Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo byście chcieli w I rundzie?

Ja najbardziej bym się bał Denver, są najbardziej nieobliczalni i zdecydowanie najgroźniejsi. Nie chciałbym też Utah, ale to dlatego, że wolałbym ich biorących udział w loterii, bo akurat jako przeciwnika ich nie widzę, max 6 game w serii, która jednak nie byłaby w żadnym momencie zagrożona i miałaby spore szanse na sweepa. Jako groźnego przeciwnika widzę jeszcze Mem, mają dość obszerny skład z dwoma borderline all-starami i tam każdy może zaskoczyć. Jako trzeciego przeciwnika, którego wolałbym nie dostać typuję Suns. Niby fajnie by było im zrewanzować się za zeszły sezon, ale po co kusić los? Niby powinni gładko w dupę dostać, bo są zdecydowanie słabsi, ale w zeszłym sezonie też byli i trochę c***owo się to skończyło. Z kolei w ogóle nie boję się Blazers i Hornets, te drużyny już grają ponad swój potencjał i nie mają czym zagrozić, byłoby podobnie jak z UTA - szybka druga runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo byście chcieli w I rundzie?

Ja najbardziej bym się bał Denver, są najbardziej nieobliczalni i zdecydowanie najgroźniejsi. Nie chciałbym też Utah, ale to dlatego, że wolałbym ich biorących udział w loterii, bo akurat jako przeciwnika ich nie widzę, max 6 game w serii, która jednak nie byłaby w żadnym momencie zagrożona i miałaby spore szanse na sweepa. Jako groźnego przeciwnika widzę jeszcze Mem, mają dość obszerny skład z dwoma borderline all-starami i tam każdy może zaskoczyć. Jako trzeciego przeciwnika, którego wolałbym nie dostać typuję Suns. Niby fajnie by było im zrewanzować się za zeszły sezon, ale po co kusić los? Niby powinni gładko w dupę dostać, bo są zdecydowanie słabsi, ale w zeszłym sezonie też byli i trochę c***owo się to skończyło. Z kolei w ogóle nie boję się Blazers i Hornets, te drużyny już grają ponad swój potencjał i nie mają czym zagrozić, byłoby podobnie jak z UTA - szybka druga runda.

 

Nie lubię takich dyskusji bo jeszcze jest sporo grania.

 

Teraz trzeba wygrać arcytrudny mecz z Bulls na wyjeździe. Chcę zobaczyć jak z motywacją [zaraz po tym meczu Popy Duncany i Ginobile lecą do LA] i jak sie sprawdzą przeciwko agresywnej defensywie? [głupio mi zawsze przy takim zdaniu stawiać znak zapytania]

 

 

Tak czy inaczej musze zobaczyć jeszcze spurs przeciwko Giortatowskim Suns.

Denver jest niebezpieczne bo może skontuzjować Ci graczy. Portland jest niebezpieczne bo mają czad w grze i McMillana na ławce. Memphis mają maszyny do zbierania.

Utah powinna wypaść z obrazka playoffowego. Zobaczymy jak sie stanie.

 

No i przede wszystkim trzeba utrzymać najlepszy bilans w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba wygrać arcytrudny mecz z Bulls na wyjeździe. Chcę zobaczyć jak z motywacją [zaraz po tym meczu Popy Duncany i Ginobile lecą do LA] i jak sie sprawdzą przeciwko agresywnej defensywie? [głupio mi zawsze przy takim zdaniu stawiać znak zapytania]

 

I dobrze, bo nie powinieneś, to nie jest pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby Oklahoma ? Owszem dobry ruch. Więcej Ibaki u nich, lepszy backcourt, więcej Harden. Prestiego dobrze wychowali w SA.

 

Z HCA Spurs są w stanie i pojadą każdego na zachodzi. Dlatego trzeba wygrać jeszcze te 20 meczy i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było pewne ale ja bym nie płakał.

 

Ten sezon jeszcze ani OKC ani PTB nie powinni nam zagrozić. W przyszłym będzie gorzej ale w tym lecimy na WCF nie ma c***a we wsi bo drugiej stowy na zakladach nie przegram :)

modl sie o to bo I'm comin :D

Robie co mogę stary, serio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to możecie sobie pomarzyć o mistrzostwie. Spurs podpisali Steve Novaka, nie Kowalskiego i nie Nasha, tylko Novaka, do końca sezonu. Do tego dobrali Othyus Jeffersa.

 

The San Antonio Spurs signed guard Othyus Jeffers of the Iowa Energy for the 11th Call-Up of the 2010-11 NBA Development League season.

 

Jeffers (6-5, 200) has started 36 of 37 games with Iowa this season, leading the Energy to an East Conference-leading 30-10 record. An NBA D-League All-Star, Jeffers ranks among the league leaders in points (21.1 ppg, 2nd), rebounds (9.0 rpg, 7th) and steals (1.9 spg, 4th). Jeffers has scored in double figures in every game this season, and was twice selected as NBA D-League Performer of the Week.

 

Read more: http://basketball.realgm.com/wiretap/21 ... z1Feyb6331

 

Nie złe statsy, szczególnie w zbiórkach . Jak na 6,6 ft wzrostu wygląda to nieźle. Wpierw pewnie na 10 dni, potem na drugie 10, a potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.