Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

brak Boozers bolesny, ale w sumie zrozumiały. Facet troche nie grał, choc jak patrzę na niektóre wybory to Boozer, dzieki któremu Bulls z dobrego zespołu stali sie swietnym razi

Noah też sie nie doczekał, szkoda ze nie gra, bo na bank by dostał powołanie

z tym na bank to nie wiem, bo po prostu nie ma miejsca na wschodzie pod koszem, bo jak by nie grał bosh to i tak się zawsze go będzie brało żeby mu przykro nie było że jest tym trzecim, podejrzewam że mvp przyszłego meczu zostanie wade james i bosh, bo czemu nie, przecież trzeba dbać o najlepszą drużynę. To samo na koniec sezonu, niby rose niby kevin ale ostateczny wynik chyba nikogo nie zdziwi. Monopol jak huj. Boozer gra na lepszej skuteczności, jest ważniejszą postacią w drużynie, więcej rzuca więcej zbiera i więcej podaje. Chyba nie muszę przypominać jak grał bosh na początku, boozer nie miał praktycznie słabszych dni, odkąd gra w bulls. I to że nie grał na początku i tak stawia go w lepszym świetle niż bosha za początku sezonu. Jestem naprawdę mega negatywnie zaskoczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym byl teraz jakims wielkim antyfanem Bosha po jego przejsciu do Heat ale wg mnie ze wszystkich zawodnikow on najmniej zasluguje na ASG . Powiedzcie szczerze - gra on cos w tym sezonie ? Jak dla mnie to wyglada dosc blado na tle swoich kolegow ( James Wade ) moze mial kilka dobrych meczow ale czy napawde gosc ma grac tylko za "nazwisko" ? Smiechu warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan? Really?

 

Aldridge zdecydowanie bardziej zasłużył i zdecydowanie bardziej by mu zależało, tak Tim wejdzie na 3 minuty i tyle z tego powołania będzie.

 

Za Yao ma być Nash.

 

Blake pierwszy rookie od lbj, który bez pomocy chińskiej centrali zagra w asg?

LBJ nie grał w ASG jako rookie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinien się już zamiast Kevina Love znaleźć Zach Randolph. Uwzględniając pace(Min największy w lidze) obaj mają po 20,3 pppg, a Love ma tylko o 1,5 zbiórki więcej na mecz. Jednak to Zach jest w PO team, a Kevin w najgorszym zespole NBA(Clevaland to D-league).

Już nie mówiąc, że Aldridge zasługuje jako lider Portland albo Nash jako lider i 90% wartości PHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczę na Allen'a, bo wiadomo, jego zwycięstwo pięknie zwieńczyłoby pobicie Millera ale nie tylko bo to jeden z moich ulubionych zawodników.

 

No i Durex jak się rozgrzeje to może tam pozamiatać. Pierce jak rzuca wszyscy wiedzą, Dorell obstawiam że się zadławi, podobnie jak Boobie Gibson. Jones sprawia zawsze wrażenie dobrego ułożonego rzutu więc możliwe że również mnie zaskoczy. Ale obstawiam że wygra ktoś z dwójki Allen/Pierce ;)

 

 

kto będzie startował na 5 na zachodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiście

taki zestaw na 3pt, nice

do tego sdc też sie zapowiada nieźle

może być jeden z lepszych asw ostatnich lat

Helllooouuu?????

 

Buła, a kto mi pisał coś takiego niedawno:

 

"miodnie?

cokolwiek znaczy miodnie ma chyba pozytywny wydźwięk, chyba że ktoś jest haterem miodu.

 

rob

taki skład sdc to najgorszy sdc ostatnich lat, chociaż po ubiegłym roku może ciężko w to uwierzyć."

 

Normalnie zmienny jak kobieta, ale w sumie żeńska forma nicka dużo tu wyjaśnia i Cię usprawiedliwia ;-)

 

A mi najbardziej brakuje Zacha Randolpha.

bo masz go w fb ;]

Pewnie, że tak :)

 

Ale nie do końca. Już od poprzedniego sezonu bardzo podoba mi się Memphis i w tym sezonie chyba najbardziej właśnie im kibicuje. Zach to ich siła napędowa i chętnie widziałbym go w ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to sie nazywa falstart!

 

U mnie wychodzi na to , że bede mogł obejrzeć bez wiekszych perturbacji organizacyjnych. A obejrzeć trzeba jak można bo zabawa bedzie.

 

Trójca Miami bedzie wymiatać a Pop bedzie miał wylane na wynik kompletnie i wygodnie sobie oglądać bedzie.

Tim i Manu zagrają po mniej wiecej 8 minut i gites :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob

 

faktycznie tak pisałem

ale wtedy był jeszcze jennings a nie derozan

 

ibake i mcgee dalej uważam za statystów w tym konkursie

ale pojedynek griffin - derozan powinien być spoko, tym bardziej że zorganizowali całą tą akcje pomagania i treningów przed sdc z byłymi dunkerami i jakimis kaskaderami co sie zajmuja dunkami na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem od kiedy ty oglądasz ASW?

Kronikę piszesz? :)

 

 

ASW może nie, ale ASG trzeba obejrzeć, choć ostatnimi laty to nie pamietam czy na żywca ogladałem czy po ściągnięciu (?)

 

 

Natomiast uwazam że ASG jest po to aby sie odstresować, szczególnie wazne dla zawodników oraz pobawić. Ci którzy marudzą że ASG nie jest na powaznie i za mało jest D, to niech nie oglądają. Nikt nie zmusza.

 

 

ps. mam nadzieje że trafiłem w intencje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.