Skocz do zawartości

Andrei Kirilenko odpowiada na pytania serwisu jazz.e-nba.pl!


jazzmen

Rekomendowane odpowiedzi

Chiałbym wszytkich zaprosić do lektury wywiadu w którym gwiazda Jazz rosyjski skrzydłowy Andrei Kirilenko odpowiadał na pytania redaktorów strony jazz.e-nba.pl

 

http://www.jazz.e-nba.pl/index.php?subaction=showfull&id=1114735010&archive=&start_from=&ucat=&

 

zapraszam równiez do komentowania odczuc po jego lekturze

 

----------------------------------

do modów zostawcie ten temacik przynajmniej tydzien a pozniej go mozecie z deletowac ok :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, niezły wywiadzik, aczkolwiek gregowi i KGAKmilowi udzieliło się zbytnie podniecenie. Ale Andriej, no cóż, miły facet... Aha i potwierdził to co podejrzewałem z Mailmanem i parę razy pisałem o tym na forum: zbyt wiele wymagał od innych, szczególnie debiutantów i stąd nie każdy chciał grać w Jazz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jazzmen... zmień ava bo jest bardziej obleśny niż niedawny Lorda z tłustą babą :lol: No chyba, że to jakaś była gwiazda Utah, a ja się nie znam, więc niech zostanie :D

 

Odnośnie wywiadu, to po prostu SUPER. Zazdroszczę wam chłopaki, że mogliście sobie poklikać ze swoim idolem (ja bym się ostro zblazował jakbym jeszcze np. 3 lata temu pogadał z Armstrongiem :), no i nawet wazeliną bym was przebił 8) ).

 

Bardzo dobre, że AK po raz kolejny udowadnia, że nie dość iż nie posiada manier gwiazdora, to dodatkowo jest bardzo komunkiatywnym i inteligentnym człowiekiem. Jednym słowem prawdziwy wzór dla swoich fanów w przeciwieństwie do przytłacającej reszty gwiazd NBA i ogólnie chyba sportu.

 

Szczególnie podobało mi się pytanie o znajomości Polskich koszykarzy i odpowiedź o znajomości Lampego, ale tylko na zasadzie "co u Ciebie słychać". To była prawdziwa normalna, szczera rozmowa (jak też i fragment o poczatkowych niesnaskach z Karlem), a nie wywiad z Kobim , McGradym czy jakimkolwiek innym zawodnikiem starającym się mówić rzeczy, które powinno się mówić lub które chcą usłyszeć czytelnicy wywiadu.

To też po części wynika z mentalnośći amerykanów (głównie czarnych, ale nie tylko), którzy przy tak postawionym pytaniu odpowiedzieli by w stylu: Tak znam Lampego, to mój człowiek, często ze sobą rozmawiamy, ma talent, jest naprawdę qool i tak bez końca.

 

Ogólnie rzecz biorąc to super sprawa z tym wywiadem, pytania choć wazeliniarskie (ja to jak najbardziej rozumiem) to jednak ciekawe i nie jakieś bardzo znów szablonowe. Bardzo przyjemnie się to czyta.

 

Dobra robota chłopaki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze przez wszystko nie przebrnalem, ale juz widze, ze fajnie to wyszlo. Kirilenko to swoj chlop, bo pochodzi z naszego srodkowo-wschodniego "chlewika" Eurypy :wink: Nie jakis zblazowany Amerykaniec, co jak skonczy sie benzywa, to wymienia auto zamiast jechac na stacje. BTW czy na C+ tez widujecie w przerywnikach ten jego spot reklamujacy "practicing safe sex and monogamy..."? Hehe, swietne, Masha tez jest cool :)

 

PS. Tylko troche zescie reklamy nawrzucali gdzie sie dalo. Ten wywiad anonsowaliscie juz np. w "ciekawych artykulach" i ogolnie tam powinno to pozostac. Ja mysle, ze niedlugo ten temat trafi jednak na wasze wewnetrzne forum, jak juz sie pochwalicie i w ogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieliście szczescie, ze swim koszykarskim idolem "porozmawiac", kurcze szczerze Wam zazdroszcze, niekiedy KamilKG zadawal troche glupie pytania, ale pewnie poniosla go fantazja. Tak ogolnie to bardzo nietypowy wywiad. Niewiem jak to zrobiliście ze sie doagadaliscia na czacie z AK ? Czy kts z Was zna dbrze rosyjski, czy moze jednak angielskim. Odpowiedz moze byc tylko jedna :roll: Gratuluje pomyslu, i jeszce raz napisze ze bardzo wAm zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczęscie. Ja niestety nie słyszałem żeby Carter, AI lub ktoś z Raps organizował coś podbnego. Fajnie tak pogadać z własnym idolem. Fakt, że może sie spaliliscie tym wychwalaniem go ale to w takiej chwili w sumie normalne. W sumie pytania ciekawe, odpowiedzi krótkie, ale sensowne nie zawsze mnie jednak do końca zadowalały. Najbardziej podoba mi się fragment zachęcający do odwiedzenia strony jazz.e-nba.pl no i "pekny tyłek" :lol: Ciekawe czy odwiedzi Wasza stronę. Swoja drogą co do gry przez neta, chętnie bym się z nim zmierzył w NBA Live. :D Jeszcze raz powiem, super wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jazzmen... zmień ava bo jest bardziej obleśny niż niedawny Lorda z tłustą babą :lol: No chyba, że to jakaś była gwiazda Utah, a ja się nie znam, więc niech zostanie :D

