Skocz do zawartości

Top 10 na pozycjach


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahaha widać jakie masz pojecie o baskecie. Wade NIE UMIE GRAC TYLEM, gdyby umiał to by grał zwłaszcza z ta kontuzja nadgarstaka. Jeśli ogladnal bys wystarczajaca ilosc meczy LA to bys w tym momencie skasował konto na tym forum po tym co powiedziałes.

 

To co takiego napisałem o KB nieprawdziwego ze powinienem skasować konto gamoniu? Nie podałeś żadnego argumentu, że jest inaczej.

Twoj 3 post a rzucasz sie dzieciaku jak gimnazjalista. Te prostackie hahahaha zachowaj dla domowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie edytwałem posta. A Twoj argument o skuteczność z gry w jaki sposób odnosi sie do gry tyłem do kosza. Ktoś kto oglada LA na bierząco wie ze granie plecami to drugi arsenał Kobiego.

Co z tego że to moj 3 post w jakis sposob mnie to dyskredytuje?Rozumiem ze wg Ciebie ilosc postów na forum świadczy o wiedzy na temat basketu...;ooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że to moj 3 post w jakis sposob mnie to dyskredytuje?Rozumiem ze wg Ciebie ilosc postów na forum świadczy o wiedzy na temat basketu...;ooo

ćwierćmózgu, Maćkowi chodziło o to, że ledwo co się zarejestrowałeś a już się spinasz. Sam sobie dopisałeś, że duża ilość postów = duża wiedza o baskecie. :roll:

 

pozdro i poćwicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze warunki na grę post up ma LBJ od Wade'a , Dwyane'owi jak już pisałem wzrost w tym wcale nie pomaga. Mimo to King na to jeszcze nie wpadł ,że mógłby to wykorzystać na swoją korzyść, może jak mu zaczną gwizdać te jego crab dribble i machanie łokciami we wszystkie strony świata to inaczej podejdzie do zagadnienia mało widowiskowych ,ale przydatnych umiejetnosci, zagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... normalnie kocham to forum i to jak po 3 postach dyskusji zaczynacie się wyzywać :mrgreen:

Zemnie marny znawca internetowych realiów, to nie wiem jak jest na innych forach, ale ciekawi mnie czy tylko nasze to wyjatek, jakoś wątpie, poza tym co tu się dziwić jak obrażasz Kobe albo Wadea to gorzej jak byś po czyjejś starej pojechał :wink: riposta musi być zdecydowana :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... normalnie kocham to forum i to jak po 3 postach dyskusji zaczynacie się wyzywać :mrgreen:

Zemnie marny znawca internetowych realiów, to nie wiem jak jest na innych forach, ale ciekawi mnie czy tylko nasze to wyjatek, jakoś wątpie, poza tym co tu się dziwić jak obrażasz Kobe albo Wadea to gorzej jak byś po czyjejś starej pojechał :wink: riposta musi być zdecydowana :)

uwierz mi, że na tym forum nie ma spięć. Po prostu człowieku uderz mychą w napis ignoruj i masz delikwenta z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.