Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

zajebisty trade. to oznacza ze mamy zalatana najwieksza dziure w skladzie, czyli backup swing. pod koszem juz wole Big Baby, Shaqa i Krstica. przynajmniej oni stanowia zagrozenie w ataku. Celtics notorycznie przegrywali slaba ofensywa w PO. to dlatego ze Ray-Pierce-KG nie moga zdobywac pktow za 5 osob. Rondo juz nie trzeba kryc, dodaj do tego Perka i jest tragedia. patrz finaly 2010.

 

w ogole wtf ? Green to jest taki pseudo all-star, Perk to borderline cancer. bardzo fajnie ze jest dobry w obronie, ale tez mnostwo fauluje i jest jednym z najgorszych ofensywnych centrow ligi. takze give me a break, Ainge wyruchal na tym trejdzie. tak mielibysmy 15-20 mpg Perka w PO i Delonte Westa grajacego na SF.

 

jeszcze teraz jak ma Murphy przejsc ? podobaja mi sie te zmiany. poki gra KG defensywa bedzie na wysokim poziomie (odkad wrocil do gry Cs sie wspinali az znowu sa top1 Drtg), problemem przez dlugi czas byl spacing i ofensywa ogolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty trade. to oznacza ze mamy zalatana najwieksza dziure w skladzie, czyli backup swing. pod koszem juz wole Big Baby, Shaqa i Krstica. przynajmniej oni stanowia zagrozenie w ataku. Celtics notorycznie przegrywali slaba ofensywa w PO. to dlatego ze Ray-Pierce-KG nie moga zdobywac pktow za 5 osob. Rondo juz nie trzeba kryc, dodaj do tego Perka i jest tragedia. patrz finaly 2010.

 

w ogole wtf ? Green to jest taki pseudo all-star, Perk to borderline cancer. bardzo fajnie ze jest dobry w obronie, ale tez mnostwo fauluje i jest jednym z najgorszych ofensywnych centrow ligi. takze give me a break, Ainge wyruchal na tym trejdzie. tak mielibysmy 15-20 mpg Perka w PO i Delonte Westa grajacego na SF.

 

jeszcze teraz jak ma Murphy przejsc ? podobaja mi sie te zmiany. poki gra KG defensywa bedzie na wysokim poziomie (odkad wrocil do gry Cs sie wspinali az znowu sa top1 Drtg), problemem przez dlugi czas byl spacing i ofensywa ogolem.

A Troy daje wykurwisty spacing ala Rasheed Wallace ale bez cancerowatości i debilnych trójek z 9 metra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty trade. to oznacza ze mamy zalatana najwieksza dziure w skladzie, czyli backup swing. pod koszem juz wole Big Baby, Shaqa i Krstica. przynajmniej oni stanowia zagrozenie w ataku. Celtics notorycznie przegrywali slaba ofensywa w PO. to dlatego ze Ray-Pierce-KG nie moga zdobywac pktow za 5 osob. Rondo juz nie trzeba kryc, dodaj do tego Perka i jest tragedia. patrz finaly 2010.

 

w ogole wtf ? Green to jest taki pseudo all-star, Perk to borderline cancer. bardzo fajnie ze jest dobry w obronie, ale tez mnostwo fauluje i jest jednym z najgorszych ofensywnych centrow ligi. takze give me a break, Ainge wyruchal na tym trejdzie. tak mielibysmy 15-20 mpg Perka w PO i Delonte Westa grajacego na SF.

 

jeszcze teraz jak ma Murphy przejsc ? podobaja mi sie te zmiany. poki gra KG defensywa bedzie na wysokim poziomie (odkad wrocil do gry Cs sie wspinali az znowu sa top1 Drtg), problemem przez dlugi czas byl spacing i ofensywa ogolem.

A Troy daje wykurwisty spacing ala Rasheed Wallace ale bez cancerowatości i debilnych trójek z 9 metra.

akurat Murphy to jest cancer ze swoja obrona, ale moze da sie to jakos ukryc wsrod reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwalą OKC za mądry ruch, ale to Celtics wykonali mistrzowskie posunięcie. Pozbyli się kłopotu, czyli Kendricka Perkinsa. To obecnie jeden z najbardziej przereklamowanych koszykarzy NBA. Bez niego Boston radził sobie super i to prawdopodobnie mała strata. Perkins może jest dobrym obroncą na kloce, ale jest najgorszym graczem w ataku spośród wszystkich zawodników startujących w S5. Przy okazji w wakacje odszedłby za darmo, bo zostanie przez kogoś przepłacony. W match-upie z Heat nie jest potrzebny, bo Ilgauskasa i Dampiera nie musi kryć żaden spec defensywny. Lakers? Niech oni najpierw awansują do finału.

 

Boston pozyskuje również Jeffa Greena, który może być w przyszłości ważnym ogniwem Celtics.

 

Rondo-Allen-Pierce-Murphy-Garnett - może być super ofensywa piątka ze znakomitym spacingiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak Green weźmie LeBrona, Pierce nie będzie podpierał się nosem w ataku i rzucał 30% z gry. Green, poza tym że jest overrated ma smykałkę do takich występów i clutch playów Horry'owsko-JamesoPoseyowskich, przyda się.

