Skocz do zawartości

Top 10 na pozycjach


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

skoro można mieć uwagi, to ja od razu mam dwa kluczowe pytania - do postu otwierającego.

 

na ile prima sort koksu od eskobarów czy ramirezów ustawiłeś się z Odenem, ze dałeś go wyżej od Noah ? and - na ile najlepszych czarnych transseksualnych dziwek z hodowli pod La macie układ, że Oden w ogóle na tej liście się znajduje ?

 

[ aha, i korzystając z nadarzającej się okazji i wdepnięcia, jak mi się zdaje po zapachu, we właściwe gówno - jako człowiek spoza układu, ale jak najbardziej podatny na propozycje noszące znamiona korupcyjnych - chciałbym wszem i wobec ujawnić, że za odpowiedniej wartości fanty ja też jestem w stanie popełnić publicznie, za pomocą klawiatury, każde kuriozum, jakiego sobie zażyczy oferent ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rappa

w temacie, który sam w sobie jest offtopem i cancerem, zaofftopuję ci w te słowa, bez stresu, że canceruję ...

 

... żeby "dać za darmo" musiałbym jednak wiedzieć, co i komu mam dać, a żebym wiedział co i komu mam dać, to ten komu mam dac musiałby mi złożyć propozycję, co mu mam dać, a gdyby mi ją złożył, to ja bym mu za darmo nic nie dał :] no chyba, że czaisz się pod moim stołem i czekasz jakie 'pi****lenie od rzeczy' z niego spadnie, a potem je sobie łyżeczką skrupulatnie zgarniasz do kubeczka. Można i tak, tylko że to już nie jest zlecone pi****lenie na życzenie, za które trzeba zapłacić, tylko zlizywanie wytrysków mojego pi****lenia z podłogi.

a to są chyba dwie rózne rzeczy.

 

a tak btw, to żartowałem, przeceniając twój wyczyn - za taki ordynarnie prymitywny numer, to Oden najwyżej dałby te dziwki pooglądać na swojej stronie w internecie. I jeszcze musiałbyś wykupić dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade lepszy niz Kobe 8)

Nie ocenia się tutaj ilości pierścieni tylko umiejętności, a wttych Kobe wcale lepszy nie jest.
lepszy strzelec, lepszy schooter, lepszy defensor, pomimo duzej róznicy wieku wcale nie wiele gorszy gracz penetrujacy pomalowane

faktycznie KB nie jest lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy strzelec, lepszy schooter

Jeszcze napisz:

lepszy schutze, lepszy chasseur, lepszy tiratore.

 

W sumie to już w pięciu rzeczach jest lepszy.

lepszy defensor, pomimo duzej róznicy wieku wcale nie wiele gorszy gracz penetrujacy pomalowane

Sick, fuck, oł maj gad.

Krzyż na droge ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade lepszy niz Kobe 8)

Nie ocenia się tutaj ilości pierścieni tylko umiejętności, a wttych Kobe wcale lepszy nie jest.
lepszy strzelec, lepszy schooter, lepszy defensor, pomimo duzej róznicy wieku wcale nie wiele gorszy gracz penetrujacy pomalowane

faktycznie KB nie jest lepszy...

lepszy defensor??gdzieś ty to widział??

A co do penetrowania to czy ty ogladasz mecze??bo ja to widze Kobiego non stop na high post, rzucającego turnaround jumpery. A penetrował to on ostatnio jak był w Colorado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zajebiste riposty naprawdę.

Jednak już wracając do tematu póki co Wade tej swojej wyższości w umiejętnościach nad Bryantem jakoś nie pokazuje, a może pokazywać nie chce :?

Ile hejter Lejkersów ogląda meczy właśnie tej drużyny?

BTW nie rozumiem co ma UMIEJETNOSC penetracji do ilości possesions ,gdy to się z niej korzysta. KB ma swoje lata i zwyczajnie sobie nie może pozwalać żeby punkty zdobywać (czy też odgrywać do partnerów łatewa) z pomalowanego po wjazdach, jednak to w żaden sposób nie umniejsza tego ,że potrafi to robić. Chyba na przestrzeni lat nagle nie zapomniał? Wiecie pewien pan już robił podobnie ,a jego ksywka mówiła inaczej. Mimo to nikt mu tej umiejętności nie był w stanie odebrać, a również szukanie punktów w dalszych okolicach było spowodowane wiekiem :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w życiu bym nie powiedział ,że był tak dobry w tym jak on. Jednak chciałem po prostu porównać te 2 przykłady jako ,że obaj z czasem zrezygnowali z penetracji na rzecz fade away'i turnaroundów itede. Starość nie radość i jestem ciekaw jak Łejd będzie wyglądać za te parę(naście?) lat jako ,że wzrost działa na jego niekorzyść:<< I ofkors Kobe ma shot selection jakie ma ile to można się wqrwiać nad jego rzutami ,ale też nie można mu zarzucić, że nie potrafi penetrować ,bo to zwyczajnie bulszit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w życiu bym nie powiedział ,że był tak dobry w tym jak on. Jednak chciałem po prostu porównać te 2 przykłady jako ,że obaj z czasem zrezygnowali z penetracji na rzecz fade away'i turnaroundów itede. Starość nie radość i jestem ciekaw jak Łejd będzie wyglądać za te parę(naście?) lat jako ,że wzrost działa na jego niekorzyść:<< I ofkors Kobe ma shot selection jakie ma ile to można się wqrwiać nad jego rzutami ,ale też nie można mu zarzucić, że nie potrafi penetrować ,bo to zwyczajnie bulszit.

