Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs wygrali Zachód i nic ? Kompletne zero , jakim jest poziom humoru w reklamach PKO ?

 

Świetny sezon mimo wszystko.

Rewelacyjny i tyle 8) A zatem pogoń się skończyła, SAS mają - od jakiegoś czasu - kolejną flagę do zawieszenia pod kopułką i pewnie Memphis na rozgrzewkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wchodzac do swoich tematow nie chce czytac wypocin przema, tylko pogadac we wlasnym gronie.

 

Skad ten typ wie czy ja sie pocę?

I jakim sposobem go zmuszam do czytania moich postów?

 

 

nie dziwi mnie, ze taki przem ma ochote wejsc do ogrodka lakers i zrobic kupe

nie pojmuję tego dziecinnego języka

Poniżej norm

 

 

----------------------------

 

No tak spurs sie udało zrobić to minimum na zachodzie. teraz tylko trzeba sie zastanowić nad tym na ile spurs mogą pociągnąć intensywność playoffów i na ile ich ofensywa może przynieść sukces gdyż obrona typowo playoffowa nie jest w ich repertuarze.

Ta ekipa może zapisać coś nowego w pucharowych rozgrywkach.

Splitt gra coraz lepiej, ale i tak męczący sie Bonner dostaje rotacje.

Blair zaczyna grać lepiej i nie wiem czy jakiekolwiek minuty Tiago dostanie w PO.

Rotacja nadal intrygujaca gdyż spurs być może nie bedą aż tak skracać bencza

 

hmm

 

 

edyt - memphis specjalnie celuje aby grać ze spurs - chcą uniknąć LA.

Nic dziwnego ze spurs dobrze grali i mają pewne przewagi gdzie z LA ich nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyt - memphis specjalnie celuje aby grać ze spurs - chcą uniknąć LA.

Nic dziwnego ze spurs dobrze grali i mają pewne przewagi gdzie z LA ich nie mają.

Szczerze mówiąc, to dziwię się bo to trochę jakby wybrać między ścięciem toporem a gilotyną. Mam takie wrażenie, że jednak Lakers byliby dla Memphis toporem, a więc szansa na pomyłkę kata i omsknięcie jest, minimalna ale jest :P I wtedy są obopólne męczarnie. Dla Grizz SAS to gilotyna - szybko, czysto, prawie bezboleśnie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziwne zakonczenie RS

 

Jak tylko fani LA zaczeli podkreslac (slusznie) szanse LA na seed 1 to w rewanzu dostali od swoich ulubiencow serie L

co ciekawe mavs tak graja aby koniecznie HCA z Lakers takze nie posiadac

 

te wszystkie wtopy moga byc nawet kluczowe w kontekscie finalu bo trzeba nadal pamietac o patrzeniu w kontekscie W vs E i dlatego spurs dalej musza powalczyc o seed z bulls

 

tyczy sie to w sumie wszystkich zainteresowanych a jakos strasznie niechlujnie sie zachod zachowuje

 

nadal wole NOH zamiast Mem ale jak patrze na podaniowa i kombinacyjna gre spurs to tak mysle ze na mlode ekipy grizz czy OKLA to jednak w polaczeniu z sila ognia powinno wystarczyc

 

a jak grac z Lakers pokazalo GSW

wykorzystac wjazdy szybkosciowe a to Parker hill i manu potrafia robic bardzo dobrze

 

pozyjemy zobaczymy

 

czekam na bulls celts to moze sie luzniej zrobi

 

porazki z PTB bola jednak mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda paru decyzji Quinna i ogólnego braku wykończenia przez zawodników spurs.

Mała intensywność poza tym w tym meczu.

LA to zwycięstwo sporo ułatwiło w playoff, a spurs stracili /prawie/ ewentualny HCA vs Chicago w Finałach.

 

Do Finałów daleko though.

 

 

Duze prawdopodobieństwo trafienia na memphis.

jestem ciekaw w jakim stopniu pogra wielka trójka spurs w meczu z Suns

 

 

 

edyta///

 

Jesli chodzi o Bynuma to hyperextended łącznie z bone bruise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda paru decyzji Quinna i ogólnego braku wykończenia przez zawodników spurs.

Mała intensywność poza tym w tym meczu.

LA to zwycięstwo sporo ułatwiło w playoff, a spurs stracili /prawie/ ewentualny HCA vs Chicago w Finałach.

 

Do Finałów daleko though.

 

 

Duze prawdopodobieństwo trafienia na memphis.

jestem ciekaw w jakim stopniu pogra wielka trójka spurs w meczu z Suns

 

No a po co wielka trójka ma grać z Phoenix? Teraz już zupełnie grają o nic, bo HCA w ewentualnym finale jest dla Chicago. Ogólnie Spurs obstawiają, że Chicago fo finału nie dotrze, ale dziwne że odpuścili ten mecz, skoro mogli sporo napsuć Lakersom. Ale i tak jeszcze w 4 kwarcie był wynik na 2-3 pkty, szkoda, że się nie udało.

