Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

to, ze papa Stern pewnie bedzie staral sie promowac Blake :) no wlasnie ma warunki, robi mase wsadow na meczach i widac jaki ma zasieg, a z takim zasiegiem to moze tych kombinacji wykonywac mase, wiec jak juz pisalem to raczej pewniak

To samo mówiłem o Iggym, a wygrał zasmarkany karzeł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajowi nie mozesz nic zarzucic. Zasluguje

wiadomo, że taj też zasługuje*, tylko nie potrafię znaleźć odpowiedniego wytłumaczenia na fakt, że znowu poimnięto Lawsona.

 

*-będę się jednak upierał, że "Trzeba było kogoś wziąć z wysokich" 7,4/5,7? To wystarczy do nominacji?

 

Nie chcę mówić, że kogoś nie powinno być w rosterze, tylko najnormalniej w świecie szkoda mi Tya. Nie będę płakać z tego powodu, ale jeszcze kilka dni będę mocno skwaszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze, widziecie kandydata w SDC ktory jest w stanie pokonac Griffina, szczegolnie przy tym calym hype wokol jego dunkow? bo jak dla mnie to jest pewniak ;)

Tez sie boje ze nawet jak mu sie zachce rzucic za 3 to i tak wygra, jednak ja wierze w McGee i przede wszystkim wydaje mi sie ze DeRozan moze w tegorocznym konkursie pokonac wielkiego Blake'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie boje ze nawet jak mu sie zachce rzucic za 3 to i tak wygra, jednak ja wierze w McGee i przede wszystkim wydaje mi sie ze DeRozan moze w tegorocznym konkursie pokonac wielkiego Blake'a

Tak czy inaczej to może być najlepszy sdc od lat, ja tam wierze w DeRozana, na kolesia dunki fajnie się patrzy, umysłowo nie wiem ale koszykarsko jest bardzo lotny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala ta sprawa z Griffinem i jego dunkami jest juz tak rozdmuchana ze naprawde ciezko bedzie mu nie wygrac tego konkursu ;] Na meczach potrafi zapakowac tak ze przeciwnicy do nastepnej przerwy dochodza do siebiea co dopiero bez obrony chociaz ja osobiscie wierze w "mojego" czlowieka czyli deRozana xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiadomo. Bo np. Rudy Gay też ma genialne wsady w trakcie meczów a jak go wzięli do SDC to okazało się że się nie nadaje.

 

Wsadzanie w meczu nad innymi to jedno, w meczu możesz kogoś zgwałcić bez wazeliny a on nie będzie mógł nawet się zaczerwienić bo technika dostanie. W konkursie nikt nie da ze sobą zrobić czegoś takiego. Tutaj wsadu muszą być bardziej finezyjne niż siłowe.

 

Dlatego Carter czy J-Rich są legendami a Howarda wszyscy mają dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan? Really?

 

Aldridge zdecydowanie bardziej zasłużył i zdecydowanie bardziej by mu zależało, tak Tim wejdzie na 3 minuty i tyle z tego powołania będzie.

 

Za Yao ma być Nash.

 

Blake pierwszy rookie od lbj, który bez pomocy chińskiej centrali zagra w asg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Yao ma być Nash.

Skąd takie info? Fajnie by było...

Gdzieś mi się to o oczy obiło, na którymś twitterze.

 

Phoenix's Steve Nash is a strong favorite to replace the injured Yao Ming on the Western Conference roster, sources told Y! Sports

Twitter wojnarowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.