Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze Curry nie jest lepszym obronćą niż Ellis

Po drugie Sixers mieli by w końcu człowieka który jest im wstanie zapewnic 20-kilka punktów co noc . Jak dla mnie Ellis jest napewno lepszą pierwszą opcjią niż Iguoadala tym bardziej że zarówno z jednym jak i z drugim jest to zespół na max 1 runde PO.

 

 

Pozyskując Ellisa Sixers powinni postarać sie o podkoszowego choćby Kamana bo nie zdziwił bym się jakby Clippers za niego zawołali tylko Tadka Younga plus jakies picki.

 

Tak patrzę na roster Sixers i tam do huja są same "super" nazwiska :Songaila Kapono Hawes Battie Nocioni :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dla GSW deal marzenie - pozbywają się często kontuzjowanego i overrated sg, który bądź co bądź blokował rozwój Currego a dostają defensywnego anchora.

Często kontuzjowany??Często kontuzjowany to jest zawodnik który co kilkanaście meczy ma jakiś nowy uraz...

Za Montą ciągnęła się jedna poważna kontuzja kostki, to dlatego w sezonie 09/10 jeszcze opuscil te 18 meczy, gdyż nie była ona w 100% sprawna. W tym sezonie tylko 2 i już ma ten uraz za sobą. Nie jest to zawodnik podatny na kontuzje czy coś w tym stylu. Gość gra 40+mpg.

Co do overrated...wiadomo, że w obronie jest słaby, zaawansowane staty nie przemawiają za nim itp...Ale i tak ofensywnie jest to TOP4 na pozycji SG za Wadem, Kobem i Manu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten deal byłby dobry dla Minny

W jakim sensie dobry? Naprawdę ciekaw jestem argumentacji... Po co cieniującej i będącej w ciągłej przebudowie drużynie Nash? Jaki jest cel oddawania 2 picku w najmłodszej ekipie NBA oraz 21-letniego, taniego PG za emerytowanego floor generala, który ma ambicje by walczyć o pierścionek, a na dodatek ma spory kontrakt na przyszły sezon i mógłby być ojcem dla 60% tej ekipy?

 

Moim zdaniem to zupełnie pojebany pomysł żeby oddawać pick opakowany Flynnem za spadającego Nasha. Wiarygodność tego źródła, na które powołał się kolega w nagłowka posta, jest dla mnie o kant dupy potłuc.

 

Zresztą jeśli Minny tak bardzo nie chciała picku w tegorocznym drafcie, to trzeba było go oddać Clippersom, bo wciąż jesteśmy im krewni pick (z dealu Cassell - Jaric), który w przyszłym roku będzie już chyba wreszcie unprotected (z tego miejsca buziaczki dla nowego coacha Rockets).

Z uwagi na to, że nic nie zwiastuje tego by Wilki przestały okupować dolne rejony tabeli, Clippersi powinni się obłowić za rok solidnym graczem z okolic TOP4 w dość silnym drafcie... Zresztą jestem w stanie się o to założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten deal byłby dobry dla Minny

W jakim sensie dobry? Naprawdę ciekaw jestem argumentacji... Po co cieniującej i będącej w ciągłej przebudowie drużynie Nash? Jaki jest cel oddawania 2 picku w najmłodszej ekipie NBA oraz 21-letniego, taniego PG za emerytowanego floor generala, który ma ambicje by walczyć o pierścionek, a na dodatek ma spory kontrakt na przyszły sezon i mógłby być ojcem dla 60% tej ekipy?

 

Moim zdaniem to zupełnie pojebany pomysł żeby oddawać pick opakowany Flynnem za spadającego Nasha. Wiarygodność tego źródła, na które powołał się kolega w nagłowka posta, jest dla mnie o kant dupy potłuc.

 

Zresztą jeśli Minny tak bardzo nie chciała picku w tegorocznym drafcie, to trzeba było go oddać Clippersom, bo wciąż jesteśmy im krewni pick (z dealu Cassell - Jaric), który w przyszłym roku będzie już chyba wreszcie unprotected (z tego miejsca buziaczki dla nowego coacha Rockets).

