Skocz do zawartości

okc


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba ten deal dla OKC. Nie chcieli Greena, wiec żal bylo oddawac go za darmo. Dzisiaj mogą zobaczyc jak Perk będzie wyglądal i jak bedzie ok, to dac mu kontrakt latem. jesli sie nie sprawdzi - moga zrobic snt i wyciagnac cos, co bedzie ich interesowalo - amatorow na broniacego wysokiego nigdy nie brak.

 

Jesli chodzi o slaby spacing, to zawsze mozna próbowac wrzucic na SF Hardena PF Durexa i na C Ibake i grac smallball, zreszta Jebaka ma w miarę solidny jumper, olac go pod koszem nie mozna, bo zajebie putbacka.

 

Bardzo chetnie poogladam Thunder w PO z takim skladem...

no tak, po to sciagali tych wszystkich wyoskich zeby teraz Durexa dawac na PF... please.

 

w obecnej sytuacji jak dla mnie Thabo jest na wyjebanie praktycznie. fatalny fit. Harden na szczescie jest swietnym i niedocenianym SG, zawsze kojarzyl mi sie z Manu i jego rola powinna wzrosnac po tym transferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jako sobie to wyobrazasz: Durant ma pilke, bez pilki graja teraz Perkins, Ibaka, Sefolosha i Westbrook. ani jednego goscia ktory walnie trojke, ani jednego z pewnym poldystansem (pewny = Hamilton). co powstrzyma inne teamy od podwajania Duranta caly mecz ?

A co po podaniu z podwojenia od Duranta odrazu trzeba rzucać?? automatycznie są wtedy przekazania i można atakować basket, odegrać do wbiegającego itp.

Zresztą cały mecz na boisku tacy pionkowie w ataku grac nie będą, są jeszcze Harden, Nate i Cook z dobrymi rzutami.

 

Jeden argument to potwierdzający?

 

Oglądanie meczy OKC na pewno częściej niż Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja SG przygotowywana jest pod Hardena, imo all star potential, imo w przyszłości to będzie zawodnik +30 mpg. Imo z nim będą mieć odpowiedni spejsing. Westbrook 23 lata - Harden - 22 lata - Durant 23 lata - Ibaka - 22 lata - Perkins 27 lat. Może w tym sezonie nie wygrają mistrzostwa, ale jak Ibaka, a przede wszystkim Harden zanotują progres, to będą głównymi konkurentami dla Miami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ten deal dla OKC. Nie chcieli Greena, wiec żal bylo oddawac go za darmo. Dzisiaj mogą zobaczyc jak Perk będzie wyglądal i jak bedzie ok, to dac mu kontrakt latem. jesli sie nie sprawdzi - moga zrobic snt i wyciagnac cos, co bedzie ich interesowalo - amatorow na broniacego wysokiego nigdy nie brak.

 

Jesli chodzi o slaby spacing, to zawsze mozna próbowac wrzucic na SF Hardena PF Durexa i na C Ibake i grac smallball, zreszta Jebaka ma w miarę solidny jumper, olac go pod koszem nie mozna, bo zajebie putbacka.

 

Bardzo chetnie poogladam Thunder w PO z takim skladem...

no tak, po to sciagali tych wszystkich wyoskich zeby teraz Durexa dawac na PF... please.

 

w obecnej sytuacji jak dla mnie Thabo jest na wyjebanie praktycznie. fatalny fit. Harden na szczescie jest swietnym i niedocenianym SG, zawsze kojarzyl mi sie z Manu i jego rola powinna wzrosnac po tym transferze.

Nikt im nie każe takim skladem startować, ale mogą w razie czego robic taki bajer na jakis okres meczu.

 

Co do Hardena sie zgadzam, uwielbiam goscia, gdzies czytalem plote, jakoby mial isc z jakimiś chipsami, za iggiego do Sixers i to bylaby dla nas fajna opcja ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak startujący obydwaj obrońcy mają <30% za 3. Za Thabo nie dostaną i tak nic ciekawego. Gościu ze swoimi defensywnymi umiejętnościami mógłby być jak Bowen czy Bell, ale z racji hujowego rzutu zza łuku i w ogóle bycia kompletnym kołkiem w ofensywie nie może stanowić ważnego ogniwa drużyny.

A wymiany z C's i Bobcats naprawdę zajebiste. Pozbyli się najgorszego startującego centra ligi obok Jasona Collinsa i sf'a, grającego na pf, czyli można powiedzieć, że najgorszego startującego duetu podkoszowego ligi, a pozyskali dwóch centrów z prawdziwego zdarzenia i zrobili miejsce w s5 dla Ibaki.