to jest włodarz Jazz :twisted: a avek jest chwilowy i nie wysedł tak jak miał bo zrobiłos sie białe tło a miało go wogole nie byc :? jeszcze chwile was niem podenerwuje a p[ozniej wróce do avka z Simsonammi jako kibicam City :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że z tym wazeliniarstwem to nie jest tak jak mówicie....

po pierwsze Kamil uważa AK za wzór i dletego tak pisał...to były jego szczere myśli (wiem, bo pomagałem mu w tłumaczeniu pytań na angielski) wiec dlaczego miałby ich nie przedstawić? chłopak jest młody i zajarany AK.....dlaczego bronić mu zadawania szczerych pytań i wyrażania swojego podziwu?

 

a co do mnie, to nie wydaje mi się żebym aż tak mu kadził....napisałem że jest najlepszym obrońcą, bo tak osobiście uważam....a na końcu go serdecznie pozdrowiłem, bo to chyba normalne....a że na początku sie zajarałem, tym że w ogóle on jest na tym czacie i mamy możliwość pogadania z nim to też chyba normalne...szczerze powiem, że było to trochę surrealistyczne przeżycie klikać i wiedzieć że on siedzi gdzieś tam po drugiej stronie....jak tak teraz patrzę, to gdzies tak z 10-15% pytań wyrażało jakiś zachyt nad nim...nie wiem więc dlaczego macie pretensje..sam jestem ciekaw czy zachowalibyście "grobowy" ton wypowiedzi gdybyście mieli okazję rozmawiać ze swoimi idolami i ulubionymi zawdonikami.....dodatkowo należy pamietać, że to był czat, a nie wywiad, a więc i pytania i ton były luźniejsze.....poza tym dla nas, i myślę nie tylko, Andriej to jest autentycznie "ktoś" wic trudno nie wyrazić nad nim czasem zachwytu....

 

a w ogóle z tym czatem to mieliśmy sporo szczęścia....był awizowany na oficjalnej stronie Kirilenki, ale niewiele osób na niego przyszło - gdzieś tak z 10 na oko.... i dzięki temu mogliśmy zadawać dużo pytań i AK na nie wszystkie odpowiadał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no nikt nie ma pretensji po pierwsze, a po drugie wszyscy co o tym wspomnieli zaznaczyli ze gdyby tez rozmawiali ze swoimi idolami to by tak samo kadzili :)

 

a to ze byliscie wyraznie podnieceni widac na odleglosc, ochy achy mimo ze jak policzyles w liczbie 15% czuc nadto... ale dziwic sie nie dziwie ani troche, ja rowniez tak samo bym gadal ze "swoimi" :P

 

powiem jeszcze to co reszta - macie szczescie :D no i kirilenko, ktorego wczesniej nie lubilem zbytnio przypadl mi do gustu, wyjatkowo fajny facet! taki swoj chlop... naprawde super gosc...

 

no ale jedno mnie wqrzylo, mowi wam co mysli nt shaqa to to przyjmijcie do wiadomosci a nie caly czas swoje tolkujecie... a na koncu : "Nie podoba mi się styl Shaqa – ma tylko ogromną masę." :? juz zdeka przesada...

 

i mam pytanie: czy tlumaczenie (na polski ) tych pytan jest pelne? tzn chodzi mi o to czy np konczyliscie pytanie kropka a nie znakiem zapytania czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wypowiedzi na temat Shaqa, to było to zdanie Kamila.....każdy ma swoje zdanie i on właśnie tak wypowiedział się o Shaqu w rozmowie z Kirilenką....jego sprawa...a że tłumaczyłem wszystkie pytania jakie mu zadaliśmy to przetłumaczyłem i to....

 

a co do tłumaczenia to jest ono pełne....a pytajników czasami nie ma, ponieważ nie wszystkie nasze (moje i Kamila) wypowiedzi były pytaniami co wynika z tego, że czasami chat przeradzał się już z wywiadu w rozmowę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super chacik, też wam zazdroszę. AK rzeczywscie okazał sie wporzo gościem, z ktorym normalnie można popgadać. Pytania są ok, nie widze zadnych odchyłów, a wazeliniarstwo... byscie zobaczyli co ja bym Iversonowi napisal, to był dopiero było wazaeliniarstwo :) W każdym razie nic tylko zazdtroscić, fajnie sie czytło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi tam pytań Maxa i gimmiego, bo jestem pewien, ze zadawaliby mądrzejsze pytania niż Kamil, a już te flaki w postaci jaki ty jesteś piękny i przystojny ( :lol: ), były czasami męczące i Andrei miał pewnie niezłą polewę czytając to :D . Późniejszych pytań kamila nawet nie starałem się czytać bo były beznadziejne

Czat fajny i miło ze nieliście okazję pogadać z waszym gwiazdorem, ale na przyszłość radziłbym trochę bardziej przemyśleć pytania. Gadki o grach czy samochodach sa fajne, bo pozwalają poznać AK z innej strony, ale to jakim Ty jesteś ideałem itp pozostawię bez komentarza :? .