Z uwagi na to, że nic nie zwiastuje tego by Wilki przestały okupować dolne rejony tabeli, Clippersi powinni się obłowić za rok solidnym graczem z okolic TOP4 w dość silnym drafcie... Zresztą jestem w stanie się o to założyć.

 

pomijając wiarygodność źródła (bo nie było by tej dyskujsi)

to tak:

Minny dostają doświadczonego PG, który spod koszowych (Love, Milicic) wyciąga 150% (patrz: Amare i MG), poza tym (chyba najważniejsze) Nash mógłby być świetnym nauczyciele i pomóc wejść Rubio w świat NBA (a wg mnie Rubio może być kiedyś top3 ligi na tej pozycji jak nie lepiej tylko trzeba go ogarnąć więc warto)

no i w Minny brakuje doświadczonego zawodnika który wraz z swoją charyzmą usadzi Beasley'a czy Love'a i dobrze ich ukierunkuje

jak dla mnie świetny deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie dobry? Naprawdę ciekaw jestem argumentacji... Po co cieniującej i będącej w ciągłej przebudowie drużynie Nash?

Podejrzewam, ze Kahn sobie myśli, żeby z Nasha zrobić mentora/nauczyciela dla Rubio.

 

Pomijając co kombinuje Kahn, ja osobiście jako fan Suns i Nasha nie chciałbym takiego dealu. Marzy mi się zakończenie kariery Nasha w Phoenix. Pomijając to, że bust (i do tego po kontuzji) Flynn i 2-gi pick w słabym drafcie to tragedia a nie oferta za nadal jednego z najlepszych pg ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie dobry? Naprawdę ciekaw jestem argumentacji... Po co cieniującej i będącej w ciągłej przebudowie drużynie Nash?

Podejrzewam, ze Kahn sobie myśli, żeby z Nasha zrobić mentora/nauczyciela dla Rubio.

 

Pomijając co kombinuje Kahn, ja osobiście jako fan Suns i Nasha nie chciałbym takiego dealu. Marzy mi się zakończenie kariery Nasha w Phoenix. Pomijając to, że bust (i do tego po kontuzji) Flynn i 2-gi pick w słabym drafcie to tragedia a nie oferta za nadal jednego z najlepszych pg ligi.

no dla Suns ten deal nie oznacza nic więcej jak tylko to, że wypadną na pare lat z PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie dobry? Naprawdę ciekaw jestem argumentacji... Po co cieniującej i będącej w ciągłej przebudowie drużynie Nash?

Podejrzewam, ze Kahn sobie myśli, żeby z Nasha zrobić mentora/nauczyciela dla Rubio.

 

Pomijając co kombinuje Kahn, ja osobiście jako fan Suns i Nasha nie chciałbym takiego dealu. Marzy mi się zakończenie kariery Nasha w Phoenix. Pomijając to, że bust (i do tego po kontuzji) Flynn i 2-gi pick w słabym drafcie to tragedia a nie oferta za nadal jednego z najlepszych pg ligi.

no dla Suns ten deal nie oznacza nic więcej jak tylko to, że wypadną na pare z PO

Suns i tak są poza PO, a Nash jest stary. Pewnie że jest zajebisty ale to interesy i powinni próbować cokolwiek za niego wyrwać jeszcze, ale Kahn musiałby być jeszcze większym niedojebem niż uważam że jest, żeby na to pójść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile motyw mentorski do Rubio jeszcze jako tako do mnie przemawia (ale i tak bardzo, bardzo słabo), to lepiej by Kahn szukał Obiego Wan Kenobiego dla młodego padawana Rubio w osobie Johna Stocktona (członka ekipy trenerskiej, czy cuś takiego, ale nie Nasha za naście milionów zielonych).

 

A co mają niby ugrać Beasley z Lovem przy Nashu? Improvement do 25W? No po prostu wow!!! Super deal, naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, a nie sądzisz, że w końcu przydałoby się przestać w tej minesocie zbierać wysokie picki i zacząć robić coś z tym co nają? Wiem, że ogólnie fajnie się mówi trudniej robi, ale tam już się chyba wytworzyła kultura tankowania i nie za bardzo wiedzą gdzie z tym wszystkim iść. Z draftów z ostatnich bodajże 3 lat mają przecież 4 graczy, którzy poszli z top10 numerkami a nawet kilku z baaardzo wysoka - Beasy, Love, Johnson, Rubio, Flynn - bez centra to jest cała drużyna top prospectów i coś by się zdało z tym czynić.

