Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo cieszy mnie dyspozycja Davisa, który chyba na dobre żegna się z pseudonimem bigbaby.

niestety raczej tylko do czasu podpisania nowego kontraktu.

Skad akurat u Ciebie lorak taki sceptycyzm

Przecież Davis juz w PO2009 i zeszłym sezonie chwilami grał naprawde bardzo dobrze, walczył, poświęcał sie, a że młody z niego chłopak to naturalnie sie rozwija.

Oczywiscie wykluczyć nie można takiej ewentualności ze mu sie odechce, ale nie widze u niego cech podobnych do np Edka Currego jeśli juz w tej kategorii wagowej jesteśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska, ale ten Boston jest słaby. Nie wygrać u siebie z Thunder, z Thunder bez Duranta i Greena, z Thunder których Spurs srogo przeszkoli. Westbrook jumperkami robi im z dupy jesień średniowiecza. Wydaje mi się, że tam ponieko Shaqowi zależy, a reszta ma to w dupie.

 

 

8 w czapkę, przy równym % z gry, i 6 stratami więcej po stronie Thunder.

 

Została 4 kwarta, ale wygląda to przefatalnie.

 

OKC coś w stylu 2/18 z 4 kwarcie, i ostatnie 13 FG missed i wygrali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem pierwszą połowe

rondo grał na chodzonego, zero effortu, nawet kg dawał rzucac ibace

ogólnie pewnie się źle nastawili jak wiedzieli że nie będzie durexa, a tymczasem my man westbrook ich wyjebał w kakao.

ale nie wyciągał bym żadnych wniosków z tej porażki

jedynie takie że shaq napierdala jak młody

najlepsza była akcja jak boston miał kontre, rondo biegł z piłka a pierwsze w kontrze pod koszem thunder był shaq:] respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska, ale ten Boston jest słaby. Nie wygrać u siebie z Thunder, z Thunder bez Duranta i Greena, z Thunder których Spurs srogo przeszkoli. Westbrook jumperkami robi im z dupy jesień średniowiecza. Wydaje mi się, że tam ponieko Shaqowi zależy, a reszta ma to w dupie.

 

 

8 w czapkę, przy równym % z gry, i 6 stratami więcej po stronie Thunder.

 

Została 4 kwarta, ale wygląda to przefatalnie.

 

OKC coś w stylu 2/18 z 4 kwarcie, i ostatnie 13 FG missed i wygrali :lol:

pewnie dlatego ignorancie ze Westbrook trafiajacy contested jumpery jest nie do zatrzymania. OKC trafialo wlasciwie wszystko co mogli i dlatego wygrali mecz. kompletny outlier o niczym nie mowiacy.

 

poczekamy az Celtics zagraja ze Spurs i beda niemilosierne baty, ciekawe czy tak samo bedziesz spiewal jak to Celtics sa slabi :lol:

 

juz moge sie zalozyc o 50 zl, ze Celtics wygraja nastepny mecz ze Spurs. czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny mecz. Początek jakiś taki niemrawy i zawiało trochę wakacyjną koszykówką. Prawdopodobnie było podejście typu Thunder bez Durantulli to ich jedziemy grając na pół gwizdka. A tutaj niespodzianka bo Westbrook trafia wszystko, a i Royal Ivey wali trójkę w ostatniej sekundzie akcji, przez ręce i jakby było mało jeszcze od tablicy. Gdy udało się postawić normalną obronę to już było za późno. No i te przestrzelone FT. Davis chyba nie trafił trzy razy z linii w końcówce. W ogóle nie miał pewnej ręki w tym meczu.

 

W niedziele trzeba rozjechać Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego ignorancie ze Westbrook trafiajacy contested jumpery jest nie do zatrzymania. OKC trafialo wlasciwie wszystko co mogli i dlatego wygrali mecz. kompletny outlier o niczym nie mowiacy.