Mepmhis odpuściło mecz, tak jakby chciało grać z nami. Ciekawe czy to samo zrobi Dallas żeby trafić na SAS w 2 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda paru decyzji Quinna i ogólnego braku wykończenia przez zawodników spurs.

Mała intensywność poza tym w tym meczu.

LA to zwycięstwo sporo ułatwiło w playoff, a spurs stracili /prawie/ ewentualny HCA vs Chicago w Finałach.

 

Do Finałów daleko though.

 

 

Duze prawdopodobieństwo trafienia na memphis.

jestem ciekaw w jakim stopniu pogra wielka trójka spurs w meczu z Suns

 

No a po co wielka trójka ma grać z Phoenix? Teraz już zupełnie grają o nic, bo HCA w ewentualnym finale jest dla Chicago. Ogólnie Spurs obstawiają, że Chicago fo finału nie dotrze, ale dziwne że odpuścili ten mecz, skoro mogli sporo napsuć Lakersom. Ale i tak jeszcze w 4 kwarcie był wynik na 2-3 pkty, szkoda, że się nie udało.

Mepmhis odpuściło mecz, tak jakby chciało grać z nami. Ciekawe czy to samo zrobi Dallas żeby trafić na SAS w 2 rundzie.

Przy równym bilansie decyduje rzut monetą

 

A mają zagrać aby nie mieć zbyt długiej przerwy pomiedzy meczami.

 

TD ma zagrać btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet powiem szczerze chcialem zalozyc osobny temat 'chce rzutu moneta' bo przy rownym bilansie, meczach bezposrednich 1:1 i rownym bilansie vs druga konfera sytuacja bulls i SAS to rzeczywiscie rzut moneta

a bardzo chce finalu spurs bulls

 

mimo ze zawsze pamietam odpoczynek wielkich w ostatnim tygodniu to jednak mecz LAL przy przegranych x2 PTB powinno sie karnie ( bo na wlasne zyczenie) zagrac niestety na maksa z lakers

dawno nie pamietam aby zespol walczacy o top1 polozyl laske

 

tak dobry RS zostal zasyfiony w sumie normalna decyzja Popa

ale nie w tym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wesoła sprawa.

 

.“He’ll be fine,” said Parker, a sentiment echoed by a handful of teammates, it should be noted, who also do not own medical degrees.

 

 

...“If he isn’t able to play in the playoffs, it’s going to be devastating for us,” McDyess said.

 

 

...“Luckily, it’s not serious,” Duncan said. “Hopefully, he can be ready to go once the playoffs start. You cross your fingers and hope for that.”

 

MRI dziś. Wieczorem czasu cet pewnie jakiś update.

 

Pierwszy mecz w niedziele, to troszkę czasu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się wyprodukowałem i mi komp siadł...

 

Generalnie moja wypowiedź zawierała w sobie takie dwie myśli przewodnie:

 

1. Dużo czynników abyśmy weszli do WCF (TD, Manu, TP, Bonner trafia, Hill napierdala plus RJ itd.)

2. I tak to wygramy bo rok jest nieparzysty.

 

Ciężko to widzę ale może może coś jebniemy i liczę na szybki rebuliding i kolejne misie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to widzę ale może może coś jebniemy i liczę na szybki rebuliding i kolejne misie.

Szybki rebuilding?

 

Czy tylko ja widzę że sukces Spurs opiera się głównie na Timie Duncanie, i na wyprzedzeniu w czasie innych ekip z wyborami graczy z Europy. Ale teraz już trudno wyciągnąć z takimi numerami kogoś jak Tony i Manu, o czym świadczy fakt, że San Antonio się to w ostatnich latach nie udało. A z FA nikogo nie podpiszemy. Więc w zasadzie trzeba wykorzystać czas z Manu jako liderem i Timem i Tonym jako 2-3 opcje i dopiero potem brać udział w loterii. Ale szybki reboulding jest bardzo trudny do zrealizowania. Udało się to np Oklahomie, ale musieli być przez jakiś czas zespołem, który przegrywał większość spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo od Manu:

 

Wczoraj około południa pojawiła się plotka z gabinetu lekarza (Will Sevening), u którego był Manu: ten wojownik ma zagrać już w niedzielę (z usztywnieniem na łokciu). Później przemówił już sam łysol:

 

RT @manuginobili MRI wykazało skręcenie (prawy łokieć). Dokładniej więzadła pobocznego łokciowego. Mam wątpliwości do niedzieli,mam nadzieję

manuginobili Manu Ginobili MRI showed an elbow sprain (Ulnar collateral ligament). I'm doubtful 4 sunday. Hope to make it. The pain is almost gone. Thx!

