Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

A propos koledzy-fani Jazz i nie tylko :wink: Jak tam Wam się podobał wczoraj Ante Tomić w meczu z USA :?: Ja powiem szczerze, że mam "mnieszane" uczucia :roll:

Siakie mieszane przecież najlepszy był posród chorwatów :) Wiem że to może i marny wyznacznik jakości, ale chłopak dawał sobie rade a jeszcze półtora roku temu był kompletnie zielony i tylko wzrost za nim przemawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawał sobie radę ale tylko jak krył go 10 cm niższy Odom.. jak tylko pojawił się Chandler to od razu stratę Ante zaliczył..fakt, że manewry trochę poprawił, ale dalej chyba za wcześnie, żeby się nim jarać.. dużo wody w Wiśle jeszcze musi upłynąć ;)

Patrząc na to co sie teraz w lidze dzieje to czesto by go tacy "kurduple" kryli, chłopak wymiataczem nie ejst ale robi spore postępy zarówno w grze jak i w obudowie tego wzrostu :) Sadze że będą z niego ludzie chociaż, z wiadomych mam nadzieje że Jazz go nie będą potrzebowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to co sie stalo w Toronto (odejsce Bosha) Cleveland(James) i tym co wyprawia Melo w Denver, to po stracie Boozera Jazz i tak spadli na cztery lapy. jesli by trafil jeszcze Elson bylo by juz ciekawie. ciekawjestem czy sklad jest juz zamnkniety. czy KOC jeszcze szuka wzmocnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy sklad jest juz zamnkniety. czy KOC jeszcze szuka wzmocnien.

Ja myśle że własciwie juz tak bo gdyby jeszcze kogoś szukali to by Fessowi nie dawali kontraktu na 4 lata, myslę że jedyna opcja na kogoś innego to albo jakiś bardzo ciekawy przypadek vide np. Elson, albo jesli Portland da Fessowi nową umowę na 4 za 40 baniek :D wtedy trza będzie kogos poszukać, 12 już właściwie jest a 3 pozostałych to pewnie będzie jak coś z Wesem w zeszłym roku znaczy KoC poszuka wśród tych co się nie załapali do ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Fes jak za 3 lata dostanie 4 bańki to niech miche cieszy.

Jazz ma ten problem że zapchane sallary po uszy, a też nie chcą się dodatkowo obciążać. to wynik jednak nie do końca dobrze prowadzonej polityki. kiedyś się udało bo kontrakt Fishera został wyjątkowo unieważniony, ale potężne pieniądze dostają AK i Okur. to były bardzo złe ruchy. teraz się to odbiło bo straciliśmy sporo fajnych grajków. Korver, Brewer, Mathews, Maynor. stanowili by o sile ławki, a tak...

jedyną opcją pozostaje jakieś ciekawe transfery przed lutym. dalej widziałbym Iguodale w Jazz np za AK a po 30 dniach i ten wraca... pomarzyć można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej widziałbym Iguodale w Jazz np za AK a po 30 dniach i ten wraca... pomarzyć można...

No to faktycznie ciekawa opcja, ale luz nawet bez tego AK już zarobił prawie 80 baniek to ten rok i 17 mln$ pewnie w Utah przeboleją, szczególnie że może ten się postara zasłużyć na ten hajs, wiemy że na pewno potrafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Elson to nie byłaby zła opcja na ławkę, doświadczony koleś z defense, więc pewnie by się przydał. Dalej nie wiem co z S. Gainesem i O. Jeffersem, cz maj ważne kontrakty czy nie ?

 

Na chwile obecną, bez w/w zawodników skład wygląda tak :

 

 

PG/ Deron, R. Price

SG/ CJ Miles, R. Bell

SF/ AK47., G. Hayward, J. Evans

PF/ P. Millsap, Okur

C/ Big Al, Fesenko ?, Elson ?

 

z Elsonem i Fesem mielibysmy 12 zawodników w rosterze, po dodaniu Gainesa i Jeffersa byłoby 14 i skłąd własciwie zamknięty. Jeśli nie podpiszą w/w zeszłoroczniaków to mamy 2-3 miejsca do uzupełnienia, pewnie faktycznie będą chcieli pozyskac jakichs grajków po meczach przedsezonowych, którzy pokażą się z dobrej strony ! Może znpowu trafi się nam jakis nowy Mathews, na co licze bo kilku ciekawych grajków po NCAA nie zostało w drafcie wybranych, cgoćby J. Schayer z Duke !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okur w pierwszej piątce najlepiej broniących centrów w NBA ? Czy to sen wariata, czy to jest możliwe ? A jednak tak, przynajmniej w pewnym elemencie !

 

Za linkiem zapodanym juz przez jednegoz forumowiczów, sam byłem mocno zaskoczony :

 

http://www.raptorblog.com/100422b.php

 

Co Wy na to Panie i Panowie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, jak jest z tegorocznymi mistrzami z duke? zaden nie zostal wybrany a ilu w ogole przystapilo do draftu?

No chyba Zubek coś się pałeętał po Bostonie, nie wiem jak się finalnie sprawa potoczyła

Okur w pierwszej piątce najlepiej broniących centrów w NBA ? Czy to sen wariata, czy to jest możliwe ? A jednak tak, przynajmniej w pewnym elemencie !

 

Za linkiem zapodanym juz przez jednegoz forumowiczów, sam byłem mocno zaskoczony :

 

http://www.raptorblog.com/100422b.php

 

Co Wy na to Panie i Panowie ????

