Skocz do zawartości

z innej beczki vol.13 czyli Indiana Pacers


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mecz to był jakiś koszmar w wykonaniu Pacers :roll: Faktycznie, tak jak napisał lorak, tam nie widać śladu myśli trenerskiej. Hibbert, Rush i Collison grają jak dzieci we mgle, Dunleavy'ego w ogóle nie widać, Granger z TJ odpieprzają jakieś kretyńskie gierki, nawet weterani w stylu Poseya czy Fostera czasem nie wyglądają jakby pierwszy raz parkiet powąchali, choć akurat Foster dziś robił co mógł :roll:. Tragedia... :|

 

EDIT: dobre hasło loraku - Let JOB to lose job :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dobre hasło, dobre ;]

 

to jeszcze dodam kilka rzeczy, które mnie szczególnie raziły:

- Collison ma wyraźnie dzień pod względem strzeleckim, to JOB przez większość czwartej kwarty trzyma go na ławce i gra nieskutecznym Fordem

- Amare ma problemy z faulami, ale zamiast to wykorzystać i grać Hibbertem JOB woli grać Fosterem

- a jak nie Fosterem, który pod koniec złapał szósty faul, to - UWAGA! - JOB woli w crunch time grać super wymiataczem w postaci Solomona

- JOB woli też gać zupełnie bezproduktywnym Posey'em zamiast Rushem, czy choćby Dunem

- poza tym uwaga ogólna, odnośnie całego sezonu pacers, to takie mieszanie rotacją, jakie prezentuje JOB, nigdy na dobre nie wychodzi. brak podziału ról i taka niepewność kiedy będzie się grało w S5, a kiedy nie, to wśród zawodników jedna z najbardziej nielubianych sytuacji

 

EDIT

jakiś inny fan pacers też nie wytrzymał:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już wcześniej, że tego nie da się oglądać. Że to nie ma rąk i nóg, ale nikt nie chciał słuchać. Fani zaślepieni fajnym bilansem 12-14, bo nie było 7-19.

 

Po tylu latach przebudowy wypada mieć trzon, trenera na lata i jakąś myśl przewodnią. Samo salary space nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez zdziwily/zirytowaly te jego dziwne decyzje dotyczace rotacji.

ale pomyslalem cos innego... poza trenerem powinni tez pozbyc sie Grangera (ktorego osobicie bardzo lubie). gosc juz sie chyba wypalil w tej duzynie, wyraznie potrzeba mu (podobnie jak i Iggy'emu) transferu do jakiejs druzyny z czuba, w ktorej glownie bedzie 2 opcja a czasem pierwsza. ma 27 lat i jest w pelni uksztaltowany jako gracz, lepszy nie bedzie. starczy mu juz gry w sredniaku czas bic sie o cos wyzej. ma teraz wysoka wartosc i to powinni wykorzystac Pacers. szczegolnie w sytuacji jak maja mlodego George'a. podoba mi sie ten gosc w tym czasie ktory dostaje ale niestety Danny go blokuje.

budowac druzyne na podstawach w postac Collison-George-Hibbert dac im szanse i czekac na efekty. wyciagnac jakas mocna czworke lub solidne 2 i 4 za Grangera i probowac wylowic cos w drafcie i na rynku FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to pierwszy raz widziałem Pacers w tym sezonie i....

jak moim ulubienicy z Minnesoty nie potrafią bronic, to przynajmniej ich atak da się oglądac, calośc ogląda się przyjemnie poza grą w 4 kwartach. Dlatego w oczekiwaniu czekam na kolejny ich mecz. W Indianie jest zupełnie inaczej, bronią nie najgorzej, w obronie dużo lepiej niż u moich ulubieńców, ale w ataku? To jest takie ciężkie do oglądania, że nie wiem kiedy ich teraz obejrzę (pewnie jak będą grali z Wolves). Współczuję ich kibicom, bo... jednak dla Nas kibiców ma to byc rozrywa, w trakcie której sobie wypoczywamy i miło spędzamy czas. A tutaj, przez 2 kwarty (pierwsza dla Indiany) się zastanawiasz jak to możliwe, ze wynik oscyluje wokół remisu, bo na co patrzec? Jak się męczą i... starają się coś zaimprowizowac w ataku, bo na treningu trener ma sklerozę i zapomniał co to atak. A może nadal wpaja i stara się wycwiczyc system gry obronnej i... brakuje czasu na naukę kilku zagrywek w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to Pacers wywalili O`Briena. Chciałoby się powiedzieć wreszcie. Przyszłość drużyny zależy teraz kogo wezmą. Ale agencje podają, że tą rolę ma przejąć jego asystent i pociągnąć do końca sezonu. Nie wiem, jak to odczytać, pewnie pierwsze tygodnie pokażą, czy to nowa jakość czy po prostu dotankowanie sezonu. Udział w playoff i wylot w 1 rundzie nic tej drużynie nie daje. W aż tak wielkiej desperacji chyba nie są, a loteryjny pick można jakoś dobrze ulokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę na dniach Pacera mają poważny test. Grają niezwykle ważny dla historii tej ligi mecz @Crablessers, który może tamtych wywindować na #2 w historii losing steaków. Jak Indiana da radę , to byłby to 22L, potem z górki do L25. A więc trenerze, kimkolwiek tam jesteś wygraj ten jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.