 

Chciałbym żeby Nash zdobył mistrzostwo, ale jak widać jako najważniejszy gracz już nie zdobędzie. A przez jeden sezon mógłby być nauczycielem dla tych młodych wilczków. Potem by sobie z Lakersami albo Miami podpisał za minimum i pierścionek pewnie by wpadł.

 

Czyli Minny rusza z miejsca z Phx dostaje zajebistą szansę na przebudowę i oparcie drużyny na być może najlepszym sf w drafcie od czasów Jamesa.

 

Fer inaf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym GM Minny pewnie rozważył opcję mentora z ławki i skoro chce zatrudnić Nasha (wg źródła) to znaczy, że lepszej opcji by nie było - raczej Mnny nie robiło by nic by jeszcze bardziej być w bagnie

Nie wiem co ugrają MB i KL ale takie doświadczenie napewno ich wzmocni patrząc na ich przyszłą grę w MInny jak i dziekolwiek

Jak się postarają i do tego dojdzie ktoś na ławkę to z Nashem mogą o PO spokojnie powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, wszystko fajnie, trzeba zacząć wygrywać ale Nash nie pomoże, oddadzą 2nd pick za zawodnika który za rok,dwa skończy karierę ? Poza tym, skąd Wam przyszło do głowy że Nash chciałby tam grać ? ;] Zawodnik w jego wieku nie idzie uczyć młokosów grać z głową tylko szuka ostatniej szansy na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.speculativesports.com/2126/p ... teve-nash/

 

Coś tam w prasie niepolskojęzycznej piszczy... Zgadzam się z Chytrym - sam pick to za dużo za starego Nasha... ale widzę, że tu jakiś misiaczek oprócz Flynna i picku nr2, chciałby także Wesa Johnsona :mrgreen:

 

Luki, co do budowania składu o weteranów, to chyba nie chodzi o 40-latków z 1-rocznym kontraktem. Nie widzę specjalnie motywacji u pryka Nasha by mrozić dupsko w amerykańskim Nowosybirsku by wykładać kanony koszykówki trzem młodym szczeniakom.

 

Co do draftów - fakt, Kahn zjebał, zjebał i wcześniej McHale... Było choćby jeden raz zrobić coś dobrego, tj. rok temu wziąć Cousinsa, nie spi*****ić z Foyem (tzn. brać Roya albo Gaya), wziąć oczywistego Grangera zamiast McCantsa i inaczej byśmy dziś rozmawiali.

 

Oczywiście sam nie jestem tak nieomylny jak Shavlik i pochwaliłem niegdyś wybór Coreya Brewera i skrytykowałem oddanie Mayo za Love'a, no ale wymienieni przeze mnie powyżej gracze byli no-brainerami... Najbardziej mi żal tego Cousinsa, bo może i głupi, pyskaty etc., ale jest materiałem na naprawdę porządnego środkowego, a na tej pozycji Minny zawsze jest i była w dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dla GSW deal marzenie - pozbywają się często kontuzjowanego i overrated sg, który bądź co bądź blokował rozwój Currego a dostają defensywnego anchora.

Często kontuzjowany??Często kontuzjowany to jest zawodnik który co kilkanaście meczy ma jakiś nowy uraz...

Za Montą ciągnęła się jedna poważna kontuzja kostki, to dlatego w sezonie 09/10 jeszcze opuscil te 18 meczy, gdyż nie była ona w 100% sprawna. W tym sezonie tylko 2 i już ma ten uraz za sobą. Nie jest to zawodnik podatny na kontuzje czy coś w tym stylu. Gość gra 40+mpg.

Co do overrated...wiadomo, że w obronie jest słaby, zaawansowane staty nie przemawiają za nim itp...Ale i tak ofensywnie jest to TOP4 na pozycji SG za Wadem, Kobem i Manu.

Gordon>>>Monta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.