 

poczekamy az Celtics zagraja ze Spurs i beda niemilosierne baty, ciekawe czy tak samo bedziesz spiewal jak to Celtics sa slabi :lol:

 

juz moge sie zalozyc o 50 zl, ze Celtics wygraja nastepny mecz ze Spurs. czekam.

Jakoś umieli zatrzymać. OKC nie trafiło ostatnich 13 FG, a w 4 kwarcie trafili w sumie 2. Mimo to ofensywa Celtics polegała na jumpera Davisa i nie trafianiu seryjnie wolnych.

 

Face it , ale Celtics przegrali u siebie z przeciętną drużyną osłabioną ofensywnie o co najmniej połowę wartości. Ten samej drużynie Spurs rzucili 120 pkt na wyjeździe.

 

Spurs @ Celtics dopiero 5 stycznia, poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics nie zatrzymali Westbrooka, po prostu przestalo mu siedziec. gdyby w takiej formie zagral przeciwko Spurs to przy Parkerze zdobylby pewnie jakies 40+.

 

ledwo to trupy wstaly z grobu i pokazuja oznaki zycia na moment, a ten juz mysli ze Spurs zmartwychwstali i jeszcze do tego sa lepsi niz Celtics... no po prostu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics nie zatrzymali Westbrooka, po prostu przestalo mu siedziec. gdyby w takiej formie zagral przeciwko Spurs to przy Parkerze zdobylby pewnie jakies 40+.

 

ledwo to trupy wstaly z grobu i pokazuja oznaki zycia na moment, a ten juz mysli ze Spurs zmartwychwstali i jeszcze do tego sa lepsi niz Celtics... no po prostu :mrgreen:

Mówmy o faktach, a takim jest , że Westbrook miał przy Parkerze 5/17 z gry i ledwo się zbliżył do połowy tej z dupy wziętej wartości "40+ ". Później Deron miał 7/19 z gry, większość trafień na młodym Hillu. I tylko szalejący Rose miał dobry wynik przeciwko Parkerowi. Nie twierdzę, że Parker jest kandydatem do DPOTY, ale na pewno nie jest jakimś pachołkiem do objeżdżania.

 

Aha, i geriatryczni Celci są obecnie słabszą drużyną niż Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mal tak z ciekawości, ile meczy Celtics w tym sezonie póki co widziałeś poza tym ostatnim z OKC? (Żeby nie było niedomówień nie widziałem żadnego meczu Spurs, dlatego nie mam podstaw żeby oceniać ich grę teraz)

Póki co widziałem wszystkie mecze Celtics tego sezonu i śmiało można powiedzieć, że zlekceważyli ostatnio OKC, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Cavaliers na początku sezonu i za nic bym nie powiedział że Celtics teraz wyglądają słabo. buła opisał ten mecz z OKC idealnie w kilku zdaniach i było najsłabsze spotkanie od początku sezonu w wykonaniu C`s :) Dla równowagi polecam zobaczyć pierwszy mecz z Thunder w Oklahomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem oba z Heat, których też uważam ogólnie za overrated. Oglądałem mecz z Cleveland i teraz z OKC. Będzie ze 4. Tak grająca drużyna nie ma szans na mistrzostwo. Są starzy i może jak Spurs w okolicah ASW wrzucą wyższy bieg, kto to wie.

 

Właśnie wtopili kolejny mecz, którego nie oglądałem, mówię od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o C's że są starzy i nie mają szans na tytuł?

W tym sezonie wyglądają tak 10x młodziej niż w tamtym kiedy to weszli do finału nba a Spurs byli już dawno na rybach po sweepie od "niebroniącej drużyny".

Co z tego, że lekceważą sobie słabsze drużyny skoro gdy trzeba to i tak spinają dupkę(patrz dzisiejsza czwarta kwarta).

 

A co do overrated C's czy Miami to poczekam na konfrontację tych drużyn z Ostrogami, może coś wtedy w waszym temacie skrobnę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.