No po ostatnim sezonie to niz w tym dziwnego mecze i staty to pokazywały że Memo bardzo się poprawił, może się to wydawac niemozliwe przy okazji gościa pod 30 ale w tym wypadku Memo pokazał klasę, i że można się rozwijać w pewnych elementach gry pomimo wieku, on od stycznia miał 1,8 bloka na mecz sezon/dwa temu niedopomyślenia.

 

Co do składu to Gains marnie wypadł na SL i jego chyba nie podpiszą a Jeffers wręcz przeciwnie i on powinien być nie w 15 a w 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://realgm.com/src_wiretap_archives/68951/20100902/deron_could_be_next_to_ask_for_trade/

 

Following free agency, this summer has been dominated by trade rumors involving Chris Paul and Carmelo Anthony.

 

While discussing Anthony on Thursday, ESPN.com's Marc Stein wrote a quick paragraph on Jazz point guard Deron Williams.

 

"I have a feeling he's next for all these trade stories," a Western Conference official said of Williams.

 

Utah has seen the departure of Carlos Boozer, Ronnie Brewer and Wesley Matthews since February. Al Jefferson was quickly acquired with little given up in return and the team spent its lottery pick on Gordon Hayward.

 

Zaczyna to być śmieszne. Przecież Deron ma w Utah dobrze. Wcale nie słabą drużynę, dobrego coacha, przyszłość przed nimi. Jefferson wcale nie jest słabszy od Booza. I co też poprosi o transfer to Knicks ? Przecież Edek Curry się nie rozdwoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak. Jazz się osłabiło, bo z poważnych zawodników przyszedł tylko Big Al. odeszli jego dobrzy koledzy, Brewer i Korver. trochę mogło to gościa ruszyć i pewno coś gdzieś nabaknoł komuś i plotka jest. ile w niej prawdy? może 1% może 50%, nie wiem, ale może to dać do myślenia że niezadowolony D-Will może zacząć trzaskać drzwiami. a to pierwszy sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak. Jazz się osłabiło, bo z poważnych zawodników przyszedł tylko Big Al. odeszli jego dobrzy koledzy, Brewer i Korver. trochę mogło to gościa ruszyć i pewno coś gdzieś nabaknoł komuś i plotka jest. ile w niej prawdy? może 1% może 50%, nie wiem, ale może to dać do myślenia że niezadowolony D-Will może zacząć trzaskać drzwiami. a to pierwszy sygnał.

Hej narazie to większośc mówi ze się wzmocniła ekipa, a jak jest naprawdę to sezon pokaże, a co do tej ploty to jest to bujda totalna i zostało to obśmiane gdzie się tylko da, frajer stein sobie gdyba, ale żeby swoje gdybanie podeprzeć to powołuje się na oficjela z zachodu :lol: no po prostu zgroza totalna, za coś takiego złamas powinien wylecieć z roboty, tak by było w idealnym świecie przynajmniej, w SLC już to skomentowali że tym ważniakiem z zachodu który mówi o odejściu Willa jest Cuban :D no jemu niema co się dziwić ale że ktoś to powiela. Plus warto dodać ze Derona do Jazz wzieli poniekąd dlatego że ma charakter taki jaki ma czyli odmienny od melosów i paulów, do tej pory co powiedział Will o skłądzie to przed latem że ma nadzieje że drużyna będzie szła we właściwym kierunku a 2 tygodnie temu w wywiadzie radiowym powiedział że skład mu się podoba i nie może się doczekać na rozpoczęcie sezonu, tak brzmi dla cweli z espn koleś który chce grać gdzie indziej :? dla tych debili to pewnie Utah zbyt duże zadupie, NY to jest miejsce docelowe nieważne wyniki ważne że wielgachne miasto :evil: Serio sie tym paszkwilem zdenerwowałem bo nikt Utah Jazz nie będzie wciągał w takie brudne gierki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. a Ty el uparcie powtarzasz jedna śpiewkę że jesteśmy lepsi. obiektywnie każdy pisze lub mówi iż Jazz wiele straciło. ja znam to słodkie amerykańskie pierdzenie że każdy ruch to tylko poprawi wszystko, że to przemyślane itp. ale tak nie jest. Jazz nie śmierdzą kasą, to wiemy, ale tracą gości przez brak aktywności. z czym czekali aż Korver podpisze gdzie indziej? na co liczyli, a wiedzą że to spora strata. chyba się tez przeliczyli co do Brewera że sam chyba przyjdzie i poprosi o kontrakt. a jak podpisał nagle szybko Bella łapią. nie widze w tym nic przemyślanego, oprócz wydania jak najmniej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wysoko stawiacie korvera i brewera, ale sadzac po niektorych wypowiedziach- wysoko.

nie wiem czy utah sie wzmocilo czy nie bo to wyjdzie na boisku, jedna rzecz napewno ucierpiala : chemistry, bo o ile wiem to ta trojka sie niezle trzymala z d-willem, a chyba lepiej grac z kumplami niz z nowymi graczami.

Nie wiem jak bedzie z tym bellem, nie zagral nawet polpelnego sezonu, nie wiadomo jak kondycja i te sprawy, ale jak ma etyke pracy to bedzie ok, doszedl ten hayward, ktory bedzie dobrym graczem w systemie jerego.

Ja sie tylko zastanawiam, kto jest obecnie lepszy (na papierze) Utah Jazz, czy Chicago Jazz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.