Na moje spursowe oko Manu zagra w pierwszym meczu, z jakimś limitem minutowym oczywiście. Szczęście w nieszczęściu, że jest to ręka 'nie rzucająca'. A tak poza tym chyba już wiecie jak rozpoznać, że idą playoffy!?

 

#20 przed playoffs:

2008, kostka,

2009, kostka/noga,

2010, nos (tu wyjątek, bo został złamany na początku 1. rundy),

2011, łokieć.

 

AAAAAAAAaaaaaaaa!!!

 

Skręcenie łokcia, pauzowanie, jak było kiedyś?

Fisher ('11, 0 dni), Hinrich ('11, 7 dni), Bynum ('09, 7 dni), T-Mac ('07, 2dni), Posey ('09, 10 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to widzę ale może może coś jebniemy i liczę na szybki rebuliding i kolejne misie.

Szybki rebuilding?

 

Czy tylko ja widzę że sukces Spurs opiera się głównie na Timie Duncanie, i na wyprzedzeniu w czasie innych ekip z wyborami graczy z Europy. Ale teraz już trudno wyciągnąć z takimi numerami kogoś jak Tony i Manu, o czym świadczy fakt, że San Antonio się to w ostatnich latach nie udało. A z FA nikogo nie podpiszemy. Więc w zasadzie trzeba wykorzystać czas z Manu jako liderem i Timem i Tonym jako 2-3 opcje i dopiero potem brać udział w loterii. Ale szybki reboulding jest bardzo trudny do zrealizowania. Udało się to np Oklahomie, ale musieli być przez jakiś czas zespołem, który przegrywał większość spotkań.

Nie zrozumiałeś mnie bo może faktycznie źle dobrałem słowa. Po tym sezonie nie widzę szans na utrzymanie top pozycji w lidze. Duncan czy tego chcecie czy nie co pokazały zeszłe PO już nie wyniesie nas do misia. Raczej chodziło mi o to, żeby maksymalnie wykorzystac i rozwinac Blaira i Splittera. W dodatku osobiście uważam, że warto ruszyc w off-season i troszkę pohandlowac. Po prostu dla mnie wielka trójka nie zapewni nam już szans na misia w przyszłym sezonie/dwóch. Rebuilding ma oznaczac, że potrzebujemy nowej młodszej krwi (najlepiej tak samo uzdolnionej). Nie wiem jak to wygląda w SAS ale pewnie nie zamierzamy nic zmieniac i będziemy ciągnąc z Duncanem i Manu do emerytury i będziemy powoli odchodzic w cien. Potrzebne jest nowe Big 3. Czas z Manu i TD sprawi, że będziemy zawsze w PO ale bez realnych szans na misia a to jest dla mnie najważniejsze.

 

Zresztą nic nie robiąc za 3 lata zostaniemy z niczym i dopiero czeka na mozolny rebuliding w pełnym tego słowa znaczeniu. Wolałbym nawet puścic Manu w lato póki ma wysoką wartośc rynkową i wyciągnąc utalentowanego SG plus może wysokiego. Właśnie moim zdaniem powinniśmy wykorzystac lata które zostały Timowi aby wyrobic nowych franchise playerów.

 

Posługujesz się przykładem Bostonu a zobaczymy jak pójdą te PO i przyszły sezon. Moim zdaniem w przyszłym sezonie Pierce Garnett i Allen przy niezmienionym składzie zaczną odgrywac mniejszą rolę. Na zachodzie mamy Oklahome, która może zdominowac ligę w najbliższym czasie.

 

Swoją drogą dziwi mnie określanie przez ciebie "San Antonio jest na szczycie". Dostaliśmy Sweepa w zeszłym roku co pomimo kontuzji było żenujące. Boston miał chociaż 2 finały z czego jeden wygrany a my od 2007 susza. To nie jest sczyt. Na szczycie to są Lakersi. My jesteśmy w czołówce ale nikt nas na serio i tak nie bierze jeśli chodzi o rywalizację w Playoffach.

 

Tak jak mówiłem te PO mam nadzieję będą nasze ale tak patrząc realistycznie nie mamy wielkich szans na misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu i TD zakończą karierę jako Spurs. Nie można ich wytradeować ze względu na zasługi dla tej organizacji. Tradeować to sobie można tłustym dupskiem Shaqa albo Nashem, by wreszcie zdobył tytuł. To są gracze spełnieni, organizacja ma wielki dług wdzięczności. To tak jakby Lakers wysłali za rok Bryanta, bo za stary....

 

Poza tym Spurs mają teraz nabór świetnej nowej krwi.

 

Blair, przy całym moim zachwycie nad nim, ma potencjał jedynie na rolesa/6th mana. Franchise na nim nie zbudujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.