Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. http://www.hoopsworld.com/Story.asp?story_id=17715 - tutaj masz więcej o jego początkach.

 

Przedwczoraj Broussard mówił o ofercie Favours,Harris i trzy picki. Sheridan wczoraj donosił, że Melo nie podpisze extension z żadną drużyną oprócz Knicks. Dzisiaj znowu co innego. Niech to się już skończy bo rzygać się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, Knicks na pierwszym miejscu stawiają na Anthony'ego, dopiero plan B to - Igoudala bądź defensywny center jak Varejao czy Camby. Walsh jest świetnym GM i ja mam zaufanie ogólnie do tego, co robi.

 

Myślę, że Anthony jednak pójdzie do Knicks, nie widzę argumentów przemawiających za tym, żeby szedł do Nets, jak Knicksi będą tego bardzo chcieć to tak się stanie. W Nets Melo ma: najbardziej overrated center w lidze Brook 'Zbieram dwa razy gorzej niż Amar'e' Lopez, Harris, który być może też będzie brał udział w ten wymianie i jeden big talent Favors, który też ma brać udział w tej wymianie...

 

W Knicks już teraz ma zespół na z fartem 6 seed na wschodzie, dodatkowo lepsza koniunktura, marketing, blisko jego domu. Podajcie mi trzy (!) argumeny za tym, żeby Carmelo miał iść do Nets a nie do Knicks?

 

Chyba, że Melo jest tak zdesperowany, żeby odejść, że pójdzie do pierwszej lepszej drużyny...

 

Nuggets chcą Favorsa i trade z Nets, Nets się napalili nieźle na Anthony'ego, Melo chce Knicks, a Knicks dosyć chłodno z tego co można zaobserwować podchodzą do transferu Melo. Genialne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo by wolał NY niż Nets i nikt w to nie wątpi, tylko że Netsi mogą się dogadać z Denver a NY nie bardzo.

co do Brooka to miał mononukleozę w wakacje i ponoć może do końca sezonu się za nim ciągnąć ogólne osłabienie i braki wydolnościowe (co na pewno rzutuje na grę na tablicach), dla mnie najlepszy ofensywny 7footer młodego pokolenia, oczywiście jak jest w formie...

a Devin jeśli miałby odejść to pewnie Billups by przyszedł (choć sam tego nie chce, więc tu jest problem).

poza tym o ile w NY niekoniecznie potrzebują następnego scorera z nędzną obroną, o tyle w Netsach już tak, choć nie wyobrażam sobie współpracy na linii Avery-Melo...

a osobiście to uważam że Walsh powinien olać tego przereklamowanego buca i uderzać w Iguodalę + jakiś przyzwoity defensywnie center i mogą namieszać...

a Melo nie jest zdesperowany żeby odejść, tylko żeby podpisać ext jeszcze na starych (sprzyjających) zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, o to chodzi z Nets by móc fajny kontrakt podpisać.

Co do Nets, próbowałbym wciągnąć Nene w transkacje który jest CY i może chcieć odejś, w zamian dorzucić Krisa.

Wtedy frountcourt Melo-Nene-Lopez może namieszać i jest podstawą do fajnego franchise już na Brooklynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, o to chodzi z Nets by móc fajny kontrakt podpisać.

Co do Nets, próbowałbym wciągnąć Nene w transkacje który jest CY i może chcieć odejś, w zamian dorzucić Krisa.

Wtedy frountcourt Melo-Nene-Lopez może namieszać i jest podstawą do fajnego franchise już na Brooklynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to niesamowicie dziwi, po co Anthony NYK, mają Chandlera/Galo/Fieldsa czyli sf obsadzone maksymalnie, dodatkowo Chandler gra fenomenalnie tylko mu przyjście melosa zaszkodzić może, zamiast uderzyć po ValeJajo :) i mieć własciwie kompletny zespół to oni chcą się pakować w coś takiego :? Dodatkowo NYK mają publikę rozgłos tylko im zwycięstw potrzeba a nie ładowanie się w układy ze zmanierowaną gwiazdeczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Knicksi z Amare i D'Antonim nigdy nie przejdą drugiej rundy(chyba, że Fields stanie się superstarem albo allstarem z górnej półki) więc czemu nie dołożyć Majkowi jeszcze jednego murzynka który potrafi rzucać za trzy a jego koszulki z logo nix będą szły jak ciepłe bułeczki?

