Skocz do zawartości

Lebron James, Dwyane Wade, Chris Bosh - Miami Heat


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Zanosi się na to, że tym jak Mike Miller ma jutro podpisać kontrakt, to Haslemowi możemy zaproponować minimum dla weteranów czyli w jego przypadku 1,1mln$. Udonis ma jakieś problemy zdrowotne kogos w rodzinie, a Knicks czy Utah proponuja mu ponoć 30mln$. Nie będzie moźna miec do niego pretensji, jeżeli odejdzie. Heat za rok mogliby zaproponować mu MLE, czy Haslem zaryzukuje i zostanie? A jeżeli mu się kontuzja przytrafi? Trudna decyzja..

 

Pokłócą się, czy sie nie pokłócą? Wade czy James? To drużyna Wadea, więc to nie będzie tak, że James ot tak przjmuje drużynę. Zresztą czy ktos mi może powiedzieć, że to Garnett jest tym drugim w Celtics za Piercem? nie. Tutaj też nie będzie tych problemów. Każdy dostanie swoją rolę. Chlopaki nie widzą problemu grania pod Spoelstra, więc sprawa kołcza wydaje sie raczej stabilna.

 

Ponoć Barnes jest otwarty na kolejny kontrakt za minimum :wink:

Zanosi się na to, że Heat beda mieli w kim wybierać za te minimalne kontrakty

 

za Sun Sentinel"

Such an arrangement would allow Bosh, James and re-signed Heat free-agent guard Dwyane Wade to each receive similar six-year, $125 million contracts starting at the league maximum of $16.6 million for next season.

 

The Heat still is addressing the possibility of retaining Haslem, the free-agent power forward. However, under its current salary structure, the Heat only could offer Haslem a veteran-minimum 2010-11 contract of $1.1 million. The Heat then could make up the money to Haslem in 2011-12 and beyond.

 

However, if both Bosh and James are acquired by sign-and-trade agreements, then Haslem could receive a Heat contract that would start in 2010-11 at or above his $7.1 million 2009-10 salary.

 

Haslem has had contact with several teams, with the Utah Jazz emerging as a suitor in the wake of losing free-agent power forward Carlos Boozer to the Chicago Bulls.

 

The Orlando Sentinel also reporting that Orlando Magic free-agent forward Matt Barnes said he has been in contact with the Heat. Barnes earned $1.6 million last season, opting out of the $1.6 million he otherwise would have earned this coming season.

 

With a sign-and-trade of James, Barnes then could slide into the lower-level, $2 million salary-cap exception the Heat would regain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysława Wygnańca, jak sama nazwa wskazuje wygnali, bo zaczął kombinować, żeby przejąć całkowitą władzę w kraju. Może z LeBronem będzie podobnie.

to przeciwko niemu zaczęli kombinować. tak też może się zdarzyć.:)

 

lepiej się chyba tego nie dało napisać.

polecam wszystkim, szczególnie hejterom

LeBron James póki co wygrał. Pokazał, że jest ponad opiniami i naciskami mediów i kibiców. Miał cojones, żeby podjąć niezwykle trudną decyzję. Być może oddał właśnie kolejne nagrody MVP. Ale pokazał też, że zespół i wygrywanie jest dla niego ważniejsze od indywidualnych osiągnięć. Przynajmniej dzisiaj tak wygląda ta sytuacja. Reszty dowiemy się na boisku.

e tam . zwykła manipulacja. z drugiej strony można napisać ,że poświęcił swoje indywidualne statystyki i zarazem poświęcił swoje pierwszeństwo w lidze. to on jest the choosen. całkowicie inaczej to wyglądałoby jakby to LeBron podpisał pierwszy z Heat. a tak doszedł na przystawkę jak dobry sos w pizzeri.

nie wyobrażam sobie Mjeja albo KB 24 aby "dochodzili" do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James póki co wygrał. Pokazał, że jest ponad opiniami i naciskami mediów i kibiców. Miał cojones, żeby podjąć niezwykle trudną decyzję. Być może oddał właśnie kolejne nagrody MVP. Ale pokazał też, że zespół i wygrywanie jest dla niego ważniejsze od indywidualnych osiągnięć. Przynajmniej dzisiaj tak wygląda ta sytuacja. Reszty dowiemy się na boisku.

