Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie widzisz zadnej roznicy w KG w tym roku ? nie widzisz Shaqa ? na dechach w stosunku do zeszlego sezonu niesamowicie sie wzmocnilismy. w finalach naszym najlepszym zbierajacym byl wlasciwie Big Baby, a to wiele mowi. KG przez playoffs zbieral jak w przedszkolu. teraz jest czolowka ligi w trb% i gra na dechach najlepiej od czasow Wolves. Shaq to lepszy zbierajacy niz jakikolwiek wysoki z zeszlego sezonu. nie ma porownania.

29 ekipa zbierająca w tym sezonie....

http://www.nba.com/statistics/sortable_ ... &prd=1#top

wadliwe staty. chodzi o to ze teraz Celtics potrafia zbierac w obronie przeciwko Lakers. w ataku nigdy nie beda zbierac bo taki jest gameplan - poswiecanie off zbiorek na rzecz transition defense. w zeszlym roku Lakers nas zniszczyli na ofensywnych zbiorkach. w finalach Celtics zbierali w defensywie na poziomie GSW Nelsona.

 

dlatego wlasnie w tamtych warunkach obecnosc Perka byla kluczowa. gdy twoim najlepszym zbierajacym jest Big Baby to ciezko mowic o jakiejkolwiek zbiorce. Garnett o ile jeszcze na tej jednej nodze potrafil byc defensive anchorem, rotowac, pomagac i podwajac, tak juz nie mial lifta zeby jeszcze zbierac. Sheed ogolnie slabo zbieral.

 

teraz sama poprawa KG sprawia ze zbiorka Perkisna nie jest koniecznoscia, a jedynie dodatkiem. Big Baby tak czy siak lepiej sie uzupelnia z KG i nie mozna go nie bronic. dodajmy koljnych kilku wysokich ktorych brakowalo w zeszlym sezonie i sytuacje jest opanowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasson, dawaj Ripa i jedziemy z k****mi :mrgreen:

Nie zdziwi mnie to ani troche.

 

Sheed wraca. Ainge czekal podobno tylko na jego "Tak" z decyzja o tradzie Perka. Do rostery dojdzie jeszcze ktos z buyoutu. Troy Murphy idzie do Miami, wiec spore prawdopodobienstwo, ze zobyczymy RIPa w Bostonie a bostonskie Picki w Detroit.

 

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasson, dawaj Ripa i jedziemy z k****mi :mrgreen:

Nie zdziwi mnie to ani troche.

 

Sheed wraca. Ainge czekal podobno tylko na jego "Tak" z decyzja o tradzie Perka. Do rostery dojdzie jeszcze ktos z buyoutu. Troy Murphy idzie do Miami, wiec spore prawdopodobienstwo, ze zobyczymy RIPa w Bostonie a bostonskie Picki w Detroit.

 

Dziekuje.

Sheed wraca ? :D link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bast

 

Skoro tak się cieszysz z tego trejdu to powiedz mi dlaczego weterani w Bostonie są wkurwieni odejściem Perka? Czyżby nie mieli dostępu do advanced stats? Od dawna wiedzieli i mówili o tym, że to nie Perkinsa zabrakło w G7 - w końcu mają dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych statystyk niż Ty. Więc jak to jest, u licha? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bast

 

Skoro tak się cieszysz z tego trejdu to powiedz mi dlaczego weterani w Bostonie są wkurwieni odejściem Perka? Czyżby nie mieli dostępu do advanced stats? Od dawna wiedzieli i mówili o tym, że to nie Perkinsa zabrakło w G7 - w końcu mają dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych statystyk niż Ty. Więc jak to jest, u licha? :D

inaczej sie patrzy na odejscie kolegi i ducha zespolu, a inaczej na gracza z okreslonym impactem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie problemem nie jest wymiana, w sensie strata perka

jak dla mnie to nie taka wielka strata jak się może wydawać

 

problemem jest czas

gdyby zrobili ten ruch latem, to bym był spokojny

ale koniec lutego, 2 miechy do PO a celtics oddają jakby nie było ważny element układanki mistrzowskiej i finałowej

nie wiadomo czy krstic nadąży, tak samo jak green

 

szkoda nate`a

pojęcia o rozgrywaniu nie miał ale pasował do C`s. maly ambitny skurwiel podobał mi się

 

krstic jest w stanie dać celtom to samo albo nie wiele mniej niż perk

a do tego jest jeszcze green. w okc nie mial dla siebie za bardzo gry, bo większość zabierali durex i russ

ale green jest mega wszechstronny, coś jak g-wallace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krstic jest w stanie dać celtom to samo albo nie wiele mniej niż perk

raczej mniej. i bez niewiele w zdaniu.

 

zasadnicza roznica pomiedzy perkinsem a krsticem jest mierzalna w kg. 12 kg roznicy. te 12 kg roznicy i twardosc perka powodowaly, ze lakers, magic i reszta ekip byly posrane gdy trzeba bylo grac z bostonem i bic sie z wami pod koszami. w sezonie regularnym tego tak nie widac (choc ten kto widzial jak perk zniszczyl fizycznie dwighta w ostatnim meczu, ten wie ile wart jest perk) ale w playoffs gdy gra sprowadzana jest do blotnej koszykowki perk byl jak znalazl.

