Skocz do zawartości

[2015-2016] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

finansowo jest ok

Nie edytujemy postów, a więc nowe oferty oraz przebicia składamy w nowym poście zawierając w nim również poprzednie oferty, także te z których się wycofaliśmy. Te nieaktualne zaznaczamy przez umieszczenie ich w tagu (jest też w panelu na górze) co w praktyce oznacza przekreślenie. Dodatkowo, żeby ułatwić pracę komisarzom oferty składamy w liście numerowanej gdzie ten znak:

rozumiem ze to w takim razie tylko guidelines?

ze niepotrzebnie marnowalem po 10 min czasu żeby dodać te p... s-ki w nawiasikach kwadratowych walcząc na głupim telefonie żeby bidy były takie jak w instrukcji bo można to olac?

czyli jeśli następny mój bid będzie wyglądał tak:

Wade LLE, anth r 2mln rok, m Conley MLE* 2 mln rok

 

to będzie ok?

 

wqwia mnie ze jestem taki glupi i się przejmuje i tracę czas niepotrzebnie zeby bidy byly jak prosiliscie i tyle.

a okazuje się ze nie trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyśmy nie mieli Lockout-u :mrgreen: .Zgadzam się z Xamelem,jak do tej pory każdy z bidujących przestrzegał podstawowych reguł Fa,więc nie róbmy partyzantki...Nic wielkiego sie nie stało,rzucajcie kasą w jak najdłuższe kontrakty... :mrgreen: Ciekawe ile osób za rok da Bynumowi Maxa,będzie prawie jak loteria w drafcie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jeszcze z czasów e-basketu, gdy komisze wypisywali wszystkie oferty w pierwszym poście, to minima nigdy nie był zaznaczone żadnym kolorem, co znaczyło, że można je wycofać w dowolnym momencie, ale jeżeli się mylę, to nie widzę żandego problemu i Igi wróci na swoje miejsce.

 

btw jakby to wszystko miało jakieś znacznie prócz kosmetycznego :roll: :)

 

I tak w ogóle średnia wieku mojego składu, w tym momencie, to 32,8 l. Bójta się wszystkie domy starców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.