 

Geeez, niech ten Melo już spierdala z Kolorado w pizdu, niech idzie do Knicks i nich zobaczy jak wielkim komfortem było posiadanie w zespole K-Marta, Billupsa czy Nene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to niesamowicie dziwi, po co Anthony NYK, mają Chandlera/Galo/Fieldsa czyli sf obsadzone maksymalnie, dodatkowo Chandler gra fenomenalnie tylko mu przyjście melosa zaszkodzić może, zamiast uderzyć po ValeJajo :) i mieć własciwie kompletny zespół to oni chcą się pakować w coś takiego :? Dodatkowo NYK mają publikę rozgłos tylko im zwycięstw potrzeba a nie ładowanie się w układy ze zmanierowaną gwiazdeczką.

Chandler to prawie na pewno odejdzie, jeżeli zrobimy trejd z Melo. Bo nie wiem kogo mielibyśmy w zamian dajść? Gallo? Danilo rok temu wzbudził apetyty, MIP season, a w tym, trochę pecha i Włoch stoi w miejscu, momentami obrzydliwie potrafi przejść obok meczu. Fields to ulubieniec D'Antoniego, drugi Havlicek dla Walsha itd. więc nie sądzę, żebyśmy się go mieli pozbyć. Najprawdopodobniej poszliby i Gallo i Chandler.

 

Też wolałbym kogoś konkretnego na C, tylko wiecie, tak cały czas słyszę o tym sławetnym defensywnym centrze, a nie bardzo wiem, kogo mielibyśmy sprowadzić, żeby tez zrobił poważną różnicę. Varejao? Wbrew pozorom on jest dosyć przeciętny na defensywnej desce, a to jest nasz równie duży problem. Lepszym rozwiązaniem byłby Okafor, ale dopóki tam jest Paul, to nie będą się go pozbywać. Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kontrakt Okafora oddadzą, a Varejao dobry jest. Znowu jednak to nie są x-factory. Ogółem styl mike i gracze wymuszają, by ewentualny wysoki był border-line superstarem z shotblockingiem(przynajmniej po swojej stronie parkietu). Aktualnie to jest bardzo wąska grupa graczy, z których Garnett i Duncan to emeryci, a dalsi Oden i Bogut to renciści. Najlepiej Chandler, on by zrobił impact, bo chyba jedyny poza Odenem choć tyćkę realny.

Ogólnie z wysokich którzy by pozwolili przejść I rundę Knicks to widzę tylko Gasola, Duncana, Garnetta, zdrowego Odena, Boguta, Noaha, Chandlera, Horforda i Howarda, każdy niesamowicie trudny do wyhaczenia. Mogliby po Kamana uderzać jeszcze, ale on tej jakości nie gwarantuje, chociaż zdrowy w formie mógłby na pewno zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Any ideas?

Varejao to byłby całkiem fajny duet z Amare, fakt że niezbyt fizycznie dominujący, ale nie przesadzajmy z tym w obecnych czasach, natomiast idealna opcja to uderzyć do Mavs po Haywood, Cuban to koleś który jest strasznie rychły do robienia wymian, niema Butlera Dirka przegrywają, Chandler radzi sobie super imo Galo i Randolpha i bedzie po sprawie, co prawda Heywood ma długi i spory kontrakt, młodzy też nie jest ale w sumie taki wyrobnik jak on może spokojnie na dobrym poziomie pograć i do tego 35 roku życia kiedy ta umowa mu wygasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie ma wylądować carmelo jak nie w nix.

Nets?

Żeby jakimś cudem go przekonać do pozostania musieliby do lutego ściągnąć melo+ na pewno kogoś jescze, coś w stylu andre iguodala. Nets są słabi, melo nie będzie chciał odejść tylko po to by zmienić otoczenie.

