Skocz do zawartości

[10/11] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

W trzecim poście tego wątku, tam gdzie dotąd była pusta klasyfikacja, uaktualniłem co trzeba. Wziąłem pod uwagę spadki, awanse i rezygnacje (braki potwierdzenia) i ułożyłem kolejność według panujących zasad. Dziembus, spóźniłeś się, ale to już Stromile oceni jak wróci. On tu szefuje. Ja cię wpisałem na listę, bo w ostatniej lidze brakowało jednego człowieka do kompletu, więc jak na mój gust, to pasujesz :) Przejrzałem i mi nikogo nie brakuje. Jakby ktoś zauważył jakiś brak, to niech pisze. Wszyscy z listy oczekujących też zostali wciągnięci i tym samym mamy równe 50 graczy, po 10 na ligę.

 

Loqsh1 - możesz założyć drugą ligę. Ciągłość i możliwość odtworzenia historii są ok. Co do komisarza, to się jeszcze rozstrzygnie.

 

Ogólnie co do komisarzy, to mam nadzieję, że jutro lub pojutrze uda się to ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie 1 ligi heronim wyrazil chec gry wiec dalej nie wiem gdzie gram :wink:

Jakieś zmiany/odstępstwa/dokładania itp. to już będą w gestii Stro jak wróci. Ja się trzymam wytycznych. Był temat do zgłoszeń, były inne kanały komunikacji, był deadline, a nie "deadline +1 day". Umywam ręce, nie będę teraz niczego zmieniał i przynajmniej dla mnie obowiązuje stan obecny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z FBL5 nie awansowałem ani nie spadłem (bo się nie dało), napisałem, że gram, ale mnie nie ma. Chyba, że coś przeoczyłem.

Przeoczyłeś. Jesteś w FBL4, bo wyżej było na tyle dużo rezygnacji / braku decyzji, że się dużo poprzesuwało w górę.

 

Odnośnie komisarzy...

Wysłałem propozycje / prośby do:

- FBL#2 - Antka

- FBL#3 - Kraso

- FBL#4 - Grabosia

- FBL#5 - GeDDo

 

Nie jest to wypychanie przed szereg ani wywieranie presji, ale chodziło o to, żeby w miarę szybko zapytać osoby jakoś zakorzenione na forum, aktywne i/lub budzące aprobatę i publiczne zaufanie :wink: To nie znaczy, że wymienione zalety nie dotyczą innych. To propozycja. Jeśli ktoś się nie czuje na siłach, to niech da znać. Tak samo, jeśli są jacyś chętni, to niech się wypowiedzą. Wiem, że trochę w biegu to robimy, ale nie ma sensu tracić czasu, bo za chwilę październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie 1 ligi heronim wyrazil chec gry wiec dalej nie wiem gdzie gram :wink:

Jakieś zmiany/odstępstwa/dokładania itp. to już będą w gestii Stro jak wróci. Ja się trzymam wytycznych. Był temat do zgłoszeń, były inne kanały komunikacji, był deadline, a nie "deadline +1 day". Umywam ręce, nie będę teraz niczego zmieniał i przynajmniej dla mnie obowiązuje stan obecny.

No ja jak co roku na ostatnia chwile sie lapie, znaczy wyrazam chec gry. Oczywiscie wszystko z powodu braku wyczucia czasu oraz zapominalstwa. Tak jakos mnie naszlo, ze niedlugo pazdziernik i draft w FBL, wiec zajrzalem szybko w odpowiedni topic, napisalem pare slow i przeoczylem to, ze minal deadline. Jesli bedzie taka mozliwosc to chcialbym zagrac, draft w tym roku moze byc wyjatkowo ciekawy, nie chcialbym tego przegapic. Troche narzekalem w ostatnich latach, ze majac top3 pick w drafcie niemalze skazany byles na sukces, teraz to bedzie wszystko troche bardziej wyrownane, tak mi sie przynajmniej wydaje. No nic, poczekam na Stro i jego decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back 8)

 

Ztęskniłem się trochę, tyle czasu, taka przerwa od Was :wink: .

 

Dzięki wielkie Szak za dopilnowanie spraw na czas mojej nieobecności, sam lepiej tego bym nie zrobił.

(teraz wiem, że co roku mogę znikać na miesiąc czasu we wrześniu :D )

 

Składy lig pozostają oczywiście takie jak w dniu 19 września.

