Skocz do zawartości

Injuries 2010/11


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to oglądając Mavs chciałem żeby Butlera jakoś odsunąć od składu. Gość gra dobrze raz na 10 meczy a tak to sobie lata i cegli. Ani rewelacyjnie nie broni ani nie jest super drugą opcją w ataku.

Line-up Kidd-Stevenson-Marion-Nowik-Chandla będzie miażdżył defensywnie i jak dojdzie jeszcze Bobła z ławki + Terry + Hay + Cardinal + Barea to znów będą miażdżyć.

 

Ogólnie na temat Butlera to mam tyle do powiedzenia:

Josh Howard>>>Caron Butler,

jedyną przewagą carona był brak kontuzji, teraz się to zesrało że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki

Butler trochę zawodzi jako druga opcja, gdyż faktycznie gra nierówno i za dużo jumperkuje, a nie atakuje obręczy tak często jak to robił w Wizz. A tego właśnie brakuje w ataku Mavs. Rok temu wymiana Howarda na Butlera wydawała się słuszna.

Line-up Kidd-Stevenson-Marion-Nowik-Chandla będzie miażdżył defensywnie i jak dojdzie jeszcze Bobła z ławki + Terry + Hay + Cardinal + Barea to znów będą miażdżyć.

 

Chciałbym być takim optymistą. Kidd i Marion to świetni defensorzy już tylko z nazwiska. Kidd już od trzech sezonów nie nadąża za takim Paulem czy Parkerem. W zeszłorocznych PO Spurs mieli ogromną przewagę właśnie na pozycjach 1-3. Nikt nie potrafił zatrzymać ani TP ani Manu ani nawet Georga Hilla. Nie uważam, że defensywa tej trójki jest zła, ale może być trochę za słaba na PO.

 

Bardziej jednak niepokoi mnie ofensywa, która corocznie w play offs spoczywa wyłącznie na Dirku. Blabla jest niesamowicie utalentowany i mógłby w sporej mierze zdjąć z Nowika ciężar zdobywania punktów. Pytanie tylko w jakiej będzie formie po powrocie i, co ważniejsze, jaką rolę w zespole przydzieli mu Carlise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś co jest dokładnie z Dirkiem?

Jak mozna k**** być day2day przez dwa tygodnie?

;] Rok temu miałem w fantasy Ripa i chcąc nie chcąc śledziłem, jak day to day czy też questionable był przez 1.5 miesiąca, wrócił na 2 mecze i znowu był day to day przez tydzień, łącznie 26 spotkań day to day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.