Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

@Koelner

Mówię o obecnym sezonie [s:1az0apel]śmieszku[/s:1az0apel] farfoclu ;].

A moze jakies argumenty miszczu? Czy po prostu nagle jedzac obiad krzyknales "Eureka" i wpadles na te odkrywcza mysl? 8)
Siedział sobie przed edytorem tekstu na forum z durną miną drapiąc sie po głowie przez dłuższy czas no i wydrapał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostr(o)ygi.

 

@Koelner

Mówię o obecnym sezonie [s:3hj7lzgx]śmieszku[/s:3hj7lzgx] farfoclu ;].

A moze jakies argumenty miszczu? Czy po prostu nagle jedzac obiad krzyknales "Eureka" i wpadles na te odkrywcza mysl? 8)

Argumenty? No pomyślmy:

- mają bardzo niestały rdzeń, jedna kontuzja kogoś z big3 i jest nieciekawie

- za duża rola rolesów w zespole

- zwycięstwa oparte głównie na ofensywie, która okazuje się hujowa(przesadzam, ale..;]) w zderzeniu z big-time defensywą(NOH, pre-Dirk injury Dallas, Boston; z Miami też dostaną lańsko jeśli będziemy w pełnym składzie; chciałbym też zobaczyć Chicago w pełnym składzie vs Spurs)

 

EDIT: Panowie, skoro takia ogólna wiara w SAS to może mały zakład?

Spurs wygrywają zachód -> 100 zł dla kogoś

Spurs nie wygrywają zachodu -> 100 zł dla Lukiego

 

Mówię oczywiście o playoffach. W końcu historycznie dobra drużyna dokona tego bez problemów. I bez dodatkowych warunków.

 

Koelner, Ignazz, Findek, tommason, RappaR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mają bardzo niestały rdzeń, jedna kontuzja kogoś z big3 i jest nieciekawie

to można napisać praktycznie o każdym zespole.

 

- za duża rola rolesów w zespole

nie rozumiem. więc lepiej byłoby jakby mieli wcale?

 

- zwycięstwa oparte głównie na ofensywie, która okazuje się hujowa(przesadzam, ale..;]) w zderzeniu z big-time defensywą(NOH, pre-Dirk injury Dallas, Boston; z Miami też dostaną lańsko jeśli będziemy w pełnym składzie; chciałbym też zobaczyć Chicago w pełnym składzie vs Spurs)

 

hmm.

los angeles lakers mają pierwszą ofensywe w NBA ,defensywę jedenastą

san antonio spurs mają trzecią ofensywę w NBA, defensywę siódmą

 

Lakers też są overrated?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mają bardzo niestały rdzeń, jedna kontuzja kogoś z big3 i jest nieciekawie

 

to można napisać praktycznie o każdym zespole.

 

- za duża rola rolesów w zespole

 

nie rozumiem. więc lepiej byłoby jakby mieli wcale?

 

- zwycięstwa oparte głównie na ofensywie, która okazuje się hujowa(przesadzam, ale..;]) w zderzeniu z big-time defensywą(NOH, pre-Dirk injury Dallas, Boston; z Miami też dostaną lańsko jeśli będziemy w pełnym składzie; chciałbym też zobaczyć Chicago w pełnym składzie vs Spurs)

 

hmm.

los angeles lakers mają pierwszą ofensywe w NBA ,defensywę jedenastą

san antonio spurs mają trzecią ofensywę w NBA, defensywę siódmą

 

Lakers też są overrated?[/quote:298llqtj]

 

Ad.1. Nie, nie kazdy ma tak starych/łamliwych liderów. Pod tym względem równać z nimi może się tylko Boston.

Ad.2. Jak chcesz grać w PO 12-osobową rotacją to powodzenia(w tym bardzo wazna rola rookie, ktory może tam spuchnać elegancko)

Ad.3. Lakers w PO wygrywali defensywą więc to że olewają sobie RS pod tym względem mało mnie obchodzi. SaS takiej nie ma.

