Skocz do zawartości

z innej beczki vol.13 czyli Indiana Pacers


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze?

 

patrzac na rooster Indy mimo obecnosci Dannego ' uciekaj stad' Grangera jakos o ekipie z indianapolis myslalem w kontekscie najnizszych poziomow tabelki

 

lampka zapalila mi sie szybciutko bo na otwarcie sezonu spurs postawili bardzo trudne warunki!

 

ale to co sie wydarzylo w nocy mnie zaskoczylo

ogladalem akurat meczyk choc niestety na halfie mi sie usnelo...

 

w 3 kwarcie rozbujani Pacers wrzucili 54 punkty nie takim leszczom z Denver ( bez marta i Andersena)

 

Granger 11 (1 trojka)

Hibbert 6

Dunlevy 24 ( 5 trojek)

Collison 8 (1)

Hansbrough 2

Rush 3 (1)

 

20 pierwszych rzutow wpadlo.....

 

moze podyskutowac o Indy warto bo Granger robi swoje a Hibbert (16/9,3) Collison 16,7/2,5/4,7 i Hansbrough 10,5/5 sie fajnie rozwijaja

 

zespolowo Indy nie przegrywa deski produkujac sporo asyst

no i utrzymaja spora intensywnosc sezonu bo graja cala 10 graczy minumum 17 minut :idea: ( Granger sie tylko wybija minutami - 37,2) a 11 gracz takze ma ponad 11 minut ( Jones)

 

bilans 3:3 przyzwoity jak na moje typy ogony......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny przypadek ten mecz z Denver. To jest NBA i raz na jakiś czas takim leszczom jak Pacers wszystko siedzi. To jest loteryjna drużyna w trakcie przebudowy.

 

Widziałem ich w meczu z równie słabą Philadelphią i jak im nie wpadało to dostali straszne baty. Defesywa marna, a atak to głównie drive and dish, w połączeniu z jump shoting offens. Nic specjalnego z tego się nie urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

There is an abundance of choice on today's market

 

The shaft must not be overlooked as an important facet of a custom discount golf clubs. There is an abundance of choice on today's market, so it can be difficult to determine which shaft is right for you. The following overview of women's custom golf clubs for sale shafts will provide a head start in helping you find your best choice. ishiner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kompletny przypadek ten mecz z Denver. To jest NBA i raz na jakiś czas takim leszczom jak Pacers wszystko siedzi. To jest loteryjna drużyna w trakcie przebudowy.

 

Widziałem ich w meczu z równie słabą Philadelphią i jak im nie wpadało to dostali straszne baty. Defesywa marna, a atak to głównie drive and dish, w połączeniu z jump shoting offens. Nic specjalnego z tego się nie urodzi.

A jednak.

Ciekawi mnie co zrobi Bird w offseasonie tym, bo ma ma pole do popisu. Ja na jego miejscu bym powalczył o Zacha i ewentualnie Kirilienke jako 6th mana. Granger by dostał większe minuty na 2 wtedy, a AK47 by jeszcze troche na pf pograł. Ogólnie słaby offseason, więc nie bardzo jest co podpisać mimo cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak co ? Oklahoma też gra prostą jak konstrukcja cepa koszykówkę, a mimo to się liczy. Nadmiar talentu, połączony z dobrą formą i chemią w zespole. Moim zdaniem to jest recepta, by mieć fajną drużynę, która powalczy, coś wygra, może wejdzie do playoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak co ?

Kompletny przypadek ten mecz z Denver. To jest NBA i raz na jakiś czas takim leszczom jak Pacers wszystko siedzi. To jest loteryjna drużyna w trakcie przebudowy.

 

Widziałem ich w meczu z równie słabą Philadelphią i jak im nie wpadało to dostali straszne baty. Defesywa marna, a atak to głównie drive and dish, w połączeniu z jump shoting offens. Nic specjalnego z tego się nie urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-14 i to są specjalne wyniki ?

 

To, że mają za rywali jeszcze gorsze drużyny trzyma ich na playoffowej pozycji, ale nie zmienia to faktu , że są poniżej poziomu przyzwoitości, którym jest 0,500.

 

W grudniu mają 3-7, wygrane z all mighty Raptors, Cavaliers i Charlotte. Wszystko u siebie. Fakt mieli ciężki rozkład, ale nie byli nawet blisko sprawienia niespodzianki. Ogólnie oprócz wygranej z Lakers i Miami oraz cudu z Denver to ogrywali samych patałachów. Chociaż nie, Denver na wyjeździe jest słabe.

 

Grają w najsłabszej dywizji w lidze, w tej słabszej konferencji. Mimo to mają ujemny bilans. Zatem, dalej jest to loteryjna drużyna, złożona głównie z leszczy. Nic się nie zmieniło od początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zrobili postep i sa w w top10 broniacych druyzn w lidze, a %fg mieli tydzen temu najlepsze to nic nie zmienia?? mieli kilka pechowcy porażek - 2xMilwaukee, Orlando, Houston, Oklahoma po dogrywce

 

Brakuje im punktujacego PFa po sezonie maja bardzo duzo pieniazków takze moze byc ciekawie

 

proponuje wiecej pooglądać, wygladaj inaczej niż w zeszlym sezonie

 

wg większości rankingów tych mądrali z ESPN czy NBA.com indiana byla typowana na ost piątke ligi bez szans na walke o po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zrobili postep i sa w w top10 broniacych druyzn w lidze, a %fg mieli tydzen temu najlepsze to nic nie zmienia?? mieli kilka pechowcy porażek - 2xMilwaukee, Orlando, Houston, Oklahoma po dogrywce

