Skocz do zawartości

FB#2 - (10/11)


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

A to i ja cos napisze...

 

1. (5) David Lee (GS - PF,C)

2. (16) Josh Smith (Atl - PF)

3. (25) Zach Randolph (Mem - PF,C)

4. (36) David West (NO - PF)

5. (45) Gilbert Arenas (Was - PG,SG)

6. (56) Chris Kaman (LAC - C)

7. (65) Paul Pierce (Bos - SG,SF)

8. (76) Corey Maggette (Mil - SF,PF)

9. (85) Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF)

10. (96) Carl Landry (Sac - SF,PF)

11. (105) Yao Ming (Hou - C)

12. (116) Rashard Lewis (Orl - SF,PF)

 

1. (5) David Lee (GS - PF,C) - Myslalem, ze moze ostanie sie jeszcze Howard... zastanawialem sie nad Williamsem... Byl co prawda Wade, ale po przyjsciu Brona i Bosha moze obnizyc loty, moze byc bardziej oszczedzany...? A Lee w tamtym roky byl na 3 miejescu pod wzgledem fp (ogolem), poza tym przy szalonej grze GS chyba raczej cyferki mu nie spadna, a do tego raczej jest malo lamliwy;)

2. (16) Josh Smith (Atl - PF) - Tutaj polowalem na Rondo, ale poszedl pick przede mna... myslalem nad Boozerem, ale nowy klub... do tego Noah... i co roku ma mniej lub bardziej powazna kontuzje... Padlo na Josha - chyba gorzej niz w tamtym sezonie nie zagra, a to w zupelnosci mi wystarczy.

3. (25) Zach Randolph (Mem - PF,C) - Tutaj zastanawialem sie nad nim i nad Boshem - Wybralem Zaha glownie dlatego, ze rozegral 81 spotkan w tamtym sezonie. Poza tym chyba nic sie nie zmieni w grze mem i dalej bedzie tak wesolo... oby, heh. A Bosh... moze bede zalowal troche, zobaczymy.

4. (36) David West (NO - PF) - Bylo ciezko... do wziecia byl jeszcze Bogut, Davis i Love... Ale znow zadecydowala regularnosc Westa, choc Bogut krecil lepsza srednia o 4 w tamtym roku... a Davis chyba gorzej nie zagra niz ostatnio, ale moga sie polamac, a West nie powinien, chyba... o ile w ogole mozna w ten sposob podchodzic do tego, bo przeciez to w duzej czesci przypadek. Zastanawia mnie Love... i pewnie jesli bede zalowal Westa to chyba najbadziej na rzecz tego pana...

5. (45) Gilbert Arenas (Was - PG,SG) - Troche bylem zaskoczony, ze nikt go nie wzial... Chyba juz zadnego glupstwa nie zrobi w tym roku, a moze... kto go tam wie;] Ciekawe w jakiej bedzie formie i ile bedzie gral... ale na te runde to moze byc chyba maly steal? Zobaczymy. Choc w gre wchodzil tez Collison...

6. (56) Chris Kaman (LAC - C) - Tutaj wlasnie bralbym juz na pewno Collisona, pozniej chcialem Aldrige (jak zostawaly dwa picki do konca) - pewne punkty i poziom... chyba, ze Oden i z Camby'm zabiora mu troche pilek... ale zostal wzieta na dwa przed, przestawilem sie na Blatche, ale poszedl przede moim wyborem... Zostal Kaman i Hilario. Nie wiem jak zdrowie u brazylijczyka, niby caly sezon rozegral ostatnio, ale jego pamietam glownie przez pryzmat kontuzji. A Kaman gral ostatnio naprawde niezle, a bez Cambego i z niepewnym Griffinem moze znow grac na ladnym poziomie.

7. (65) Paul Pierce (Bos - SG,SF) - Chcialem Gino, ale poszedl znow pick przede mna... myslalem nad Martinem, ale ostatni sezon... i wybralem Pierce, zreszta tutaj potrzebowalem SG koniecznie... zostal wtedy jeszcze bynum i odom...

8. (76) Corey Maggette (Mil - SF,PF) - w tym momencie potrzebny SF, Maggette ostatnio jak dostawal czas to gral na naprawde niezlym poziomie... ciekawe ile minut dostanie w Mil...? Bedzie gral w 1 piatce? Jesli tak to watpie, zeby zalowal tego wyboru.