Zwykly shit. Rownie dobrze mozna napisac, ze wlasnie pokazal jak to nie ma jaj i chowa sie za Wade`m i Boshem. A jak bedzie zobaczymy na parkiecie. Nie oceniam na dzis szans na tytul, bo we 3 nic nie wygraja. Potrzebuja jeszcze druzyny, a tej poki co nie znamy.

 

nie jestem wszyscy, ale wchodzę w skład zbioru wszyscy. a więc gdy piszesz "wszyscy się śmiali i nazywali go debilem",

Tak jak ja nie zione hateryzmem do LBJ za ta decyzje, czy Heat, a mimo to zapakowano mnie wraz z innymi do grona haterow tylko z racji kibicowania Lakers. Jakos mnie to obeszlo, nie robie wielkiego halo, ani dysputy na 5 stron. Wiec mowie Ci Lorak zluzuj, bo zycie jest duzo ciekawsze niz uzeranie sie o interpretacje kazdego slowa w gownianym temacie (sorry, ale ten temat jest o niczym - polowa sika po nogach ze szczescia, a druga polowa wiesza psy - nieliczni stoja po srodku i wygladaja jak ufoludki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stracą Haslema, to są kołki :?

I jeszcze za Millera? To fajny kolo, ale Udonis to walczak i serce drużyny (takie dodatkowe, po Wadzie :) ). Ja bym na jego miejscu olał minimum i poszedł za te teoretycznie 30 baniek gdzie indziej. Już kiedyś zrobił ukłon w stronę Heat, jak po pierwszym sezonie z Shaqiem został w Miami. A miał ofertę z bodajże Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysława Wygnańca, jak sama nazwa wskazuje wygnali, bo zaczął kombinować, żeby przejąć całkowitą władzę w kraju. Może z LeBronem będzie podobnie.

to przeciwko niemu zaczęli kombinować. tak też może się zdarzyć.:)

No nie wiem, główne działania kombinatorskie prowadzące do przejęcia władzy wychodziły ze strony Władysława (LeBrona) i jego żony harpii Agnieszki, którym na drodze do tej władzy stał Piotr Włostowic (Riley?). Juniorzy wcześniej próbowali zagarnąć jakieś ziemie po wdowie po Krzywoustym, ale to były pomniejsze występki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca przypominam sezony

 

2003–04

2004–05

2005–06

2006–07

 

Wtedy Kobe też był słaby <- i to żeby była jasność to prowokacja w odpowiedzi na prowokacje :)

Tylko prowokacji nie było, prawda :)

 

Tak jak Lebron miał plan wygrać tytuł w swojej drużynie jako lider, też nie wypaliło

 

Za słaby chłopina jest po prostu

Mimo, iż obu zawodników nie lubię to jestem pewien, że Kobe z supportem LeBrona też nic by nie wygrał. Ba, Cavs wydają się dużo słabsi z Kobem zamiast Elbowa. Mówię to ja człowiek z nickiem LeCrab :D

 

 

Wątpię Lebron dostawał w Cavs co chciał, po Jamisonie już nie miało być wymówek, poza tym już było wcześniej o tym w poście buły chyba jak to się Lebron ładnie uszykował do Quitu z Cavs

 

Ps. Ta panika która opanowała loverów Lakersów jest niesamowita.

Co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście, że nowy twór jakim jest nowe B3 powstało. szkoda, że w Miami... To nie jest wg mnie miejsce, gdzie może tworzyć się historia. Plaża, dupeczki - ja, ja. Koszulki, logo, miasto jako miasto - kał. To powinien być Nowy Jork - "stolica świata", ewentualnie Chicago, gdzie mielibyśmy piękny powrót koszykówki i być może Top 2 ever team całej NBA.

Miami sucks. Inne miejsce, gdzie dobrze by to wyglądało to oczywiście LA. Ale jako LAL i tak mają historię przekoks i ostatni powrót - odpada.

Ja mam nadzieję, że Heat zrobią 3peat i się chłopaki rozejdą. Więcej mistrzostw niż 3 pod rząd to już jest nuda.

Fajnie, że może uda im się przerwać panowanie Lakersów, w tym sezonie czy w przyszłym, żeby wreszcie była zmiana warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko Miami, żadna to różnica i kolejny team 'w tej historii' się przyda ,aaaaleee

 

Ja mam nadzieję, że Heat zrobią 3peat i się chłopaki rozejdą. Więcej mistrzostw niż 3 pod rząd to już jest nuda.

