Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, jak gówno wiesz to nie komentuj.

No i masz jednak co nieco jest w tej twojej głowie to teraz kolego weź to sobie do serca

Liczba meczy Al Jeffersona 26/12 jest równa liczbie wartościowych postów El wariato. Ciekawe który streak pęknie pierwszy.

chyba twój łeb musiałby pęknąć żeby coś do ciebie dotarło, sorka za język ale powtarzam po raz setny że nie napisałem czegoś takiego i mogę równie dobrze przytaczać twoje zmyślone tezy, serio czy jesteś za mało rozgarnięty żeby chociaż moje wypowiedzi które cię tak bawią, przytaczać w miarę dokładnie, wiem że zbyt dużo wymagam, ale serio spróbuj :twisted:

Rockets z TMakiem i Yao, faktycznie w c*** mocny rywal :lol:

:D no tak faktycznie oni zawsze to był obraz nedzy i rozpaczy, kolejna twoja złota myśl

na reszte nie odpowiadam, bo nawet nie zrozumiales mojego posta. w kazdym razie gdyby druzyna miala w swoich szeregach zawodnika na poziomie DPOY, innego zawodnika na poziomie MVP, i jszcze dwoch innych zawdonikow na poziomie all-star, a na koniec dodala jednego z lepszych trenerow w NBA, to po prostu nie ma takiej opcji zeby mieli bilans 18-9.

No skoro nie odpowiadasz to nie odpowiadaj, miałbym z głowy myślenie jak odpowiedzieć na tak głupi argument jak ten w cytowanym prze zemnie zdaniu, Will jest top jesli chodzi o MVP, AK dpoty to po raz kolejny powtórzę, był moj drobny żart który paru mało rozgarniętych userów, nie wiedzących co to znaczy ironia ( albo chociaz pier.. emot :) :wink: ) chociaz nie zmienia to faktu że kiedy grał jako pf zanim przyszedł Booz i Memo był jednym z lepszych obrońców ligi, co do Ala to fajnie ze żadnego meczy nie udało ci się Jazz uświadczysz, dalej gadajcie jaki to on jest cienki w obronie, wiecie co jednak zdiwili byście się w nowej drużynie w której nie ma bajzlu 25 letni center moze się poprawić w pewnych aspektach gry, wiem wiem, dla niektórych to poprostu szok niesamowity, w końcu NBA to stała i dlatego paul zawsze > Will :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moja pomyłka co do statystyk, masz racje rappar. ale Twoje komentarze tutaj są naprawdę denne. jak Jazz wygrywają cisza, ani słowa, ale gdy się trafi taki kiks jak ostatnio, to odrazu wylewasz jad i szydzisz.. i to kibica Jazz są ponoć walnięci na tym punkcie że tworzą sztuczną nagonkę na ten klub.... dajesz przykład że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz pokazujący że piątkowy występ to był tylko wypadek przy pracy, tak jak na stronie @urek powiedział pewnie Sloan na treningach ich zbytnio przycisną podczas tych 4 dni wolnego i dlatego takie efekty w pierwszym rzucie. Najbardziej cieszyła że w 4q kiedy trzeba było zakończyć"zabawę" to Jazz zrobili to bez problemu i zwycięstwo było nasze. To plus po żenadzie z piątku, +15 zb vs jedna z lepszych ekip na tablicach.

 

jeszcze jedno mnie interesuje, tyle się człowiek nasłucha od wszelakiej maści znafców w stylu @Basta jaki to Al jest cienki w defie, a tym razem przeciwko najlepszym obecnie centrom w NBA radzi sobie bardzo dobrze, najpierw wygrane 2 mechupy vs Howard, teraz udany mecz przeciwko Bogutowi, ja widzę oglądając Big Ala występy solidną obronę, fakt ze nie jest jakimś wielkim walczakiem a la Sap, ale nie odpuszca robi co do niego należy, tym bardziej kolejna irytujaca sprawa że niektórzy nie chcą dopuścić czegoś takiego do swojej jaźni że przenosiny do poukładanej drużyny faktycznie moze zmienić co nieco w parkietowym obliczu gracza.

