Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Roster Management w wykonaniu Riversa jest wprost wysmienity. Szkoda, ze caly czas ktos sie sypie, no ale powiedzmy sobie szczerze, ze doczlapalismy sie do ASW jako 3. druzyna ligi przy tylu kontuzjach. Respect.

 

Weterani, lacznie z JO beda gotowi na PO. Jedyny problem jest wlasciwie z Danielsem. Potrzebujemy czasu, zeby postawic diagnoze, czy koles moze wrocic do koszykowki i grac na dotychczasowym poziomie, a czasu nie ma. Trade deadline sie zbliza nieublaganie, a jesli Marquis out, to trzeba kogos sprowadzin na trojke. I to ZARAZ!!! Inaczej nie wygramy z Miami w serii.

 

Jeszcze co do meczu z Miami:

 

Przydaloby sie ich dzisiaj zloic.

 

Wygralismy raz w Garden, ale to byl ich pierwszy mecz razem. No big deal.

Wygralismy potem drugi raz, w Miami. Nice, ale to byl tylko jeden mecz. Mogl sie zdarzyc.

Jezeli wygramy teraz w tak okrojonym skladzie bedziemy mieli przewage psychiczna. South Beach Talents zaczna sie powaznie zastanawiac, czy faktycznie moga nas pokonac w serii. Beda miec watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj poznamy odpowiedź jak drużyna poradzi sobie z LeBrą bez Quisa. Chociaż w sumie niezależnie od tego czy walnie 45 czy 10 pktów, zakup jakiegoś plastra na 3 jest konieczny. Tak jak wspomniałeś tommason czekanie na to czy Daniels wróci i czy wróci NBA ready to zbyt duże ryzyko zwłaszcza, że w tym roku to może być ostatni run po misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobal mi sie ten mecz w naszym wykonaniu, ale nie ma co za bardzo narzekac.

 

Wygralismy z Miami tylko dlatego, ze my made man Eddie House jebnal im incepcje jak spali i teraz od pierwszej do ostatniej minuty trzeciej kwarty wszyscy mysla, ze sa Philly '73.

 

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://elgee35.wordpress.com/2011/02/03 ... f-numbers/

 

Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić - postanowiłem tutaj, bo nie wszystkim stwierdzenie cipa wobec Allena się podobało, to jest jakieś potwierdzenie, chociaż ma wady. Cieszę się, że pewne obserwacje /optyczne/ się sprawdzają.

 

PS. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze czytasz rGM DF 8) Elgee jest swietnym posterem, byc moze nawet najlepszym z calego tamtego towarzystwa.

 

co do Allena to nie sadze zeby to bylo jakims znaczacym dowodem. 124 minuty nie sa jakas wielka probka. jakbym ja chcial jakos uzasadnic twoja teze to wskazalbym na znikanie Raya w calych seriach PO: Cavs 08 przede wszystkim, ale rowniez Lakers w zeszlym roku (15 ppg 37% 29%), w ktorym mial ten jeden swietny mecz, a pozniej przez reszte serii nawet sie nie zjawil. przede wszystkim ta nierownosc jest tym co rozni go od Reggiego. o ile Miller miewal fatalne wystepy, to mimo wszystko nie mial tak czesto fatalnych calych serii. wyzsza skutecznosc i wiecej pktow Millera wynika wlasnie ze wzglednej stalosci, Ray za to byl i jest bardzo nierowny.

 

co do Danielsa to ja bym w sumie wolal zeby Wafer lub ktos go zastapil. koles jest kolejnym ktorego nie trzeba kryc i do spolki z Rondo i Perkinsem mogliby stworzyc najgorsza ofensywe ligi. Daniels jest spoko rolesem na RS gdzie pogra sobie swoja wszechstronna koszykowke ale w PO potrzeba konkretnych zadaniowcow, Wafer wnosi trojki przynajmniej i wykazuje duzy progres. koles mi sie dzisiaj wyjatkowo podobal - widac ze sie bardzo stara i nawet cos sie nauczyl bronic w team D, jego contesty rzutow byly na poziomie Garnetta. ma jeszcze nawyki hot heada ale jest coraz lepszy i ja bym mu dal szanse. od mistrzowskiego sezonu notorycznie brakuje shooterow z lawki. teraz mozemy miec Wafer-West-Robinson co byloby idealne wobec aofensywnego Perka i antyjumpera Rondo. wtedy mielismy duzo lepsza ofensywe z dwoch powodow: po pierwsze gra szla przez Pierce/KG - albo grano picki ze soba, albo ktorys z nich mial izolacje i szukal scinajacych; po drugie byl znacznie lepszy spacing. ja bym dal szanse Waferowi bo o ile Pierce i Garnett nie odzyskaja prime to juz spacing mozna bardzo latwo poprawic.

