Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

edit.

rip miałby być wykupiony, co zainteresowałoby bulls.

kouster miałby trafić w tym trade do lakers jako asystent browna :roll:

 

ale jeśli pizdons na to pójdą to koniec świata.

Pistons mają paru przyszłościowych zawodników już, może stwierdzili, że w tym drafcie nie ma nikogo wartego 8 picku, a że bardzo chcą się pozbyć Ripa to trzeba coś poświęcić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla Cavs to będzie interes stulecia Williams i Irving w jednym drafcie to może zrobić z tej drużyny już za sezon, oczywiście przy pomyślnych warunkach, top drużynę wschodu.

 

interesem stulecia to był już LBJ, poza tym chyba przy mega pomyślnych warunkach(nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo) top wschodu - także spokojnie dobry trade ale za rok to oni może będą w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard ostatnio dużo powiedział.

Narazie z tego co mówi, to "najokrutniejszą rzeczą którą zrobi swojemu klubowi" to to, że podpisze dwuletni kontrakt.

Howard chce wsparcia miasta i wzmocnień w klubie. Orland było zainteresowane Boozerem, podobno nadal jest. Otis musi ruszyć głową Howard chce zostać w Magic ale ci muszą mu dodać coś do składu.

Sam nie wiem czy j-rich/reddic+ bass to lepsze wyjście dla chicago niz boozer...

 

Co do monty to już tyle razy go wymieniali że jeden raz więcej nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy j-rich/reddic+ bass to lepsze wyjście dla chicago niz boozer...

Richardson to chyba fa w lato więc go raczej nie ma co mieszać w takie wymiany, to już Bulls sobie mogą normalnie go podpisać, w sumie całkiem niezła opcja miałby chociaz kto na koniec meczów odpalić ta trójczynę ;)Tak sobie myślę ze Magic może i by chcieli wyciągnąc Booza no i on zapewne niemiałby nic przeciwko przenosiną tylko wątie żeby Bulls sie skusili na Arenasa czy innego turkoglu, plus mozna sobie psioczyć na Booza ale Noah wyszedł jako jeszcze większa pizdeczka w tych play off, Gibson nie do końca przetestowany ten Boozer na którego wszyscy psiocza to najpewniejsza rzecz pod kosze w Chicago, przynajmniej imo

poza tym chyba przy mega pomyślnych warunkach(nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo) top wschodu

za rok to tam już nawet nikt nie będzie o lebucu pamiętać styknie ze Kyrie i Williams optymalnie wykorzystają swój talent nic więcej, do tego wielki cud nie jest potrzebny, i Williams i Irving mają potencjał aby być top na swoich pozycjach w lidze chyba nie trudno sobie wyobrazić jak to może zmienić sytuację w Cle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Jose Mercury News podaje, że West może się pozbyć Ellisa z Warriors http://www.mercurynews.com/tim-kawakami ... ck_check=1

To po prostu musi się stać by ten zespół ruszył do przodu, dużo mówiło się o wymianie za Igiego, może to by było to, ale ja osobiście wolał by żeby go upchali z Biedrinsem w jednej wymianie. Dobrze że chociaż Warriors zaczynają być mądrze zarządzani bo z moimi Raiders to się chyba do śmierci Ala nie doczekam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Jose Mercury News podaje, że West może się pozbyć Ellisa z Warriors http://www.mercurynews.com/tim-kawakami ... ck_check=1

To po prostu musi się stać by ten zespół ruszył do przodu, dużo mówiło się o wymianie za Igiego, może to by było to, ale ja osobiście wolał by żeby go upchali z Biedrinsem w jednej wymianie. Dobrze że chociaż Warriors zaczynają być mądrze zarządzani bo z moimi Raiders to się chyba do śmierci Ala nie doczekam 8)

Zespół już poszedł do przodu, a byłby w jeszcze lepszej sytuacji gdyby rok temu nie zmarnowali picku na Udoha.

 

Ciężko będzie im wymienić Ellisa i na tym nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie ostry niewypal, oby oddali go gdzies w dniu draftu jak jeszcze ma spora wartosc. chyba ostatni rok kiedy moze podpisac kontrakt w rookie scale (tak to sie nazywa?) to chce zalapac troche wiecej kasy bo pozniej moze dostac mniej. zobaczymy jak sobie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellis to 25ppg player który dla contendera byłby dziurą. Tyle.

Ma talent, ma skill, umie zdobywać punkty zawsze i wszędzie, ale on nie ma nawet "ciała" playmakera. 6-3 180 jako sg? Jeśli chodzi o Bulls, którzy pewnie będą ustawiać się pod miami to to jest harakiri, nie wyobrażam sobie ellisa który cały mecz kryje wade... Poza tym derrick i ellis w jednym teamie to jest 50 FGA/mecz. A jeszcze, jeśli miałoby się to odbyć kosztem denga to ja już w ogóle odpadam.

 

Ellis może być fajny dla drużyny która robi przebudowę i która ma "dużego" zawodnika na obwodzie.

Richardson to chyba fa w lato więc go raczej nie ma co mieszać w takie wymiany, to już Bulls sobie mogą normalnie go podpisać, w sumie całkiem niezła opcja miałby chociaz kto na koniec meczów odpalić ta trójczynę ;)Tak sobie myślę ze Magic może i by chcieli wyciągnąc Booza no i on zapewne niemiałby nic przeciwko przenosiną tylko wątie żeby Bulls sie skusili na Arenasa czy innego turkoglu, plus mozna sobie psioczyć na Booza ale Noah wyszedł jako jeszcze większa pizdeczka w tych play off, Gibson nie do końca przetestowany ten Boozer na którego wszyscy psiocza to najpewniejsza rzecz pod kosze w Chicago, przynajmniej imo

richardson nie weźmie vet min czy co tam będzie w nowym cba.

myślałem tu bardziej o snt.

Wątpię że forman odda boozera za turka czy innego arenasa.

Bass+j/rich +nawet reddick/anderson, to chyba jedyna dobra opcja dla bulls, dla magic nie.

orlando będą na sile szukac allstara i to może byc ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym napisałem wcześniej ;) Jest tylko jedno ale... ma być to ogłoszone po zakończeniu sezonu przez Barcelonę, która coś tam jeszcze gra... ciekawe czy Rubio w kulki nie poleci ;)

Timberwolves moją okazję zbudować coś fajnego. Od samych podstaw. Tylko znając życie tego nie wykorzystają - ich miejsce jest na końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky Rubio has reportedly reached an agreement to join the Timberwolves next season.

Ciekawe jak sobie poradzi wśród czarnuchów. Minny i tak gra o c***a dalej ale może lepiej się ich będzie oglądać. Tylko komu na tym zależy ? ;]

Jemu:

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=11ddd01268

 

 

Nie jestem wielkim znawcą talentu Rubio, ale europejski rookie point guard bez rzutu dodany do tej dysfunkcjonalnej pseudoofensywy pod wodzą Kurta Rambisa... Shit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.