Skocz do zawartości

Monty Williams chce miec Paula w skladzie


sooobi

Rekomendowane odpowiedzi

Carterowi zostało 18m mln a Gilbertowi 80 mln więc znając jego kontuzje ja się bym zastanowił mocno. Gilbert to prawdopodobnie ulubiony gracz Otisa, obaj się dobrze znają i szanują, wiec nie będzie problemów wychowawczych problemem jest injury prone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dobitnie pokazal w serii z Celtics:)

http://www.nba.com/playerfile/dwight_howard/

 

22 pkt na 55% skutecznosci 11 rpg i 3bpg to nie wydaje sie jakos tragicznie przeciw swietenj zespolowej obronie , a takze Perkowi , jednemu z lepszych obroncow 1v1 w lidze

 

 

Howard jest lata swietlne za Shaqiem jesli chodzi o umiejtnosci gry w ataku. Jesli sie nie nauczyc Magic nie maja szans na mistrza z Howardem jako glownym punktem zespolu

Widzisz ja w swoim poscie napisalem zupelnie co innego , nie porownalem Drwala do Shaqa , ale jezeli chcesz porownywac to polecam Ci skup sie najpierw na masie i wzroscie obu zawodnikow.....

 

Carterowi zostało 18m mln a Gilbertowi 80 mln więc znając jego kontuzje ja się bym zastanowił mocno.

A nie jest tak ze Gilbert przez to zale zamieszanie z bronia stracil ten kontrakt? nie wiem wiec pytam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carterowi zostało 18m mln a Gilbertowi 80 mln więc znając jego kontuzje ja się bym zastanowił mocno.

A nie jest tak ze Gilbert przez to zale zamieszanie z bronia stracil ten kontrakt? nie wiem wiec pytam....

Też o tym słyszałem o takiej możliwości ale raczej ostatecznie Wizards nie anulowaniu kontraktu, przynajmniej na stronkach z kontraktami nie o tym nie ma ale że jestem skromnym, początkującym użytkownikiem e-nba mogło mi coś umknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, zeby Otis mając w książkach kolosalny, mega-przepłacony kontrakt Ryśka zdecydował sie na drugi taki sam. Mam nadzieje, że właściciel nie pozwoli w razie czego.

 

Dyskusje o wymianie za CP3 ponoć istnieją, choć Otis nie chce wg źródeł oddać Nelsona, co utrudnia sprawe, zarówno kadrowo (dwóch karłów razem na boisku?) jak i w możliwości dokonania wymiany. W sumie gdyby Hornets udało sie pozbyć kontraktów Okafora, Poseya i Paula odchudzając płace to mając Collisona mógłby to dla nich nie być taki zły deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje o wymianie za CP3 ponoć istnieją, choć Otis nie chce wg źródeł oddać Nelsona, co utrudnia sprawe, zarówno kadrowo (dwóch karłów razem na boisku?) jak i w możliwości dokonania wymiany. W sumie gdyby Hornets udało sie pozbyć kontraktów Okafora, Poseya i Paula odchudzając płace to mając Collisona mógłby to dla nich nie być taki zły deal.

A jakieś źródło? I dlaczego Nelsona nie chce oddać? CO to ma niby dać? A po co NOHa upiera się przy Nelsonie?

 

CP3 to jedyny gracz za którego nie żal byłoby mi Nelsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, zeby Otis mając w książkach kolosalny, mega-przepłacony kontrakt Ryśka zdecydował sie na drugi taki sam. Mam nadzieje, że właściciel nie pozwoli w razie czego.

 

 

Fakt strasznie przepłacony ale w 2007 nie było nikogo lepszego Chauncey Billups zostaje w Detroit a Vince Carter NJN.

Dwa lata wcześniej odchodzi t-Mac, później Hill i Otis przestraszył się, że powtórzy się z Howardem sytuacja z Shaqiem - nie przedłuży kontraktu albo wcześniej zażąda wymiany .

Dyskusje o wymianie za CP3 ponoć istnieją, choć Otis nie chce wg źródeł oddać Nelsona, co utrudnia sprawę, zarówno kadrowo (dwóch karłów razem na boisku?) jak i w możliwości dokonania wymiany. W sumie gdyby Hornets udało sie pozbyć kontraktów Okafora, Poseya i Paula odchudzając płace to mając Collisona mógłby to dla nich nie być taki zły deal.

A jakieś źródło? I dlaczego Nelsona nie chce oddać? CO to ma niby dać? A po co NOHa upiera się przy Nelsonie?

CP3 to jedyny gracz za którego nie żal byłoby mi Nelsona

Może nie chcą wymieniać Nelsona Midżeta żeby nie wkurzyć Dwighta, w końcu Franchise player ma być szczęśliwy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dobitnie pokazal w serii z Celtics:)

http://www.nba.com/playerfile/dwight_howard/

 

22 pkt na 55% skutecznosci 11 rpg i 3bpg to nie wydaje sie jakos tragicznie przeciw swietenj zespolowej obronie , a takze Perkowi , jednemu z lepszych obroncow 1v1 w lidze

Tragiczne sie nie wydaje ale pokazalo jak slaby w grze 1 na 1 jest Howard.

Mnie nie intersuje jego 22 pkt na mecz. Wazne jest to jak fatalnie Howard gral 1 na 1, bo o tym rozmawiamy. Nie interesuja mnie jego punkty po asystach kolegow czy zbiorkach ofensywnych. Spojrz na jego skutecznosc jak gral 1 na 1 to sie zalamiesz.

Wiec masz do odrobienia prace domowa.

 

Poza tym nie wiem po co podajesz zbiorki i bloki skoro rozmawiamy o jego ataku. Skup sie raczej na swietnym wspolczynniku asyst do strat.