Westbrook/Maynor

Sefolosha/Harden/Cook

Durant/Harden

Ibaka/Collison

Perkins/Nazi

 

nie powiem, wygląda to naprawdę dobrze. nie wiem czy na tyle dobrze, aby poważnie włączyć się do walki o misia, ale chyba tak. Potrafili walczyć w tamtym zestawieniu, to teraz po tym upgreadzie pod koszem, naprawdę będą się liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanosi się, że Perkins to typowo playoffowy strzał. Bo teraz widzę, że jego debiut w nowych barwach dopiero na początku marca. Czyli chuchamy , dmuchamy i liczymy, że przetrwa 3 serie playoff.

Przynajmniej Nate zobaczymy

No no no OKC rośnie w siłe. Oddali Krstica, mają Perka, który jest 10, nie 20 nie k**** 100 razy bardziej ogarniety niz Krstic. OKC może teraz powalczyć o 3 a nawet o 2 miejsce w WC. Nazr + Perk to bedzie niszczyć. Obrona wyjebana, atak wyjebany. Pozbyli sie Greena, zawsze dostarczał "swoje" punkty, ale to nie jest zawodnik nie do zastapienia.

 

nie powiem, wygląda to naprawdę dobrze. nie wiem czy na tyle dobrze, aby poważnie włączyć się do walki o misia, ale chyba tak

i dont think so. na pewno nie w tym Po, ale w następnym... hu nołs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison jest zajebisty, powinien teraz startowac. ma midrange jumpera, jest lepszym team defenderem, potrafi stawiac zaslony bez ofensywnych fauli. dziwie sie ze OKC wczesniej nie zmienilo starting bigs, majac takie warunki do tego.

 

edit:

 

tak patrze wlasnie na tych Thunder to moze z odpowiednim line-upem nie byliby tacy aofensywni. np wychodzac Westbrook-Harden-Durant-Ibaka-Collison nawet spacing wyglada bardzo dobrze. wysocy maja midrange, Durant z Hardenem 3pt range, Westbrook jako tako rzuca z poldystansu. tacy Bulls MJa w sumie mieli podobne warunki. jakby jeszcze potrafili podawac jak oni, grac bez pilki jak oni, i grali w trojkatach, to pewnie nie byloby zadnego problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ollinson jest zajebisty, bo jest rolesem. Jako starter się nie sprawdzi. On w trakcie swojego grania ciągle gra na pograniczu faulu, dlatego jest tak efektywny w obronie. Jako starter by musiał się oszczędzać, musiałby mieć jakiś większy udział w ataku niż stawianie zasłony. Był starterem w Seattle i się nie sprawdził. Natomiast teraz gra świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak pieją nad tym transferem, ja też uważam że miał sens, ale kurcze zachwytu nie rozumiem OKC a Boston to dwie różne ekipy, a Perkins jest wyraźnie "owocem" systemu i suportu Celtów, dodatkowo prawie cały ten sezon ma stracony a i tak wiadomo że w lato sobie zaśpiewa sporo i ktoś mu taka kaskę pewnie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to van gundy bedzie ojcem twojego dziecka?:)

 

thunder przerazili mnie wczoraj w 1 polowie. w ogole w calym meczu. moim zdaniem potrzebuja jedynie doswiadczenia a nie ruchow transferowych. moze przydalaby sie jakas 4 bo collisona tu nie widze.

 

minus thunder polegal na tym, ze krstice i collisony sa dobre w zespololowej defensywie. szybko przemieszczaja sie na nogach, zajmuja madre pozycje, wymuszaja ofense. ale na dluzsza mete to nie daje zespolowi przewagi. przewage daje za to taki kloc jak perkins.

 

wczoraj swietnie to bylo widac. na bynuma odpowiedzi nie mieli. bynum byl +16 w pewnym momencie. gasol -15. z gasolem potyrafia sobie w miare poradzic, z bynumem gorzej. to zmieni sie po przyjsciu perkinsa. swietnie beda sie matchupowac z lakers i nie tylko.

 

podobaja mi sie ich rotacje i supporting cast. harden to gosc, ktory potrafi z lawki rzucic nawet 20 punktow. dobrze broni. thabo broni jeszcze lepiej. jak potrzeba trojek wchodzi cook, a jest jeszcze mynor i nate dla ktorego tak naprawde ciezko bedzie znalezc teraz miejsce do grania.

 

nie rozumiem dlaczego chciecie sie pozbywac thabo. zawsze warto miec takiego goscia w skladzie. dzieki bogu wie o tym brooks.

 

edit: z perkinsem przeszly z nim prawa birda, wiec thunder sa w swietnej sytuacji. podpisac kogos za mle w wakacje i za rok moga isc na mistrzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.