Fajnie, że może uda im się przerwać panowanie Lakersów, w tym sezonie czy w przyszłym, żeby wreszcie była zmiana warty.

Dołączona grafika

 

może uda im się przerwać panowanie Lakersów

Dołączona grafika

 

Muszę przyznać ,że kolejny ciekawy off season , jestem ciekaw jak ten 3głowy potwór będzie grał i czy będzie tak straszny jak to na papierze wygląda. Póki co to można sobie gdybać i gdybać ,a składu jeszcze kompletnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek

a co jak się jest kibicem kilku drużyn jednocześnie?

Bo ja tam jestem fanem Lakers jak i kilku innych drużyn :)

Dlatego pytałem o to co miał do powiedzenia Kobe i Mr.Zen. Przeciwko takiej potędze jaka urodziła się w MIAMI Jackson już w tym momencie powinien stosować swoje "dżedajowskie" sztuczki.

 

Natomiast z tymi Queen James byłbym bardzo ostrożny, bo w całej sympatii do Lakers to nijaki Kobe, żeby zdobyć tytuł bez Shaqa potrzebował najprawdopodobniej najlepszego w historii Europejczyka (sorry Dirk, wracają finały 2006) i najlepszego Cocha w historii.

 

Skoro James ma być królową D-Wade to kim jest Kobe dla Jacksona i Gasola? Bo na pewno nie królem 8)

 

ps.Jeszcze nie wspomniałem o Fisherze (który zawstydzał wszystkich swoimi Big plays w tych finałach jak i rok temu)

Zapomniałem o Artescie który bez wątpienia jest... kosmitą. Bez wątpienia duch rodmana wstąpił w tego gracza jak w kosmitów ze Space Jam.

jestes fanem lakers? ok

ale pierdolisz, bo jestes fanem heat od 3 w nocy naszego czasu

nawet jordam sam by nie wygral misia (mial tego samego trenera) a wszyscy wymagaja tego od Kobe'go :D

Moim zdaniem będzie połączenie opcji 1 i 2 mianowicie 65-70 zwyciestw w RS i mistrzostwo.

macko masz juz w koncu swoja ulubiona druzyne :D w koncu ktos kogo mozna uwazac za realne zagrozenie dla lakers. przepraszam, wg ciebie lakers musza najpierw przejsc pierwsza runde

Jebie mnie gadanie, że zaczną się kibicowania od dawna. Fani Lakersów to niby pokochali LA w tym roku bez PO? Czy może jeszcze przed Shaqiem?

lakersom kibicuje dokladnie polowe mojego zycia. od 2000 roku

Lakers w 6

amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade bardzo ładnie zakończył swoją karierę w miami. fani heat ten jego ostatni mecz na florydzie będą wspominać przez dziesięciolecia.

i to nasz Karol tak napisał?

nie może być, on musiał jakieś błędnę info dostać, ba to bastek włamał się na jego konto i jeszcze jakieś linki z ZP1 podrzuca sugerując że można na dany temat spojrzeć z lepszej strony, wszak każda strona jest dobra tylko liczy się po której stronie swą dupę usadziłeś.

Temat urósł do rangi gówna i kto wyżej flagę ze swym logo wsadzi.

Poczynił jak poczynił jego los jego kariera, nie będzie się przecież facet przejmował każdym ludkiem na ziemi i jego widzmisię odnośnie kariery koszykarskiej. niekonwencjonalne posunięcie jak na status jaki miał w tej lidze. podoba mi się to.

w kwestiach towarzyskich, jak mniemam mamusia też jedzie na florydę.

West D. zostaje w Clev. kto teraz będzię posuwał mamusię? Wade za śliczny, patrząc na buźkę Delonte.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? :mrgreen:

 

jeszcze nie zaczął się nowy sezon a już k**** w 6 obstawiają. ojp. trzeba mieć niezłe poczucie humoru lub zajebistą kulę, której najlepsza wróżka by się nie powstydziła.

 

wszystko to wygląda fajnie (z heat) zobaczymy jak to w praniu wyjdzie, czy się wade z lbj nie pozbijają, czy bosh się nie obrazi, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes fanem lakers? ok

ale pierdolisz, bo jestes fanem heat od 3 w nocy naszego czasu

nawet jordam sam by nie wygral misia (mial tego samego trenera) a wszyscy wymagaja tego od Kobe'go :D

chillout. kłócić się z tobą nie będę od kiedy komu kibicuje bo to trollowskie strasznie? Nie uważasz?

