Skocz do zawartości

Injuries 2010/11


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs to mają szczęście podejmować contenderów bez swoich liderów. Najpierw drugi mecz z Nuggets bez Melo, teraz z Mavs grają bez Nowika a w przyszłym tyg Celtics prawdopodobnie bez Garnetta. To pewnie za tym kryje się tajemnica ich maskowanego najlepszego bilansu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs to mają szczęście podejmować contenderów bez swoich liderów. Najpierw drugi mecz z Nuggets bez Melo, teraz z Mavs grają bez Nowika a w przyszłym tyg Celtics prawdopodobnie bez Garnetta. To pewnie za tym kryje się tajemnica ich maskowanego najlepszego bilansu ;)

W przyrodzie nic nie ginie, tu zyskają, tam stracą a najlepszego bilansu i tak mieć nie będą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs to mają szczęście podejmować contenderów bez swoich liderów. Najpierw drugi mecz z Nuggets bez Melo, teraz z Mavs grają bez Nowika a w przyszłym tyg Celtics prawdopodobnie bez Garnetta. To pewnie za tym kryje się tajemnica ich maskowanego najlepszego bilansu ;)

W przyrodzie nic nie ginie, tu zyskają, tam stracą a najlepszego bilansu i tak mieć nie będą. :P

A dlaczego mają nie miec?Przynajmniej na zachodzie. Juz ponad 1/3 regural za nami. lakers juz 6 porazek wiecej i nie chce mi sie wierzyc, ze powalcza o 1 miejsce. Zostaja tylko Mavs a tutaj sprawa jest prawie 50 na 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają najlepszą ofensywę w lidze, akurat jeśli będą zdrowi zrobią koło 60. Mam nadzieję, że uda się być z tym 1#, bo ósmy seed to będą pewnie Blazers albo Hornets, a w WCSF mimo wszystko wolą OKC/Jazz(stawiam na tych pierwszych) niż Lakers(ale k**** w takim wypadku bedę kibicował Kobe by mu cancershoty wpadały, bo nie chcę mieć ich na 4/5#).

Ogólnie już przed sezonem typowałem Mavs na 1# seed i Dirk mnie postraszył, bilans 24-5 z nim, który wydawawał się w pełni zasłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpital w dallas i bostonie

tylko tyle i az tyle ale na przykladzie tych 2 ekip doskonale widacc jak wiele moze zmienic kontuzja 1-2 kluczowych graczy

 

mavs juz sa 24-8 a w najblizszym czasie maja na rozkladzie porland,okc i orlando,

boston gra dzisiaj w toronto, gdzie juz raz przegral, lada dzien mecz ze spurs i zanim sie obejrzymy san antonio bedzie mialo 5-7 porazek mniej niz inne ekipy z czuba.

 

a to nawet nie polmetek.

 

btw. ktos wie jak wyglada dokladnie sytuacja mavs?

butler cos z kolanem?

marion z lydka?

dirk kostka?

 

spurs sie wykontuzjowali we wczesniejszych latach jak widac i rownowaga w przyrodzie musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może wymyślam, ale po tym co widziałem, po tym tragicznym krzyku i po tym, że normalnie szedł do szatni lekko utykając myślę, że powodem kontuzji jest kupa w majtkach z powodu presji teraz gdy Dirk jest kontuzjowany. Kazdy myślał, że to on pociągnie przez kilka spotkań ten wózek a on zwyczajnie nie jest w stanie grac na najwyższym poziomie kiedy tego trzeba.

 

Ale huj z nim, strata Mariona nawet na jeden mecz jest kosztowna. O dirku chyba nie muszę wspominać. Mógłby już ten Bobła wrócić ile stopę mozna elczyć.

 

EDIT: No dobra, przeczytałem, to chyba jednak coś poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.