9. (85) Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF) - Zalowalem, ze poszedl Stuckey, w ogole nie dostrzeglem go, pewnie tak poszedlby do mnie za Corey'a. Zastanawialem sie nad Hibbertem, ale i tak poszedl Andrei - jakos zapamietalem sobie, ze pod koniec sezonu naprawde niezle sobie radzil, poza tym chcialem miec na wypadek wtopy z Maggette.

10. (96) Carl Landry (Sac - SF,PF) - Znow zabezpieczenie na SF, zreszta Landry gral calkiem niezle po zmianie klubu.

11. (105) Yao Ming (Hou - C) - Hm... nie wiem co i jak, ale widzialem z nim jakis tam urywek treningu i ruszal sie... rzucal... bronil... skakal... nie wiem jak to sie przelozy, nie wiem ile ma grac, czy w ogole bedzie gral, ale ta runda...;]

12. (116) Rashard Lewis (Orl - SF,PF) - z dupy... pewnie pierwszy do wyrzucenia...

 

Nie powinienem chyba spac, prawda?;]

O awansie nawet nie pisze...

 

Troche mi sie nudzilo...

 

PS SG/PG poszukiwany - mam tylko po jednym na sklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę czasu więc i ja dokładniej przeanalizuje swój skład.

 

Superteam

 

1. (3) LeBron James (Mia - SF)-przy tym wyborze nie zastanawiałem się ani chwili.Przyznam że wolałbym Paula,ale Lebron pozostanie zawsze lebronem i również w Miami swoje wykręci.Nawet ładnie się zrymowało;).Oczekiwania wobec niego to 65 FP.Myśle że jest w stanie tyle ugrać.

 

2. (18) Brook Lopez (NJ - C)-I tutaj pierwsza niewiadoma,czy trochę nie za wcześnie.?W ostatnim meczu przedsezonowym pokazał że będzie w tym sezonie jednym z najbardziej liczących się centrów.Kolejnym atutem jest jak do tej pory brak kontuzji(takich graczy właśnie starałem się brać)Oczekiwania 55 FP.Dodatkowo Murphy nie jest okazem zdrowia i każdy jego brak to szansa na większy wzrost Brooka.

 

3. (23) Steve Nash (Pho - PG)-Nash w 3 rundzie?Odejście Amare moim zdaniem nie przyczyni się do zmniejszenia średniej tego emeryta.Nash będzie zawsze niezniszczalny;) i dlatego wierzę że powtórzy punkciki z tamtego sezonu.Dodatkowo opuszcza mało meczy i niewiele minut mu potrzeba żeby uklepać 50-55 Fp.Jak dla mnie steal jak na 3 rundę.

 

4. (38) Kevin Love (Min - PF,C)-taktyka w poszukiwaniu Pf ze znaczkiem C wypaliła.Love w 4 rundzie jest ciekawym wyborem.Jeżeli ominą go kontuzje i dostanie S5 może eksplodować.Nie ma zbyt wielu klasowych konkurentów w drużynie.Celuje w 55 Fp.

 

5. (43) Rudy Gay (Mem - SF,PF)-Kolejny zawodnik który może trochę za wcześnie został wybrany.Ma 2 znaczki,jest jednym z liderów Memphis,gra zawsze cały sezon,ale czy uda mu się zanotować wzrost??Mam mieszane uczucia.45 w porywach do 50.Jeżeli uda mu się zdobyć tą wyższą granicę to uznam tą rundę za steal.

 

6. (58) Raymond Felton (NY - PG,SG)-poszukiwanie sg na siłę,patrzę że jest Felton więc go biorę.Dodatkowo mam go w Fbx 3 więc i tutaj jest mile widziany.Będzie pierwszoplanową postacią w Ny,a wiadomo że tam każdy swoje gra.Nie wiem jak to się przełoży na punktacje i wyniki zespołu,ale jestem zadowolony.Dodatkowy plus to że ma 2 znaczki.W późniejszej fazie gry jest to bardzo potrzebne.

 

7. (63) Anthony Randolph (NY - PF,C)-Anthony zawodnik którego musiałem mieć w składzie.W tej rundzie byłem już zmuszony go wybrać bo w kolejnej już z pewnością by go zabrakło.Wielkie ryzyko i niewiadoma.Jeżeli dostanie szanse to jestem pewien że ją wykorzysta,ale w pierwszym meczu Turiaf grał w S5:(.

