Skocz do zawartości

Midseason awards


matek

Rekomendowane odpowiedzi

zainspirowany typami do nagrod na zp1 postanowilem utworzyc taki watek na forum. zobaczymy jakie jest wasze zdanie :)

 

MVP: w tej chwili Rose, ale na koniec sezonu stawiam ze Bryant dostanie

 

ROTY: Griffin, nie ma innej opcji

 

MIP: Gordon/Westbrook. dalbym Wrighta, ale nie lubie jak taka nagrode wygrywaja goscie ktorym skoczyly statystyki glownie dlatego ze dostaja nawet dwa razy wiecej minut

 

COTY: Pop

 

DPOTY: Howard, szkoda ze Noah wypadl na tak dlugo bo moglby powalczyc

 

6th man: nie mam typu bo Odom w tej chwili sie nie lapie... ale mam nadzieje ze Bynum pogra juz do konca sezonu i wtedy nie widze kontrkandydata dla Lamara, gra swietnie i kazdy chcialby miec takiego goscia na lawce. do tego nie marudzi

 

pierwsza piatka:

Rose, Kobe, LeBron, Dirk, Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: Derrick Rose

ROTY: Blake Griffin

MIP: Eric Gordon

COTY: Monty Williams

DPOTY: Dwight Howard

6th man: Serge Ibaka

 

Pierwsza piatka:

CP3, Wade, LeBron, Dirk, Howard

chyba rzadko mvp nie jest w pierwszej piątce :mrgreen:

 

 

MVP: Dzik Nożyczki

ROTY: BeeGee

MIP: Eric Gordon

COTY: Popovich

Dpoty: Howard (fajnie jakby nie odbierał tej nagrody przez kolejne 13 lat)

6th man: George Hill

 

piątka:

Rose, Wade, LBJ, Dirk, Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All-Girl's name team:

 

Jodie Meeks

Courtney Lee

Shannon Brown

Andrea Bargnani

Alexis Ajinca

 

Most underrated, underutilized underfaetured undereverything Player - Nene

 

Jak mieć potencjalnego wykurwiacza do All-NBA na centrze i grać nim po 25 minut award- Jim O'Brien, George Karl

 

Pędzący Tir z cementem award - Blake Griffin

Ranna sarna na środku autostrady award - Timofey Mozgov

 

O dziwo jakoś dajemy radę team - Philadelphia

 

Least Improved Player - Anthony Randolph

 

Lepiej późno niż wcale Award - Misiu Prokhorov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Chytruz

nie wiem czemu, ale twoje eksluzywne nagrody skojarzyły mi się z nagrodami dla userów z e-basketu. tutaj nawet ktoś założył taki temat po ostatnim sezonie. niestety chyba admini/modzi mają kompleks związany z ww portalem/forum i wykasowali ten temat - wspaniąłą, imo, e-basketowską tradycję

 

edit: zagadka chyba rozwiązana, twórcą tematu był... w linku temat

 

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=4233&p=150182#p150182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to c***, też się pobawię.

 

All-"Nawet ja złapałbym więcej piłek z tablic przy tylu minutach na boisku" Team: Andrea Bargnani, Spencer Hawes, Robin Lopez.

 

Most regressed? player - Brook Lopez

 

Po odejściu Dunleavy'ego i Nelsona, któremu się nie chciało i był stary, więc grał na upartego small ball który gwarantuje trochę więcej winów niż przeciętny atak i przeciętna obrona, najbardziej niepełnosprawnymi umysłowo trenerami zostają:

Vinny Del Negro, Doug Collins i przede wszystkim Jimobrajen.

 

"Nie przekroczy 48 fppg w tym sezonie, więc trejduj go Findek", "Masz rację Bast, zawsze masz rację, zrobię tak" - i zrobiłem AWARD - Amare Stoudemire.

 

Najwięcej wyroków za gwałt na kolegach z ligi - Blake Griffin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w midseason award mvp nie jest Dirk? Gość ma sezon wręcz wybitny, grając na historycznym ts% i robiac impact on/off 20, jeden z liderów +/- a zespół bez niego zagrał 2-7. Wątpliwości mozna mieć wobec końca sezonu ale w połowie to jest dla mnie tak dominant mvp jak zeszłoroczny Lebron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można dać LeBrona do pierwszej piątki i jednocześnie pominąć Wade'a?

albo jak można dać Rose'a przed CP?

Rose kręci ze swoją drużyną jak na razie lepszy bilans niż CP3.

support derricka jest cały czas variable, raz wypada carlos, raz noah. Cp3 ma do dyspozycji cały czas to samo.

Rose jest mimo wszystko "popularniejszy" bo byki było 0.500 a teraz są ~0.700.

Cp3 w porównaniu do innych sezonów kręci słabsze cyferki na które patrzą Ci co wybierają MVP.

Rose zrobił postęp w niemalże każdej dziedzinie koszykówki.