 

A, i zgrabnie ominąłeś część o zakładzie. Widocznie wiara w ten zespół nie jest tak silna w twoim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Nie, nie kazdy ma tak starych/łamliwych liderów. Pod tym względem równać z nimi może się tylko Boston.

uświadomiłeś mnie ,że Wade nie jest łamliwy ,tym bardziej Bosh ze swoim kolankiem.

u Dirka ,który ma swoje lata też widać tendencje do łamania kontuzji.

Lakers ,łamie się Bynum ,Kobe'iego kolano także odczuwa swoje.

jedynie Bulls jako ,że najmłodszy zespół jest mniej łamliwy. chociaż Boozer i Noah...

zostaje Orlean z Paulem ,który także się łamał i plecy Okafor'a.

taki argument to gówno nie argument.

 

Ad.2. Jak chcesz grać w PO 12-osobową rotacją to powodzenia(w tym bardzo wazna rola rookie, ktory może tam spuchnać elegancko)

Ad.3. Lakers w PO wygrywali defensywą więc to że olewają sobie RS pod tym względem mało mnie obchodzi. SaS takiej nie ma.

rotacja jest prowadzona właśnie po to aby oszczędzać liderów. a mimo to mają najlepszy bilans. gdzie tutaj widzisz coś negatywnego?

 

Lakers mieli w tamtym PO 7-mą defensywę. Spurs 9-tą. więc nie wygrywali obroną ,bardziej atakiem ,który był czwarty a prędzej zbilansowaniem między jednym a drugim ale bardziej kierując się do ofensywy a nie defensywy.

 

A, i zgrabnie ominąłeś część o zakładzie. Widocznie wiara w ten zespół nie jest tak silna w twoim wypadku.

już przejebałem zakład na ten sezon więc sobie daruję. jak najbardziej stawiam ,że wejdą do finału konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzą bukmacherzy? Tu chodzi o zakład na forum żeby w jakiś "sportowy" sposób przekonać się kto ma racje i żeby porażka jednej ze stron zabolała drugą.

 

Zresztą mają pewność nie powinieneś się obawiać kursy 1;1. Hmm?

 

@Koelner

 

Więcej oglądaj meczy, mniej patrz na statystyki. Polecam!

 

Zwłaszcza przy tak małej próbce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o kursie! Przecież tak jakby nie istniał, skoro jesteś pewien to masz stówkę w kieszeni.

Jeden cytat, gdzie pisałem, że mam pewność, że Spurs awansują do finałów.

W przeciwieństwie do Ciebie, ty pisałeś, że odpadną na 100%.

W takim razie załóż się kurs ja daję 100, ty 1000, jakby nie patrzeć masz stówkę w kieszenie.

San Antonio to najbardziej overrated drużyna ostatniego trzydziestolecia. Mam nadzieję, że zrobią koło 70-12 i ktoś im wpierdoli w drugiej rundzie(a jesli nie to w finale konfy na 100%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zapomnij o kursie! Przecież tak jakby nie istniał, skoro jesteś pewien to masz stówkę w kieszeni.

Jeden cytat, gdzie pisałem, że mam pewność, że Spurs awansują do finałów.

Mogę za to dać 100, że Spurs awansują do WCF, wchodzisz?

O tym zakładzie możesz przypomnieć tuż przed PO. Muszę zobaczyć jak będzie się miała sytuacja w tabeli i forma NO/Mavs/Nuggets.

 

 

Więcej oglądaj meczy, mniej patrz na statystyki. Polecam!

 

Zwłaszcza przy tak małej próbce.

Połowa sezonu to jest mała próbka? całe zeszłoroczne PO?

