Skocz do zawartości

Powrót T-Maca


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wątek po części moglibyśmy przekazać do injures, ale myślę, że od kilku tygodni zasługuje na swój własny wpis.

 

Tracy McGrady

 

ktoś powie ok, może trochę podreperował zdrowie, może jest w stanie jeszcze trochę pobiegać ale kaman, on zdobywa średnio w 35 meczach sezonu ledwie 6 punktów na mecz....no jako taki np Gary Neal całkiem nieźle ale przecież to T-Mac, jemu nie wypada mieć takie statsy, nawet po amputacji jednej nogi, nawet po amputacji dwóch...

 

i w tym momencie jest to błędne myślenie, bo moim zdaniem droga, jaka wybrał w końcu jeszcze tylko 31 letni TM, mający dopiero na liczniku 850 gier (nie jest to wiele bez Uniwerku) jest słuszna, nic na siłe.

 

Po pierwszym miesiącu, w którym wyglądał słabo fizycznie jak gdyby był przed operacją a nie po, jak gdyby każdy następny krok mógł wyłączyć go z dalszej części sezonu lub nawet dalszej części kariery sam myślałem, że jego powrót to reedition typu Penny Hardaway czyli coś czego byśmy chcieli a co nigdy juz się nie spełni...

 

i być może nie ma fajerwerków statystycznych ale są pojedyńcze zagrania, które świadczą (prawie w każdym meczu), że T-Mac jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, wciąż ma pierwszy krok, wciąż ma wybicie i tylko to, że gra obecnie maksymalnie dla zespołu (np przeciwko Utah 11-9-11) nie powoduje, że zdobywa wciąż po 21 pkt (jak z Bostonem) tymbardziej, że na swojej pozycji ma Hamiltona i Gordona i gdyby juz był skończony to napewno tak doświadczony coach jak Flip Sanders nie aplikowałby mu w ostatnich 10 meczach po 26 minut.

 

Jak dla mnie McGredy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i jeszcze o nim niedługo usłyszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.