 

o a teraz zapodam transfer ze strony który dałem imo ideał, AK + picki z 2011 za Chandlera, Azubuike i Currego, głwnym celem oczywiście jest Chandler, który powinien się w barwach Jazz wyśmienicie sprawdzić, Azubuicke coś pod zastępstwo Wesa, podobno w lutym ma na parkiet wrócić, ponieważ w NYK nie zagrał jeszcze spotkania myśle że by go puścili, a Edek tylko po to aby się kaska zgadzała. O tak to mi się widzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a teraz zapodam transfer ze strony który dałem imo ideał, AK + picki z 2011 za Chandlera, Azubuike i Currego, głwnym celem oczywiście jest Chandler, który powinien się w barwach Jazz wyśmienicie sprawdzić, Azubuicke coś pod zastępstwo Wesa, podobno w lutym ma na parkiet wrócić, ponieważ w NYK nie zagrał jeszcze spotkania myśle że by go puścili, a Edek tylko po to aby się kaska zgadzała. O tak to mi się widzi 8)

Bajki to nie tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o a teraz zapodam transfer ze strony który dałem imo ideał, AK + picki z 2011 za Chandlera, Azubuike i Currego, głwnym celem oczywiście jest Chandler, który powinien się w barwach Jazz wyśmienicie sprawdzić, Azubuicke coś pod zastępstwo Wesa, podobno w lutym ma na parkiet wrócić, ponieważ w NYK nie zagrał jeszcze spotkania myśle że by go puścili, a Edek tylko po to aby się kaska zgadzała. O tak to mi się widzi 8)

Bajki to nie tutaj.
Jako że jest na ignorze, cytuj mi jak najwięcej jego takich postów. Fajnie się pośmiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest na ignorze, cytuj mi jak najwięcej jego takich postów. Fajnie się pośmiać.

Kurcze ty to jak, bez obrazy dla kobiet, baba jesteś cały czas zmieniasz zdanie to mnie wrzucasz na ignora to odwieszasz, weź sie zdecyduje i przestań zajmować moją osobą a nie stoisz w takim, jak to powiedziała "legendarna" posłanka, rozkroku albo się kogoś ignoruje albo nie, ja naprzykład uważam twoje posty za szczyt głupoty dlatego nie darowałbym sobie ograniczyć do nich dostępu, tu uważasz o moich podobnie a jednak nie chcesz mieć do nich świrzego dostępu, imo bardzo dziwne :D No i jak @Maciek trolujesz nie powiesz co w tej wymianie ci się nie podoba co uważasz za śmieszne, zaśmiecasz tylko to forum swoją osobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako że jest na ignorze, cytuj mi jak najwięcej jego takich postów. Fajnie się pośmiać.

Kurcze ty to jak, bez obrazy dla kobiet, baba jesteś cały czas zmieniasz zdanie to mnie wrzucasz na ignora to odwieszasz, weź sie zdecyduje i przestań zajmować moją osobą a nie stoisz w takim, jak to powiedziała "legendarna" posłanka, rozkroku albo się kogoś ignoruje albo nie, ja naprzykład uważam twoje posty za szczyt głupoty dlatego nie darowałbym sobie ograniczyć do nich dostępu, tu uważasz o moich podobnie a jednak nie chcesz mieć do nich świrzego dostępu, imo bardzo dziwne :D No i jak @Maciek trolujesz nie powiesz co w tej wymianie ci się nie podoba co uważasz za śmieszne, zaśmiecasz tylko to forum swoją osobą
Co jest śmieszne??Kirilenko w NYK!!

A forum to ty zaśmiecasz swoimi wyimaginowanymi wypocinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako że jest na ignorze, cytuj mi jak najwięcej jego takich postów. Fajnie się pośmiać.

Kurcze ty to jak, bez obrazy dla kobiet, baba jesteś cały czas zmieniasz zdanie to mnie wrzucasz na ignora to odwieszasz, weź sie zdecyduje i przestań zajmować moją osobą a nie stoisz w takim, jak to powiedziała "legendarna" posłanka, rozkroku albo się kogoś ignoruje albo nie, ja naprzykład uważam twoje posty za szczyt głupoty dlatego nie darowałbym sobie ograniczyć do nich dostępu, tu uważasz o moich podobnie a jednak nie chcesz mieć do nich świrzego dostępu, imo bardzo dziwne :D No i jak @Maciek trolujesz nie powiesz co w tej wymianie ci się nie podoba co uważasz za śmieszne, zaśmiecasz tylko to forum swoją osobą
Co jest śmieszne??Kirilenko w NYK!!

A forum to ty zaśmiecasz swoimi wyimaginowanymi wypocinami.

Amare/Ak/Galo/Field/Felton imo to ma sens znacznie większy niż granie 4/3 Chandler/Gallo, w obronie Kirilenko mógłby zrobić swoje i nadaje się do grania up tempo czyli tego co chce D'antoni. Widzisz ja potrafie swoje racje jakoś przedstawić, tobie jak zwykle brakuje argumentów, albo po prostu z sobie znanych przyczyn nie chcesz się nimi podzielić, tak czy inaczej troluj dalej.