 

Więc ewentualnie można stawiać derricka over cp3, przynajmniej po tych 45 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most Valuable Player - Derrick Rose

Szybki, widowiskowy, od tego sezonu także z zabójczym rzutem, ale bez tego instynktu co Stockton (chociaż instynkt Stocktona zdarza się raz na 100 lat) czy teraz Rondo. Osobiście nie lubię tego stylu gry Rose'a czy Westbrooka, jestem tradycjonalistą u którego PG ma jasno określoną rolę, ale sposób w jaki Derrick ciągnie Bulls czy to przy absencji Boozera, czy Noaha, czy obu z nich zasługuje na uwagę, szczególnie w obliczu braku stuprocentowych kandydatów do tej nagrody - kto jeszcze? Howard, Stoudemire... Na półmetku jednak Rose.

 

Rookie of the Year - Blake Griffin

Od początku sezonu było wiadomo, że wygra Blake, albo Jan Ściana. Miało być ciasno, ale Griffin ma chyba najlepszy sezon debiutancki od czasu Tima Duncana albo nawet Shaqa i nie ma nawet o czym mówić :wink:

 

Most Improved Player - Kevin Love

Absolutny rzeźnik, nie tylko statystyczny, ale patrząc na statystyki... 21 PPG? Prawie 16 RPG? 44% 3P? I mecz 30-30.

NBA - Where 'are you kidding me' happens.

 

Coach of the Year - Tom Thibodeau

Gdybym nie wiedział, to w życiu bym nie powiedział, że to jego pierwszy sezon w roli head coacha. Poukładał Bulls w defensywie pięknie.

 

Defensive Player of the Year - Dwight Howard

Kiedyś muszą ją przemianować na Nagrodę im. Dwighta Howarda :?

 

6th Man of the Year - George Hill

Kolejny z serii draft steali Spurs. Będzie dla nich kluczowy w tegorocznym rajdzie w Playoffach, ale i w sezonie zasadniczym pięknie sobie radzi. Tak pięknie, że dla mnie nie ma innego kandydata na rezerwowego roku.

 

All-NBA 1st Team: Rondo, Rose, Durant (LBJ), Nowitzki (Amar'e), Howard

All-Rookie 1st Team: Wall, Fields (Neal), Aminu, Griffin, Cousins (Monroe)

 

Największe zaskoczenie - Kevin Love, Landry Fields, Clippers, Spurs

Największe rozczarowanie - Wizards, Timberwolves, Kings, Trail Blazers

 

Nagroda dla najlepszego czarownika od zdejmowania klątw a.k.a. zaklinacza play-offów - Blake Griffin, Eric Gordon :PPolubiłem oglądanie Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można dać LeBrona do pierwszej piątki i jednocześnie pominąć Wade'a?

albo jak można dać Rose'a przed CP?

takie jest moje zdanie. czy wade i lebron sa juz tak nierozlaczni zeby dawac ich wszedzie razem?

co do rose i cp zgadzam sie w 100% z myckiem. nie musze Ci sie tlumaczyc z moich wyborow bo sam niczyich nie kwestionuje, kazdy ma swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - taki bezdyskusyjny MVPcaliber sezon, historyczny wręcz to rozgrywał Dirk do momentu swojej kontuzji, Chris Paul z 0,450 robi 0,650 i jest najlepszym rozgrywającym,w sensie rozgrywającym w lidze, ale faktycznie nie powala kosmicznymi statlinemi i miał sezony gdzie grał o niebo lepiej i był arguably najlepszym koszykarzem na ziemi. Dlatego jeśli nie można dać MVP Popowi nie tylko za bilans, ale za grę Spurs to przyznałbym nagrodę Howardowi, bo Rose to jest jedynie inteligentniejszy prototyp Marburyego w prime.

 

Coach - Thibo zrobił dobrą robotę, ale myślę, że jeśli nagroda trafi do jakiegoś na prawdę utytułowanego coacha, to podniesie jej rangę - także Popovich

 

Rookie - robi największą sensacje w lidze od czasów rookie Iversona, gra jak Malone a 'highlightuje' jak Kemp. Blake Griffin panowie i panie

 

6th - wynik zespołu powinien być tu bardzo istotny, bo co to za sztuka robić impact z ławki jak zespół robi 14-27. Najlepszym koszykarzem z ławki jest Lamar Odom, nie ma wątpliwości, ale najefektowniejszy wpływ ma chyba George Hill

 

Defensive - tutaj powinien figurować Thibo, ale niech będzie - KG

 

allNBA1 - Paul, Wade, James, Dirk, Howard

allDef1- Hill, Sefolosha, Artest, KG, Howard

 

'free me' award: Will Bynum, Tiago Splitter, Ed Davis

już się uwolniłem award - Nick Young my man, Tyler Hanspsycho

Ricky Davis spirit trophy - Andrey Blatche, Hakim Warrick

Multimedia award czyli raz jestem super, raz się zacinam, a raz w ogóle mnie nie ma - Monta Ellis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.