Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby dodać jeszcze na urządzeniach mobilnych możliwość przesuwania np. minutę do przodu, do tyłu jak na YT, po prostu klikając na prawą lub lewą część obrazu. Aktualnie klikanie w te małe przyciski czasami mnie irytuje.

 

Brakuje mi też blokowania obrazu.

 

To w sumie pierdoły a aplikacja i tak jest super, tylko za taką cenę mogłaby być jeszcze lepsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę się z peceta na xboxa i mam mały problem dotyczący LP na konsoli.

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można się zalogować na tej apce bo w sumie nigdzie tego nie widzę, wchodzę w dany mecz i mnie wyrzuca,czyli po prostu nie jestem zalogowany a nigdzie nie mogę tej opcji znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę się z peceta na xboxa i mam mały problem dotyczący LP na konsoli.

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można się zalogować na tej apce bo w sumie nigdzie tego nie widzę, wchodzę w dany mecz i mnie wyrzuca,czyli po prostu nie jestem zalogowany a nigdzie nie mogę tej opcji znaleźć.

 

Jeżeli dobrze pamiętam to będąc w apce naciskasz menu (ten mały przycisk obok przycisku X) i pojawi się opcja sign in.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolek

Wygląda że ta funkcja nie działa dla meczów z preseason.

Znajdź coś ze starego sezonu. Po wejściu w mecz pojawi się ikona chmurki ze strzałką w dół. Kiedy ją klikniesz, przejdziesz do menu downloads gdzie wybierasz wersje streamu do ściągnięcia.

 

attachicon.gifScreenshot_20171003-143120.jpg

 

to działa tylko na apce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolek

Wygląda że ta funkcja nie działa dla meczów z preseason.

Znajdź coś ze starego sezonu. Po wejściu w mecz pojawi się ikona chmurki ze strzałką w dół. Kiedy ją klikniesz, przejdziesz do menu downloads gdzie wybierasz wersje streamu do ściągnięcia.

 

attachicon.gifScreenshot_20171003-143120.jpg

 

Awesome, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze korzysta z LP przez Xboxa? Pobralo mi aktualizację apki i nowa wyglada ładniej, ale jak włączam NBA TV to apke wywala, meczow z nocy włączyć sie nie da, a dzialaja tylko skróty i jakies tam mecze historyczne :/. Sprawdzałem i jestem zzalogowany

 

Próbowałeś zakładać na meksykańskie konto? Na PS4 działa, a na USowskiej właśnie w ogóle nie loguje, aplikacje się różnią od siebie dość znacznie. Tyle, że nie wiem czy na Xie to ma znaczenie.

 

Dla posiadaczy PS4. Jeśli założycie sobie konto na meksykańca to możecie oglądać jednocześnie na konsoli i laptopie/apce mobilnej. Sprawdzone, działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XO jest normalna apka dla Polski, wiem ze PS nie ma. Dziwne tylko poniedziałkowe mecze nie działają, te z niedzieli i innych dni juz tak :D

W ostatnich dniach dosyć późno publikowali pocięte mecze, pewnie dlatego były niedostępne. Często na XO miałem z tym problem, musiałem oglądać na PC lub iPadzie. Ostatnio przeszedłem na Apple TV i tam nie ma problemu z dostępnością meczów. Właśnie skończyłem oglądać mecz Phila z Celtics. Jak włączyłem to był w oryginale, w międzyczasie dali pocięty. Pewnie na XO już są te dzisiejsze do oglądnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.