Skocz do zawartości

Monty Williams chce miec Paula w skladzie


sooobi

Rekomendowane odpowiedzi

Toz to oczywista oczywistosc ale pismaki sugerowaly ze moze Hornets

powinni sprzedac Paula i postawic na Collisona. Doszlo do tego ze

Williams musi mowic w mediach ze on chce widziec Paula w skladzie.

 

Czy wobec tego hype'u wokol Collisona Hornets nie powinni zrobic sell

high? Wiadomo przy Paulu na pg bedzie gral ogony, na pewno swoje

minuty dostanie na sg, ale to bedzie najnizszy backcourt w lidze.

Skoro Hornets nie beda w stanie wykorzystac pelni mozliwosci Collisona

to moze go sprzedac albo za innego prospekta a najlepiej puscic puscic

go razem w paczce z Poseyem. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni się zdecydować na 1 z nich. Albo stawiają na Collinsona albo na Paula. Za Paula na rynku dostaną bardzo dużo jednak z tego co słyszałem to ciężko im z kasą więc na pewno chciliby małe lub spadające kontrakty. A Collinsona oddawać za pietruszkę to bezsensu. Ciężka sprawa. Może poczekają rok i zobaczą co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula za male badz spadajace kontrakty? Paul w sezonach 07-08 i 08-09 gral tak jak zaden inny pg od wielu lat. Jesli mielby oddac Paula to za jakas supergwiazde na inna pozycje a nie za ulge finansowa.

Weź pod uwagę że gwiady zarabiają a NOH'a nie ma kasy więc oddanie Paula którego kontrakt nie jest wysoki nie ma sensu a raczej nie ma kandydatów. On zarobi 15 baniek a nie widzę innych super gwiazd zarabiających tyle lub mniej. Gdyby mieli kasę to na pewno coś by wymyślili i dostali jakąś supergwiazdę ale nie mają chyba że coś się zmieniło.

 

Jeżeli nie wzmocnią składu to CP3 kopnie im do dupy po zakońćzeniu kontarktu i zostaną z niczym więc jeżeli nie mają zamiaru inwestować to chyba powinni go wymienić. CHyba żeby wymienili colinsona za wysoki numer draftu tak żeby się uzupełniał z CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wg mnie zrobią wymianę Collinson + ktoś. Collinson będzie w tym tradzie nadrabiał talentem a ktoś inny będzie wymieniony dla oszczędności.

 

Panowie do odstrzału w NOH:Okafor, Peja.

 

EDIT: Jednak Peja ma spadający i coś fajnego można pewnie będzie za niego dostać w połowie sezonu. Więc zostaje Emeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z wymienianiem Paula to jeden z lepszych jaki słyszałem, na poziomie pomysłów mycka zią.

jak hornets mieliby oddać paula to tylko za kogoś klasy roya i wyżej. ale c*** w to

 

czuje że to będzie tak popierdolone lato, że takiego jeszcze nie mieliśmy. będą się pojawiały tak niedorzeczne plotki dopóki james, bosh, wade, amare nie podpiszą kontraktów że najlepiej nie wchodzić na żadne strony bo szkoda czasu na czytanie tego gówna.

 

poza tym liga schodzi na psy. jak czytam że żeby podpisać lebrona trzeba najpierw ściągnąć Paula to mi się nie dobrze robi. lebron the choosen one? the king? pudzian? i musi mieć paula w drużynie żeby z nią podpisać. żygam już tym lebronem, wali w c***a od miesiąca, a każdy mu robi lache bo może akurat będzie na tyle łaskaw i wybierze naszą drużynę. wade się określił przynajmniej już jakiś czas temu, że chce zostać w heat tylko potrzebuje wzmocnień i koniec, grown men decision. a pozostali się przebijają w atrakcjach jakie mogą zapewnić lebronowi jak do nich przyjdzie. żenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z wymienianiem Paula to jeden z lepszych jaki słyszałem, na poziomie pomysłów mycka zią.

jak hornets mieliby oddać paula to tylko za kogoś klasy roya i wyżej. ale c*** w to

 

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5317801

 

Hmm coś tu jednak może być na rzeczy. NOH nie mają hajsu, paul chce wygrywać a bez wydawania kasy niespecjalnie będą mu w tym mogli pomóc. Trafił im się collins który kosztuje znacznie mniej....a jakiś tam potencjał ma.Trafnsferną se chrisa poogrywają collins i marcusa może zmieni się właściciel może za 2/3 lata nie będzie problemu z kasą. No sam nie wiem osobiście bardzo bym chciał żeby go puścili dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajecie zajebisty dom z prywatna plaza na lazurowym, macie maly basenik, 1000m2, widok na morze, gaj oliwny, pomarancze. Szykujecie aukcje chcecie wygenerowac jak najwiecej kasy zanim nadejdzie kryzys. Miesiac przed aukcja pojawia sie koles i proponuje kupic ten kawalek plazy wraz z wydmami i ogrodem ale bez domu.

