Skocz do zawartości

Orlando Magic second round out


RappaR

Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011



Rekomendowane odpowiedzi

no dobra wycofuje sie z tego Nelsona, zle spojrzalem w statsach. co nie zmienia faktu ze pamietam ze byl dosc c***owy i w obronie i jako rozgrywajacy. 4 asysty przy 4 stratach na mecz ? pamietam ze przynajmniej Carter potrafil jakos do Howarda dograc pod kosz, Nelson tylko nakrecal ofensywe Celtics swoimi stratami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę.

pierwszy raz jestem z Bastkiem w silnej opozycji do innych. ja jestem bardziej ostrożny w typowaniu,przewidywaniu bo nie mam tyle siły i energii aby później się bez sensu wybraniać ale to o Carterze mi się podoba.

no dobra wyjdę trochę w przyszłość.

wiem ,że warunek zdrowy Carter to coś prawie nieosiągalnego ale wierzę w sztab medyczny Suns. Carter może być dużo bardziej wydajniejszy i potrzebny zespołowo Suns niż nim był J-Rich.

tym bardziej jak Lorak to określił po statsach "Carter robi dużo niewidocznych rzeczy bo jest w contractyear"

też przesadziłem z tym ,że Carter to top defender ale on naprawdę jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Carter najbardziej wkurwił kibiców Magic swoimi wolnymi w jednym ze spotkań PO z Bostonem. Odwalił wówczas w ostatnich sekundach 0/2 FT i potem był bardzo za to krytykowany, że jest "pizda" i tym podobne.

 

Drugi zarzut to "cegłowanie". Carter bardzo rzadko kończy wsadami, co kiedyś robił często, a wziął się za jumperkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jednak bardziej do PHX pasował JRich, już pomijam że generalnie JRich>VC, ale chodzi o piłkę.

w Suns jest Nash który piłkę ma w każdej akcji, jest też Hill który naprawdę wie co zrobić z gałą i robi to efektywnie.

dodatkowo JRich był jednym z nielicznych w SUNS którzy byli w stanie pobiec do szybkiego ataku, a teraz Nash chyba sam będzie musiał po zbiórce robić coast2coast i kończyć dunkiem...

ale cena za pozbycie się Hedo i tak jest niska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jednak bardziej do PHX pasował JRich, już pomijam że generalnie JRich>VC, ale chodzi o piłkę.

w Suns jest Nash który piłkę ma w każdej akcji, jest też Hill który naprawdę wie co zrobić z gałą i robi to efektywnie.

dodatkowo JRich był jednym z nielicznych w SUNS którzy byli w stanie pobiec do szybkiego ataku, a teraz Nash chyba sam będzie musiał po zbiórce robić coast2coast i kończyć dunkiem...

ale cena za pozbycie się Hedo i tak jest niska...

Childress moze biegać, Gortat jak na C tez biega bardzo dobrze, a VC mimo lat to i tak jeden z najwiekszych atletic freakow w lidze i swoje jeszcze w nogach ma...

 

Bardzo ciekaw jestem jak go medyczni suns poskładaja, no i przede wszystkm Gortat jako insider - mozna bedzie go podpytac czy czuje roznice pomiedzy magic, a phx. :)

 

Richardson to chyba lepsza opcja dla Magic niz VC - szczególnie jak wzieli kebaba i Arenasa, bo jednak troche lepiej czuje sie bez pilki niz VC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Childress moze biegać, Gortat jak na C tez biega bardzo dobrze, a VC mimo lat to i tak jeden z najwiekszych atletic freakow w lidze i swoje jeszcze w nogach ma...

 

Bardzo ciekaw jestem jak go medyczni suns poskładaja, no i przede wszystkm Gortat jako insider - mozna bedzie go podpytac czy czuje roznice pomiedzy magic, a phx.

 

Richardson to chyba lepsza opcja dla Magic niz VC - szczególnie jak wzieli kebaba i Arenasa, bo jednak troche lepiej czuje sie bez pilki niz VC.