 

najbardziej martwi niemoc w 4Q (to i ai3 prognozujacy im latwego misia...). jesli Celtics przegraja z jakakolwiek druzyna w tym sezonie to albo bedzie to z powodu megac***owych 4Q i braku GTG, albo sie polamia kluczowe ogniwa. w zeszlym roku wiekszym problemem byly zbiorki (KG 5.6 rpg w finalach [*], reszta zreszta nie lepiej) jednak na szczescie w tym sezonie zdrowym Celtom juz to nie grozi. ogolnie wygladamy najlepiej od lat i nie moge sie doczekac jak zagramy po ASG w pelnym skladzie.

 

a 50 mln dla Perkinsa to k**** rabunek, w ataku jest tak slaby ze w zasadzie nie wiem czy mimo swojej elite defensywy nie dziala na zespol negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal szanse Waferowi

 

Chyba nie dostrzegasz jednej kwestii. Wafer jest za niski i fizycznie za slaby na SF, a my potrzebujemy wlasnie kogos na trojke. Von dostanie swoje minuty, ale na dwojce, nawet kosztem minut Robinsona, jak wroci West, ale na trojke jest po prostu fizycznie za slaby.

 

a 50 mln dla Perkinsa to k**** rabunek, w ataku jest tak slaby ze w zasadzie nie wiem czy mimo swojej elite defensywy nie dziala na zespol negatywnie.

Tez caly czas o tym pieje. Niestety takich meczow jak wczoraj Perk ma jak na lekarstwo. Nie chce mi sie liczyc tych jego wszystkich glupich strat, zeby dowodzic iz w ataku oddaje przeciwnikowi z nawiazka to co zabierze w obronie, ale dalbym glowe, ze wlasnie tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji jestem przekonany,że Ainge zrobi trejda żeby pozyskać SF.Paul nie przypadkiem miał tak fatalny mecz - czeka go prześwietlenie stopy oprócz tego przed meczem zafundował sobie zwichnięcie.Jeżeli tak rzutowało to na jego grę to widać,że sprawa nie jest błaha.

 

Co do Danielsa to jestem za tym żeby wykupic jego kontrakt - on miał juz wcześniej problemy z kręgosłupem i przy takich uszkodzeniach juz nigdy nie wraca się do pełnej sprawności.Inaczej - ta przypadłość będzie odzywała sie coraz częściej.Tym bardziej,że Pierce gra cały czas z niezaleczonymi urazami i potrzebny jest w pełni zdrowy zmiennnik.

 

Perk jak to Perk.Jego zagrania w ataku lub ich brak doprowadzają czasami człowieka do szewskiej pasji to jednak jest istotną częścią tej drużyny.Zobaczymy ile dostanie - tym bardziej,ze nadchodzi czas dużych zmian.j

 

Wracając do samego meczu - bardzo dobry występ Rondo,ale.......jak PG może rzucac tak fatalnie rzuty wolne?Co prawda ma niepropoorcjonalnie duże dłonie to jednak 1/5 i 54% w sezonie robią bardzo złe wrażenie.Jeszcze torchę i będzie miał lepszy procent z gry niż z wolnych.Mam tylko nadzieję,że do PO będzie zdecydowanie lepiej,bo może nas to mocno zaboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci na 95% beda tradeowac do przyszlego czwartku.

 

Ainge jedzie chyba na jakis tabletach, bo podobno juz od kilku dni nie wstaje zza biurka z telefonami.

Opcje (jedne bardziej inne mniej realistyczne):

 

Josh Childress

Charlie Bell

James Posey

Richard Hamilton

Troy Murphy

Anthony Parker

Ramon Sessions

 

Moim marzeniem jest Posey albo RIP, ale to bardzo malo prawdopodobne. Bardzo prawdopodobny jest Childress, ale w jego kontrakt bym sie za c***a nie chcial pakowac no i oczywiscie Parker. Sie zobaczy co z tego bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tommas, tylko kto u nas jest tradeable ? nate ? bradley? erden? von ? nie wiem, childres tez mi sie nie podoba, kiepski shooter no i ma fatalny kontrakt. tez chcialbym, zeby posey wrocil ( tak, wiem, tez ma nieciekawy kontrakt ). RIP ? tak, ale Stones musza go buyoutowac, nie wiem, czy sie na to zanosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs pojda w trade'a

Semih + Cash + kontrakt Danielsa = Parker

 

Cavs raczej nie pojda w tradea:

Nate + kontrakt Danielsa + cash = Parker

 

Pytanie tylko, czy warto oddawac dobrze zapowiadajacego sie centra ? Wszystko zalezy od tego, czy Daniels wroci na PO, a problem jest taki, ze przed Deadline nie bedziemy tego pewni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics upadli na bańkę. Stracili swojego podstawowego drwala, który idealnie komponował się w ich twardą i playoffową koszykówke, a pozyskali jakiegoś tweenera, nie-wiadomo-co, który pląta się gdzieś pomiędzy byciem overrated all starem a underrated rolesem.

Howard już nie musi się tak bać i od teraz to Noah stał się największym rzeźnikiem na Wschodzie.

 

c***owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.