Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na ten skład i luke jaką mamy na pozycji rzucającego obrońcy. przy obecnej dyspozycji Milesa ktoś taki jak Pietrus byłby idealny dla Jazz.

To prawda,mysle ze byłoby to wzmocnienie dla Jazz. Pograł 2 miechy w Orlando, spada do Phoenix. Pograł dwa miechy w Suns spada do Jazz. 3 kluby w RS :) hehe

 

Własnie podglądam sobie meczyk Jazzmanów z Pistons. Pistons już jakoś powoli sie ogarniaja bo zagrała wiekszość ludzi która ostatnio grzała ławe,poza Mcgradym i Princem,a Hamiltona nawet w składzie nie ma.k**** aż mi szkoda gościa:/ koleś jest zajebisty a nie ma z tego nic. Oj pieniążki chyba za bardzo lubi Rip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pistons wkońcu przerwali serie porażek z Jazz.szkoda trochę tej porażki bo na własne życzenie po części. przyjrzałem się szczególnie nowym zawodnikom i AK. rusek sprawia wrażenie jak by go z gulagów na Syberii wypuścili. czyli jednak mogło być coś w tym że przy Williamsie nie prezentował na parkiecie połowę swoich umiejętności. brakuje cholernie kogoś na dwójce, niby Bell potrafi zagrać dobrze dla zespołu, ale tu potrzeba kogoś kto będzie zapierdzielał przez 30-35 min na wysokim poziomie. dzwonek to już nie to. podoba mi się gra Harrisa, myślę że chłopak wkomponuje się w skład i razem z Watsonem będą dobrze prowadzić grę. zresztą ilość asyst w dzisiejszym meczu mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkoda trochę tej porażki bo na własne życzenie po części. przyjrzałem się szczególnie nowym zawodnikom i AK.

Co Corbin zrobił na początku drugiej kwarty, to jest zagadka. Po pierwszej kwarcie Jazz wychodzą na prowadzenie jednym punktem. Po przerwie, zaczyna się druga kwarta a na boisku już nie ma Kirilenki który miał 5/5 i ze 4 zbióry, nie ma Millsapa, który na tablicach też rozkozaczył sie i zgry bodajże 4/5. No to Pistons trach, 10 punktów przewagi i kij. Po co sadzać gościa na ławke jak zajebiscie mu idzie? Żeby trzymac go na później? A wiadomo czy później bedzie tak grał? Co ważne w Pistons nie zagrał Mcgrady i Tayshun Prince, więc to jeszcze wieksze zaskoczenie że Jazz przegrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ataku jest ok. widać że Harris szybko łapie o co chodzi w zagrywkach i da gość radę, w to nie wątpię. Favors też pokazuje się z przyzwoitej strony, to jeszcze dzieciak, ale ma potencjał. bólem głowy w tym wszystkim jest obrona. tu narazie jest tragedia dosłownie. plusem jest to że właśnie Harris broni lepiej od Williamsa, to może okazać się korzystne. kolejna sprawa to jak by odrodzenie ruskiego, on potrafi zagrać dobrą defensywę, a to przy wsparciu dobrze broniących Millsapa i Jeffersona powinno z czasem poprawić słaby punkt Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, walka o PO trwa 8) Suns fuksem dziś machnęli Pacers i zbliżają się, Memphis już nas wyprzedzili, Rox, a nawet GSW są "na styku" :roll: Szkoda tej przegranej z Pistons, ale cóż - bywa, zwłaszcza w okresie totalnej przebudowy. Teraz idzie marzec - dla nas prawdziwy "March Madness" :D Jak mawiał Rudy T. Nieważne w jakim stylu i z którego miejsca wejdziesz do PO. Byle tam wejść. A wtedy - gra zaczyna się od nowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusem jest to że właśnie Harris broni lepiej od Williamsa, to może okazać się korzystne.

A to skąd się wzięło ? Harris jest szybki, ale jest zbyt głupi , by dobrze bronić. Nie wiem jak bronił w tych meczach dla Utah, ale w NJN bronił słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusem jest to że właśnie Harris broni lepiej od Williamsa, to może okazać się korzystne.

A to skąd się wzięło ? Harris jest szybki, ale jest zbyt głupi , by dobrze bronić. Nie wiem jak bronił w tych meczach dla Utah, ale w NJN bronił słabo.

to dziwne bo w Dallas byl jednym z lepszych obroncow na PG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest, że jakiś tydzień temu kibice Utah twierdzili, że Deron jest jednym z najlepszych obrońców wśrod pg :mrgreen:

za to twoja głupota nikogo nie dziwi :? nikt nie gadał że to super obrońca tylko w dyskusji Will vs Paul stawiane było to że def Paula jest przereklamowany bo koleś jest soft w przeciwieństwie do Williamsa.

ale jest zbyt głupi , by dobrze bronić.

a ty człowieku skąd ześ z tym wyskoczył, Harris i głupi, nasłuchałem się teraz z nim mase wywiadów i mówienie o nim ze jest głupi to jakiś kompletny absurd

to dziwne bo w Dallas byl jednym z lepszych obroncow na PG.