 

rozumiem ,że nic innego Ci nie zostało jak puste słowa. Pozdrawiam

Mała próbka odnosiła się do PO. Wg jest to duża próbka? Przecież tam się gra maks. 28 spotkań w tym tylko z czterema drużynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki nie ciagnij juz tego farfocla 8)

 

Przyznaj, ze napadla cie chwilowa glupawka i walnales megababola, po czym wszyscy przejdziemy na tym do porzadku dziennego. Spurs to w tej chwili najlepsza ekipa w NBA i twoja hiperteza, ze sa najbardziej overrated ekipa ostatnich trzydziestu lat jest po prostu kolejnym babolem, ktory wyladuje na lapu-capu, gdzie jego miejsce posrod innych jemu podobnych baboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie trzydziestolecie było tylko hiperbolą. Chodzi mi po prostu o to, że wg mnie są overrated as hell.

 

A jesli juz ktos pisze, że sa najlepszą ekipą w lidze to mnie ściska i nie mam pojęcia dlaczego nikt nie chce się załozyć, że nie wygrają choćby zachodu. Skoro sa najlepsi to tak powinno byc, ajt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. 100zł SAS jest w WCF bez żadnych warunków.

i'm in, SAS w WCF 100 dla ciebie, SAS odpadaja wczesniej 100 dla mnie

 

moge rowniez wejsc jako drugi do zakladu o DPoY, tez stawiam na Howarda, to napisz czy tez bylbys zainteresowany, pzdr

 

Luki wszedłbym z tobą ale niestety obawiam się, że przejebie zakład, gdzie odważnie poleciałem z J-Smoovem, więc nie mogę tego dla ciebie zrobić.

 

Czasem wiara we własny team jest zgubna Luki. Faktycznie może SAS dostaną w pizdę w drugiej rundzie albo i w pierwszej PO- trudno. Zmartwi mnie to jako ich kibica a nie zmartwi mnie fakt przegrania 100zł. Więc co ty chcesz tym zakładem udowodnić? Jebnąłeś takie coś, że powinieneś już się wycofać z jałowej dyskusji nic nie wnoszącej do tematu, który nomen omen brzmi "Boston Celtics 2010/2011". Rozumiem jak wchodzi 15latek i pyta się czy dostanie maxa grając w kadetach czarnych słupsk ale ktoś kto się uważa za fana nie powinien tak zaciekle bronić czegoś czego się obronić nie da. Oczywiście swoje zdanie możesz mieć tak jak ja mam swoje co do Gortata i dealu Orlando-Suns ale twierdzenie, że trzykrotni miszczowie NBA są overrated robiąc najlepszy bilans w lidze i posiadając najlepszy backcourt w lidze oraz jedno z najwyższych basketball iq w postaci Manu oraz POPA jest hmmmm karkołomne podobne w swojej kuriozalności do stwierdzenia, iż Bryant dorównał do MJ-a, Blake Griffin ma słaby ballhandling, Joe Johnson ma kontrakt warty jego umiejętności a Adam Mickiewicz wielkim poetą był.

 

Niemniej nie chciałbym abyś teraz mi ubliżał więc zakończę pozytywnym akcentem.

 

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, po przegranym zakładzie jest coś w stylu. "k****, nie miałem racji. Na dodatek muszę mu przelać stówę". Przynajmniej ja tak mam.

 

Z dyskusją nie wyskoczyłem, ale nawiązałem do postów nowego kolegi. Swoją droga juz któraś osoba pisze na forum o Sas jako o kandydacie do wygrania wszystkiego z czym po prostu się nie zgadzam. A jesli czytam coś takiego 100 razy, w ESPNie/TNT słyszę to 50 raz to w końcu trzeba dac znać, że się człowiek z tym nie zgadza. :)

 

Dla was najlepszy wynik w RS = najlepsza drużyna w lidze. Spoko, wszystko fajnie, ale myślałem, ze poprzednie lata czegoś ludzi nauczyły.

 

Jakbyś był chętny tego zakładu to ja zawsze i wszędzie w niego wejdę. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja zawsze pisałem, że Spurs c***owo pasują do Lakers i dostaną od tych pedałów w dupę, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Zresztą wyskakujesz zakładem, na który kurs bukmacherski jest kilka razy lepszy.

To ja proponuję zakład, że Mavs nie wejdą do finałów, reflektujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.