Skocz do zawartości

Na ligowym wypizdowie


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Później jak odszedł Kuester to za ofensywę był odpowiedzialny bodajże Mike Malone, nie wiem jak statystycznie Cavs wyglądali, ale chyba trochę gorzej, a z pewnością wizualnie nie tak dobrze jak rok wcześniej

byli trochę gorsi, ale ciągle grali na sporo ponadprzeciętnym poziomie w ataku. w ogóle w 2010 bardziej podupadli w obronie niż w ofensywie.

 

co do supportu LeBrona w cleveland to większość tych zawodników nie tylko gra teraz słabo bez niego, ale grali też gorzej przed przyjściem do cavs, więc odpada tu argument, że "dopasowani do LJ, więc nic dziwnego, że bez niego źle grają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ findek, z tego, co pamiętam : gasol został 'najlepszym wysokim w lidze' dopiero w lakers, a przed lakers był "miętkim fajfusem nienadającym się na lidera nawet w grizzlies", a artest przed-lakersowy był chodzącym problemem i sami lakersfani mieli sporo niepokojów a'propos jego obecności w La. w przypadku lebrona gracze dobrzy, w swoich zespołach wyrózniający się [mo williams, jamison] w cavs po prostu się nie spełnili, z takich czy srakich powodów, ale grunt, że stało się to dopiero w cavs, w praniu wyszło, bo jak przychodzili, to towarzyszyła im całkiem niezła prasa, nie gorsza niż nabytkom lakersowym, wydawali się świetnym uzupełnieniem dla lebrona, podczas gdy temat "artest i gasol obok bryanta" wzbudzał pewne kontrowersje, jak też to będzie wyglądało, bo charaktery, bo jedna piłka, bo kobe to buc, a artest jeszcze większy, a gasol za grzeczny.

 

ergo : twój tekst jest świetnym przykładem antydatowania wartości [ww.] graczy, czyli po polsku : odwracania kota ogonem.

Przy czym zgrabnie udało Ci się nie wspomnieć faktu, że przed przejściem do Lakers Gasol nie miał absoultnie żadnego wsparcia i trudno było wymagać żeby z tymi, ledwie przeciętnymi rosterami, jakimi grali Grizzlies miał ugrać cokolwiek więcej niż 1 runda PO. Kiedy wreszcie zrozumiecie k**** ludzie na tym forum, że mistrzostwa nie wygrywa się w pojedynkę??? Czego można było oczekiwać od osamotnionego Gasola ? Od Lebrona z bandą oszołomów ? Nawet od Kobego w 2006, na którym sam wieszałem psy za samograjstwo ? Zobaczie jakie ekipy wygrywały mistrzostwo ,nawet tylko w tej dekadzie. Lakers 00-02 byli potworni, Spurs to najlepszy Pf wszechczasów, genialny Gino i ponadprzeciętny Parker, Lakers z ostatnich lat to najlepszy wysoki w lidze i najlepszy sg w lidze nie wspominając o Odomie i Arteście, Detroit bez większych gwiazd ale nieprawdopodobnie równy i zgrany zespół gdzie nie było jednego lidera, Miami z Wadem i wciąż pełnosprawnym Shaqiem , wreszcie zdecydowanie najlepsza z tych ekip czy C's 08 , a Gasol czy Lebron mieli wygrywać mając obok Majka Millera czy Mo Williamsa ? Gasol grał w wyjątkowo parszywym zespole, Lebronowi z takim syfem jak miał udało się wejść do finałów, przestańcie pomijać ważne okoliczności ,bo wg Ciebie ja odwracam kota ogonem, ale Ty za to manipulujesz faktami. Pierdolnij jakąś ładną, barwną metaforkę ,zabaw nas, na bank doda Twoim argumentom +5 do wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isiah Thomas nie był najgorszym budowniczym w ostatnim 10-leciu. W Cleveland mieli LeBrona przez 7 lat i nie potrafili zrobić żadnej dobrej wymiany. Drugimi opcjami w drużynie byli Zydrunas Ilgauskas, Larry Hughes i Mo Williams. Najważniejsze wymiany okazały się bardzo c***owe. Ben Wallace był niewypałem, a Shaq okazał się za stary, żeby rzucać 15-18 ppg.

 

Czemu Cleveland po rookie season LeBrona pozbyli się dobrze grającego Carlosa Boozera? To kluczowa decyzja, która spowodowała, że Cavs nie mają mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czemu Cleveland po rookie season LeBrona pozbyli się dobrze grającego Carlosa Boozera? To kluczowa decyzja, która spowodowała, że Cavs nie mają mistrzostwa.

Boozer wykiwał cavs.

Sami się wykiwali, trza było nie cwaniaczyć z jego kontraktem

możesz rozwinąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maurice Williams is committed to remaining with the Cavaliers over the long-term.

 

"It's still the same," he said. "I've got a lot of trust in the organization that we're not going to go backwards. [This season] is a minor setback, but we'll be back on top."

 

Cleveland struggled in the month of December, going 1-15.

 

"The organization knows how I feel," Williams said. "I'm happy. I know the organization is going to do whatever they can to get this team back to where we all want it."

nie wiem czy bardziej sie nadaje do łapu capu czy do ubawu, wiec wrzucę tutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maurice Williams is committed to remaining with the Cavaliers over the long-term.

 

"It's still the same," he said. "I've got a lot of trust in the organization that we're not going to go backwards. [This season] is a minor setback, but we'll be back on top."

 

Cleveland struggled in the month of December, going 1-15.

 

"The organization knows how I feel," Williams said. "I'm happy. I know the organization is going to do whatever they can to get this team back to where we all want it."

nie wiem czy bardziej sie nadaje do łapu capu czy do ubawu, wiec wrzucę tutaj...
"Dobra mina do złej gry" Ferry kazał mu to powiedzieć, czy to tylko potwierdzenie jakim idiotą jest ten gość i jak bardzo odpowiada mu sytuacja pt. przegrywamy, ale jest luźno ,nikt się nie dopierdala, jestem tutaj No. 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ździwiłbyś się ilu jest jeszcze prawdziwych fanów Cavs w tym kraju po odejściu The Sidekick One ;) Serio, sam bylem mile zaskoczony. Jak chcesz sobie pohejtować po organizacji z kimś kto zna ją od ponad 10 lat na wylot i obnaży gro z tych głupot jakie już wypisałeś w wątku to znajdziesz bez trudu do mnie kontakt. Niestety nie mam czasu regularnie zaglądać na forum.

 

Pozdrawiam, ligowa wiocha ma się dobrze - Irving wynagrodzi ten bolesny sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ździwiłbyś się ilu jest jeszcze prawdziwych fanów Cavs w tym kraju po odejściu The Sidekick One ;) Serio, sam bylem mile zaskoczony. Jak chcesz sobie pohejtować po organizacji z kimś kto zna ją od ponad 10 lat na wylot i obnaży gro z tych głupot jakie już wypisałeś w wątku to znajdziesz bez trudu do mnie kontakt. Niestety nie mam czasu regularnie zaglądać na forum.

 

Pozdrawiam, ligowa wiocha ma się dobrze - Irving wynagrodzi ten bolesny sezon :)

Żeby nie spi*****ić draftu, trzeba brać Perrego Jonesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.