Skocz do zawartości

[2015-2016] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że kolejność możemy sami modyfikować,bo skoro mam 4 miejsca w składzie a biduje 7 graczy to chciałbym aby w pierwszej kolejności trafili do mnie zawodnicy za Mle i LLe.Wcale nie chciałem tego ukrywać :mrgreen: ,bo każdy wydany grosz przez Hawks,zwiększa mi szanse na pozyskanie Turnera w przyszłym FA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets -73 w potencjale + 173 w skillach

 

Acie Law - podpisany za minimum i w sumie nikt inny go nie bidował, w ostatnim sezonie grał nieźle (34 min; 18,3 pt; 7,4 as; 3,9 reb;1,6 stl; 47% za3) powinno być jeszcze lepiej

+40 w skillach,

+11 stl, +10 3p, +7 drive d,

-3 w potencjale

 

Enes Kanter - fajnie się rozwija

+37 w skillach,

+7 postd, +7 dived, +7 oreb, +6 permd, +5 pas, +4 stl, +4 hnd,

-9 w potencjale

 

Bill Hanzilk (rookie)

+36 w skillach,

+15 stealing, + 10 permd, +7 drived,

-8 w potencjale

 

Willie Redd

+27 w skllach

+8 zb, +6 bl,

-8 w potencjale

 

Correy Joseph

+25 w skillach

+11 pass, +4 stl

-8 w potencjale

 

Tyler Hansbrough (FA) powinien dać radę w S5

+20 w skillach

+5 dreb, i po trochę wszędzie indziej

-4 w potencjale

 

Pavel Podkolzine tutaj miłe zaskoczenie :wink:

+11 w skillach

+5 in, +4 hnd, +4 perd, +3postd

+1 w potencjale

 

Ivan Chiriaev -11 w skillach, ale po trochę wszędzie więc nie ma tragedii, zawiódł Mark Aguirre jest na 0 i -10 w potencjale, Azubuike -16 głownie zbiórki podanie i blok, więc nie będzie tragedii, -19 Summers do wyjebania, reszta na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki do plikow CSV przed i po campach:

csv przed campami

csv po campach

 

obecnie wszyscy zawodnicy ktorzy sa na FA, maja status waiver przez najblizsze 48h. jesli ktos chce kogos podpisac, musi wyslac informacje na mail simbasketowy ( simbasket@wp.pl ). zasady pozyskiwania zawodnikow odbywac sie beda na nastepujacej zasadzie. jesli dwa (lub wiecej) zespoly zglosza sie po tego samego zawodnika, to dostaje go ta druzyna, ktora miala slabszy bilans zeszlego sezonu!

W czym albo jak mam otworzyc te pliki, zeby nie bylo wszystko porozjezdzane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Xam prosił o taką wersję, bo nie ma Excela, więc nigdy wszystkim nie dogodzimy. CSV łatwo jest obrobić, poniżej instrukcja dla Office 2007, jak ktoś ma starsze wersje, to może podać jak to wygląda, wrzucę do przyklejonego tematu.

 

W Office 2007 otwieramy plik .csv, zaznaczamy kolumnę A. W menu Dane -> Tekst jako kolumny. Wyskakuje okienko, klikamy Dalej, w drugim zaznaczamy ograniczniki "przecinek" i znowu dalej, w trzecim oknie Zakończ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.