 

8. (78) Luol Deng (Chi - SF)-wartość Denga znacznie wzrosła po kontuzji Boozera.Zdecydowałem się go wybrać bo po cichu liczę że nadal w Chicago będzie pełnił tą rolę co w zeszłym sezonie.S5 ma pewne,a przy większej ilości kontuzji może powtórzyć wynik ubiegłoroczny.W tej rundzie to dla mnie steal na tą chwilę.40-45 z wielką szansą na tą wyższą wartość.

 

Gracze BN

 

9. (83) Rodney Stuckey (Det - PG,SG)

10. (98) Jameer Nelson (Orl - PG)

11. (103) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

12. (118) Tayshaun Prince (Det - SF,PF)

 

Stuckey to najjaśniejsza postać w Pistons,ma S5,jest liderem i 2 znaczki.Będzie dobrym uzupełnieniem dla Nasha i Feltona.Jeśli chodzi o Nelsona to mam w pamięci ubiegłoroczny Playyoff gdzie naprawdę dawał rade.Notował świetne staty.Teraz ma jako zmiennika Duhona więc może mu te kilka minut zabrać,ale jeżeli dostanie te 32 minuty to o 40-45 jestem spokojny.Znając życie pewnie wywalę go szybko a później będę żałował.Varejao i Princa sam jestem ciekawy.Jeden może być liderem pod koszem,ale nie musi,a drugi jest Cy więc pomimo wielkiego zagęszczenia Sf w Pistons będzie miał s5.

 

Skład Obiego i Crackersa dla mnie najmocniejszy.Ciekawe jak to się przełoży na końcową klasyfikację,bo w tej lidze każdy może zostać zwycięzcą.

 

Na tą chwilę na sprzedaż mam Stuckeya,Nelsona,Varejao i Princa;)Po rozpoczęciu sezonu pewnie każdy(jak co roku) :mrgreen: .Ktoś wspominał że potrzebuje Pg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno dziwia picki Booza 17 oraz Murphyego 34, gdzie oni rusza do gry jakos w polowie grudnia a wybor Arenasa nad Wallem to dla mnie zagadka draftu ;)

Wtedy Gm który ich wybierał nie wiedział że Boozer połamie łapę a Murphy będzie miał bół w krzyżu;)Dla mnie wybór Arenasa nad Wallem słuszny :) a co do dominacji Obiego mogę się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mocno dziwia picki Booza 17 oraz Murphyego 34, gdzie oni rusza do gry jakos w polowie grudnia a wybor Arenasa nad Wallem to dla mnie zagadka draftu ;)

Wtedy Gm który ich wybierał nie wiedział że Boozer połamie łapę a Murphy będzie miał bół w krzyżu;)Dla mnie wybór Arenasa nad Wallem słuszny :) a co do dominacji Obiego mogę się zgodzić.

Aha, nie spojrzalem na date waszych wyborow.

 

Odnosnie Walla sie nie zgodze. Arenas mocno straci na asystach, ktorymi jednak stukal z 12-15fp wiecej niz teraz. Wall dla mnie kandydat na 18/4/8/1,5/1 czyli 50fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z tabelkami będzie??Jakiś chętny?Ja mogę robić ale nie mam szablonu,więc jak ktoś ma jakiś stary to niech da znać.

 

Dzisiaj Lebron z Nashem,czyżby pierwsze 120 Fp :mrgreen: ?

Jak się zacznie sezon to Ci przygotuje tabelke i wyśle. Fajnie, że jest ktoś kto będzie wklejał tabelki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

1. obi 9 552,5 61,39 ( 61,39 ) ( 61,39 )

2. Ian 9 511 56,78 ( 56,78 ) ( 56,78 )

3. ms9 9 507 56,33 ( 56,33 ) ( 56,33 )

4. Robinson 12 618,5 51,54 ( 51,54 ) ( 51,54 )

5. crackersss 8 380,5 47,56 ( 47,56 ) ( 47,56 )

6. kobe 11 500 45,45 ( 45,45 ) ( 45,45 )

7. piotreksuper 9 365,5 40,61 ( 40,61 ) ( 40,61 )

8. blaugrana 7 273 39,00 ( 39,00 ) ( 39,00 )

9. Buu 6 188 31,33 ( 31,33 ) ( 31,33 )

10. PangLoss 9 262,5 29,17 ( 29,17 ) ( 29,17 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.