 

jasne perkins miazdzyl w ataku. nie trafial spod kosza, czasami nie udawal mu sie dunk ale to wszystko imo kwestia wejsca w rytm. 8 miesiecy nie gral, na playoffs pewnie jeszcze doszedlby z forma.

 

krstic? slabo zbiera.

green? zbiera jeszcze gorzej. nie zrobil postepu od 3 lat. moze byc ciekawa opcja by grac jako sf. mozna rzucic go na lebrona.

 

jermaine i shaq? sezon pokazal, ze moze byc trudno polegac na nich w playoffs. do tego shaq szybko lapie faule.

 

troy murphy? sheed? pierwszy podobno wybral inny kierunek a 2 nie ma zamiaru wracac.

 

nie widze tu upgrade'u w stos. do czolowych druzyn ligi. tymbardziej, ze oddali nate'a ktory czesto gesto podrywal zespol trojkami czy wjazdami.

 

doc pewnie to ogarnie ale nie zdziwcie sie jak zabraknie wam tych kilogramow w najwazniejszym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo patrzycie na pojedyncze jednostki i indywidualizm. perk był skuteczny w obronie przy dwight'cie howar'dzie. ale orlando na dzień dzisiejszy nie jest zagrożeniem dla bostonu. na zachodzie są dwa ekipy z duetami dampier-bosh ,noah-boozer. w obu przypadkach to są czwórki ,które lubią grać dalej od kosza i KG jest w stanie ich zahamować. problemem bostonu był dwight i perk wtedy był bardzo potrzebny ponieważ KG nie musiał dochodzić do pomocy i Lewis nie ciepał tak za trzy ,chociaż wystarczy sobie przypomnieć ,że KG grał z jedną nogą a wcześniej i tak go nie było i Boston i tak dawał sobie radę z GlenGlenem na czwórce ,który wtedy był słabszy niż teraz. KG teraz lepiej się rusza ,lepiej dochodzi z pomocy ,jest agresywniejszy ,intensywniejszy ,no problem. Krstić daje więcej w ataku ,po pierwsze jest w stanie wyciągnąć z pod kosza Dampiera czy Z czy Noaha czy Kurta, grozi rzutem z półdychy. to samo jest z Jeffem Greenem jeśli KG pójdzie na C.

dla mnie ten deal ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalem troche wiecej, takze bostonskich mediow.

wiekszosc opini jest jedna: kasa.

 

perk chcial bardzo duzo w wakacje. jest niezastrzezonym wolnym agentem. green daje jakies nadzieje, bo jest zastrzezonym fa.

 

naprawde jestem w szoku, ze tak zaryzykowano w bostonie.

 

ja zagralbym vabanque. sa/byli na dobrej drodze by zdobyc tytul. ograli juz 3 razy heat. z lakers pokazali, ze potrafia wygrac dominujac na srodku. problemy zaczely sie gdy musieli sobie radzic u siebie bez perka i oneala. jasne mozna tez liczyc na spurs czy mavs, ale prawda jest taka, ze perk nawet tak grajacy to byl jeden z najlepszych wysokich obroncow 1on1.

 

kasa,kasa,kasa... i niepotrzebnie juz teraz mysla o przyszlosci... bo moze ich to kosztowac 18 baner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Johnson na C. Ten Chris Johnson, ktory jeszcze niedawno gral w Turowie Zgorzelec..... tak wlasnie myslalem, ze skad pamietam tego patyczaka.

 

Atmosfera jest w c*** przybita. W szatni podobno grobowiec. Nie ma sie co dziwic.....

 

 

 

Kurna tak teraz sobie mysle, przeciez tylu swietnych SFow sie wczoraj przetasowalo.... Jak juz Ainge chcial oddac Perka to moglby przeciez spokojnie za niego wyciagnac Battiera albo Wallace'a. WTF!?!

 

Mam nadzieje, ze buyoutowcy beda tego warci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze buyoutowcy beda tego warci...

Oby,bo coś mi w mowi,ze Ainge idzie teraz na bardzo cienkiej linie i mocno zaczyna wiać.Zobaczymy co dalej będzie się działo,bo rzeczywiście można było wyciągnąć kogoś lepszego.

 

Co do opinii to chyba większość jest krytyczna lub bardzo krytyczna.Czasami mocno przesadzone,ale nawet jak rano wstałem to pomyślałem sobie......Ainge strejdował Perka WTF poraz chyba dziesiąty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu kibice c's i spurs placza o tego gasola? jeszcze wam nie przeszlo?

 

perk plakal

http://www.csnne.com/02/25/11/Perkins-T ... eedID=3945

 

kg zalamany

 

pierce na szczesliwego tez nie wyglada

 

a najzabawniejsze, ze zrobil im to ich gm. ale prawdopodobnie dzialal na polecenie wlasciciela c's. inaczej nie potrafie tego wyjasnic.

 

taki deal nie tylko moze sie odbic na c's w kontekscie czysto sportowym ale i pozaboiskowym. tyle sie czytalo jaka to swietna atmosfera panuje w szatni. nate z shaqiem tworzyli smieszna atmosfere w szatni. harnogody byl ulubiencem kibicow ale i graczy, ktorzy cenili w nim pracowitosc. itd itd. i to wszystko dla krstica i greena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.