Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Arroyo w miejsce Nate... hm...ciekawe posunięcie na pewno uzupełni luke bo odejściu Nate. Dobry krok dla Arroyo bo jak ogladałem mecze Miami to z duma prezentował dres klubu,a el prawie nigdy go nie zdejmował. Teraz ciekawie będzie apropos Miami : Bibby, Chalmers, House. Ciekawe kto zjmie miejsce Arroyo. House?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie więcej rozegrania, mniej pierdolnięcia ( Nate był nieprzewidywalny, ale potrafił nam wygrać mecz )

 

Liczę na jakieś konkretne mecze Wafera i Greena (ten 20pts Jeffa ostatnio był mam nadzieje tylko przedsmakiem) w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Najpierw Warriors, a teraz osłabieni Bucks wygrywają z nami zbiórki. Dzisiaj w pierwszej połowie ze zbiórkami była tragedia. Tego obawiam się najbardziej. Jak dotrzemy do finału i naprzeciwko znowu staną Lakers to wydaje mi się, że zjedzą nas na tablicach.

 

Perk nam dawał dobrą zbiórkę. Wrócił po kontuzji i z miejsca robił te 8rpg. Ani Krstic, ani Green nam tego nie dadzą. Na dzisiaj naszym drugim zbierającym jest Davis. Bida.

 

Po buyoutach więcej się spodziewałem. Murphy jak na razie wygląda na wielkie nieporozumienie. Rzut zostawił gdzieś w Indianie i od tamtego czasu rzuca na 30% FG i 15% trójek. W Celtics jak do tej pory 0/9 przy pewnie 6 open lookach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujcie.To bez Perka reszta zrobiła taki wynik w sezonie.Nawet mając Perka w składzie często przegrywaliśmy zbiórki,więc spokojnie.Patrząc na Greena cholernie podoba mi się to co widzę.Krstic też solidnie,więć ze zdrowym Shaqiem będzie tylko lepiej.Murphy jeszcze dojdzie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem The Assocation.

Bedzie brakowac Perka.

Raz że zbiorki (sorry Nenad), dwa- team spirit.

I Nate (potrafil wygrać nam mecz) i Perk byli juz częścią tej ekipy, tej która chce wziąć rewanż za zeszły rok. A teraz?

 

Tylko Green wydaje mi sie byc ok.

 

Arroyo?

Przeciez on nawet w Miami bez PG nie potrafil sie utrzymać;/

 

Niby na chwile obecną Ci których Danny wyjebał sa kontuzjowani :D ale tak jak jeszcze miesiąc temu nie miałem żadnych wątpliwości że Puchar powędruje w tym roku do Bostonu, tak teraz mam lekkie obawy.

A za stary już jestem żeby kolejną dekadę czekać na zbudowanie silnych Celtics :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce, jak czytam caly czas jak piszecie, ze "Nate potrafil nam wygrac mecz".

 

To zdanie na tym forum juz przelecialo kilka razy, ale dzisiaj juz mam dosc. Wszystkich, kto takie bzdury wygadywal i wygaduje prosze o napisanie mi jak krowie na rowie, kiedy to Nate wygral nam ostatnio mecz. Kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.