 

Pier****lić to zaczynasz teraz bo najeżdżałeś na Jamesa ze musiał uciekać do D-Wade`a bo sam nie da rady, teraz bronisz Kobego kiedy tylko ja wypomniałem kogo to ma za parobków.

 

Obiektywności troszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też powymądrzam.

 

Że Cavaliers nie potrafili zapewnić LeBronowi wsparcia przez siedem lat? To prawda, ale nie wierzę, że ich GM nie konsultował od przynajmniej czterech sezonów wszystkich ruchów z Jamesem. To, ze skład Cavs wygląda(ł) jak wygląda(ł) to także zasługa Króla, i w jakimś sensie może i strategii marketingowej. Kurna, dopiero teraz mi przyszła ta myśl do głowy. De Łan nie może mieć w składzie drugiej opcji, a ino wyrobników.

 

Inna sprawa, że w Cleveland powinni się ciszyć, że mieli siedem lat prosperity. Może by mieli te pierścienie, gdyby nie ruch Ainge.

 

Boston miał lepszy skład niż będzie mieć Miami w tym sezonie? Hmm... Rajon "West jest lepszy" Rondo czy Kendrick "Jestem młodą sosną" Perkins w pierwszej piątce. Jakieś ściepy na ławce. Pollard. Cassell i PJ Brown złapani w trakcie sezonu. Posey - to raczej wyjątek w tej układance, pozostałe nazwiska to była wielka niewiadoma. W Heat też się ułoży.

 

Chris Bosh jest w tej układance przeceniany i niedoceniany równocześnie. Jako lider się nie sprawdza, ale ilu wysokich robi te mityczne 20-10? Teraz, powiedzmy, 17-10. Dla mnie idzie drogą Gasola - Pau też dwa sezony temu był miękką cipą, co w defensywie , nie wiem, Robinsonowi nie ustanie. Tyle, że jako trzecia opcja. Czy trzecia opcja może być najlepszym wysokim w lidze? :D Druga - chyba tak :lol:

 

Aha. Największymi przegranymi jest NY. Knicks albo Nets. Zaraz potem.... może Boston? Mi chodziło po głowie, żeby skorzystać z okazji i zacząć przebudowę, sorry Pierce, sorry Allen, byznes is byznes. Zostali w czołówce, ale reflektory się przesuną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to coraz lepiej

Obaj Bosh i LBJ maja trafić do Heat na zasadzie s&t za przyszłe drafty co wg reguł NBA otwiera szanse na powrót Haslema za większa kasę. Do tego pojawiaja sie inf. że Miller ma podpisac za 25mln$ za 5 lat a nie 30mln.

Riley kontaktowal się też z Fisherem, któremu ponoc proponuje 2,5mln$ za jeden sezon. Cała trojka ma ponadto podpisac kontrakty rozpoczynajace sie od kwoty nie 16,6mln$ tylko 14,5 lub 15mln$

 

Fani heat na blogu wyliczyli to tak:

anotherhomer wrote:I have an interest in how the numbers are going to work out for the Miami Heat.

Salary Cap is 58.044.

 

Maybe this could be stickied and updated later on:

1. Mario Chalmers - .854 M

2. James Jone (Buyout) - 1.55 M

3. Chris Bosh - 14.5 M

4. Lebron James - 14.5 M

5. Dwyane Wade - 14.2 M

6. Mike Miller - 5.15 M

 

Total - 50.754 M of 58.044

 

Left - 7.29 M

 

So this leaves 7.44M for someone. It be more than enough to resign Haslem plus someone else.

 

Note: A 5 year deal starting 5 M with 8% raises totals 29M. Not counting Joel Anthony and assuming he's renounced.

 

 

7. Joel Anthony's qualifying offer = $1.06m

plus 4 players worth $0.473m =$1.892m

 

total 50.754m + 1.06 + 1.892 =$53.706m

 

left 58.044 - 53.706 =$4.33m

 

I think that Haslem salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade zostawił 19 baniek, CB i LJ po 14. Nie wierzę w to. Szczególnie w przypadku Bosha i LJ. NIE WZIĘLI MAX KONTRAKTÓW :shock: I dzięki temu powinno wystarczyć $ dla Millera i Udonisa a resztę składu wypełnimy weteranami i rookasami.

