Skocz do zawartości

Midseason awards


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie jest tylu ludzi idących łeb w łeb, że ciężko cokolwiek powiedzieć na temat MVP. Pewne jest raczej, że statuetki nie otrzymają być może najlepsze ekipy w swoich konferencjach(C's i Spurs). Na tym etapie sezonu wszystko jeszcze się może zdarzyć. LBJ może dostać. Wade może dostać. Razem mogą dostać. Dirk, Howard, Rose, Bryant też mają szanse. Durant gdzieś tam zachodzi ich od dupy strony. Chris Paul też może dostać jeśli Hornets będą grali taką obronę do końca sezonu(bo wtedy luzem będą w top3 na zachodzie - Utah nie da rady, Dallas od kontuzji Nowika gra jak nie-Dallas, Okla pewnie gdzies się potknie). Także sprawa MVP może się w tym sezonie toczyć aż do ostatnich meczy.

 

Osobiście stawiam na Bryanta mimo mojej niechęci do jego osoby. Jest liderem - jest. Będzie miał dobry bilans - będzie. Uciuła MVP stats - uciuła. No i Lal sa głębocy więc nawet kontuzja 1-2 zawodników z rotacji nie będzie dramatem. Ewentualnie jeszcze Howard, ale jakoś nie widzę tych Magic podchodzących pod 60W.

 

EDIT: Eh k****, to midseason awards a nie MVP predictions. No to po połówce - ROSE

 

Coach: Pop. Honorable mention - Spo, Monty,Tom.

 

Rook - Blake bezdyskusyjnie

 

6th - Jebaka ?

 

MIP: Eric Gordon

 

DPOTY: Howard. Honorable mention - Tyson, Emeka.

 

Pierwsza piątka: CP,Wade,LBJ,Dirk,Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP -LeBron James. Myślałem jeszcze nad Dirkiem i Rosem ale wydaje mi się, że jeżeli Cuban szybko czegoś nie wymyśli to Mavs mogą mieć problem z bilansem a i sam Nowik po kontuzji coś nie może się odnaleźć i nie wiadomo ile czasu to jeszcze może zająć. Co do Rose'a to nie wiem dlaczego ale nie potrafie sobie go wyobrazić jako MVP. Za wcześnie dla niego, zresztą za bilans Chicago bardziej odpowiada ich defense niż często nieskuteczny Rose. Za LeBronem przemawia bilans Heat, bilans Cavs, bilans Heat bez niego, cyferki, rola w drużynie gdzie ktoś mądrze w innym temacie napisał, że Wade stał się dla Heat 3 najważniejszym graczem.

ROTY - chyba tutaj wszystko jest jasne

COTY - ciężka sprawa pomiędzy Tomem Thibodeau a Popovicem ale chyba jednak postawie na Toma. Nagroda pocieszenia tutaj dla Nate'a McMillana za to że znowu z gówna ukręca bat i pomimo tysiąca przeciwności losu PTB najprawdopodobniej znowu będą w PO.

MIP - Lamarcus Aldridge. Co prawda z przymusu ale musiał się stać liderem i jak narazie wychodzi mu to całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to jest jedynie inteligentniejszy prototyp Marburyego w prime.

no właśnie, czy nie wydaje wam się, że Rose to bardziej SG w ciele PG niż rozgrywający?

No ale Marbs sam siebie nazywal najlepszym rozgrywajkiem nba, wiec odpowiedz nasuwa sie sama.

A powaznie Rose jest wypasiony, top3 IMO jesli chodzi o tegoroczny "mvp race", ale dalbym jednak Nowitzkiego jako nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COTY - szacun dla Thibodeau ale z racji tego że i ślepej kurze trafi się ziorko to POP. Jak Thibo zrobi za rok progres to COTY za rok ale na razie POP rozwala wszystkich.

 

MVP - tutaj problem bo CP3 gra w teamie bez bilansu. Wade ma Jamesa a James Wade. DH jeszcze trochę brakuje. Może faktycznie Rose może coś ugrać ale to chyba będzie najsłabszy MVP sezonu od lat. Chyba że Nowik zgarnie MVP.