 

Brakuje im punktujacego PFa po sezonie maja bardzo duzo pieniazków takze moze byc ciekawie

 

proponuje wiecej pooglądać, wygladaj inaczej niż w zeszlym sezonie

 

wg większości rankingów tych mądrali z ESPN czy NBA.com indiana byla typowana na ost piątke ligi bez szans na walke o po

 

PsychoT jest punktującym PF, tylko rok nie grał i jeszcze kilka miechów zajmie mu wywalczenie pozycji w składzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wiecej pooglądać, wygladaj inaczej niż w zeszlym sezonie

 

Sęk w tym , że ich nie bardzo da się oglądać. Nie da się oglądać jak trener pozwala jakiemuś McRobertsowi robić bez karnie 3-5 TO w meczu. Jak Hibbert może sobie odpalać jumperki, jak TJ Ford robi co mu się podoba. Do tego takie asy jak 10mln $ Dunleavy, Salamon Jones, overrated Collison, Foster.

 

Granger wydawał się b. dobrym graczem, ale po MŚ, gdzie brutalnie przegrał walkę o miejsce w składzie z Igoudalą, zmieniłem o nim opinie i czuje, że jak tylko George zacznie grać na wyższym poziomie, to Granger poleci w tradzie za jakiegoś PFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek nie ogladac i pierdolic od rzeczy - ciekawe rozumowanie...

 

Tzn po częsci to rozumiem, bo O'Brien to jeden z najgorszych trenerów w lidze IMO - tzn lubi jumpshooting offence, duzo 3pt shooterow na boisku i luzne podejscie do obrony - wkurwiał mnie niemiłosiernie jako coach sixers i bylem zdziwiony, ze znalazł jeszcze potem prace w tej lidze...

 

Hibbert to jeden z najwiekszych prospectow na pozycji C w lidze i gra naprawde dobry sezon i pokazuje naprawde sporo po obu stornach parkietu jak ma dobry dzien. Warto go ogladac.

 

Co do Grangera - przegrał walkę z Iguodala, bo team USA potrzebował obroncy i kogos kto nie potrzebuje pilki w ataku - Iggy po prostu lepiej pasował do Duranta na boisku, moze tez grac na SG i SF, gdzie Danny to raczej SF/PF. Z racji wieku mozliwe ze poleci w jakims trejdzie, bo Collison, Hibbert, czy George potrzebuja jeszcze kilku lat by wskoczyc na wyzszy poziom.

 

Dunleavy ma kontrakt 10 baniek ? no to co ? mozna nim potrejdowach, chociaz z tego co slyszalem O'Brien liczy ze go podpisza po sezonie, takze poniekad wykluczaloby to trejdowanie nim.

 

Ogólnie rzecz ujmujac - Pacers sa ciekawym, mlodym zespolem ,zrobili juz spory krok do przodu i robia pewnie kolejny juz niedługo. Maja też czym handlować - troche młodzieży, wspomniany Granger i 30 mln spadajacych kontraktow w róznej wysokosci - 10 Dunleavyego, 8 Forda, 6 Fostera i 5 Tinsleya. W zaleznosci od kierunku w ktorym chca pójsc moga juz teraz wziac kogos do Grangera, albo kogoś za Grangera. Ale juz w tej chwili z PO nie powinni miec problemu - nawet z Jimem O'Brienem na ławce trenerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek nie ogladac i pierdolic od rzeczy - ciekawe rozumowanie...

 

Hibbert to jeden z najwiekszych prospectow na pozycji C w lidze i gra naprawde dobry sezon i pokazuje naprawde sporo po obu stornach parkietu jak ma dobry dzien. Warto go ogladac.

 

Nie oglądam, bo widziałem kilka meczy i wyrobiłem sobie zdanie, że nie warto oglądać na siłę. Do tego jestem wobec tej drużyny obojętny, żadnych emocji przy oglądaniu.

 

Hibbert pod koszem, jako prawdziwy C i finisher - tak. Jako rzucający jumpery - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sęk w tym , że ich nie bardzo da się oglądać. Nie da się oglądać jak trener pozwala jakiemuś McRobertsowi robić bez karnie 3-5 TO w meczu. Jak Hibbert może sobie odpalać jumperki, jak TJ Ford robi co mu się podoba. Do tego takie asy jak 10mln $ Dunleavy, Salamon Jones, overrated Collison, Foster.

 

Granger wydawał się b. dobrym graczem, ale po MŚ, gdzie brutalnie przegrał walkę o miejsce w składzie z Igoudalą, zmieniłem o nim opinie i czuje, że jak tylko George zacznie grać na wyższym poziomie, to Granger poleci w tradzie za jakiegoś PFa.

Hibbert ma dobry rzut z 4-5 metrów, Dunleavy jest wiadomo strasznie przepłacony, nie wiem co ci nie pasuje w Fosterze skoro nawet twoi Spurs chcieli go brać do siebie, Collison 21 pick gra 2 sezon i juz jest overrated??:)

 

George najpierw musi zacząć grac, od klikunastu dni jest inactive i ma jeszcze duuużo do nauki

 

a że Obrien jest debilem to już inna historia

 

a co do Grangera na mś - to Krzyzewskiemu nie bylo potrzebnych 3 podobnych graczy - Gay-Durant-Granger i wybrał Iguadale jako naturalne uzupełnienie

 

 

jak pisalem - mieli miec bilans na poziomie 0.300 a tu jak narazie PO sa realne i źle to nie wygalda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.