 

BTW I kto by pomyślał, że Joe Johnson dostanie najwięcej kasy tego lata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencji jak to ich ktos "ladnie" nazwal prostytutek i ich pimpa Pata the Rata nie ogladalem wiec mam zapytanie do fanow Heat:

Czy to prawda ze ksieciunio zaczal wyliczac ile tytulow zdobedzie i doszedl do skromnej liczby 7 Tytulow,

ze Boshowi wymsknelo sie ze to juz bylo od dawna zaplanowane (cale to ich zjednoczenie w Miami)

ze nazywaja sie teraz 3 krolami

ze ksieciunio powiedzial ze teraz to bedzie "easy"

ze Wade'owi juz jest przykro na mysl jak ich teraz beda probowali przeciwnicy powstrzymac (jego i Brona)

To zart kogos w sieci, czy tej trojce naprawde juz tak odpierdolilo zanim jeszcze zdazyli wygrac choc JEDEN mecz?

 

Poki co Miami to miasto futbolowe i fani moze czesciowo przerzuca sie na koszykowke jak swieta trojca wygra pierwsze Mistrzostwo razem, poki co jest szal, zobaczymy co sie stanie po pierwszej odpadnieciu z PO... jesli takowe nastapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencji jak to ich ktos "ladnie" nazwal prostytutek i ich pimpa Pata the Rata nie ogladalem wiec mam zapytanie do fanow Heat:

Czy to prawda ze ksieciunio zaczal wyliczac ile tytulow zdobedzie i doszedl do skromnej liczby 7 Tytulow,

ze Boshowi wymsknelo sie ze to juz bylo od dawna zaplanowane (cale to ich zjednoczenie w Miami)

ze nazywaja sie teraz 3 krolami

ze ksieciunio powiedzial ze teraz to bedzie "easy"

ze Wade'owi juz jest przykro na mysl jak ich teraz beda probowali przeciwnicy powstrzymac (jego i Brona)

To zart kogos w sieci, czy tej trojce naprawde juz tak odpierdolilo zanim jeszcze zdazyli wygrac choc JEDEN mecz?

 

Poki co Miami to miasto futbolowe i fani moze czesciowo przerzuca sie na koszykowke jak swieta trojca wygra pierwsze Mistrzostwo razem, poki co jest szal, zobaczymy co sie stanie po pierwszej odpadnieciu z PO... jesli takowe nastapi.

Większość rzeczy wyolbrzymiłeś. Ale na Twoim miejscu, mimo zapewnień Amar'e (Knicks ARE BACK!) też byłbym wkurwiony widząc takie 'coś' :wink:

 

Musimy się przygotować na największy hateryzm w historii. Myślałem, że nic nie przebiję wszechobecnej niechęci do Lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem, potem wroc i napisz jeszcz raz.

JA wyolbrzymilem czy ten kto to napisal w sieci a ja skopiowalem??????

I co ten ktos wyolbrzymil jesli laska.

k**** nawet prostego pytania nie mozna zadac, a ta wycieczka w strone NYK zupelnie niepotrzebna, no ale czego sie po tobie mozna spodziewac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest k****:)))Cóż za wspanialy prezent dla lal haterów.Nie musimy juz czekać do maja, czerwca przyszłego roku, psuc sobie nerwów, wk*** się ze LAL zawsze maja + 10, 15 FT wiecej od przeciwnika.Wystarczyły szybkie 3 tygodnie i juz wiadomo ze nie bedzie 3peatu dla Lakers.Tak jest!!:)Jakby ktos miał jakis link z tekstem bryanta(albo innych zółtych) co sądzi o wydarzeniach ostatnich dni bardzo byłbym wdzieczny:)).Kto wie moze phil jednak przejdzie na emeryture? Sweep w finale wyraźnie zepsuł by mu statystyki:)Wreszcie dam rade obejrzeć g6 i g7 finałów.:) Ależ smutne beda ostatnie lata kariery bryanta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się przygotować na największy hateryzm w historii.

niestety. powstała tak wyjątkowa drużyna, że hejtyzm to jedyne co pozostało co niektórym. dlatego należy się przygotować na to, iż przez najbliższe lata będzie wiele bezmyślnych stwierdzeń nie mających większego związku z koszykówką. zresztą to już się dzieje, co widać doskonale na tym forum.

 

Nobody roots for Goliath, which is what Heat have become

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.