 

Dla porządku - kolejność w drafcie po uwzględnieniu spadków i awansów:

 

  • FBL East 1
  • Stromile[/*:m:e0vsny3z]
  • Air_MJ[/*:m:e0vsny3z]
  • Żółw[/*:m:e0vsny3z]
  • Spabloo[/*:m:e0vsny3z]
  • Szak[/*:m:e0vsny3z]
  • Mar[/*:m:e0vsny3z]
  • PI3TR45[/*:m:e0vsny3z]
  • Mazar[/*:m:e0vsny3z]
  • Qba[/*:m:e0vsny3z]
  • bogans2[/*:m:e0vsny3z]

 

  • FBL East 2
  • Andrew23[/*:m:e0vsny3z]
  • Kfadrat[/*:m:e0vsny3z]
  • Zajmon[/*:m:e0vsny3z]
  • Rigel[/*:m:e0vsny3z]
  • Antek[/*:m:e0vsny3z]
  • Mr.Phillosophy[/*:m:e0vsny3z]
  • Szogo[/*:m:e0vsny3z]
  • Orwell[/*:m:e0vsny3z]
  • Trepe Trepelli[/*:m:e0vsny3z]
  • Lucc[/*:m:e0vsny3z]

  • FBL East 3
  • pitti_8[/*:m:e0vsny3z]
  • Chicken[/*:m:e0vsny3z]
  • jazzmen[/*:m:e0vsny3z]
  • Mich@lik[/*:m:e0vsny3z]
  • Links[/*:m:e0vsny3z]
  • Wachu_31[/*:m:e0vsny3z]
  • Kraso[/*:m:e0vsny3z]
  • Jiwol[/*:m:e0vsny3z]
  • cieglo[/*:m:e0vsny3z]
  • TILTMAN[/*:m:e0vsny3z]

  • FBL East 4
  • KB[/*:m:e0vsny3z]
  • karl malone[/*:m:e0vsny3z]
  • Viruz[/*:m:e0vsny3z]
  • KaBe aka Julius[/*:m:e0vsny3z]
  • billypilgrim[/*:m:e0vsny3z]
  • szymcio[/*:m:e0vsny3z]
  • Borys[/*:m:e0vsny3z]
  • yelou[/*:m:e0vsny3z]
  • Jabool[/*:m:e0vsny3z]
  • Graboś[/*:m:e0vsny3z]

  • FBL East 5
  • Artek[/*:m:e0vsny3z]
  • Geddo[/*:m:e0vsny3z]
  • piotreksuper[/*:m:e0vsny3z]
  • bulek[/*:m:e0vsny3z]
  • hesu[/*:m:e0vsny3z]
  • mzk[/*:m:e0vsny3z]
  • Keyceltics[/*:m:e0vsny3z]
  • sto[/*:m:e0vsny3z]
  • Answer03[/*:m:e0vsny3z]
  • Dziembus[/*:m:e0vsny3z]

Hero, przykro mi, że sprawy tak się potoczyły, ale na dzień dzisiejszy nie ma innego rozwiązania - degradacja powrotna bogansa do FBL #2 byłaby bardzo krzywdząca i wysoce niesprawiedliwa, a powiększanie ligi FBL#1 nie wchodzi w grę ze względów praktycznych - że jest u czuba to wszelkie interferencje będą bardzo komplikowały spadki i awanse.

 

Co mogę Ci zaproponować to: udział w FBL East 5 i za rok powrót do FBL East 1 jeśli ktoś z uczestników (z miejsc 1÷7) zrezygnuje z udziału w sezonie 2011/12.

Jeśli osoba rezygnująca będzie z miejsc 8÷10, to automatycznie przypada Ci miejsce w FBL East 2.

Jeśli nikt przed sezonem 2011/12 nie zrezygnuje to ta klauzula przechodzi do sezonu 2012/13 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ponieważ widzę, że słabo będzie bez statystyk poniżej jest link do programu, którego ja używałem i bazy danych

http://lulu.strefa.pl/fbl.zip

od razu mówię, że bez podstawowej wiedzy o php, mysql itp radzę nawet nie ściągać :)

 

życzę miłej zabawy :)

 

ps. aplikacja była napisana wieki temu i przerabiana, więc może być conajmniej kiepska, tak czy owak robotę robiła i pewnie korzystałbym z tego dalej, gdyby nie to, że mi się nie chce :). a gdyby ktoś chciał lepiej, to yahoo udostępnia api, ale teraz może być trochę późno na napisanie czegoś :)

 

ps2. jestem autorem aplikacji, nie jestem autorem cakephp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki loqsh1 za linka i za te wszystkie sezony kiedy byłeś Dyrektorem Technicznym FBL :)

 

A teraz, czy jest ktoś kto ogarnia php, mysql itp na tyle, że poinstruować innych albo na tyle przerobić aplikację, żeby zwykły komisz z epoki kamienia łupanego byłby w stanie co tydzień jakoś sobie radzić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.