i dalej jest to widać Stuckey go co prawda udupił wczoraj ale to niewygodny rywal bo naprawde sporych rozmiarów, akurat tutaj Will by się przydał w tym machupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@el przesadzasz juz z tym jaki to Paul jest soft, nie wiem w ogole skad sie taka glupia teoria wziela, potem tylko bezsensownie powtarzana przez "tlum"

ja tego nie kreuję bardziej za tym "tłumem" powtarzam ;) Nie mówie że jest all time soft ani nic z tych rzeczy tylko vs Will w dyskusji kto jest lepszy wysuwaliśmy, popierający Willa w tej batalii, że na jego tle CP3 jest soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Harrisa kojarzyłem jako przyzwoitego defensora i właśnie na to liczę teraz. to akurat jedyne w czym lepszy od Williamsa. no może że spokojniejszy. dalej dla mnie panowie Williams- Paul są najlepszymi rozgrywającymi ligi, tu się akurtat nic nie zmienia.

 

pokaż mi RappaR choćby jeden text że Williams jest jednym z lepszych defensorów. to tylko Twoje urojenia naty Jazzowe i nic więcej. jak byś nie dopierdolił się raz na tydzień do Jazz, to byś chyba się pochorował. ale to już Twój problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi RappaR choćby jeden text że Williams jest jednym z lepszych defensorów. to tylko Twoje urojenia naty Jazzowe i nic więcej. jak byś nie dopierdolił się raz na tydzień do Jazz, to byś chyba się pochorował. ale to już Twój problem...

niedawno w sumie byl chory to juz wiadomo dlaczego - ultimate hater :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Harrisa kojarzyłem jako przyzwoitego defensora i właśnie na to liczę teraz. to akurat jedyne w czym lepszy od Williamsa. no może że spokojniejszy. dalej dla mnie panowie Williams- Paul są najlepszymi rozgrywającymi ligi, tu się akurtat nic nie zmienia.

no ale zawsze o Harrisie gadano że nie wykorzystuje do konca swojego potencjału więc może w Jazz wskoczy na jeszcze wyższy poziom, co do defa to ma ta przewagę nad willem że jest szybszy i bardziej mobilny, Deron to jednak spory "schab" był :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj Jazz do Wilków, bo to bez sensu. Jazz regularnie grają w play off, minetki sporadycznie. sytuacja z Jeffersonem wygląda tak bo przy Williamsie był tą druga opcją, a teraz ciężar zdobywania punktów w sporej mierze spadł na niego i dlatego to tak wygląda.

 

ogólna sytuacja w Jazz jest nieciekawa, odejście trenera, potem największej gwiazdy i zostały kwasy po całej tej sytuacji. ciężkie zadanie ma teraz Corbin i psioczenie na niego nie ma sensu. trzeba gościowi dać czas by poukładał to po swojemu. niestety odbijają się złe ruchy kadrowe i finansowe, tzn. za wysokie kontrakty dla kilku zawodników, a co za tym idzie brakło kasy na podpisanie kilku którzy się już wcześniej sprawdzili w jazzowym systemie. obecnie nastąpił totalny rozpierdoli i trochę ciężko to skleić do kupy. jeśli się uda wejść do play off, to będzie niesamowity sukces. ale i tak władze klubu z Salt Lake City zrobiły dobrze podpisując kontrakt z Corbiniem na dwa kolejne lata, świadczy to że darzą go jednak zaufaniem i będzie mógł spokojnie budować zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar jakim ty jesteś disem dla całego Ślaska, jakby ci zależało na reputacji tego regionu Polski to byś się do niego nie przyznawał :)

sytuacja z Jeffersonem wygląda tak bo przy Williamsie był tą druga opcją, a teraz ciężar zdobywania punktów w sporej mierze spadł na niego i dlatego to tak wygląda.

 

trafna opinia no i szacun dla Ala, pamiętam jak duzo osób jechało po nim ze taki overeated a tu się okazało ze obecnośc Williamsa mu była zbędna i przy momencie próby własnie na jego można liczyć, chłopak zyskał u mnie wielki szacunek a ostatnie mecze ma po prostu niesamowite 25/11/3 :shock: i już 3 mecze w tym sezonie z 6 i więcej blokami.

 

Co do meczu z Nuggs to neichce sie skarżyć ale być 3 razy pod rząd w meczach na styku oje... przez sędziów to jest jakiś cholerny skandal, naprawdę szkoda słów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson pierwszą opcją = walka o jak najwyższą pozycję w loterii :? Al jest skuteczny z pomocy, daje tam jakieś zagrożenie w pomalowanym, ale jeżeli chodzi o indywidualny defens to słabo to wygląda...

 

Nawet polubiłem Jazz, Favors to jest my man in da league, ale wydaje mi się, że Utah w obecnej sytuacji czeka ciężki czas przebudowy. Franchise player? Where?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.