 

A ps zeby nie marnować czasu dalej na takie jałowe gadki to podobno Al gra cały czas z kontuzją dłoni, która mu się przydarzyła w pre, miedzy innymi dlatego stara się nie dunkować co zapewne niektórzy oglądający mecze z jego udziałem zauważyli, wydaje się to być prawda więc szacun dla niego bo radzi sobie całkiem przyzwoicie, Booz w życi by się nie zdecydował na granie z podobnym urazem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ale jak masz trolować, to spieprzaj gdzie indziej :?

Odzywaj się brzydalu 8)

Amare/Ak/Galo/Field/Felton imo to ma sens znacznie większy niż granie 4/3 Chandler/Gallo, w obronie Kirilenko mógłby zrobić swoje i nadaje się do grania up tempo czyli tego co chce D'antoni. Widzisz ja potrafie swoje racje jakoś przedstawić, tobie jak zwykle brakuje argumentów, albo po prostu z sobie znanych przyczyn nie chcesz się nimi podzielić, tak czy inaczej troluj dalej.

Nadaje się do D'Antoniego jak ty do konkursu ortograficznego. Jest to oczywiste, że się nie nadaje, wystarczy oglądać więcej meczy Knicks niż tylko takie jak z Miami, a twój argument o graniu up tempo można o kant dupy potłuc. Chandler tam pasuje idealnie, więc ten trade to bajeczka.

Prosze cie nie wypisuj więcej swoich wizji ze snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ale jak masz trolować, to spieprzaj gdzie indziej :?

Odzywaj się brzydalu 8)

Strasznie mi przykro że moja uroda ci się nie spodpadła, nawet nie wiem jak to skomentować ale skoro jesteś w tej mierze znawcą to tym bardziej będę na ciebie uważał :) 8) chyba już taki twój trola styl coś zapodać musisz :(

Nadaje się do D'Antoniego jak ty do konkursu ortograficznego.

Jak powiedział Hołdys i co ja zawsze cytuje przy takich okazjach, jak tak cie obchodzi ortografia to wszelkiej maści fora nie są dla ciebie, ale znowu fajnie ze na jakieś moje zdanie znowu odpowiadasz personalnie, widać spore masz kompleksy ziomek.

 

A co do meritum do którego dojście zajęło ci tak piekielnie długo:

Jest to oczywiste, że się nie nadaje, wystarczy oglądać więcej meczy Knicks niż tylko takie jak z Miami, a twój argument o graniu up tempo można o kant dupy potłuc. Chandler tam pasuje idealnie, więc ten trade to bajeczka.

Prosze cie nie wypisuj więcej swoich wizji ze snów.

Wiadomo że taka wymiana ma też i swoje minusy dla obydwu ekip, w NYK- r'n'g Chandler radzi sobie dobzre ale wydaje mi się że z Galo swoje role powielają, zresztą przy przeciwnikach w wyższym frontem D'Antoni musi już kombinować, AK nie jest typowym pf, bojest bardzo mobilny dosyć szybki, ale broni pod koszem bardzo dobrze czyli była by to jakaś solucja dla Knicks, przynajmniej imo, oczywiście od ciebie w odpowiedz można dostać tylko kpinę zarzucanie braku znajomości jakiejś ekipy, to seryjnie żałosne :?

 

ps. Teraz mam nawet pomysł na jeszcze lepszy deal :) AK za MikaD i Poseya- powinno pasować absolutnie wszystkim, my dostajemy gościa który faktycznie jest sf i wsparcie rzutowe z ławki w osobie Poseya, Indy maja kogoś do pomocy dla Hilbberta i oszczędzają o następny rok kontraktu Poseya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żałuje jednego. ze Sloan ma czasem tak zakuty łeb iż nie potrafi wykorzystać potencjału jaki ma rusek, aż żal. i mam nadzieje że AK zostanie w Jazz. jak pisze na stronie, to już wolał bym Pietrusa wyciągnąć z Phoenix, choć chodzą słuchy że to raczej nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy problem zakutego łba Sloana jest to, że ma jakąś obsesje na punkcie PF - mając pf all-star i pf borderline all-star pozbywa się jednego by sprowadzić kolejnego pf, który wprawdzie może grać na C, ale to nie jest jego domyślna pozycja. A bez C to mogą jedynie liczyć na kontuzje/wytrzebienie się innych drużyny by wejść do WCF. O finałach czy miestrzostwie zaś mogą sobie marzyć, bo z tym składem to jest nierealne. Już prędzej U22 Clippers wejdzie w najbliższych latach, niż to Utah, chyba że nastąpi radykalna, ale sensowna przebudowa, bądź zostanie sprowadzony allstar na sg lub bdb defensywny center.