 

Warunkiem kupna Hornets/Warriors jest to ze Curry/Paul zostaja bez nich wartosc druzyny spada jakies 50-100 milionow, wycofuje sie polowa inwestorow itp itd

 

pojawil sie debilny rumor i kazdy mysli ze Paul jest na sprzedaz

po drugie Collison z tym skladem to ich poprowadzi do loterii za rok, super liczby z beznadziejnym bilansem, szkoda tylko ze ta jego malpkowatosc, szybkosc i double doubles i kosmiczne fatnasy wyniki nie przekladaly sie na zwyciestwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajecie zajebisty dom z prywatna plaza na lazurowym, macie maly basenik, 1000m2, widok na morze, gaj oliwny, pomarancze. Szykujecie aukcje chcecie wygenerowac jak najwiecej kasy zanim nadejdzie kryzys. Miesiac przed aukcja pojawia sie koles i proponuje kupic ten kawalek plazy wraz z wydmami i ogrodem ale bez domu.

 

Warunkiem kupna Hornets/Warriors jest to ze Curry/Paul zostaja bez nich wartosc druzyny spada jakies 50-100 milionow, wycofuje sie polowa inwestorow itp itd

 

pojawil sie debilny rumor i kazdy mysli ze Paul jest na sprzedaz

po drugie Collison z tym skladem to ich poprowadzi do loterii za rok, super liczby z beznadziejnym bilansem, szkoda tylko ze ta jego malpkowatosc, szybkosc i double doubles i kosmiczne fatnasy wyniki nie przekladaly sie na zwyciestwa

Niestety jak się dom nie sprzeda to go komornik sprzeda :D Wiadomo że gdyby NOHa miała kase to nie byłoby o czym pisać chyba że o wzmocnieniach.

 

Według ESPN Magic prowadzili wstępne rozmowy z Hornets na temat dostępności Chrisa Paula i po dostaniu pozytywnej odpowiedzi klub z Florydy złożył propozycję wymiany, w której miałoby wziąć udział czterech zawodników.

 

Zatem wygląda na to że NOHa są zainteresowani wymianą. I jak ktoś da im fajną propozycję to może się skuszą. Nets dają Harrisa i 3 pick co wg mnie jest ciekawe jeżeli wziąść pod uwagę oszczędności NOHa

 

A nets CP3, Lee, Bron, CB4, Lopez - strach się bać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny temat jak dla mnie z serii sci fi

kto o zdrowych zmyslach chce sprzedac zespol gdzie roi sie od hujowych kontraktow Peji, Emeki i Poseya

ma zamiar oddac top5 zawodnika w lidze za spadajace kontrakty,

jak dla mnie to ze ten Gary Chouset kupuje team to formalnosc i kwestie prawne sa nierozwiazane nie wiem czemu to jeszcze nie nastapilo

Shinn nic nie bedzie robil bo sprzedaje druzyne, wchodzi nowy inwestor chetny wypierdalac kase i Hornets wracaja do gry

kolejny untouchable w Hornets to David West, oddali Tysona jak oddadza Westa to Paul by sie mega mega wkurwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nets CP3, Lee, Bron, CB4, Lopez - strach się bać :D

Taa fajnie pomarzyć ale to jest możliwe tylko w NBA live :D , raz że Nets nie mają miejsca na 2 maxy, po drugie po oddaniu harris i 3 picka za Paula( :lol: ) to oni nawet nie za bardzo kogo w snt mają oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa fajnie pomarzyć ale to jest możliwe tylko w NBA live , raz że Nets nie mają miejsca na 2 maxy, po drugie po oddaniu harris i 3 picka za Paula( ) to oni nawet nie za bardzo kogo w snt mają oddać.

Ostatnio na zawszepopierwsze czytałem że Waszyngton ma miejsce na 2 maksy więc pomyślałem że NJ którzy też czyścili roster tez będą mogli dać 2 maxy. Nie sprawdzałem czy faktycznie ale pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul w cavs za starą jamesa i delonte westa

:lol:

 

Nie no sama stara Brona styknie, z delante same problemy, chociaż lubi ze strzelbami ganiać to może porządek w NO zaprowadzi :)

Wymiana VC plus Nelson za Poseya i CP3. Jak ten trejd dojdzie do skutku to pije cały tydzień.

Podobno Arenas ma przyjśc za VC, ma to jakis sens, fajnie w Orlando by było wtedy dwóch pg i żaden nie chce oddać piłki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.