali z gry z Williamsem z ktorym podobno siwetnie sie znali i byli przyjaciolmi (Ronnie Brewer)

jak dla mnie to sie wydalo nadmiernie podjerzane, nikt nie idzie w nba z nieznanego w nieznane majac Slaona jako trenera, Williamsa jako PG Utah jako kibicow i kase taka jak wszedzie

 

Boozer to sprzedawczyk i w ostatecznosci potrafie to zrzumiec ale reszta ?!

do tego mogi przestraszyc sie medical staffu , rok temu zalatwili Okura w playoffs - moglem wam przed meczem zagwarantowac ze nic dobrego z tego nie wyjdzie ze mu znieczula Achillesa

Jerry Sloan to krzykacz, drill sergeant i wszystko to czego wspolczesny nigga nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano wskazowka dla was powinno byc lato 2010 albo i ostatni mecz

czemu Korver, Boozer, Ronnie Brewer nie wrocili do Utah a poszli do Bulls ? musialbyc przeciez jakis powod dla ktorego zrezygnowali z gry z Williamsem z ktorym podobno siwetnie sie znali i byli przyjaciolmi (Ronnie Brewer)

Nie no to już twoja totalna fantazja, bo i Brew i KK sa kumplami wiliamsa i bardzo chcieli wrócić, Brewer do dziś mówi ze jest rozczarowany że nie zaoferowano mu nowego kontraktu z Jazz. williams za swoje dostanie, ale ja nie chce z niego robić "kozła ofiarnego" bo Sloan ma bardzo ciężki charakter i niewatpliwie trzeba miec silne nerwy żeby z nim wytrzyma, dWill żadnego ultimatum nie stawiał nic niegadał poza tym o czym wszyscy wiedzieli tylko nikt nie pytał nikogo innegho a własnie jego-lidera, a on odpowiedział ze że jest niezadowolony i tyle, fakt że jego gra jest dupna ostatnimi spotkaniami bardziej go dyskredytuje niż te jego wypowiedzi bo niewydającą mi się one jakoś skandaliczne, powinien się przymknac i grac za to że tego nie zrobił oberwie mu sie słusznie ale niema co przesadzać, bo William w staciu ze Sloanem nei miałby najmniejszych szans.

 

ps bo jestem trochę rozgorączkowany, sorka @ai3, myslałem ze gadasz że Williams ma taki porypany chrakter i dlatego tamci nie wrócili do Jazz :), ja bym się jednak w lecie dalszej perspektywy nie doszukiwał, Brew i KK to rewelacyjne chłopaki i oni się dobrze rozumieli z Jerrym, a nie podpisali ich bo raja przybył i Hayward, no i dlatego ze Kirilenko zapycha kaskę, drugiego dna tu raczej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy czasu ja bym powiedzial ze Brown jest dobrym o ile nie bardzo dobrym trenerem. w zasadzie skladu nie mial na mistrzostwo i dlatego Cleveland zawodzilo. stworzyl z nich defensywny team powierzajac cala ofensywe LeBronowi. nie wyobrazam sobie zeby mozna bylo to lepiej zrobic majac takich zawodnikow. jego wina ze Mo nie jest 2 opcja, a Jamison zawsze dostanie wpierdol od Garnetta ?

Jeżeli jesteś takim przeciwnikiem systemu jako takiego, uważasz że cały atak opierał się na inicjatywie Jamesa to gdzie Ty tu widzisz zasługi Browna ? Oczywiście, że miał za mało talentu w zespole żeby zdobyć mistrzostwo ale szacunek u zawodników ? Podstawa ,on go nie miał. Adjustments ? No więc trzymanie Mo Williamsa pod kontrolą .. aha, no tak, jesteś też zwolennikiem testowania "hot hand" w 3 sekundzie akcji z obrońcą na twarzy, nie dogadamy się.

 

Bardzo dobrym trenerem w NBA nazywamy teraz trenera który potrafi po prostu poustawiać klocki w obronie mając do syspozycji takich obrońców jak Varejao, James i Delonte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie Brewer Crlos Boozer i Korver to przypadek ze graja razem w Bulls a nie w Utah ? jakos mi sie nie wydaje

na poczatku myslalem ze uznali jednoglosnie ze Rose jest zajebisty i DWill hujowy

ale Dwill rozjebal Nuggs i mial czolowe playoffs

do tego Rose to PRowski wiesniak i cienias, wyglada jak rumun z bronxu i watpie by cokolwiek i kogokolwiek sprzedal - jak dla mnie najmniej medialna twarz (podobno wygral jakiegos przystojniaka roku ... brecht) superstara w NBA

ale potem doszedlem do wniosku ze tacy ludzie jak Korver , Ronnie nie sprzedaja swoich teammates

ich tam wszystkich wkurwial Sloan i to jest tego potwierdzenie bo nie powiecie mi ze Miller junior spojrzal na sklad - Millsap, kontuzjowany jendonogi Okur, unprover Jefferson, 50 letnie Bell i AK to skald ktorym podbije lige - bo w to zwyczajnie nie uwierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale potem doszedlem do wniosku ze tacy ludzie jak Korver , Ronnie nie sprzedaja swoich teammates

ich tam wszystkich wkurwial Sloan i to jest tego potwierdzenie bo nie powiecie mi ze Miller junior spojrzal na sklad - Millsap, kontuzjowany jendonogi Okur, unprover Jefferson, 50 letnie Bell i AK to skald ktorym podbije lige - bo w to zwyczajnie nie uwierze

Wział byś czasem pomyślał zanim coś napiszesz, Sloan niec do rzeczy nei miał z odejsciem kogo kolwiek z tych 3 graczy którzy grają teraz w bulls, na dobrą sprawę każdy z jego podopiecznych duzo mu zawdzięcza a że jest jaki jest ... bez tego nikomu by się zapierniczać na treningach nei chciało, tylko frajrzy lubią takich kolesi co nie wymagają i są układni.

 

 

Tak czy inazcej bardzo smutno po tej konferencji się zrobiło, Sloan poraz kolejny że jest gościem z wielką klasa i zasługuje na dozgonny szacunek to samo dla Johnsona który zawsze w jego cieniu a też na wielkie słowa uznania zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny odejdzie DWill pewnie. Wszystko w Utah sie sypie.

A co to ma do rzeczy, akurat Sloan po raz kolejny zrobił dobrze, widac było że już nei daje rady i dlatego powinien ustąpić, na litość boską przeciez nie mógł do śmierci tym wszystkim się zajmować, to nie robota w stylu Jaxa który zawsze przychodził na gotowe tylko praca z ekipą cały czas na dorobku nikt nie ma tyle zdrowia aby non stop tym sie parać, dosyć fani Jazz mają dziś smutnych wieści zeby jeszcze czytać ajkieś kretyńskie uwagi :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robcie tragiedi. Kiedys to musialo nastapic. Szacunek dla Sloana ale jego czas minal, Jazz od paru ladnych lat sa w miejscu. Nie pomogly zmiany kadrowe to moze pomorze zmiany w sztabie szkoleniowym. Chociaz watpie..

 

Albo to Deron jest takim c***owym liderem i z nim Utah nic nie ugraja. Przyszlosc to zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.