Jeśli nikt nie przeniesie się w okolice nowego jorku to w tym momencie tylko nets i nix. A że nets w tym momencie to coś w stylu lbj decisoion i clippers, to przyszłość carmelo to tylko nix. A że owi nix nie będą uderzać po niego z ofertą to denver są w masakrycznej dupie, i niech szukają sobie już frajera który przyjmie melo na mniej niż pół sezonu oddając w zamian coś wartościowego, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to niesamowicie dziwi, po co Anthony NYK, mają Chandlera/Galo/Fieldsa czyli sf obsadzone maksymalnie, dodatkowo Chandler gra fenomenalnie tylko mu przyjście melosa zaszkodzić może, zamiast uderzyć po ValeJajo :) i mieć własciwie kompletny zespół to oni chcą się pakować w coś takiego :? Dodatkowo NYK mają publikę rozgłos tylko im zwycięstw potrzeba a nie ładowanie się w układy ze zmanierowaną gwiazdeczką.

Chandler to prawie na pewno odejdzie, jeżeli zrobimy trejd z Melo. Bo nie wiem kogo mielibyśmy w zamian dajść? Gallo? Danilo rok temu wzbudził apetyty, MIP season, a w tym, trochę pecha i Włoch stoi w miejscu, momentami obrzydliwie potrafi przejść obok meczu. Fields to ulubieniec D'Antoniego, drugi Havlicek dla Walsha itd. więc nie sądzę, żebyśmy się go mieli pozbyć. Najprawdopodobniej poszliby i Gallo i Chandler.

 

Też wolałbym kogoś konkretnego na C, tylko wiecie, tak cały czas słyszę o tym sławetnym defensywnym centrze, a nie bardzo wiem, kogo mielibyśmy sprowadzić, żeby tez zrobił poważną różnicę. Varejao? Wbrew pozorom on jest dosyć przeciętny na defensywnej desce, a to jest nasz równie duży problem. Lepszym rozwiązaniem byłby Okafor, ale dopóki tam jest Paul, to nie będą się go pozbywać. Any ideas?

była o tym mowa, ideasów jest wiele, najdostępniejsze (FA itp.) po sezonie:

TChandler, MGasol, SDalambert...

 

Haywood jest za wolny żeby grać u MD'Antoniego, on bardziej w HCO się znajduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie ma wylądować carmelo jak nie w nix.

Nets?

Żeby jakimś cudem go przekonać do pozostania musieliby do lutego ściągnąć melo+ na pewno kogoś jescze, coś w stylu andre iguodala. Nets są słabi, melo nie będzie chciał odejść tylko po to by zmienić otoczenie.

Jeśli nikt nie przeniesie się w okolice nowego jorku to w tym momencie tylko nets i nix. A że nets w tym momencie to coś w stylu lbj decisoion i clippers, to przyszłość carmelo to tylko nix. A że owi nix nie będą uderzać po niego z ofertą to denver są w masakrycznej dupie, i niech szukają sobie już frajera który przyjmie melo na mniej niż pół sezonu oddając w zamian coś wartościowego, powodzenia.

gdzie ma poza NYK? a co to ich problem że ta melosa lala nie chce siedzieć w Denver( słowem przepiękne miasto i okolice) on im na nic nie jest potrzebny, ba z jego przyjściem moga sobie tylko sztucznie polepszyć perspektywy, dlaczego sztucznie, bo ja jestem pewny że Chandler już w następnym sezonie to będzie all star pełną gębą, ma lepiej poukładane w głowie jest zgrany z ekipą jak Walsh go wymieni kosztem anthonego to imo jest matołem, w sumie takim samym bedzie matołem jesli Anthony przyjdzie do NYK i będzie grał kosztem i Chandlera i Fieldsa.

TChandler, MGasol, SDalambert...

 

Haywood jest za wolny żeby grać u MD'Antoniego, on bardziej w HCO się znajduje...

Już tak nie gadajmy o tym stylu D'Antoniego bo Fields też niby do niego nie pasuje a tu słyszymy że to jego ulubieniec, chociaz fakt że Delambert tylko jesli chodzi o sposób gry bardziej podchodzi pod szybkie przejścia z off do def, ale z drugiej stronie juz w drugim klubie mówią o nim że to debil i się nie nadaje, więc może lepiej nie idealnie pasujący ale pewny ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.