Skocz do zawartości

The Clippers


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj muszą pojechac Indianę i jestem niemal pewien, że tak się stanie. Do PO będzie ciężko się im dostać, ale gdyby zdarzył się jakiś kryzys w Portland(głębszy;)), Suns nadal nic nie mogli grać a Houston w jakiś sposób odpadło z walki o playoffy to czemu nie :D Derby LA w pierwszej rundzie - czad ;] Ale chyba będzie potrzebne do tego coś koło 0.500.

 

SKład jest fajny, ale jak patrzę na takiego Ryana Gomesa to mi się niedobrze robi. Co on k**** w lidze szuka? Daje tam jakieś hustle, coś tam zbierze, ale jesli chodzi o rzucanie to można go absolutnie na radar kryć, jest mega łamagą i to że ma miejsce w s5 drużyny z nba jest śmieszne. Aminu daje to wszystko co on + lepsza zbiórka + lepsze hustle + lepsza obrona + leeeeeeepszy o wiele rzut. Chyba tylko dlatego nie jest w s5, że Del Nigga chce mieć jakiegoś boosta z ławki.;]

 

Co mnie jeszcze dziwi to dziwna specyfika zawodników na pozycjach 1-2. Baron, Foye, Gordon i Bledsoe. Kazdy z nich ma wzrost PG a łącznie grają 96 minut i na Sg i na PG. Dobra, Gordon tam gra od zawsze, ale inni? Czekam tylko aż jakiś trener wykorzysta te matchup-issues.

 

DeAndre i Blake to przyszłość Clippers. Zajebisty duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sie wydawalo, ze chodzi o shaqa.

zreszta pomiedzy 4 a 6 duzej roznicy nie ma. jakby nie skonczyl, barkley z malonem daliby sie z a to pokroic:)

o właśnie, na realGM ktoś fajne porównanie przedstawił: Griffin = młody Barkley (1986).

w ogóle tak patrzę i granice 20 pts, 10 rbs, 3 ast i 50.0 TS% (Blake dokładnie ma 21.9, 12.7, 3.4 oraz 54.9) przekroczyło tylko 3 innych rookies w historii: Robertson (!), KAJ oraz Bird.

tak więc Griffin jest w doborowym towarzystwie i o ile kontuzje nie zniszczą mu kariery, to będzie jednym z najlepszych PF w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między aktualnymi Clippers, a tymi którzy na początku mieli bilans jakieś 2-15 jest taka, że Boom Dizzle the Beardman B-Diddy się wziął do roboty i rozpierdala równo.

To na pewno. Tyle że w Clippers ostatnio jest mniej sytuacji, kiedy Baron gra picka, a reszta stoi i patrzy. Albo kiedy zorganizowanie jakiegoś setu trwa kilkanaście sekund. Przynajmniej tak to wyglądało w meczach z contenderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie jeszcze Clippers z 8th sweepują Spurs :D

dokładnie a Del Negro COTY, znaczy nie OTY niechcę przy jego nazwisku stawiać słowa trener, bo to jednak co by nie mówić całkiem szacowny fach :)

o właśnie, na realGM ktoś fajne porównanie przedstawił: Griffin = młody Barkley (1986).

to by całkiem pasowało chociaż można by początki jego i Webbera ze sobą zestawić,cały czas mnie tylko dziwi że przy tak rewelacyjnych statach po kolesiu tego hustle, z którego ponoć słyną po drodze do NBA, nie widać

SKład jest fajny, ale jak patrzę na takiego Ryana Gomesa to mi się niedobrze robi. Co on k**** w lidze szuka? Daje tam jakieś hustle, coś tam zbierze, ale jesli chodzi o rzucanie to można go absolutnie na radar kryć, jest mega łamagą i to że ma miejsce w s5 drużyny z nba jest śmieszne. Aminu daje to wszystko co on + lepsza zbiórka + lepsze hustle + lepsza obrona + leeeeeeepszy o wiele rzut.

Gomez to jest ostatni potomek Majów czy innych Azteków on ma wpływ pozytywny na ekipę którego nieda się gołym okiem zauważyć, ani żadnymi statami określić :) natomiast co do Aminu, to w tym roku się tak draftem jarałem charakterystyki graczy miałem wyryte na pamięć i Aminu to miał być maszynka do bloków przedewszystkim dobry def i marnie wyrobiony atak, a tu się okazuje że to się naprawdę mocno rozmija z prawdą, szczególnie te celne 3 mnie zdziwiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NBA...

Zobaczycie jeszcze Clippers z 8th sweepują Spurs :D

oczywiscie ze bedzie sweep

 

wystarczy wyprowadzic z rownowagi psychicznej Blake'a co wcale nie jest takie trudne lub pograc na niego troche pod faule. trzeba przypilnowac aby BG nie wszedl dobrze w mecz.

pierwszy PO Blake'a wiec Clipsow w PO sie nie obawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NBA...

Zobaczycie jeszcze Clippers z 8th sweepują Spurs :D

oczywiscie ze bedzie sweep

 

wystarczy wyprowadzic z rownowagi psychicznej Blake'a co wcale nie jest takie trudne lub pograc na niego troche pod faule. trzeba przypilnowac aby BG nie wszedl dobrze w mecz.

pierwszy PO Blake'a wiec Clipsow w PO sie nie obawiam

 

Już kiedyś raz tak miało być. Tylko wtedy Davis był w GSW i mu się zachciało pograć te pare meczy.. Jak się skończyło, pamiętamy. W PO inna gra, ale Davis, Kamman moga być przydatni. Ja życze im PO, fajnie grają, należy im się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.