Nie podoba mi się styl Shaqa – ma tylko ogromną masę

A za to ktoś powinien Cię ostro zjechać, bo publiczne przedstawianie takich oopinii niepopartych argumentacją to szczyt gówniarstwa :?

 

Jeszcze raz to napiszę żeby było jasne. Częśc pytań Kamila była nie na miejscu, gregg świetna robota, brakowało dwóch staruszków, którzy może zadaliby jeszcze jakieś sensowne pytania.

 

wogukle Andrei to "penkna dupa" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to gratulacje, bo takie przyjemnosci rzadko sie zdazaja w zyciu. Jak inni tez wam zazdroszcze :) Czy ja bym tez tak kadzil? Na pewno wspomnialbym, ze jest moim idolem, ale nie staralbym sie go wprawic w zaklopotanie przez te wszystkie jestes moim idealem Widac bylo lekkie zmieszanie AK.

Greg00 - swietna robota. Ciekawe i zroznicowane pytania, takze spoza parkietu. Pozwolily rzeczywiscie lepiej poznac AK. No i pokazaly, ze jest spoko gosciem.

Po drugie jednak musze sie zgodzic z J'em (znowu :wink: ). Pytania Kamila byly kiepskie, na poziomie dziecka z podstawowki. Brakowalo Maxeca czy Gimmiego, ktorzy na pewno lepiej by sobie poradzili. Niektore pytania Kamila byly bez sensu, jak: Jesteś idealnym zawodnikiem zarówno w obronie, jak i ataku ale chcielibyśmy Cię prosić żebyś potrenował jeszcze trochę nad rzutem z półdystansu żebyś stał się jeszcze lepszym strzelcem. Nie widze sensu w trenowaniu czekogolwiek skoro juz jest idealem :) No i niektore pytania byly nieprofesjonalne. Skoro jestescie przedstawicielami serwisu, to powinniscie (Kamil) zachowywac sie bardziej profesjonalnie. Konkretnie - widac bylo w pytaniach Kamila jego preferencje koszykarskie. A to jechanie po Shaq'u, wysmiewanie jego osobistych to juz idiotyzm totalny. Jeszcze sie klucil kto jest lepszy KG czy Shaq. Przynajmniej AK ladnie go pojechal :)

Reasumujac - super sprawa, tylko nastepnym razem greg wez ze soba kogos kto skonczyl przynajmniej 14 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, myslalem ze chodzi o wywiad przeprowadzony Face To Face w jakiejs kawiarni w Miescie Mormonow. ;-]

 

Aha, tak apropo stwierdzenia: ze Shaqa ma tylko ogromną masę to jako ciekawostke moge podac fakt, ze starszy brat Diesla wazy 195 kg przy 2.28 wzrostu. :!: Dlaczego wiec nie jest gwiazda NBA, skoro wedlug niektorych do tego wystarczy jedynie ogromna masa. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tak apropo stwierdzenia: ze Shaqa ma tylko ogromną masę to jako ciekawostke moge podac fakt, ze starszy brat Diesla wazy 195 kg przy 2.28 wzrostu. Dlaczego wiec nie jest gwiazda NBA, skoro wedlug niektorych do tego wystarczy jedynie ogromna masa.

Damn ! co za familia :shock: ciekaw jestem, jakie warunki fizyczne mają ich rodzice Shaqa, i jakie będą miały dzieci Diesela i jego braciszka :)

 

Co do tego chatu - zdecydowanie brakowało kogoś starszego, bardziej zrównowazonego - Maxeca, albo Gimmiego, jak pisali moi poprzednicy....

 

AK dało się zapytac napewno o cos ciekawszego, co skłoniłoby go do jakiejs dłuzszej wypowiedzi, a pytania typu jestes moim idolem, ale popracuj nad rzutem raczej do niczego nei prowadzily....

 

Z drugiej strony, gdybym wiedział, ze gadam z Iversonem, to nie wiem, czy byłbym w stanie uderzyc palcami o klawiaturę :lol:

 

greg00 zadawał zdecydowanie lepsze pytania i dzięki niemu z tej rozmowy więcej wynikało....

 

ps: najbardziej cieszy mnie, ze takiemu obroncy jak AK najcięzej gryje się min. Ivera 8)

ps2: chyba we wszystkim zgadzam się z P!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.