Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2011 offense


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniało mi się, że Haslem jest out i faktycznie teraz jest lekka dziurę na PF. Co nie zmienia faktu, że pisanie o słabej strefie to pogląd do głoszenia by udawać fajnego, ale z prawdą już wiele wspólnego nie ma.

Ale w sumie fajny masz styl pi****lenia - nieprawda i już. Nie jak Vasquez wypisuje bzdury na całą stronę, ale krótko i od razu widać widać, że nie masz nic ciekawego do przekazania.

ps. jeszcze wracając do twoich danych, że Spurs są 10. w zbiórkach w obronie i 15. w zbiórkach w ataku. Fajnie, że są. Ale w sumie nie - niefajnie, że są, bo mistrzostwo zwykle wygrywają najlepsze drużyny, a nie te 15. czy nawet 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jeszcze wracając do twoich danych, że Spurs są 10. w zbiórkach w obronie i 15. w zbiórkach w ataku. Fajnie, że są. Ale w sumie nie - niefajnie, że są, bo mistrzostwo zwykle wygrywają najlepsze drużyny, a nie te 15. czy nawet 10.

Od kiedy mistrzostwo wygrywa najlepsza drużyna w zbiórkach ?

 

 

Zatem masz wyzwanie. Przekonaj mnie w jaki sposób i w jakich elementach zestaw

 

Bosh, Dampier, Howard, Anthony, Haslem , Ilgauskas jest lepszy niż zestaw Duncan, McDyess, Blair, Splitter, Bonner.

 

Możesz zrobić wywód na całą stronę albo jednym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo przewagi wzrostu, wszystkiego po stronie Lakers, to Blair był najlepszym wysokim w meczu.

 

Świetny pojedynek Gasol - Duncan. Obaj pokazali kawał dobrej defensywy, wyłączając się wzajemnie z ataku.

 

Obrona Hilla czy Gino na Bryancie to majstersztyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Blair grał tak czesciej to było by super a tutaj z pewnością po prostu miał dzień konia. Gdyby miał te 5 cm więcej bylo by super. Barkley to raczej z niego nie będzie ale cóż. Na dłuższa mete jednak takie coś nie pozwoli pokonac Lakers, centymetrów nie da się oszukać. Na obwodzie jest super, tutaj Spurs mają dla mnie najlepsz roster w lidze. Faktycznie kapitalna była obrona Hilla a zwlaszcza Manu, niedocenianego często w defensywie a potrafiącego g rać tam kapitalnie. Lakers w drugim kolejnym meczu z ekipą z topu rzuca jedynie ok 80pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli defensywa coraz lepsza.

Cięzki bedzie Styczeń, ale jest ewentualnośc że wróci James. A tez mam nadzieje że manu odzyska siły witalne i to choróbsko go opuści w końcu.

 

Tim dzisiaj rewelka, ale oczywiście nie te cyfry co Mielone ...

 

Tiago zaczna coraz wiecej przebywać na [parkiecie, jak tylko nie bedzie sie spinał w ataku to bedzie coarz lepiej, ale jak na razie spokojnie. Jak nie bedzie produktywny na tyle ile chce aby był 2 marcu to bede sie martwił.

 

 

b2b NY ; BOS

 

 

Zobaczymy czy uda sie utrzymac dobry sztuczny bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest streak w plecy.

 

Dziś było dużo walki. O końcówce i sędziach się nie wypowiem, bo jest nieobiektywny. Pierce na pewno nie faulował. Szkoda, że Ginobili chciał zbawić świat, zamiast grać na dogrywkę. Popovich już pewnie szykuje im ostry opierdol na najbliższym treningu za tego tripa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest streak w plecy.

 

Dziś było dużo walki. O końcówce i sędziach się nie wypowiem, bo jest nieobiektywny. Pierce na pewno nie faulował. Szkoda, że Ginobili chciał zbawić świat, zamiast grać na dogrywkę. Popovich już pewnie szykuje im ostry opierdol na najbliższym treningu za tego tripa.

Opierdol juz był

 

Teraz czas na działanie.

 

Pop raczej nie stosuje ciągłego opierdalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** tam nie doszłoby to takich akcji gdyby zagwizdali faul jak pierce miał piłke kilka akcji wcześniej. tragiczne sędziowanie, aż sie żygać chce. nie mniej jednak widać jak przytomni są Spurs i jak wykorzystują każdy błąd przeciwnika. najgorszy przeciwnik obecnie jaki sie moze trafić to spurs. 48 minute ball pressure. w całym meczu był chyba jeden wsad tylko o ile dobrze policzyłem. mecz godny finałów ( oprócz 3 minut końcówki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** tam nie doszłoby to takich akcji gdyby zagwizdali faul jak pierce miał piłke kilka akcji wcześniej. tragiczne sędziowanie, aż sie żygać chce. nie mniej jednak widać jak przytomni są Spurs i jak wykorzystują każdy błąd przeciwnika. najgorszy przeciwnik obecnie jaki sie moze trafić to spurs. 48 minute ball pressure. w całym meczu był chyba jeden wsad tylko o ile dobrze policzyłem. mecz godny finałów ( oprócz 3 minut końcówki )

 

Etam - nadal sporo pracy przerd spurs. najlepszą balle gramy od drugiej połowy marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o meczu z Indianą ? W highligths tego nie widać, ale Foster uderzył Gino w pół ręki. Piłki nawet nie tknął. Oglądałem na żywca i pokazywali serię replayów.

nawet przegladalem prase z indy aby sprawdzic czy sa jakies kontrowersje w tym temacie i nie zauwazylem aby pismaki cos przebakowaly o tym

 

niewatpliwie faul byl choc zgodze sie ze czasem nawet przy ostrzejszym kontakcie ale raczej przy skutecznych wsadach nie gwizdze sie faulu

sa wtedy jednak i tak punkty a tu byla akcja decydujaca o wyniku

 

ciekawe jednak wyglada zdjecie z Indianapolis Star (galeria z meczu) gdzie jedno z ostatnich zdjec pokazuje kontakt w innym kontekscie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 fg z rzędu, run 25-2.

Niech sobie Spurs dmuchają rekord, ale takich to chyba każdy fan chce oglądać.

Przede wszystkim jedzie obwód grając szybkimi podaniami i penetracjami, wysocy mają nie przeskadzać.

A Parker w trumnę Nugges wjezdzał jakby grał na podwórku, nr 1 pg fun to watch dla mnie.

Manu gorzej, ale jeśli zagra to co grał na początku sezonu w PO, nie powiem o nim złego słowa.

A Gary Neal to nie wiem skąd się urwał,ale jest stealem na poziomie Fieldsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.