Skocz do zawartości

Summer leagues itp (Non-LeBron stuff)


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Dobra Kosi tylko że Ed Davies zróbił więcej na boisku w jednym meczu niz Orton w trzech.

Nie mówie że nie bedzie kimś tylko pisze to co widze od tego chyba jest ten temat.

 

Powracjając do ligi letniej

 

WizardS-Clippers Clipps w któryms momencie mieli 38 pkt i 25 strat jednocznesnie ale rookie zaprezentowali sie nie najgorzej.

Aminu co prawda troche zawiódl ale zrobił te 11-7 wiec nawet przyzwoicie jak na dosyc słabą grę

 

Warren rzucił 10 pkt i tyle choc miał przebłyski dające nadzieje że w NBA bedzie podobnie jak nie lepiej.

 

Bledsoe zagrał fajny mecz gdyby nie te 10 strat( WAll miał 8 wiec nie wiele mniej) pokazał że jako backup Barona bedzie dawał rade a biegiem lat może bedzie solidnym pierwszopiątkowym PG.

 

DeAndre Jordan vs JaValle MCgee specjalnie wstałem na ten mecz aby zobaczyc ten pojedynek

McGee fajne grał na deskach wygrał zbiórki z Jordanem 12 do 3! ale punktów miał tylko o 1 wiecej.

Jordan mimo że jest niższy wydaje mi sie ze jest sporo silniejszy od gracza Wizards który nadrabiał niesamowitym zasięgiem.

JaValle McGee ma predyspozycje by niedługo zostac graczem 15-10-2

Jordan atletycznie i siłowo jest chyba nieznacznie lepszy i trenerzy pownnini próbowac uklepac z niego typowo defensywnego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaValle McGee ma predyspozycje by niedługo zostac graczem 15-10-2

Jordan atletycznie i siłowo jest chyba nieznacznie lepszy i trenerzy pownnini próbowac uklepac z niego typowo defensywnego centra.

Co masz na mysli mówiąc "atletycznie". Bo McGee jak dla mnie tylko siłowo przegrywa z Jordanem który ma też większą mase,a szybkościowo to McGee do kontr zapierdziela jak PG i skacze też zajebiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bład chcialem siłe podpiąc pod altetyzm a pózniej i tak napisałem i tym drugim.Jordan jest szerszy,trudniej go przepchnąc a do tego też nieżle biega a u McGEE róznie to może byc przybraniu masy bo jesli ma byc jednym z lepszych C w tej lidze to koniecznie musi przybrac pare,parenascie kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z ciekawostek - Giani Lawal z PHX zrobił TD.

Tylko, że to jedno "double" to było 10 fauli :mrgreen: Do tego 8 strat.

 

Knicks-Lakers oglądałem, Carater znowu niszczył pod koszami. Zastanawiam się jak Jax będzie się z nim obchodził, obawiam się, że przy ich systemie i konkurencji pod koszem nie dostanie tyle swobody i piłek, żeby mógł być tak efektywny jak powinien.

 

Bill Walker w SL wygląda jak bardziej atletyczny Magic Johnson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dobra Kosi tylko że Ed Davies zróbił więcej na boisku w jednym meczu niz Orton w trzech.

Nie mówie że nie bedzie kimś tylko pisze to co widze od tego chyba jest ten temat.

Ale jednocześnie piszesz, jakim "nakurwiaczem" miał być (od zaraz) Orton, co jest bzdurą. To jest prospekt, inwestycja na przyszłość, która albo wypali, albo nie.

 

EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę nie widziałem jeszcze walla w akcji. Panowie, jak sobie radzi chłopak?

Gdyby nie duża liczba strat to możnaby powiedzieć że rewelka. Gra bardzo dobrze, w obronie zaskoczył mnie bo w Kentucky jak widzialem to sie nie przykladał, a teraz on ball defense na wysokim poziomie. Pare ladnych pull up jumperów off the dribble odpalił, no i to że w kontrach jest mistrzem wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dziś pierwszy mecz w SL, Maćka Lampego ? Cavs potrzebuje przebudowy, kto wie może by się załapie. Potencjał na pewno ma tylko czy będzie zapierdalał jak Gortat by osiągnąć coś w tej lidze ? Po pierwszej przygodzie mam mieszane odczucia.

Lampe już podpisał na kolejny sezon z Unics Kazan, więc w NBA przez kolejny rok nie zagra ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

12 punktów (6/9), 4 zbiórki, 2 asysty. Były też po 3 faule i 3straty. Grał 20 minut.

 

Wyszedł w S5. Początek miał bardzo nerwowy, ale później ewidentnie się rozegrał. Najbardziej widoczny był w drugiej kwarcie. Większość czwartej jednak przesiedział na ławce (widocznie Byron go jeszcze pamięta i puścił z trybun esa do Pressey'a :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajs,

 

Ile waży DeMarcus Cousins?? Oficjalnie ponoć 132 kg ale wygląda na jakieś 10 mniej. I dodatkowo biega, wyglądając na 10 kg mniej...

 

Z innej beczki: Cousins rzeczywiście gra tak zajebiście jak pisze kolega Luki? Zamierzam nadrobić dziś zaległości pod tym względem, ale wolałbym wiedzieć. Y or N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins w sumie jeszcze mi się w obronie nie za bardzo podoba, szczególnie w zespołowej, ale nadrobi te braki.

W ataku świetny footwork, świetny rzut, gra dobrze już w tej chwili tyłem do kosza. Ogólnie to byłoby super jakby nad sobą pracował, nie spasł się za bardzo i żeby mu palma nie odbiła bo za jakieś 3-4 lata zacznie rozpierniczać ligę razem z Evansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.