Skocz do zawartości

FB#7 (10/11)


Robinson

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Piter05, siema mefiu23, żadnych innych chętnych nie naliczyłem, więc domyślam się, że miejsca mogą jeszcze być...

 

Jeśli ustawienia ligi są takie same jak w keeperach, to wydaje mi się, że podołałbym założeniu ligi, ale na komisza się nie nadaję.

 

Ponadto fajnie by było, jakby wszyscy uczestnicy potwierdzili swój udział w tegorocznym temacie...

 

Co do draftu, to pewnie każdy preferuje godziny wieczorne - ja to choćby i dziś wieczór, ale myślę, że tydzień jeszcze dam radę poczekać... :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele Piter05 i mefiu23, czy nadal wyrażacie chęć uczestnictwa??

Jeśli tak to dajcie znać, jak najszybciej, bo inaczej to jakieś ogłoszonko w dziale NBA trzeba będzie chyba zamieścić.

Zaraz biorę się za zakładanie ligi i do wieczorka pozostali uczestnicy zabawy dostaną dane. Draft wstępnie ustalam na 30 września - godzina 20, czyli mniej więcej za tydzień.

 

Pozdrawiam.

 

Komisarz qrfa mać Benon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki - liga założona, w sumie póki co teamów: 1 (słownie: jeden)

Draft ustaliłem tak jak już wcześniej wspomniałem na czwartek przyszłego tygodnia (30 wrzesień), na godzinę 20:00 (to oczywiście do zmiany, chyba, że wszystkim pasuje...).

Co trzeba było wysłałem do wszystkich, łącznie z kolegą Piter05.

Na obywatela mefiu23, myślę, że możemy poszekać do soboty. Oznacza to, że jak w niedzielę po przebudzeniu i zapuszczeniu kompa nie będzie od niego odzewu, to dopiero wtedy werbujemy. Myślę, że to fair.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm termin mi niby pasuje, ale czy jednak nie lepiej byłoby draftowac troche pozniej. Blizej poczatku sezonu? Wtedy praktycznie bylo by juz po wszystkich trade'ach i ewentualnych urazach. Mysle ze bedzie wtedy wszystkim latwiej.

 

To tylko taka moja mala propozycja. Do przedyskutowania. Jesli wszystkim bedzie pasowac wczesniej to nie bede robic problemow i sie dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mefiu to szybciej chyba nie mogłeś odpowiedzieć - niespełna godzinę po moim poście, a ja ci dawałem czasu aż dwa dni. League ID i hasło za chwilkę zostanie do ciebie wysłane na PMa.

Niniejszym skład mamy już pełny:

1. Findek

2. Benon

3. Hyniu24

4. QAS

5. Mal

6. mac

7. Mazar

8. Links

9. Piter05

10. mefiu23

Witam w takim razie wszystkich, tych starych i tych nowych uczestników i liczę na dużą aktywność w lidze, w tym temacie, jak i na całym forum.

Draft zmieniam na niedzielę, 3 października, godzinę powiedzmy 21:00 - w kwestii draftu najlepiej by jednak było, jakby się każdy wypowiedział i wtedy coś wykombinujemy...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.