No, ale mówimy o tym co jest w tej chwili. Kobe nie penetruje bo jest wolniejszy od prawie każdego guarda go kryjącego, więc woli szukać innych środków. Dla mnie więc jasnym jest, że right now Wade jest lepszy w penetracjach.

A sama penetracja to nie jest przecież jako taka umiejętność...bo opierana jest na szybkości, skoczności itp co rzecz jasna z wiekiem się traci...Więc oczywiste jest, że Kobe robi to gorzej od Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w życiu bym nie powiedział ,że był tak dobry w tym jak on. Jednak chciałem po prostu porównać te 2 przykłady jako ,że obaj z czasem zrezygnowali z penetracji na rzecz fade away'i turnaroundów itede. Starość nie radość i jestem ciekaw jak Łejd będzie wyglądać za te parę(naście?) lat jako ,że wzrost działa na jego niekorzyść:<< I ofkors Kobe ma shot selection jakie ma ile to można się wqrwiać nad jego rzutami ,ale też nie można mu zarzucić, że nie potrafi penetrować ,bo to zwyczajnie bulszit.

No, ale mówimy o tym co jest w tej chwili. Kobe nie penetruje bo jest wolniejszy od prawie każdego guarda go kryjącego, więc woli szukać innych środków. Dla mnie więc jasnym jest, że right now Wade jest lepszy w penetracjach.

W tym momencie jak najbardziej. Jednak z drugiej strony można tak samo powątpiewać nad wyższością obrony Wade'a nad defensywą KB jako ,że specjalnie się nie popisuje w ostatnich meczach, a na ile to kwestia motywacji i podejścia Dłejna to już nie mój interes.

Wielka szkoda ,że na niekorzyść Bryanta działa czas jak i stan kolan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o Jordanie to Kobe nigdy nie był w połowie tak dobrym slasherem jak Michael. ;] Korzystał z penetracji w swojej karierze ale zawsze jego główną bronią był jumper.

Tak samo Jordan nie był był nigdy tak dobrym strzelcem z dystansu, dlatego w erze post Jordanowej zawsze Wade wydawał mi się najbliżej do niego podobny, co nie zmienia faktu że Bryant wczoraj na Bellu usadził 14 ptk w niecałe 3 minuty faktycznie nie opierając swojej grze na penetracji, tylko nie wiem co z tego :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japi****le az musiałem sie zalogować, odzyskać hasło itp:D. Zakładając że Wade jest lepszym penetratorem, strzelcem obrońcą i co tam sobie jeszcze chcecie to te różnice rekompensuje z dwukrotną nawiązko granie Kobiego tyłem do kosza i to jest jego OGROMNA przewaga nad Wadem, LBJ i całą reszta nowej generacji. Zreszta nad czym tu sie zastanawiać dla połamańcem co swoją gre opiera na wjazdach i jeśli ma dzień to jumperkach czy tytanem zdrowia o wielkim wachlarzu zagrań na którego defacto trzeba kryć od wyszstkiego( grze bez piłki, jumper, penetracja itp). Zgodze się ze akualnie Wade jest lepszym obrońcą i penetratorem ale jak juz wspomniano wynika z wieku Kobiego a nie jest braku umiejetności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jgranie Kobiego tyłem do kosza i to jest jego OGROMNA przewaga nad Wadem, LBJ i całą reszta nowej generacji.

Tylko ciekawe na ile ta jego gra jest skuteczna...bo co oglądam mecz LAL to widze mase silowanych takich akcji i przestrzelonych rzutów. Zresztą jego skutecznośc z gry mówi wszystko-43%. Wade jakby chciał to też by sobie grał na high post i byc może z takim samym skutkiem, ale on tego nie potrzebuje bo zdobywa punkty na inne sposoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha widać jakie masz pojecie o baskecie. Wade NIE UMIE GRAC TYLEM, gdyby umiał to by grał zwłaszcza z ta kontuzja nadgarstaka. Jeśli ogladnal bys wystarczajaca ilosc meczy LA to bys w tym momencie skasował konto na tym forum po tym co powiedziałes.

Faktem jest że KB nie jest bardzo skutecznym graczem i nie mam zamiaru tego tłumaczyć bo tak jest, jednak wachlarz jest zagrań jest dużo szerszy niz Wade czy LBJ.

Zreszta juz samo pisanie 'Gdyby chciał' na samym poczatku dyskredytuje Twoja wypowiedz i pokazuje ile wiesz o sporcie.

Do teog choc jestem fanem Kobiego to potrafie obiektywnie przyznać ze w czyms jest gorszy od innych, nie broniac go przy tym jakimis absurdalnymi postami.

 

_______________

NIE POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.