 

ROTY - bezdyskusyjnie Wall :) żart na dzień dzisiejszy może być tylko jeden:)

 

MIP: Eric Gordon

 

DPOTY: Howard - gdyby KG był z 3 lata młodszy to DH musiałby ustąpić.

 

All NBA:

CP,Wade,LBJ,Dirk,Howard.

 

Rzeźnik OTY - Kevin Love

Małe kurestwo biegające po boisku i napierd... punkty OTY - Monta Ellis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, czy nie wydaje wam się, że Rose to bardziej SG w ciele PG niż rozgrywający?

dla mnie to jest kopia Wade'a.

dokładnie. ten sam arsenał ofensywny. może trójkę ma/będzie miał lepszą. bo porównanie go do Marba, nawet trochę inteligentniejszego, jest trochę krzywdzące dla Rosea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, czy nie wydaje wam się, że Rose to bardziej SG w ciele PG niż rozgrywający?

dla mnie to jest kopia Wade'a.

dokładnie. ten sam arsenał ofensywny. może trójkę ma/będzie miał lepszą. bo porównanie go do Marba, nawet trochę inteligentniejszego, jest trochę krzywdzące dla Rosea

Jeżeli tak uważasz to prawdopodobnie nie oglądałeś za wiele Marba w prime.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

 

Dirk

 

All NBA First Team

 

Rose, Wade, James, Nowitzki, Howard

 

DPOTY

 

Howard

 

Trener

 

Pop vs. Thibodeau

 

Bulls mają najlepszą defensywę, mimo że Noah opuścił prawie połowę meczów, a jednocześnie poprawili się w ataku, dlatego stawiam jednak na tego drugiego

 

Rookie

 

Mam wątpliwości, czy Griffin powinien być traktowany jak debiutant. Może za bardzo sugeruję się słowami Phila, bo Blake jest najlepszy w tegorocznej klasie, ale z drugiej strony to nie wina Walla, że Griffin stracił poprzedni sezon. Kontuzje chodzą po ludziach.

 

MIP

 

Nie wiem. Tak po kibicowsku, Shannon Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zastrzeżeń. Obaj prezentują się bardzo podobnie, ale Kobe miał słabszy pierwszy miesiąc, długo dochodził do formy i to przeważyło. Chociaż teraz tak patrzę i w sumie Wade też w listopadzie nie zachwycał, no ale nic, Miami ma lepszy bilans, Dwyane był lepszy w bezpośrednim pojedynku, niech już tak zostanie. Ale żeby nie było tak anty-LA ;] , to powiem, że jeśli Bryant utrzyma obecną formę, to ma spore szanse na MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 strasznie niedoceniany, powinien być w pierwszych piątkach, jeśli nie zamiast Rose, to obok niego. Kurdupel prowadzi NOH do 29-16 ze słabym supportem i bez ławki. kiedy jest na boisku Hornets mają margin of win 6,6 czyli top seedów, 5 w lidze i tylko Spurs, Lakers, Celtics i Miami mają większą. A że Hornets mają drugą najsłabszą ławkę z 0,5 win teamów, to ten bilans trochę gorzej wygląda.

Przy okazji podawajcie od razu 3 piątki, bo te pierwsze są strasznie monotonne :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwa w nauce

 

MVP

zawsze byłem za tym aby MVP był najlepszy zawodnik ,najlepszej ekipy. kiedyś odnośnie Spurs było łatwiej ,teraz niestety nie.

dylemat mam między LeBron'em a Dirkiem. tylko jak patrzę na mecze to może być Durant.

 

niech będzie Dirk

 

First team

Paul

Wade

James

Nowitzki

Howard

 

Second Team

Rose

Manu

Kobe

Durant

Garnett

 

Third Team

Parker

Nash

Pierce

Aldridge

Amare

 

 

pojebałem z pozycjami ale nie chce mi się dogłębniej zastanawiać.