Powiem to co kibicom Magic powiedział fan New Jersey "Jeszcze wam ten VC obrzydnie" czy coś w tym stylu. Najbardziej was dobije wtedy kiedy jego pkt będą naprawde potrzebne. Wtedy jego cojones stają się malutkie jak ... (brak mi porównania do tak małej rzeczy)

 

Na szczeście jego kontrakt spada a turka nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Childress moze biegać, Gortat jak na C tez biega bardzo dobrze, a VC mimo lat to i tak jeden z najwiekszych atletic freakow w lidze i swoje jeszcze w nogach ma...

jezeli Gortat jest taki szybki zeby zebrac pilke z wlasnej tablicy i pobiec jeszcze do kontry to powiem wooow... a o Vincu biegajacym do kontry tez zapomnijcie. Magic sa chyba na ostatnim miejscu jezeli chodzi o fastbreak points i to m.in. zasluga zdziadzialego Cartera. jezeli J Rich biega tak jak mowicie to juz sie ciesze

za to Arenas wogole nie biega i to mnie martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, w Suns od wielkich rzutów zawsze byl Nash, a ostatnio nawet czasami Dragic, takze VC będzie raczej 2 opcją niz 1szą.

 

jesli chodzi o fastbreaki, to jesli troche cartera wykuruja to chetnie pewnie pobiega. zreszta mam nadzeje, ze to nie koniec wymian suns. zapomnialem o pietrusie - on tez swietnie biega do kontry przeciez, do tego grozi trójką i moze kryc bryanta.

 

teraz podobno próbują pogonic childressa, chociaz ja watpie, zeby byl do ruszenia z takim kontraktem i taka grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jaką grą? on jak dostaje minuty to gra naprawdę dobrze. z okc był bardzo ważną postacią. widzieliście ostatnie 20sek? Durant trafia wszystko, Oklahoma dochodzi na 3, Suns tracą piłkę i KD próbuje grać sam, ale Childress wyjmuje mu gałę z kozła. To była najważniejsza akcja końcówki, bo Durant trafiał jak automat w IVq i jestem wielce przekonany, że trafił by trójeczkę na dogrywkę.

Ja też jestem niezadowolony z tego kontraktu, ale dlatego, że jest ciasno na sg/sf, Josh nie dostaje dużo minut zazwyczaj i w takim przypadku 6-7 mln to kasa wyrzucona w błoto.

Może jednak będą jeszcze coś kombinować z kontraktem Cartera, np. za jakiegoś pfa z 76 ( :wink: ) i wtedy Pietrus/Childress na sg i Hill/Dudley na sf i jest ok, nawet bez Iguodali.

Nash/Dragic

Pietrus/Childress

Hill/Dudley

Brand/Frye/Warrick

Gortat/Lopez

 

podoba mnie się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wszystko stracone :)

moze to jeszcze nie jest koniec ruchow w orlando bo wzieli spadajace 14,5 mln j-richa. wiec jest jakas szansa na melo/iggy/rip/ktos tam. jego kontrakt jest lepszy do wymiany bo calkowicie wygasa po sezonie, a carter mial cos tam jeszcze zagwarantowane na przyszly sezon. wiec do dziela :D

 

a czy mozna opchnac nowopozyskanego JzRicha jeszcze?

 

ile czasu musi byc w zespole z orlando? 30 dni?

nie jestem pewny tego do konca. jakis czas musi minac ale przed trade deadline zdarza tak czy inaczej. moze wlasnie dlatego magic zrobili te zmiany tak wczesnie zeby miec jeszcze czas na korekty w lutym. i o to mi chodzi.

gm (?) suns sie wypowiadal ze dzwonia juz do niego i pytaja o gortata wiec mozna ich wymieniac jeszcze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś powtórkę Magic i teraz mówią że potrzebny jest solidny zastępca dla Dwighta. No to teraz się obudzili? Mieli może nie najlepszego ale solidnego grajka to nie dawali mu pograć to teraz to muszą sobie szukać gościa który będzie na tyle mało ambitny by być ciągle w czyimś cieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nowe Big 3 (Arenah, J-Poor, Kurwoglu) 6-23 i w dupe od Atlanty z ktora zawsze wygrywaliscie. Magic zgromadzili bande first-score no defense chuckerow jaka swojego czasu mieli Knicks. ciekawe czy byl w ostatnich latach gorzej podajacy "contender" ?

Weź się czasami zastanów co piszesz. Po 1 meczu skreślasz już te BIG3. Przecież ma być jeszcze 1 trejd gdzie mają pozyskać wysokiego. Jak w PO będą grać kaszane to wtedy wyciągaj wnioski ale nie po 1 meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.