Skocz do zawartości

Summer leagues itp (Non-LeBron stuff)


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

On na razie przede wszystkim switchów nawet dobrze nie potrafi robić na pickach. Ale zespołowej go w Detroit nauczą. No ale masy też musi nabrać, to fakt.

Źle to troche ująłem z tymi PFs...wlasnie chodzilo mi w duzej mierze o to co napisałeś. Chociaż 1vs1 z Jordanem w obronie też rady nie dawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wall w porównaniu do Derricka Rose'a: lepsze pg skills, lepsza obrona, trochę lepszy rzut, bardziej naturalny rozgrywający. Jedyne, czym ustępuje, to siła i może atletyzm. Cholera, jak wcześniej miałem do niego (jak do każdego rookasa) sceptyczne nastawienie, tak teraz jeżeli nabierze ogłady i nie będzie beznadziejnych shot selection, ma potencjał na bycie best pg w lidze.

 

Cousins dzisiaj zdał sobie sprawę, że każdy się nim zaczął podniecać i odwala kaszanę. :(

Ale przynajmniej sobie deske zdominuje. Mecz Kings - Raps jest najgorszym, jaki w tym SL widzialem.

 

EDIT: Jak już Wall w miarę ograniczył straty, to selekcja rzutowa zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wall w porównaniu do Derricka Rose'a: lepsza obrona

taa na pewno to można stwierdzić po 3 meczach w vegas vs. 2 sezony napyerdalanki z zakończeniem w PO.

przypomina mi to ligę letnią dwa lata wstecz i mecz Rose vs B-easy gdzie ten drugi napierdolił punktów na zajebistej skuteczności a rozgrywajek Bulls grał z kontuzją i niczym się specjalnie nie wyróżnił. Po tym jednym meczu było sporo głosów jak to Bulls spieprzyli swój wybór z numerem jeden, wszak Michael to taki punktowy napierdalacz. troszkę podobnie jest teraz, acz nie zanosi się by Wall miał tak najebane pod czaszką jak wybór w drafcie Miami, ale sympatycznie śmieszne jest wyrokowanie po meczach SL i jednym sezonie na uniwerku od kogo tam bedzie lepszy gdy nie zagrał wszak ani minuty na parkiecie. A w Wizards patrząc na obecny roster drużyny na własność mieć nie będzie. Arenas to na mentora czy też gracza przy którym gracz z piłką miałby szanse prawidłowo się rozwijać, średnio się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorell Wright miał jeszcze lepszy debiut niż B-Easy. I dopiero po 6 latach coś z niego 'wyszło'. Liga Letnia nie ma w ogóle przełożenia na NBA. Widać to np na przykładzie Morrowa, który po kilku sparingach w barwach Heat nie załapał się do składu... a dziś jest jednym z lepszych shooterów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.