 

DPOTY

Garnett

 

Trener

Rick Carlise

bo go lubię

 

Rookie

Blake

MIP

Felton lub Love

 

rozczarowanie

Sacramento Kings ,Washington Wizards,Detroit

 

pizda award

Tyreke Evans

 

white power award

Kevin Love

 

idiota award

Stan van Gundy

 

emeryci award

Boston Celtics

 

nie masz racji Bastek award

Amare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Rose'a wobu fb teamach i pewnie mialbym w 3, jaram sie nim itp itd,uwazam ze jest czolowka ligi na PG

mimo tych calych zajebistych statow i bilansu gosc z underrated przeszedl w overrated w blyskawicznym tempie

 

po pierwsze nikt nie prowadzi zespolu lepiej niz Chris Paul pod katem czysto stricte point guard wise

powiem wiecej Derrick Rose nie jest nawet w pierwszej trojce stricte PG (Nash i Deron)

 

nastepnie Rose to zwyczajnie guard jak Kirk Hinrich jak Westbrook jak Wade jak Gordon, Eric nie Ben

po prostu koszykarz niezaszufladkowany za bardzo pod jakas kategorie.

 

nastepnie widzialem wiekszosc jego pojedynkow i jesli o mnie chodzi to Rondo zmasakrowal wszystkich w miesiacu listopadzie Wade Lebron Rose kogo tam chcecie, pomimo istotnej wady jaka jest brak rzutu RR ich zdominowal i pokazal gdzie jest ich miejsce

nastepnie Westbrook gral crunch time na MS nie Derrick Rose

 

jest wszystko fajnie ,zespol z prawdziwego zdarzenia obrona , zespol zbudowany wokol Rose'a , zajebisty Noah, jak dla mnie idealne warunki by w ciagu 5 lat pierdolnac mistrza przynajmniej sensownie o niego powalczyc

 

wkazdym razie Wschod sie nagle naladowal megadruzynami jaram se na playoffs

 

DPoY - Tyson

MIP - Eric Gordon

Coach - Popowski albo McMillan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I def:

rose-brewer-lbj-garnett-howard

IIdef:

cp3-hill/sefo-deng-smith-bogut

Możesz mi powiedzieć dlaczego? Generalnie all def team to najgorzej przyznawane nominacje od paru lat ale dlaczego ty tak uważasz to nie rozumiem. brewer i LBJ over Battier, J-Smoove, Artest? Rose nad Rondo? Już Parker lepiej od niego broni.

 

all def wg. mnie:

 

CP3-Battier-Smith-Garnett-Howard

 

A jaki będzie pewnie:

Rose-Wade-Kobe-LBJ-Howard

 

MVP: Dirkowi się należy jak psu buda.

MIP: Love

ROTY: Blake

COTY: Pop

DPOTY: Howard choć Tyson i Smith moim zdaniem niedużo odstają.

6th man: Stawiam na Jamala cały czas. On albo Hill.

 

Ogólnie najwiękze rozczarowanie to Kings, Portland i Bucks - przynajmniej dla mnie.

 

Najbardziej na plus są Chicago.

 

Człowiek uwielbiający odgłos pękającej miednicy podczas gwałcenia nowordka award : Blake Griffin zwany również pod pseudonimem "Starzec z gór"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj all def ~

 

Wade-Manu-LeBron-Garnett-Dwight

Paul-Rose-Odom-Deng-Bogut

 

do Rose'a jakos nie umiem sie przekonac. niby sa jakies dane potwierdzajace jego dobra D, ale jak go zawsze widze to go kazdy mija, a na dodatek zawsze w karierze mial bardzo negatywny def APM. gdy zdarza sie to raz, na malej probce to mozna sobie to calkowicie opuscic, ale gdy to sie powtarza i staje tendencja to znaczy ze cos jest na rzeczy.

 

poza tym uwazam, ze Odom i Manu sa bardzo niedoceniani w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 strasznie niedoceniany, powinien być w pierwszych piątkach, jeśli nie zamiast Rose, to obok niego. Kurdupel prowadzi NOH do 29-16 ze słabym supportem i bez ławki.

ale za to z wyjebistym trenerem, ale w sumie nic mnie nie dziwi że nikt tego nie zauważa, łatwiej wszystko przypisać graczowi :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.