Skocz do zawartości

Jerry Sloan zrezygnował?!


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

KSL has learned that Utah Jazz coach Jerry Sloan and assistant coach Phil Johnson will resign at a press conference later Thursday.

 

More details will be posted as they become available.

 

The news comes after the Jazz lost to Chicago in Salt Lake City on Wednesday, where former Jazz players Kyle Korver and Ronnie Brewer helped the Bulls escape Utah with a 91-86 win.

 

After the game, Sloan didn't come out of his office for a postgame interview until about a half-hour after his team lost for the 10th time in 14 games.

Ja się pytam: WTF :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. jestem w niemniejszym szoku niz wy panowie.

 

choc 2 rzeczy:

1. zaliczyli trip 0-6 grali ostatnio w kratke, od 07 stali w miejscu, wymienili sklad, fresh start, nie wyszlo, wiec byly powody do rezygnacji.

 

2. sami kibice jazz narzekali na sloana. czytam dosc czesto czy to jazz.e-nba.pl czy fora internetowe i fani jazzmanow dosc czesto mieli do sloana pretensje o to, ze zaspal z jakimis zmianami, ze nie gral tym kim powinien grac itd.

 

nie sadzilem, ze nastapi to w trakcie sezonu, raczej myslalem o ktorejs przerwie miedzysezonowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze tak w srodku sezonu, nie bylo powodow. musialo sie tam zbierac od jakiegos czesu.

a typowalem go na COTY w tym roku. swoja droga taki trener nigdy nie dostal tej nagrody... a gdzie jest teraz taki Mitchell czy inni ktorym przyznawano te nagrody po jednym dobrym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze tak w srodku sezonu, nie bylo powodow. musialo sie tam zbierac od jakiegos czesu.

a typowalem go na COTY w tym roku. swoja droga taki trener nigdy nie dostal tej nagrody... a gdzie jest teraz taki Mitchell czy inni ktorym przyznawano te nagrody po jednym dobrym sezonie?

No ale nagroda jest za konkretny sezon, a nie za to że "był w czołówce ostatnich kilka lat, więc zasłużył żeby mu teraz dać".

 

Problemem jest nie samo odejście Sloana ale fakt, że rynek jest ubogi i nie ma w czym wybierać. FA to trenerzy, którzy się nie sprawdzili lub wannabees jak Ewing czy Jackson. No chyba że ten cały Corbin jest jakiś rozgarnięty i na bieżąco wyciągał własne wnioski.

 

Zastanawiam się, dlaczego trenerzy z NCAA nie chcą próbować w NBA ? Na uczelni nie ma presji ? Nie wierzę, NCAA ma chyba większą oglądalość niż NBA. Pieniądze przecież też w NBA większe, I don't get it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego trenerzy z NCAA nie chcą próbować w NBA ? Na uczelni nie ma presji ? Nie wierzę, NCAA ma chyba większą oglądalość niż NBA. Pieniądze przecież też w NBA większe, I don't get it.

trudniej jest zapanować nad milionerami. dlatego też tak niewielu trenerom świetnym w NCAA udało się czegoś dokonać w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Wariato !

 

Wiesz co jest gorsze niż The Decision ? Gorszy jest ktoś, kto ma czelność dyskutować z autorytetem trenera. Jeżeli zawodnik doprowadza do odejścia trenera to dla mnie jako sportowiec, prywatnie, jest skreślony.

 

 

wiesz że tak samo postąpił np. Magic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego trenerzy z NCAA nie chcą próbować w NBA ? Na uczelni nie ma presji ? Nie wierzę, NCAA ma chyba większą oglądalość niż NBA. Pieniądze przecież też w NBA większe, I don't get it.

Kasa w NCAA nie jest gorsza (goście jak Krzyzewski, Izzo czy Roy Williams biorą po 3-4 bańki na rok), robota chyba przyjemniejsza (zmanierowaną gwiazdkę sadzasz na ławę i się nie pierdolisz) i przede wszystkim job safety zdecydowanie większe, dużo łatwiej i dużo dłużej siedzi się na stołku i kasuje.

 

Wiesz co jest gorsze niż The Decision ? Gorszy jest ktoś, kto ma czelność dyskutować z autorytetem trenera. Jeżeli zawodnik doprowadza do odejścia trenera to dla mnie jako sportowiec, prywatnie, jest skreślony.

 

E, pierdolisz, ja nie lubię trenerów, c*** im w dupę.Nawet goście od WFu nie mogli ze mną wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Dżefersony i spółka aż tak wqwiły Sloana?

akurat z ala to z jedynego z którego ostatni mógł byc zadowolony

Problemem jest nie samo odejście Sloana ale fakt, że rynek jest ubogi i nie ma w czym wybierać. FA to trenerzy, którzy się nie sprawdzili lub wannabees jak Ewing czy Jackson. No chyba że ten cały Corbin jest jakiś rozgarnięty i na bieżąco wyciągał własne wnioski.

niema żadnego problemu na teraz z zastepstwem bo Corbina juz w lato chcieli mieć w Atlancie Chicago NJ, sam zdecydował się zostać w Jazz, i wydaje się byc własnie jak najbardiej "ogarnięty"

czyli bylo cos na rzeczy z williamsem...

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... ring021011

być było ale to już jest totalna plotka wstylu wojnarowskiego i steina, prędzej williamsa by wyjebali za samego edka currego niż Sloana zwolnili bo jakis gracz ma z nim nienajlepszy ostatnio kontakt.

 

Sloan odchodzi w takim samym stylu jak legendarny Frank Layden, mam nadzije że historia w dalszym stopniu potoczy sie identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja może lekko sarkastycznie powiem... chyba najwyższa pora na to. chyba sam Jerry już widział że nie da rady, że to zaczyna być pozbawione sensu. bardzo liczę że trenerem zostanie Corbin, pora na tego faceta i wiem że może sporo wnieść nowego, ale i wiele nauczył się od takiego wygi jak Sloan. czyżby przyszły lepsze czasy dla Fesenki, AK i kilku innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.