Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ta opcja w panelu raz jest a raz znika, nie rozumiem tego.

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

tak ale jak Ci zniknie wystarczy napisac do supportu ja tak zrobiłem w tamtym roku i dzień póxniej wyłączyli i poinformowali mailowo, że wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogarnia ktoś jak to jest z nowym free trialem? Niby 2 dni for free + 20% zniżki na wybrany pakiet. Wybrałem pakiet 8 meczów i w opcjach mam, że do 19 mogę obejrzeć 8 spotkań. Pewnie obejrzę ze 2 góra 3. Co potem? Do końca grudnia znowu będę miał 8 tylko zapłacę kwota - 20%? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło już może sprawa z apką na PS4? Czy to, że jest ona niedostępna nie jest pokłosiem tego, że z racji rejestracji na adresie z US można było oglądać bez przeszkód zarówno na konsoli jak i na PC równocześnie?

Kumpel dzieli ze mną LP i mówi że NBA + Sony (Ma PS4 jak i TV Sony bez flasha) jest niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemano,

 

Czy ktos moze mi pomoc z poprawa jakosci obrazu na league passie? 

Place za to dziadostwo 70pln/miesiac a ostatnimi czasy w ogole nie da sie tego ogladac! 

W przegladarce chrome obraz skacze i przerywa. Internet mam od UPC 50Mbps, flashplayer najnowszy, wylaczylem akceleracje sprzetowa i nic nie pomaga! Nie wazne czy ustawie jakosc 1600kbps czy 3000 caly czas ten sam syf. W firefoxie to samo.

Na poczatku sezonu ogladalem jeszcze na Kodi, ale od jakiegos czasu tam tez sie popsulo - obraz jest ladny i plynny, ale co 30sekund mam przerwe na buffering.... Krew mnie zalewa!!!

Ktos wie jak to naprawic?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dolega Twojemu LP ale raczej problemów szukałbym w sprzęcie. Internet doprowadzasz do kompa po kablu czy WiFi? Miałem dekoder Horizon od UPC i bezprzewodowo sieć robiła takie wygibasy, że np. VPN rozłączało mi notorycznie. Można zatem sprawdzić jakimś monitorem sieci jak to wygląda. Możesz zalogować się do LP np. ze smartfona lub innego komputera żeby zobaczyć jak tam działa?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Na wstepie zaznaczam ze jestem laikiem zarowno jezyka angielskiego jak i aplikacji Nba App.

Sprawa wyglada nastepujaco:

Po zalozeniu konta wykupilem pakiet 8 meczów.

Po wyczerpaniu wszystkich kredytow chcialem zakupic nowy pakiet.

Niestety nie moge gdyz przyciski platnosci sa zablokowane.

Moge tylko wykupic mecz na Single game za 20 zł co mnie nie urzadza.

Poradzcie co robic by moc wykupic wiekszy pakiet.

Przepraszam z gory jesli temat sie powiela.

Szukalem ale nic nie znalazlem.

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Pozdrawiam 

Simson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstepie zaznaczam ze jestem laikiem zarowno jezyka angielskiego jak i aplikacji Nba App.

Sprawa wyglada nastepujaco:

Po zalozeniu konta wykupilem pakiet 8 meczów.

Po wyczerpaniu wszystkich kredytow chcialem zakupic nowy pakiet.

Niestety nie moge gdyz przyciski platnosci sa zablokowane.

Moge tylko wykupic mecz na Single game za 20 zł co mnie nie urzadza.

Poradzcie co robic by moc wykupic wiekszy pakiet.

Przepraszam z gory jesli temat sie powiela.

Szukalem ale nic nie znalazlem.

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Pozdrawiam 

Simson

wg mnie subskrybcja odnawia się automatycznie, więc dlatego nie możesz kupić. Sprawdź czy Nba znowu nie pobrało Ci kasy z konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet za 509 (czyli no 254 z kodem) to jest właśnie z playoffami? I głupie pytanie, ale tego typu serwisy to zwykle wykupuje związane z serialami, a NBA raczej na ace, mecze z c+ tez mozna normalnie obejrzeć i nie ma zablokowanych ze względu na prawa do transmisji w kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.