A na razie w PO dostają w dupy od 4 zespołów, a możliwe że także od nowych PHX i zdrowych DEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po części się z Tobą zgadzam, bo tych pf jest sporo, nawet AK może tam grać. tylko że Jefferson radzi sobie nawet przyzwoicie na c. szału nie robi, ale jest solidny. żeby Okur był zdrowy było by lrzej, ale jest jak jest. turek powolutku wraca do dyspozycji więc jest nadzieja. kolejna sprawa to że przy obecnym deficycie na środkowych i tak mamy dobrą sytuację. mamy trzech rozgrywających, a braki na pozycjach sg i sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Jefferson gra na C, Jazz tracą 111 pkt na 100 possesion. To nie jest "przyzwoicie". A no, jak Okur wraca to dopiero nie widzę sensu dla posiadania Ala i Millsapa i na sg Raja Bella. Na miejscu Derona jeśli chce zdobyć mistrza niech spierdala jak najdalej albo dołączy do grona Malone i Stockona, czyli "byłem zajebisty w Jazz przez x lat, ale jakoś tak bez pierścienia się złożyło, a na finały to zasłużyłem stuprocentowo, szkoda tylko że kiedy do nich wszedłem akurat była zmiana warty na zachodzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno to ma większy sens niż granie układem Boozer- Okur -Millsap. Jefferson ma inną specyfikę i jest bardziej potrzebny. szkoda że Fesenko nie dostaje szansę pograć.

 

a co do czasów panów z nr 12 i 32 to nie zgodzę się. gdyby nie Jordan, to z palcem w dupie by dwa tytuły. pamiętam doskonale te czasy i jak niszczyli wszystkich. myślę że i teraz jest spora szansa zbudować fajny zespół, bruździ kontrakt AK i Okura. ale już się nauczyli nie szastać kasą i myślę że kolejny sezon może być ciekawszy. ten uważam za przejściowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno to ma większy sens niż granie układem Boozer- Okur -Millsap. Jefferson ma inną specyfikę i jest bardziej potrzebny. szkoda że Fesenko nie dostaje szansę pograć.

Większy sens może i owszem ma, ale to i tak będzie jedyne co ma wspólnego ten układ z sensem.

 

a co do czasów panów z nr 12 i 32 to nie zgodzę się. gdyby nie Jordan, to z palcem w dupie by dwa tytuły. pamiętam doskonale te czasy i jak niszczyli wszystkich. myślę że i teraz jest spora szansa zbudować fajny zespół, bruździ kontrakt AK i Okura. ale już się nauczyli nie szastać kasą i myślę że kolejny sezon może być ciekawszy. ten uważam za przejściowy.

A jakoś nikt przy ocenie Dirka nie bierze pod uwagę, że gdyby nie Duncan to miałby dynastię :mrgreen:

Przy okazji który to będzie sezon przejściowy. I przejściowy ku czemu? Jak wyobrażasz sobie ten sezon i jaką widzisz poprawą w przyszłym i dzięki czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spada kontrakt AK, do opchnięcia będzie Okur. to podstawowe argumenty. zawsze można kogoś upolować. licze na większe zgrane tych co są. ja osobiście bardzo chętnie bym w Jazz widział Iguodale i nie twierdzę że to nie do osiągnięcia. oczywiste jest że sporo klubów się sadzi na niego, ale jest to realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu 'fallen stars':

 

http://nba.fanhouse.com/2010/12/26/stev ... nese-team/

A o tym ziomku to z jakiej racji tutaj zapodałeś :?:

 

Na miejscu Derona jeśli chce zdobyć mistrza niech spierdala jak najdalej albo dołączy do grona Malone i Stockona, czyli "byłem zajebisty w Jazz przez x lat, ale jakoś tak bez pierścienia się złożyło, a na finały to zasłużyłem stuprocentowo, szkoda tylko że kiedy do nich wszedłem akurat była zmiana warty na zachodzie".

Błogosławieństow Jazz że Deron to Deron i że ty właśnie nie jesteś na jego miejscu 8) plus oczywiście każdy ma prawo do swoich indywidualnych ocen, co one maja wspólnego z prawdą zweryfikuje czas, narazie tylko ty i tobie podobni "przychylni" Jazz widzą ich przyszłośc w tak marnych barwach, imo jeśli ktoś taki jest zatroskany o twój los znaczy że wiedzie i wieść ci się będzie całkiem dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.