Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Rivers nie tylko musi pilnować minut swoich weteranów, ale dawno nie było drużyny z tak wyrazistymi postaciami. Celtics mają jeden cel i jest nim odzyskanie mistrzostwa, wokół tego się jednoczą, a Rivers musi kontrolować krnąbrnego Rondo, nieprzewidywalnego Nate'a Robinsona, Paula "najlepszego gracza na świecie " Pierce'a, Kevina "120%" Garnetta, Shaqa "może dziś zamiast trenować..." O'Neala, Delonte "same problemy" Westa, Glena "nie używaj już Twittera" Davisa, Jermaine'a "nie mam nogi" O'Neala czy Marquisa Danielsa, który ma diamentowy naszyjnik ze swoją podobizną.

na ZP1 , mnie urzekło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo jest chyba z gumy. 90 % graczy NBA po takim wygieciu kostki pauzowalaby przynajmniej z tydzien. Bez kitu. Koles chyba ma w stawach sama chrzastke....... btw moglby troche uzyczyc Royowi, bo tamten jest na grubym deficycie.

 

Po takim meczu z NYK oczekuje jutro porazki z Atlanta. Jestesmy bez centra, zmeczeni, a Hawks maja cos do udowodnienia po ostatnim blowoucie. Zwyciestwo Celtics bedzie mila niespodzianka. Kazdy W, ktory wyszarpiemy w tak okrojonym skladzie jest na wage zlota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały zeszły sezon z atletycznymi i biegającymi do kontr Hawx nie umieliśmy dobrze grać ( przynajmniej w atlancie, bo te mecze oglądałem )

 

ogólnie cukierków sie nie spodziewam, porażka również mnie nie zdziwi tak jak tommason napisał. B2B, kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 z rzedu ;] na dodatek Rondo nie gra przez najblizsze tygodnie wiec wreszcie zweryfikujemy jego wartosc, bo k**** niektorzy go dawali wsrod MVP candidates na poczatku sezonu za jego nabite asysty. wszedl za niego mediocre PG Nate, ktory w dodatku zagral dosc slaby mecz, ale mimo wszystko Celtics wygrali na luzach.

 

dlaczego ? bo Nate'a trzeba bronic w przeciwienstwie do Rondo. to jest chyba jedyny koles ktorego mozna odpuszczac przez wiekszosc meczu a mimo wszystko jest uznawany za jednego z najlepszych ofensywnych graczy ligi.

 

jesli tylko wysocy wkrotce wroca to oczekuje tego streaka jeszcze dosc dlugiego ;] Ray/Pierce/KG sa w niesamowitej formie.

 

Big Three, nie zadne sztuczne Big4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Nate'a trzeba bronic w przeciwienstwie do Rondo. to jest chyba jedyny koles ktorego mozna odpuszczac przez wiekszosc meczu a mimo wszystko jest uznawany za jednego z najlepszych ofensywnych graczy ligi.

Rondo nie ma dystansu, jednak sporo typów w tej lidze jako obrońcy, nawet bez tego sobie radzili i byli uznawani za niezłych a ataku, ciekawe czemu akurat tak jego się uczepiłeś :roll:

 

plus Robinson, od zeszłego play off, robi nam nie świetne wrażenie seryjnie się dziwie dlaczego nie gra więcej bo nawet rozegranie wychodzi mu całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jako mvp candidate ale Rondo świetnie się wpasował w Boston. Wyrobił się na super grajka moim zdaniem. Ma nabite asysty ale też dobrze prowadzi grę no i przede wszystkim jaki inny pg pasowałby do Bostonu? Rose by odpierdalał, reszta tak samo. Poza tym Rajona da się lubić bo nie trąbi wszędzie, że jest chosen one, że poprawił jumpera itd.

 

A co do zwycięstw bez niego to Boston z taką ekipą wygra z każdym nawet z Jarronem Collinsem na C i Cristiano Ronaldo na 1.

 

Nie Big 4 ale Rajon jako ważna część układanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Pierce przez ostatnie dwa mecze gra point forwarda majac srednia 3,5 APG (FG = 34%) ? naprawde łątwo zdobywac asysty w Bostonie... Celtics w ogóle nie tesknia za Rondo, wygrywanie tak łatwo im przychodzi.

 

tak tylko chciałem pokazać co znaczy wysmiewanie kogos na podstawie dwóch meczów

 

PS. jeżeli JO (wiem, ze dopiero co wrocil po kontuzji) dalej bedzie gral taka kaszane gdzie nie potrafii zlapac pilki czy trafic lay-upa zastanowilbym sie czy nie wymienic go w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Pierce przez ostatnie dwa mecze gra point forwarda majac srednia 3,5 APG (FG = 34%) ? naprawde łątwo zdobywac asysty w Bostonie... Celtics w ogóle nie tesknia za Rondo, wygrywanie tak łatwo im przychodzi.

 

tak tylko chciałem pokazać co znaczy wysmiewanie kogos na podstawie dwóch meczów

 

PS. jeżeli JO (wiem, ze dopiero co wrocil po kontuzji) dalej bedzie gral taka kaszane gdzie nie potrafii zlapac pilki czy trafic lay-upa zastanowilbym sie czy nie wymienic go w lutym

Ta tylko jeżeli dalej będzie grał kiszke to co da radę wyciągnąć za niego?

 

Jeżeli potwierdziłyby się ploty na temat powrotu RW w PO (na którę liczę, ale bardzo w nie wątpie) to szukałbym kogoś na obwód, ale to nie zmienia zasadności powyższego pytania, kto by się skusił na JO....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.