 

Howard jest lata swietlne za Shaqiem jesli chodzi o umiejtnosci gry w ataku. Jesli sie nie nauczyc Magic nie maja szans na mistrza z Howardem jako glownym punktem zespolu

Widzisz ja w swoim poscie napisalem zupelnie co innego , nie porownalem Drwala do Shaqa , ale jezeli chcesz porownywac to polecam Ci skup sie najpierw na masie i wzroscie obu zawodnikow.....

Nie chce porownywac bo tutaj nie ma co porownywac. Stwierdzielm po prostu fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne sie nie wydaje ale pokazalo jak slaby w grze 1 na 1 jest Howard.

Wiesz nazywasz slabym kolesia z ktorym tak naprawde obecnie NIKT w lidze nie ustoi 1v1 , obrocz Perka wlasnie....

Wiesz piszac to zabrzmiales nieco jak ai3 ktory napisal ze Drwal to defensywny idiota, albo jak AlonzoM. ktory napisal ze druzyna budowana na zawodniku pokroju Mutombo , nie ma szans na zwyciestwo , gdy Drwal bardzo mi ze swojej gry przypomina..............Zoo' :evil:

 

Mnie nie intersuje jego 22 pkt na mecz. Wazne jest to jak fatalnie Howard gral 1 na 1, bo o tym rozmawiamy. Nie interesuja mnie jego punkty po asystach kolegow czy zbiorkach ofensywnych. Spojrz na jego skutecznosc jak gral 1 na 1 to sie zalamiesz.

Wiec masz do odrobienia prace domowa.

Jezeli piszesz o rywalizacji z Celtami , to faktycznie Perk to nemezis Drwala , jezeli mowisz o kazdym innym centrze to mysle ze w grze bez podwajania uzyskuje +60% co jest wynikiem bardzo dobrym/wybitnym , mimo swoich oczywistych ograniczen...

 

 

Nie chce porownywac bo tutaj nie ma co porownywac. Stwierdzielm po prostu fakt.

W pelni sie z Toba zgodze , napisales fakt z ktorym nikt nie dyskutuje , pytanie jest co on wnosi do dyskusji , ale to juz inna bajka.

 

Podsumowujac jezeli chcesz mi wmowic ze Dwight jest slabym graczem 1v1...... to raczej Ci sie nie uda , mowiac delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne sie nie wydaje ale pokazalo jak slaby w grze 1 na 1 jest Howard.

Wiesz nazywasz slabym kolesia z ktorym tak naprawde obecnie NIKT w lidze nie ustoi 1v1 , obrocz Perka wlasnie....

nieprawda. fg% howarda w kontekscie jego gry 1 na 1 jest mylace.60% - 70% jego punktow pada po zbiorkach w ataku badz asystach kolegow. Reszta to osobiste i wlasnie gra 1 na 1. Howard grajac 1 na 1jest cholernie malo efektywny w skali calego sezonu 53% (przy 61% w skali calego sezonu) takich akcji konczyl punktami w dodatku 1,8 straty ktore osiagal wynikalo wlasnie z takich akcji. Biorac pod uwage te 51%(mimo wszystko b.dobra skutecznosc) ilosc strat i skutecznosc Howarda z osobistych, warto rywalom pozwalac grac na Howarda, tak jak zrobili to Bobcats.

Howard w grze 1 na 1 ma duzo do nadrobienia, znacznie lepszy od niego w tym wzgledzie jest chocby Paul Gasol.

Mnie nie intersuje jego 22 pkt na mecz. Wazne jest to jak fatalnie Howard gral 1 na 1, bo o tym rozmawiamy. Nie interesuja mnie jego punkty po asystach kolegow czy zbiorkach ofensywnych. Spojrz na jego skutecznosc jak gral 1 na 1 to sie zalamiesz.

Wiec masz do odrobienia prace domowa.

Jezeli piszesz o rywalizacji z Celtami , to faktycznie Perk to nemezis Drwala , jezeli mowisz o kazdym innym centrze to mysle ze w grze bez podwajania uzyskuje +60%

to zle myslisz. uzyskuje 60% w sumie ale nie z gry 1 na 1. W dodatku ma fatalny wspolczynnik asyst do strat.

 

co jest wynikiem bardzo dobrym/wybitnym , mimo swoich oczywistych ograniczen...

Oczywiscie Howard w skali ligi jest jednym z lepszych ofensywnie centrow. Ale sa lepsi, sa tez tacy ktorzy skutecznie radza sobie z Howardem 1 na 1.

 

 

Podsumowujac jezeli chcesz mi wmowic ze Dwight jest slabym graczem 1v1...... to raczej Ci sie nie uda , mowiac delikatnie.

spoko, nie mam zamiaru Ci nic wmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Collison by nie pociągnął tak Hornets jak CP3, nawet jakby doszły jakieś osoby w trejdach. Collison ma dobry rzut, szybkość ale brakuje mu kreowania akcji jak CP3. Paul ma chyba najlepszy wskaźnik wśród rozgrywających EFF + 25.60.

 

Salaries NOH na najbliższy sezon wynosi $66,381,918 (i jeśli Songalia odstąpi od kontraktu to będzie mniej o $4,818,000). Najlepiej by było się pozbyć Peji i jego $15,336,000 kontraktu oraz Posey'a ($6,478,600), potem powalczyć o jakieś siły dla Hornets bez utraty CP3.

 

A jakiego byście mieli lepszego centra teraz niż Okafor (z tych realnych)? To bardzo dobry obrońca.

 

Więc jak dla mnie, Hornets nie będą chcieli wypuścić CP3 a muszą się dostosować do tego co powiedział, wzmocnić klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.