 

OKC chyba mogliby dostać dużo więcej za Greena niż Perk, ale w sumie c*** mnie to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zmiane sie usmiecham i rozpaczam.

 

Tego chyba nikt sie nie spodziewal. Juz k**** predzej sie spodziewalem czegos w stylu Aldridge za Garnetta...

 

 

 

 

1. Ainge musi byc wc*** zajebiscie pewien, ze ONeale beda gotowi na PO i nie zawioda. Ja szczerze powiedziawszy watpie.

 

2. Perkins byl overrated. Ogladlem prawie kazdy mecz Bostonu od 2007 i wiem co mowie. Koles to co dal w obronie oddal w ataku. Tyle mam na ten temat do powiedzenia.

 

3. Perk utozsamial Identity of Boston Celtics. Byl twardy, nieustepliwy i tego bedzie najbardziej brakowac.

 

4. Ainge nie jest glupi tak jak niektorzy na tym forum i podobnie jak ja nie uwazal, ze warto wiazac sie z Perkiem kontraktem na wyrost. Jezeli juz gdzies mialby wyslac Perka to chyba wybral najlepsze miejsce. LAL, fear OKC.

 

5. Sheed?

 

6. Pod koszem wyglada to zajebiscie krotkoterminowo. Chyba bedziemy grali va banque w 2012 o Drwalta...

 

7. Nate Robinson is gone. WHOOPIEEEEE !!!!!

 

8. Gramy va banque. Jezeli chociaz jeden z Onealow bedzie w pelni sil na PO to mozliwe, ze damy rade. jezeli nie konczymy nasza przygode na 2. rundzie.

 

9. Ci co tak placza za Perkiem niech siegna po kalendarz i zobacza jaki Celci wykrecili bilans bez niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga strona medalu - tak naprawdę nie wiadomo jakie są rokowania co do dalszej gry Perka.Niby wrócił po kontuzji i powinno być wszystko w porzadku,ale znając życie jeszcze nieraz się posypie.Takie poważne kotuzje mają to do siebie,że często się powtarzają.

 

Inna sprawa,że Perk i jego zagrania ofensywne zawsze przyprawiały człowieka o palpitację serca.Fakt - w pierwszej chwili pomyślałem sobie - kur.. co się dzieje,ale potem na chłodno myślę,że nie powienno być źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga strona medalu - tak naprawdę nie wiadomo jakie są rokowania co do dalszej gry Perka.Niby wrócił po kontuzji i powinno być wszystko w porzadku,ale znając życie jeszcze nieraz się posypie.Takie poważne kotuzje mają to do siebie,że często się powtarzają.

 

Inna sprawa,że Perk i jego zagrania ofensywne zawsze przyprawiały człowieka o palpitację serca.Fakt - w pierwszej chwili pomyślałem sobie - kur.. co się dzieje,ale potem na chłodno myślę,że nie powienno być źle.

poza tym defensywa Celtics zmienia sie w zaleznosci od obecnosci KG. ten sezon jest swietnym przykladem jak byli caly czas pierwsi w DRtg, KG sie posypal i spadli gdzies na top5, a odkad wrocil zdazyli znowu wspiac sie z powrotem na szczyt. jesli Celtics potrafili z Erdenem a bez Perkinsa miec top1 DRtg, to jaki byl jego rzeczywisty impact ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co chcecie, biore w ciemno granie z wami bez perka.

sa pewnie 3 druzyny, ktore ciesza sie z takiego obrotu sprawy. magic,lakers i po czesci heat.

perkins gwarantowal rownowage pod koszem z lakers. teraz nie twierdze, ze lakers w ewentualnym starciu zmiazdza c's na deskach jak w g7 ale przewaga bedzie po stronie lakers.

 

ale z 2 strony nigdzie nie jest powiedziane, ze c's beda grali z lakers...

 

krstic,green i murphy to faajne rio do uzupelnienie onealow, kg i big baby'ego

to wciaz 6 wysokich. moze jeszcze wroci sheed ale biore w ciemno granie z wami bez perka niz z.

 

do tego uszczuplacie obwod o nate'a i odpusciliscie marquisa danielsa. jak dla mnie bomba.

 

czy warto bylo tak ryzykowac przed ostatnia prosta? c's maja swietny bilans, swietnie grali, nie rozumiem po co w ogole robili zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto bylo tak ryzykowac przed ostatnia prosta? c's maja swietny bilans, swietnie grali, nie rozumiem po co w ogole robili zmiany.

Bo właśnie ten swietny bilans wywalczyli bez Perka. Po przemyśleniu sprawy muszę powiedzieć, że to się jednak opłaci. Przecież ktoś z fanów LAL na forum nawet udowadniał, że to nie Perk niszczył Gasola w 08, więc gdzie ucieka ta przewaga ? Jeżeli grali tak samo z nim jak bez niego, to jeżeli sprowadzili w jego miejsce gracza o wiele bardziej uniwersalnego, zdolnego coś powalczyć na SF, odciążyć Pierce'a który odpocznie przed PO to gdzie ten problem ? Problemem jest size, tylko dopóki Shaq będzie niezdolny do gry. Ale imo chłopina będzie na PO wypoczety i na 20-25 min per game gotowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.